'n Nieuwe week, Albert Heijn f AH. h Winkel vol kwaliteitswinkeltjes. FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 22 JANUARI 1980 TROUWKWARTcT )AG kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch" van 9 00 -19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur 1930 1980 Goede morgen Moeder en Vader Oma en Opa Besuijen-Buys Onze hartelijke gelukwensen met uw gouden huwe lijksdag. 1930 Uw kinderen en kleinkinderen Onze lieve ouders Jan de Pijper en Everdina de Pijper-de Haan herdenken op 31 januari a.s. het feit dat zij 45 jaar geleden in het huwelijk traden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Abcoude. Koppelland 9 „De eeuwige God zij U een woning." Onze ouders en grootouders Bartus de Mik en Francina A. E. Koppelaar zijn D.V op 4 februari a.s. 50 jaar getrouwd. Het gouden bruidspaar geeft gelegenheid tot felicite ren op zaterdag 2 februari 1980 van 16.00-18.00 uur in „Kampanje", Troelstrastraat 5 te Hardinxveld-Gies- -sendam. 2?ij zullen het op prijs stellen u die middag te kunnen begroeten. De kinderen en kleinkinderen ?371 BX Hardinxveld-Giessendam, febr. 1980 ttuitendams 500. Voor ons geheel onverwacht, maar op Zijn tijd heeft onze Hemelse Vader in Zijn Heerlijkheid opgenomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Ettje Salomons-Oosterhoff op de leeftijd van 72 jaar. Celoven is wachten, in heilig vertrouwen. Wie biddende wacht zal dankbaar aanschouwen De Krim: H. Salomons Toronto: W. Salomons A. Salomons-van Esch Burlington: A. Buist-Salomons W. J. Buist Nieuwlande: E. Salomons S. Salomons-Dijkema Drouwenermond: A. Haan-Salomons H J Haan De Krim: H. Salomons Hoogeveen: K. L. Salomons M. Salomons-Aalbers Losser: H. E. Bagchus-Salomons J. Bagchus en kleinkinderen *7781 PK De Krim, 21 januari 1980 Posthoornweg 48. Condoleancieadres: Posthóornweg 48 De begrafenis zal plaatshebben D.V. vrijdag 25 januari a.s. op de begraafplaats te de Krim. De rouwdjenst zal worden gehouden in de Christelijke Gereformeerde Kerk te De Krim, aanvang 13.30 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 14.00 uur. Voor He dienst gelegenheid tot condoleren. Algemene kennisgeving „Mijn genade is u genoeg" Dankbaar voor alles wat hij in ons leven bete kend heeft, geven wij kennis dat in zijn Here en Heiland ontslapen is. onze lieve trouwe man, vader en opa Arrls Florls Zwanenburg in de ouderdom van 75 jaar. Uit aller naam: C. J. Zwanenburg-Molenaar Katwijk aan den Rijn. 21 januari 1980. Prins Frederikdreef 10. Gelegenheid tot condoleren des nam. van 3-5 en 7-9 uur aan huis en na de teraardebestelling in het Herv. Kerkelijk Centrum. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrij dag 25 januari a.s. des nam. 2.30 uur in het Herv. Kerkelijk Centrum. Voorstraat 74. Kat wijk aan Zee. waarna de ter aarde bestelling zal plaatsvinden omstreeks 3.15 uur op de nieuwe begraafplaats ..Duinrust" aan de Park- laan te Katwijk aan Zee. Uit onze familiekring werd plotseling wegge nomen onze lieve schoonzuster E. Salomons-Oosterhoff „Mijn genade is U genoeg" Bergêthcim: M. te Rietschap-Bramer Zuidlaren: K. Salomons Dronten: G. Salomons J. W. A. Salomons-Colenbrander Nagetc H. Colcnbrander-Salomons Dc Krim, 21 januari 1980 Posthoornweg 31 Intens verdrietig zijn wij omdat onze liefste Willem Frederik is gestorven. Hij werd geboren 26 februari 1975 te 's-Gra- venhage. „De Heer kent wie Hem toebehoren" 2 Timotheus 2 19 Grouw. 