FAMILIEBERICHTEN 1< OINSOAG 29 JANUARI 1980 TROUW/KWARTET PR 8 - H Goede morgen OMA en OPA VAN WEIJEN U bent vandaag 50 jaar getrouwd en wij hopen dat velen U komen feliciteren vanavond om 19.30 in de Rehobothkerk-Billitonlaan-Vlaardingen Uw kleinkinderen. Verloofd Marcelline Scheps en Jaap Klepper 26 Januari 1980 Zwanenveld 66-11. Nijmegen. Douve Weienstraat 56. Heerlen. Steenweg 15. Merkelbeek. GETROUWD Diederich Kroeske Wedn. van E. Postema en Anna E. Ottes Wed. van Korn. Mulder Enschede. Stokersdorpweg 9 Haren (Gr.), Fazantenlaan 30 Toekomstig adres. Fazantenlaan 30. Voorlopig afwezig Haren, 29 januari 1980. De Schepper van alle le ven verrijkte ons gezin met een dochter en zusje. Wij noemen haar Carolien Johanna Herman Posthumus Hanna Posthumus- Kwant Sonja Agnes Veendam, 27 januari 1980 Kapiteinspark 11. „Ik weet, aan wie ik mij ver- trouwe. al wisselen ook dag en nacht. Ik ken de rots waarop k bouwe: hij feilt niet, die uw heil ver wacht." Lied 390 3 Heden nam de Here vredig en kalm tot Zich, onze lieve, zorgzame vrouw, moeder en oma. zuster, schoonzuster en tante, Jannetje Verkerk-Hordijk op de leeftijd van 73 jaar. Rotterdam: A. Verkerk Bleskensgraaf: All van der Pas-Verkerk Jan van der Pas Ridderkerk (Rijsoord): Nellie Hollestein-Verkerk Koos Hollestein Culemborg: Paula van Aken-Verkerk Teun van Aken kleinkinderen en verdere familie Rotterdam. 26 januari 1980 Jacob Vnjstraat 37 Correspondentieadres: J. Hollestein, Rijksstraatweg 117, 2988 BC Ridderkerk Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdag van 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. De rouwdienst welke zal worden geleid door de Weleerwaarde heer Ds. J. A. Compagner. zal D.V. gehouden worden op donderdag 31 januari in voornoemde aula om 14.00 uur. waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden. Hiermede geven wij u kennis dat door een noodlottig ongeval plotseling van ons is heen gegaan onze broer en zwager Jacob Fokker op de leeftijd van 60 jaar. Wij zijn verslagen. Familie Fokker 3451 RG Vleuten. 26 januari 1980. Hamlaan 4. Voor allen die hun medeleven willen betonen bij dit verlies, zal er D.V. op woensdag 30 januari een dienst worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Vleuten om 14.00 uur. Deze dienst zal geleid worden door de weleer waarde heer Ds C. de Ruijter, Geref. predi kant te De Meern. Aansluitend aan deze dienst zal te ongeveer 14.45 uur de teraardebestelling plaats vinden op de Ned. Herv Begraafplaats aan de Euro- paweg te Vleuten. Gelegenheid te condoleren na de begrafenis in de achterzaal van de Ned. Herv. Kerk. Maaruiat baat het Unu. dat gij dat alles gelooftDat ik in Christus voor God rechtvaardig ben en een erfgenaam van het eeuwige leven. Vraag en antwoord 59 van zondag 23. Na een arbeidzaam leven werd zeer plotseling door de Here tot Zich genomen onze geliefde vader en opa Klaas Hoekman in de ouderdom van 76 jaar. Sinds 12 oktober 1966 weduwnaar van Esther Romkes. Moge de Hemelse Vader ons troosten. Urk, 28 januari 1980 Wijk 7 No. 85 A. L. Hoekman G Hoekman-de Munnik Lubb. Hoekman H. Hoekman-Kooy Luc. Hoekman W. Hoekman-Kramer A. Barends-Hoekman L. Barends G. Kramer-Hoekman W. Kramer Kinderen en kleinkinderen De begrafenis vindt D.V. plaats woensdag 30 januari op de begraafplaats „Holkenkamp Vooraf wordt in de Geref. Petrakerkeen rouwdienst gehouden