h «IckoihIIic .r Gemeente A* Rotterdam adjunkt direkteur/ direktrice Paviljoenshoofd lijM'* refaja „vronestein B-verpleegkundigen docentfe) verpleegkunde A» -t gediplomeerd radiologisch laborant(e) VERPLEEGKUNDIGE A Of B en/ nachthoofd (m/v) praktijkdocent (m/v) waarnemend afdelingshoofd leerling verpleegkundigen PSYCHIATRISCHE INRICHTING LARIKSIIOFen 0LMH0EVE b/a+b/hbovI mbov en ziekenverzorgenden VLIETZICHT WEffiEZKHT b/a*bIhbovI mbov WILGENHOF LINDENH0F ZATERDAG 19 JANUARI 1980 TROUW/KWARTET MX 8 De Stichting Opleidingen van Amsterdamse Ziekenhuizen ~i .vraagt voor haar opleidingsschool een In samenwerking met de direkteur is hij/zij verantwoordelijk .Voor de beleidsbepaling van de opleiding. Het betreft een regionale opleidingsschool van 6 partikuliere ziekenhuizen, met ongeveer 450 leerling-verpleegkundigen. FUNKT1E-EISEN: Het diploma A-ziekenverpleging en bij voorkeur ook het B-diploma - Diploma docenten-opleiding en bij voorkeur ook de Hogere Opleiding of Pedagogiek - Ruime praktijk-ervaring in het ziekenhuis 4 - Ervaring in het lesgeven binnen de A-opleiding. Salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring (max. nr. 35 in passingstabel N.Z.R., overeenkomstig de CAO voor het zieken huiswezen). 4 Nadere informatie over deze funktie wordt verstrekt door de Direkteur, de heer J. Koppen, telefoon: 020 - 18 02 02 tst. 244. Uitgebreide schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: Het bestuur van de S.O.V.A.Z., Overtoom 283, 1054 HW Amsterdam. „Hendrik van Boeijen-Oord" Assen, Centrum voor Geestelijk Gehandicapten zou graag in contact komen met een Iln ons centrum verblijven 750 bewoners, in een 20-tal paviljoenen en werken 700 personeelsleden, waarvan 500 in de paviljoenen. Een paviljoenshoofd is verantwoordelijk voor de dage lijkse gang van zaken in een paviljoen. Hij/zij wordt hierin bijgestaan door enige waarnemend hoofden en andere aan een paviljoen verbonden deskundigen zoals pedagoog en arts. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten die beschik ken over: diploma ziekenverpleging Z en/of B. staf opleiding, of de bereidheid deze te volgen. ervaring in een leidinggevende functie. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij de bereid heid hebben de christelijke signatuur van ons centrum te aanvaarden en te respecteren. Voor nadere inlich tingen kunt u telefonisch contact opnemen met dhr. J. Blaauw, hoofd personeelszaken, tel. 05920-13843 Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de directie van Hendrik van Boeijen-OordPostbus 30014, 9400 RA ASSEN Het Ckakonessenhuis 1 Refa/a m Dordrecht. gelegen aan de iweg Roi nfksweg Rotterdam Breda, ie een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden Het komplea omvat zes verpleegaldeimgen. een psychiatnsche afdeling, een centrum voor haemodatyse en thuisdiatyse een pohkJmek met traumatotogrsche functie, een kliniscR-chenusch- en isotopenlaboratonum. een verpleegkundige opleiding en een pbrsooeelsfiat voor 190 j intern gehuisveste leerling- verpleegkundigen !Oe medische stat bestaat uit pim 40 specialisten J Het ziekenhuis heeft t 800 medewerkers k a diakonessenhuis Op de rontgenafdeling van ons moderne ziekenhuis is plaats voor een De diensten worden in onderling overleg geregeld Een full-time dienstverband is noodzakelijk. Belangstelling voor en ervaring in angiogra- fie wordt bijzonder op prijs gesteld. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de bepalingen overeengekomen in de C.A O. voor het ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. Postbus 444. 3300 AK Dordrecht. Telefoon: 078-182222 Voor het bejaardencentrum „Vredewold" te Leek, waarin 86 bejaarden zijn gehuisvest wordt gevraagd een die de verzorging en eventuele tijdelij ke verpleging van de bewoners op zich kan nemen. Verder zal men de directrice bij haar afwezigheid moe- tennnunnen vervangen. Geboden wordt een salaris volgens een gemeentelijke bezoldigingsveror dening. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en zal in onderling overleg worden vastgesteld. De se cundaire arbeidsvoorwaarden komen vrijwel overeen met die van de ge meente Leek (o.a. opname Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds (A.B.P.) en deelname I.Z.A.) Inlichtingen over de bovengenoemde funktie worden gaarne verstrekt door de directrice, mevrouw Zr. H. J. Goele- ma. Telefoon 05945-2436. Schriftelijke sollicitaties in te zenden binnen 14 dagen na verschijning van dit blad aan het bestuur van de ..Stichting Vredewold'' p/a Tolberterstraat 66. 9351 BJ Leek. Ten behoeve van onze opleiding A-verpleeg kundige vragen wij op korte termijn een •n part-time dienstverband (pim. 20 uur). Gevraagd wordt een verpleegkundige met praktische ervaring en met docentenopleiding. Zijn/haar taak zal bestaan uit: het verzorgen van een aantal lessen aan leerling-verpleegkundigen; - het informeren ven en samenwerken met instruk tie-verpleegkundigen; het verrichten van admmstratieve werk zaamheden. die verband houden met het onderwijs. - meewerken aan de ontwikkeling van de opleiding. De school heeft een christelijke signatuur. Aanstelling volgens de geldende N.Z.R. salarisschalen en de C.A.O. voor het Zieken huiswezen. j» Nadere inlichtingen bij mw. C.M. Beek, direktrice van SCHOOL VOOR VERPLEEGKUNDIGEN EN VERZORGENDEN Park Vronesteyn 14, 2271 HS Voorburg. Tel.: 070-867470 Gemeenteziekenhuizen: Rotterdam vraagt voor de Interne Afdeling van het Zuiderzie kenhuis een Gedacht wordt aan een verpleegkundige, in bezit van het di ploma Ziekenverpleging A, die beschikt over een ruime erva ring en goede contactuele en organisatorische eigenschappen. Het dienstrooster zal in overleg worden samengesteld. Aanstelling zal geschieden in de rang van le verpleegkundige A. Het salans loopt tpt f 3.039,- per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de adjunct-direc trice zr. C.C. Rigetti, telefoon 010 - 843311 Vacaturenummer 80.010/16299-063 Tevens worden gevraagd voor de afdelingen Interne Genees kunde en Chirurgie van het Zuiderziekenhuis, verpleegkun digen als eventueel in deeltijd. Tot de taak behoort het geven van instructie aan en het (in teamverband) begeleiden van 35 leerling-verpleegkundigen en stageaires op zowel MBO- als HBO-niveau. Vereist zijn het diploma Ziekenverpleging A en minimaal 1 laar afdelingservaring. Van de kandidaten wordt organisatieta lent verwacht en tevens het vermogen om te kunnen delegeren. De werktijden zijn bij een volledige dagtaak in het algemeen van maandag t/m vrudag van 8.00 tot 16.30uur. Voor hen, die in deeltijd willen werken is overleg omtrent de werktijden mogeluk. Het salans loopt bi» een volledige werkweek tot f 2.756,- per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Bh gebleken geschiktheid wordt men in de gelegenheid gesteld een gerichte opleiding te volgen. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling Opleidingen, zr. H. Duhoux, tele foon 010 - 843311 Vacaturenummer 80.034/16299-063 Werk bij de Gemeente Rotterdam betekent alle voorde len van een overheidsfunctie. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacaturenummer, gaarne binnen 10 dagen te zenden aan: hoofd Bureau Personeelvoorziening, Postbus 70015, 3000 KT Rotterdam. DR. J.N.VOORHOE VE HUIS UTRECHT Voor een afdeling van 27 patiënten in ons ver pleeghuis voor somatisch zieken vragen wij een Gedacht wordt aan een ziekenverzorgende met een voltooide c.q. binnenkort af te sluiten kader opleiding Z.V. of een verpleegkundige met A-opleiding en verpleeghuis-ervaring. Telefonische verzoeken om nadere inlichtingen en schriftelijke sollicitaties te richten tot de adjunct-directrice, tel. 0304)53250, van Heuven Goedhartlaan 