19 januari 1980 Oostergoostraat 39 Elisabeth Holtrop- de Gaay Fortman Bernard Holtrop Harmen Marchien Wij begraven Willem in besloten kring op dins dag 22 januari 1980. 's Avonds van 7.00 tot 8.00 uur is er gelegen heid ons te ontmoeten in „De Boei", Kievit straat 1 te Grouw. Reeds staat Gij klaar, en komt ons vriendlijk tegen, uw liefde vindt ons langs verborgen wegen, eer wij U zoeken zijt Gij daar. Heel bedroefd delen wij mee. dat mijn lief kleinzoontje, ons lief neefje Willem Frederik Holtrop is gestorven. Den Haag: M. Holtrop-Sluis Bloemend aal: H. van Duijn M. M. Tj. van Duijn-Holtrop Marijtje, Barbera en Harmen Amsterdam: J. D. F. van Halsema A. G. H. van Halsema-Holtrop Sara en Laura Nieuwkoop: P. N. Holtrop A. A. Holtrop-van Berge Froukje en Maria Haarlem: J. S. W. Holtrop M. A. Holtrop-Eisma Tjitske 19 januari 1980 Onze lieve kleinzoon en neef Willem Frederik Holtrop ging naar de Heer. Den Haag: M. T. H. de Gaay Fortman-Woltjer W. F. de Gaay Fortman Ermelo: C. de Gaay Fortman-van Bentum B. de Gaay Fortman Betteke Mairy Bronwen Chimwemwe Vanessa Amsterdam: M. M. Voüte-de Gaay Fortman P. A. Voute Hermine -Titia Gaius San José (Costa Rica): C. G. W. S. de Gaay Fortman- Droste M. de Gaay Fortman Kim Rick Amsterdam: E. M. F. Geerling-de Gaay Fortman Grouw, 19 januari 1980. Enige kennisgeving „Mijn genade is U genoeg" Op 13 januari j J. kwam er in Spanje een einde aan het leven van onze Hendrik Jan Hij was 28 jaar. C. Kromhout P. H. Kromhout-Blijleven Gerkesklooster. 22 januari 1980 Oosterboeren 1, 9873 TG Maandag 21 januari hebben wij hem, in het bijzijn van onze kinderen en zijn trouwe vrien den, begraven. Ik hef mijn ogen op naar de bergen: van waar zal mijn hulp komen Mijn hulp is van de Here, die hemel en aarde gemaakt heeft. Ps. 121 vers 1 en 2 Heden nam de Here, nog onverwacht, tot Zich. mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Wilhelmina Hendrika van 't Riet-Rahms op de gezegende leeftijd van 85 jaar. 's-Gravenhage: P. van 't Riet Amsterdam: J. W. te Winkel-van 't Riet Krimpen aan de Lek: P. J. van 't Riet L. van 't Riet-van Sluijs en kleinkinderen 's-Gravenhage. 19 januari 1980 Zwaardvegersgaarde 188 2542 TJ 's-Gravenhage Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Leyenburg" aan de Ley- weg 275. Bezoek woensdag van 5 uur tot 6.45 uur n.m. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 24 januari om 1 uur in de aula van de begraafplaats ..Westduin" aan de Ockenburghstraat te 's-Gravenhage (Loosdui nen). waarna de begrafenis aldaar zal plaats hebben. Vertrek van de rouwkamer ziekenhuis om 12.30 uur. Psalm 103 vers 8 ber. Met droefheid geven wij u kennis, dat van ons is heengegaan onze zeer geliefde zuster, schoonzuster en dierbare tante Geertruida Hester Bezemer weduwe van A. Rijsdijk op de leeftijd van 71 jaar. Zwijndrecht: G. J. Bezemer-Vogelesang P. Bezemer J. M. Bezemer-Van der Linden Zwijndrecht: J. Kijkuit-Bezemer M. Kijkuit IJsselstein: A. Bezemer-Looij Zwijndrecht: M. M. Bezemer-Goedhardt Elburg: J. C. Bezemer L. C. Bezemer-Dekkers Poortugaal: H. P. van der Meer-Bezemer S. van der Meer Zwijndrecht: J. M. van der Velde-Bezemer Helmond: Joh. Bezemer M. Bezemer-van den Herik NEVEN EN NICHTEN Schiedam, 19 januari 1980 Rembrandtlaan 21a Correspondentieadres: S. van der Meer, Wel- hoeksedijk 104, Poortugaal. Verzoeke geen bloemen. Onze zuster is thuis opgebaard, alwaar gele genheid is tot condoleren dinsdagavond van 7.00 tot 9.00 uur. Op woensdag 23 januari a.s. om 11.30 uur zal D.V. een dienst worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats, Laan van Spieringshoek te Schiedam, waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden in het familiegraf aldaar omstreeks 12.00 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.10 uur. Na een korte ziekte is in haar Heer en Heiland ontslapen, onze lieve zuster en tante Hendrika Theodora Johanna van Spronsen in de leeftijd van 85 jaar. N. van Oosterhoud-van Spronsen Cl. van Spronsen R. van Spronsen Neven en nichten 's-Gravenhage, 19 januari 1980 Celsiusstraat 18 Correspondentie-adres: Soestdijksekade 938 Postcode 2574 EK De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het ziekenhuis „Bethlehem", Vrederustlaan 180 te 's-Gravenhage. Bezoek van 3-4 uur (Ingang Melis Stokelaan) De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in het bejaardencentrum „Uitzicht" Daal en Bergselaan 52, op woensdag 23 januari a.s. om 11 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf op de begraafplaats „Oud Eik en Duinen" aan de Laan van Eik en Duinen 38, zal plaatsvinden om circa 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in „Uitzicht" en na de teraardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Hij heeft ónze krankheden op zich genomen en onze ziekten heeft Hij gedragen Matth. 8:17 Heden nam de Here uit onze familiekring tot Zich onze geliefde zwager en oom Christiaan van Splunter echtgenoot van J. Coumou op de leeftijd van ruim 74 jaar. 17 januari 1980. Middelburg: A. Coumou Eindhoven: P. Coumou G. Coumou-Kooyman Nijmegen: C. de Putter-Coumou P. de Putter Utrecht: H. M. M. Coumou-Plomp Middelburg: H. A. Coumou Epe: J. C. Coumou- van Frankennuyzen Kaapstad: A. J. Vroon-Coumou A. J. Vroon Middenmeer: N. Vos-Coumou A. Vos Neven en nichten. De Vereniging Besturenraad Protestants Christelijk Onderwijs geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer R. R. Kok Wij weten echter dat hij is ontslapen in zijn Heer en Heiland. De besturenraad verliest in hem een trouw bestuurder. Dankbaar gedenken wij dat hij zich heeft willen inzetten voor de landelijke zaak van het protestants christelijk onderwijs. Namens de afdelingsraad voorberei dend wetenschappelijk en algemeen voortgezet onderwijs en het bestuur van de besturenraad P C.O.: Prof. Dr. W. J. Wieringa. voorzitter bestuur A. de Jongh. voorzitter afdelingsraad Voorburg, 18 januari 1980. (TSRD AH Magere yoghurt, pak 1 liter j# Voorde hutspot Kilo uien Kilo winterpeen samen Algemene kennisgeving Wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11 25 Zalig zijn de zachtmoedigen want zij zullen de aarde beërven. Op 16 januari 1980 is vredig ontslapen mijn zeer geliefde en onvergetelijke man, onze va der en grootvader Arie Antonie Kleijn op de leeftijd van 81 jaar. Uit aller naam: Johanna G. Kleijn-Bergmeijer. Hilversum, van Hogendorplaan 3. De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Heden nam de Here plotseling in vrede tot zich onze geliefde moeder en oma Eitje Assies in de ouderdom van 71 jaar. Hebr. 4 9 Zevenhuizen. 