waarin voorgaat ds J. L. Posthumus, geref. pred Aanvang half drie. Er is ook gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in een van de zalen van ..De Ark". Voor ons onbegrijpelijk, maar op Zijn tijd, nam de Heere tot Zich door een ernstig onge val, onze lieve ouders en onze lieve kinderen Pier en Giny Bonnen-Muller op de leeftijden van 42 en 40 jaar Wij zoeken onze kracht in de woorden van Psalm 27:13 en 14 „O, als ik niet had geloofd des Heeren goedheid te zullen vinden in het land der levenden. Wacht op de Heere. wees sterk, uw hart zij onversaagd, ja, wacht op de Heere" Jan Rita Heieen J. Bonnen H. Bonnen-Hiemstra Putten, 26 januari 1980 Puttensepad 13 Correspondentie-adres: J. Bonnen, Venelaan 36, 8313 AA Rutten. Een dienst van Woord en Gebed zal D.V. ge houden worden op donderdag 31 januari om 13.30 uur in de „Ontmoeting", Europalaan 42 te Emmeloord, waarna de begrafenis op de alge mene begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Een ieder, die Pier en Giny de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht tijdig in bovenge noemde kerk aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Geen bezoek aan huis en geen bloemen. Op Zijn tijd, maar voor ons onbegrijpelijk, nam de Heere plotseling uit ons midden weg onze lieve broer en zuster, oom en tante Pier en Giny Bonnen-Muller op de leeftijd van resp. 42 en 40 jaar. Zwaar valt ons dit verlies. Moge de Heere de kinderen nabij zijn. Psalm 121 8 „De Heere zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid" Smilde: F. Koops-Bonnen H. Koops Kerkenveld: G. Bonnen T. Bonnen-Olde Italië: B. Bonnen W. T. Bonnen-Schelhaas Heerde: W. Wittenberg-Bonnen W. Wittenberg. Rutten. 26 januari 1980. God heeft tot Zich genomen, na een verkeers ongeval, onze lieve zuster en zwager, tante en - oom Giny Bonnen-Muller en Pier Bonnen op de leeftijd van 40 en 42 jaar Onze bede is dat God de achterblijvende kin deren en verdere familieleden kracht wil ge ven om dit grote "erlies te kunnen dragen. Rutten, 26 januari 1980 Middenmeer: J. K. Muller J. Muller-Brandsema Hoogeveen. A. Koning-Muller H. Koning Beilen: J. Vos-Muller J. W. Vos Nieuwlande: D Muller G. Muller-Flokstra Nieuw Schoonebeek: M J. Hindriks-Muller H. Hindriks Dalen: H. Muller Neven en nichten De Heere heeft heden uit onze vriendenkring tot Zich genomen Jan van Dijk in de leeftijd van 57 jaar. Hem is nu de rust geschonken die hem Lcioofd was, en waar hij naar heeft verlangd. Rotterdam Nieuwerkerk a/d IJssel. 26 januari 1980 Leen en Nel Ambachtsheer Jo en Map Groenewegen Piet en Nel Olthof Piet en Henny van der Poel Voor mij onwiwacht. maar op Zijn tijd nam de Here tot Zich mijn innig geliefde man Willem Arnold Frederik Feenstra op de leeftijd van 78 jaar, na een gelukkig huwelijk van 53 jaar ..Afijn penade u genoeg" (2 Cor. 12:9) G. Feenstra-Kleistra Beetsterzwaag. 27 januari 1980 Huize „Eben Haezer", Schoollaan 7 De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 31 januari op de Algemene Begraafplaats te Beetsterzwaag. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Gereformeerde kerk te Beetsterzwaag. die aanvangt om 2 00 uur n m Vanaf 1.00 uur n m. is er gelegenheid te condo leren. Voor hen die donderdag verhinderd zijn, is er gelegenheid te condoleren op woensdag avond van 6.30-7.30 uur in de Gereformeerde kerk. Liever geen gezoek thuis Geen bloemen Op de dag des Heren is door Gods genade toegevoegd aan de grote schare, die niemand tellen kan, onze lieve zorgzame moeder en oma Geertje Kamphuis-Bos sedert 15 mei 1978 weduwe van Lubbertus Kamphuis, op de leeftijd van 71 jaar. „Mijn genade is u genoeg". Nieuwlande. Albert-Johanna en kinderen Putten, Luuk-Martha en kinderen Hoek van Holland. Greet en kinderen De Krim. Obbe Frankrijk. Tanny-Hans en kinderen De Krim, Jaap-Trijn en kinderen Amsterdam, Gonny Amsterdam. Marijke-Rolf en kind Amsterdam, Tineke-David 7782 PV De Krim, 27 januari 1980 Hoofdweg 146 De begrafenis zal plaatshebben d.v. donderdag 31 januari a.s. op de begraafplaats te De Krim. De dienst van woord en gebed zal worden gehouden in de gereformeerde kerk te De Krim. Aanvang 10.30 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 11 uur. Voor de dienst gele genheid tot condoleren. In haar slaap werd door God tot Zich genomen onze lieve schoonzuster Geertje Kamphuis-Bos Gramsbergen: G. van Faassen-Kamphuis G. van Faassen T. Kamphuis O. Kamphuis-Hubbeling Nieuwlande: M. Kamphuis-Kamphuis Coevorden: H. Steendam H. Steendam-ten Napel De Krim, 27 januari 1980. Met grote verslagenheid ontvingen wij het be richt dat onze vriend Jan Huib Ruiterkamp zondag jl. is ingeslapen. Wij wensen zijn ouders en Hans veel sterkte en Gods onmisbare zegen toe. Hilda Els Anita Caroline Helga Frans Gea Helen Fred Belinda Richard Ageeth Annieta Sigrid Annemarie Anita Hielko Sabine Debbie Marianne Karin Peggy Rudy Peter Edwin Peter Anthony Noortje Ingeborg G. J. Zonnenberg Cominius College, Hilversum Met diepe verslagenheid ontvingen wij, na enkele weken van hoop en vrees, het bericht, dat Jan Huib Ruiterkamp leerling van klas 3 atheneum 2 aan de gevolgen van een verkeersongeval is overleden. Wij wensen zijn ouders en broer Gods troost en steun toe om dit verlies te dragen en te ver werken. Hilversum, 27 januari 1980 De Schoolgemeenschap Comenius College, Hilversum. ..Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten Vernacht in de schaduw des Almach- tigen." Psalm 91 Na een kortstondige ziekte is van ons heenge gaan mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader en grootvader Sijtze Martini op de leeftijd van 64 jaar. „De Heer is mijn herder." S. Martini-van der Meer Michiel Oostkapelle. Dini en Cees Sanderse Scherpenzeel. Sita en Bert Halff Veenendaal, Titia en Geert Kuiper Suriname. Lucie en Albert Kreulen en kleinkinderen 3706 VD Zeist. 28 januari 1980 Jan Ligthartplein 29. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum „Nijenheim," Kroostweg 33 (bij de Grift- laan) te Zeist. Gelegenheid tot condoleren donderdag 31 ja nuari van 19.00-20.00 uur in genoemd rouwcen- trum. De teraardebestelling zal plaatsvinden te Zeist op de Algemene Begraafplaats aan de Wou- denbergseweg vrijdag 1 februari om 13 00 uur Hieraan voorafgaande zal een rouwdienst wor den gehouden in de Gereformeerde Kerk aan de Bergweg te Zeist welke aanvangt om 12.00 uur. Vertrek van huis om 11.30 uur 26 januari 1980 is op de leeftijd van 69 jaar in zijn Heiland ontslapen Jan Hooijenga echtgenoot van Trijntje Kooistra Joh. Hooijenga en Maryloe L. Hooijenga en Leona G. Hooijenga en Judith J. Hooijenga en Garry H. L Hooijenga en Magret B Hooijenga en Michael N. Hooijenga en Mark en kleinkinderen De begrafenis vindt plaats op 31 januari 1980. Grand