3,3527 CE Utrecht. RODE KRUIS ZIEKENHUIS Sporttaan600, 2566MJ Den H Telefoon: (070) 4761 Ten behoeve van de opleiding verpleegkundige, welke medio februari begint, kunnen wij plaatsen nog enkele Vereist: min leeftijd per 1 maart 1860 van 17 jaar en 7 maanden Mavo- en Havo-diploma met tenminste twee exac te vakken. In deze groep kunnen wij helaas geen gediplomeerde ziekenverzorgenden plaatsen. Inlichtingen bij en sollicitaties te richten aan de afde ling Personeelszaken. Ki Be de w< la: Bé da ge "Groot-Bronswijkte Wagenborgen is een psychiatrisch ziekenhuis met het nog overzichtelijke aantal van 400 plaatsen. In samenwerking met algemene ziekenhuizen en sociaal-psychiatrische instellingen, zijn wij bezig vorm te geven aan de funktie van regionaal psychiatrisch centrum voor N.O. en O.-Groningen. Ook in groter verband wordt meer en meer samenwerking en koördinatie nagestreefd met andere noordelijke psychiatrische ziekenhuizen. "Groot Bronswijk" is nog steeds sterk In ontwikkeling. Momenteel ondergaan wij een verjon gingskuur van een traditionele inrichting naar ean modem ziekenhuis, waarin wij onze patiënten intensievere behandelingsmogelijkheden kunnen aanbieden. In verband hiermee zoeken wij gemotiveerde mensen die zich voor de volle honderd procant willen inzetten voor het psychiatrisch gebeuren in ons ziekenhuis. Op de Geronto-psychiatrische afdeling hebben wij plaats voor een tweetal Voor deze afdeling vragen wij enthousiaste gediplomeerde psychiatrisch verpleegkundigen, dre in staat zijn op konsekwente wijze te werken. Voorts moeten zij in staat zijn: een bijdrage te leveren aan de verdere ontwikkeling van de afdeling, individuele patiënten persoonlijk te begeleiden, een bijdrage te leveren aan het ontwikkelen en opstellen van behandelplannen, leerling-verpleegkundigen te begeleiden. Salarisgrenzen: f 2.048,37 oplopend tot f 2.698,16 bruto per maand. Heeft U belangstelling? Voor meer informatie over deze funktie kunt U kontakt opnpmen mat de heer K. Klip, hoofd Socio-rftilieutherapeutische dienst, telefoon (05964) 1231. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan het hoofd Dienst Personeelszaken, Postbus 1, 9945 ZG Wagenborgen. Uitbreiding van de taken, intensivering van de begeleiding, verpleging en verzorging, doen ons uitkijken naar enthousiaste ver pleegkundigen en ziekenverzorgenden die voelen voor werken in multi-disciplinair teamverband en die zich willen inzetten voor een optimaal leef- en woonklimaat. Wij hebben de volgende mogelijkheden: Twee nieuwe, modern ingerichte pavil joenen, elk bestaande uit 6 units van 12 patiënten, met als doel: een zo snel moge lijke resocialisatie van de bewoners. Wij zoeken: verpleegkundigen Een opname-paviljoen voor 100 vrouwe lijke patiënten met een verscheidenheid aan diagnoses. Wij zoeken: verpleegkundigen b/a+b/hbovi mbov voor de opname en voortgezette behandeling. Een paviljoen voor ca. 80 vrouwelijke patiënten. Wij zoeken: verpleegkundigen voor de intensieve begeleiding van 2 groepen van 20 patiënten en voor de opti malisering van het woon- en leefklimaat. Een paviljoen met mannelijk en vrouwelijke psycho-geriatrische patiënten. Wij zoeken: verpleegkundigen b/a+b/hbovi mbov en ziekenverzorgenden Een nieuw paviljoen, bestaande uit 6 units van 12 mannelijke verblijfspatiënten, waar de nadruk ligt op de optimalisering van het woon- en leefklimaat. Wij zoeken: verpleegkundigen BjA*BjZ j MBOV voor de verblijfsafdeling en wel voor de begeleiding van groepen van 12 patiënten de funktie en de afdelingen? Neem kontakt op met de heer H.A.P. Borsje. tel. (070) 20 92 52. toestel 131. Uw schriftelijke sollicitatie graag te richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken van ons centrum, Veurse Straatweg 185, 2265 CJ Leidschendam. aneels-

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18