18 januari 1980 Oudestreek 11 A. Booy-Assies R. Booy R. Booy De begrafenis zal plaats hebben D.V. op dinsdag 22 janua ri, 's middags 1.30 uur, te Zevenhuizen. Samenkomst om 1 uur in de Geref. Kerk te Zevenhuizen. Psalm 43 vers 3 en 4 ber. Heden nam de Here tot Zich onze lieve en zorgzame vader en opa Abraham Verdoes weduwnaar van A. Glasbergen. In de ouderdom van 90 jaar. Leiderdorp: A. Verdoes Zaltbommel: G. A. van den Wijngaard-Verdoes W. J. van den Wijngaard Heemstede: N. Verdoes J. M. Verdoes-de Haas Barneveld: M. van der Zwan-Verdoes G. van der Zwan Leiderdorp: A. Verdoes G. A. den Heeten en kleinkinderen Leiderdorp. 20 januari 1980. Bejaardencentrum „de Dillenburg" Maurits- singel 29. Corr.adres: Bijdorp 14, Leiderdorp. Vader is opgebaard in de rouwkamer van „de Dillenburg". Bezoek aan de rouwkamer woensdagavond a.s. van 7.30-8.00 uur, ingang Wilhelminastraat. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 24 januari a.s. in ..de Dillenburg", aanvang 10.00 uur. waarna de begrafenis te 11.00 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Hoogmadeseweg. Ook na de begrafenis gelegenheid om te con doleren in de aula van de begraafplaats. Geheel onverwacht heeft de Heer tot ZidN genomen mijn innig geliefde man, onze broerj zwager en oom, T Inde Ewoud van der Waal op de leeftijd van 75 jaar. C. van der Waal-Verbaan en verdere familie. Scheveningen. 18 januari 1980. Westduinweg 1113 (Flat Laag Lindoduin). Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren dinsdag van, 18.30- 19.30 uur in rouwkamer „Atropos", Van Boet- zelaerlaan 292-294. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 2 januari 1980 om 11 uur op de Algemene Bt graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf rouwkamer „Atropos" om 10,30 uur. slevei vl In plaats van kaarten Door de grote belangstelling en de vele blijken medeleven die wij ondervonden tijdens de ziekj na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgz vader en opa Dirk Tamminga is het ons niet mogelijk ledereen persoonlijk te danken. Daarom betuigen wij langs deze weg onze hartel dank aan familie, vrienden, buren en kennissen S. Tamminga-v.d. Ploeg kinderen en kleinkinderen. Herbaijum, januari 1980. Uw bewijzen van verbondenheid, vriendscha medeleven met ons, na het overlijden van mijn man, onze zorgzame pleegvader, grootvader, b zwager en oom Kors Christiaan de Pous, hebben veel voor ons betekend en ons goed ged Wij zeggen u daarvoor heel hartelijk dank. Bilthoven: L. de Pous-Vreeken Berkel en Rodenrijs: Lenneke en Peter Kors Christiaan Pieter John en verloofde Familie de Pous Familie Vreeken Neven en nichten Bilthoven, januari 1980. Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u bedanken voor de blijken van medeleven die wij mochten ontvangen het plotseling overlijden van Willem Soepenberg Mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvai i Geve de Heere, mede door uw aller gebed, dit t ons zo grote verlies in Zijn kracht te mogen werken. Uit aller naam: H. Soepenberg-Blekkenhorst 7688 PW Daarle (O.), januari 1980 Nieuwstadweg 7. Dankbetuiging Voor het medeleven bij het overlijden en de teraa( bestelling van mijn lieve vrouw, onze zuster, schr zuster, tante en nicht Sophie Paula Francina Ledeboer-Swensen onze hartelijke dank Uit naam van allen. H. W. Ledeboer Rotterdam, 21 januari 1980 Percevalweg 38

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14