Rapids 5123 Southglow SE Mich. 49508 USA. Heden is in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn innig geliefde man en onze zeer zorgzame vader en grootvader Rienk van der Ploeg echtgenoot van Benke de Vries op de leeftijd van 76 jaar, na een gelukkige echtvereniging van 51 jaar. Kollum: B. van der Ploeg-de Vries Nijkerk: C. R. van der Ploeg D. van der Ploeg-Ozinga Margriet Rienk Benike Kollum: P. J. de Boer-van der Ploeg Bénice en Klaas Piet And ré Giekerk: S. T. van der Ploeg A. van der Ploeg-de Vrijer Rainier Mathilde Titia Baak: J. C. Tombeil-van der Ploeg W. Tombeil Yvonne Tessa 9291 EB Kollum, 25 januari 1980 Van Scheltingalaan 31 c De begrafenis is bepaald op dinsdag 29 januari 1980 te Kollum na een dienst van Woord en Gebed in de Gereformeerde Kerk te Kollum. Aanvang 's middags half twee. Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 29 januari 1980 een half uur voor de aanvang van de dienst. Thuis liever geen bezoek In volle zekerheid des geloofs is van ons heen gegaan onze innig geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Marrigje Eikelenboom- van 't Oever sinds 1973 weduwe van W. Eikelenboom 18-9-1890 27-1-1980 ,,'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên' Abcoude: B. Eikelenboom H. W. Eikelenboom-den Hertog Pijnacker: A. Fluit-Eikclenboom T. Fluit klein- en achterkleinkinderen Abcoude, 27 januari 1980 Gein Zuid 18 De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 31 januari a.s. om 14.00 uur m het Geref. Centrum, Baarslagstraat te Abcoude, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren, woensdagavond van 20.00-21.00 uur in „Maria Oord" te Vinke- veen, donderdag voor de rouwdienst vanaf 13.30 uur en na de plechtigheid in het Geref. Centrum te Abcoude. Geen bloemen Verlangend naar zijn Heer en Heiland is heden ontslapen, onze zorgzame vader en schoonva der, broer, zwager en oom Adriaan Noordermeer sinds 1972 weduwnaar van Antje Maria van der Hoff op de leeftijd van bijna 81 jaar. Windhoek (Namibië): L. Noordermeer Chr. Noordermeer-Orsin en verdere familie. Vlaardingen, 27 januari 1980. Bejaardencentrum „Uitzicht", Churchillsingel 483 Correspondentieadres: Prinses Margrietsingel 72, 2285 HS Rijswijk (Z H.) Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden donder dag 31 januari a.s. om 10.30 uur in de aula van het bejaardencentrum „Uitzicht", waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Emaus" te Vlaardingen. Aankomst aldaar om 11.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Middelburg nam met droefheid kennis van het overlijden van de heer H. Koopman Oud-hoofd van de Rentmeesterschool m Middelburg-Zuid. Van 1 september 1965 tot 1 april 1979 was hij als hoofd aan deze school verbonden. Hij heeft zich in die periode volledig ingezet voor de kinderen naar wie zijn liefde vooral uitging, maar daarnaast heeft hij ook veel betekend voor de ouders, het personeel en de gemeen schap in de wijk waarin de school is gelegery Dankbaar gedenken wij al hetgeen de heer Koopman voor het christelijk onderwijs heeft gedaan. Middelburg, 26 januari 1980 Namens het bestuur, Mr J M Luteijn, voorz H van Winkelhof. secr NSDAC „Here, Gij zijt ons een toevluf geweest van geslacht tot geslacht.' Psalm i In Jezus ontslapen mijn lieve man, onze zoj zame vader en fijne opa. Cornells Leendert den Haan op de leeftijd van 78 jaar. Wassenaar: C. C. den Haan-Schoor or Jat een len en ze a Marti en Niek Kagg-den Haan fnjge2 Helen en Jan, Axel-Hans, IngtOpjeS Mare 's-Gravenhage: jizende Arie en Atie den Haan-Schottetleden Adrienne, Claus herin: D.. furs, di Rijswijk: 1k Nico en Willy den Haan- Winterkari^^ Anne-marieke, Niels hem j Wassenaar: Igen" t Riet en Peter Bijlstra-Den Haai Nucyka, Allard. Peter-Paul n verzi !h. och Leiden: Cees en Loes den Haan-Hissinljj neep it spit: Karen, Kees. Wassenaar, 27 januari 1980. Van Bommellaan 32. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloerne^jm^ De dienst van Woord en Gebed zal gehoud*™-» worden donderdag 31 januari om 11 uur in j Ichthuskerk, Duinkerksestraat 9 te Scheveni I gen. waarna de begrafenis zal plaatshebben AI 1 de begraafplaats „Oud Eik en Duinen," Lai van Eik en Duinen 38. Aankomst aldaar o 12.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de kerkdiei in de Ichthuskerk en na de begrafenis in ontvangstkamer van de begraafplaats. In Jezus ontslapen onze geliefde broer, zwa( en oom Cornells Leendert den Haan echtgenoot van C. C. Schoor Rijnsburg: M. van Delft E. Boekee Alphen a/d Rijn: H. Meerlo Velp: C. H. v. d. Hooven-Den Haan Katwijk: T. den Haan-v. d. Kwaak Waddinxveen: N. den Haan Rijnsburg: M. H. den Haan J. T. den Haan-Westeijn Arnhem: H. den Haan C. den Haan-Hogendijk Nichten en neven Wassenaar, 27 januari 1980. lor Fr< EN E atige >meei rijfelc ter z euwe fins innen k koi fn bo ind a t son StU inget tiefru tn va ndge (kken heb t >or eei ïleis d ■lor 32 De Here kent degenen, die de Zijnen zijn 2 Timotheüs 2 Heden heeft de Here tot Zich genomen or| beste onvergetelijke zwager, Cornells Leendert den Haan echtgenoot van onze lieve zuster Clasina Catharina Schoor rd i aagt Scheveningen 27 januari 1980 's-Gravenhage Familie Schoor Met diepe verslagenheid geven wij kennis het heengaan van onze oud-directeur en m< oprichter, de heer Cornells Leendert den Haan op de leeftijd van 78 jaar. Wij zullen zijn altijd enthousiaste en spontal medewerking node missen. Zijn nagedachtenis zullen wij steeds in hoj ere houden. VJ Rijswijk. 27 januari 1980 Itgen Haagweg 111. Directie en medewerkers Hofrust Beleggings- Expl.- Handelsmij. B Met diepe droefheid delen wij U mede dat oni commissaris QOC de Heer C. L. den Haan op de leeftijd van 78 jaar is overleden. Wij zijn dankbaar voor zijn adviezen waarm de nij ons heeft begeleid. Direktie en Commissarissi Den Haan Beheer B.V. 's-Gravenhage, Seinpoststraat 6. Leiden. Driemasterwal 49, 2' januari Met diepe droefheid geven wij u kennis d geheel onverwacht is heengegaan, mijn gelil de vrouw en zorgzame moeder Ada Benjamin geb. Kristelijn op de leeftijd van 31 jaar. T. Benjamin en Karin Amsterdam 25 jan. 1980 Lootsstr. 27 hs. De overledene is opgebaard in een der rouwl mers van het Uitvaartcentrum Zuid. Fri Roeskestraat 91 Amsterdam Gelegenheid afscheidnemen dinsdagmiddag van 3-4 uur 's avonds van 7-8 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woei dag 30 jan. te 14 00 uur op de Begraafplai Vredenhof, Haarlemmerweg. Vertrek van het Uitvaartcentrum Zuid te 13. Vervolg op pag „Wi den leer schi wee hed daa hei< nog Het zin van had kuni Stra ma, burg IJkei 1855 len i zo a ging te I Gro gavi Gr Het gedi van neei Ned Na vort dele grer Wes grei ter Dol

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10