)i I li FAMILIE BERICHTEN luit Gi ZATERDAG 19 JANUARI 1980 TROUW/KWARTET rERC Goede morgen opa Hofman Hartelijk gefeliciteerd met uw 86ste verjaardag Kinderen er kleinkinderen Opa Maneschijn Hartelijk gefeliciteerd met uw 92ste verjaardag Henny, Sake, EUy God nam tot Zich onze lieve schoonzus ter en tante W. L. Bakker- Heuseveldt weduwe van Ds. R Bakker Openb. 21 vers 4 Schiedam A. Bakker- Ruiter Enschede: H. Meinema Zwolle: M. Veen-Bakker Uithoorn: Joh Bakker E. Bakker- Lorjé neven en nichten Rotterdam 15 janua ri 1980 D.V. 25 januari a.s. hopen onze ouders C. van Baren en A. van Baren-Hoogendijk 40 jaar getrouwd te zijn. Omdat er zoveel is om dankbaar voor te zijn, zullen onze ouders dit feest in de familie- en kennissenkring vieren op donderdag 24 januari a.s. in het Geref. Zalencentrum. Westsingel 2 te Oudewater. Gelegenheid tot persoonlijk gelukwensen 's avonds na 8 uur. 3464 HT Papekop. januari Papekopperdijk 4. De God van leven en dood wie te dienen haar lust en haar leven was nam tot Zich na een kortstondig ziekbed onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Geertje Moraal Sinds 1958 weduwe van Hendrik Schraa. op de leeftijd van ruim 78 jaar. Zij aanschouwt thans haar Heiland in heerlijkheid. ..Maar Code zij dank die ons de over winning geeft door onz? Here Jezus Christus". 1 Coninthe 15:57 Rotterdam. G. L. Schreurs-Schraa C. Joh. Schreurs Henda en Rob Renata Jolende Roland René Ede R L Schraa A Schraa-Hardeman Huissen Henk en Bert Schraa Jannie en Marien Wim Ede. 17 januari 1980 Bejaardencentrum ..Het Maanderzand" Louise Henrièttelaan 17 Correspondentieadres: Wagenaarlaan 36 6711 GB Ede Geen bezoek aan huis en geen bloemen De overledene is opgebaard in het Alg. Rouw- centrum van de Weerd. Schaapsweg 77. Ede Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar maandag a.s. van 19.00-20 00 uur De rouwdienst welke geleid zal worden door de weleerwaarde heer Ds. J. Banga zal gehou den worden dinsdag 22 januari a.s om 12.00 uur in de Geref. Noorderkerk te Ede waarna om 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Ede. Want ik ben er zeker van. dat het lijden van deze tegenwoordige tijd met opweegt legen de heerlijkheid die ons zal geopenbaard worden. Rom. 8 18 Het heeft de Here behaagd in Zijn heerlijkheid op te nemen onze lieve schoonzuster en tante Geertje Moraal weduwe van Hendrik Schraa op de leeftijd van 78 jaar. 17 januari 1980. Familie Schraa Heden nam de Here geheel onverwacht tot Zich onze lieve schoonzuster, tante en nicht. Willemina Scheltens. Geboren 1 maart 1902. Uit aller naam. R. Roodbergen, ex.text. 's Gravenhagen. 16 januari 1980 Acaciastraat 176a Rotterdamseweg 80. Correspondentie-adres: Zwijndrecht. Geen bezoek aan huis. De overledene is overgebracht naar de rouw kamer. Statenlaan 78. alwaar geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 21 januari om 13 uur in de aula van de begraafplaats „Westduin". Ocken- burghstraat 27 te 's Gravenhage/Loosduinen, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben. Vertrek vanaf de rouwkamer om 12.30 uur. De Heer is mijn Herder Psalm. 23. In dit geloofsvertrouwen is op de leeftijd van bijna 78 jaar ontslapen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Lien Verschoor weduwe van K. C. Huizer Rotterdam. 18 januari 1980 Bejaardencentrum ..Waelestein" k. 504 Schulpplein 50 Correspondentie adres Pendrcchtstraöt 19a 3082 XA Rotterdam Uit aller naam C. Verschoor geen bloemen Gelegenheid voor condoleance en rouwbezoek in d»- rouwkamer van huize „Waelestein", Schulpplein 46 (zij-ingang) Rotterdam, maan dag '-an 19 00 tot 19 30 uur. D«' teraardebestelling zal plaatsvinden dins dag 22 januari om ongeveer 13 45 uur op de begraafplaats Charlois van de Hervormde Ge meente Rotterdam-Zuid. Charloisse Lagedijk 680. Rotterdam-Zuid Vooraf wordt een dienst gehouden in de kerk- zaal van de Bcthelkerk. ingang Portlandstraat 57. welke begint om 13.00 uur. Vertrek van Portlandstraat 57 om 13 30 uur. Heden overleed na een langdurige ongesteld heid in-vast vertrouwen op zijn Heer en Hei land onze geliefde broer en zwager Cliristiaan van Splunter echtgenoot van J. Coumou Wieringerwerf: M. Stapel-van den Berg Hoofddorp: Chr. Roodenburg P. K. N. Roodenburg-Houtkoop Opperdoes: M. van Splunter M. van Splunter-Rodenburg Hoofddorp: N. van Splunter-de Koning Nieuw-Vennep: M. Tensen A. Tensen-Verschoor Wieringerwerf, 17 januari 1980. Heden overleed totaal onverwacht mijn lieve man. onze lieve vader Cornells Antonius Joseph Veer in leven psycholoog bij het Provinciaal Zieken huis Santpoort oud 35 -jaar. IJpie Veer-Ronner Marije Jelske 1921 HK Akersloot, 17 januari 1980. Chopinstraat 24. Eucharistieviering voor de zielerust van Kees wordt gehouden zondag 20 januari 19.00 uur in de Don Boscokerk te Alkmaar. Een korte rouwplechtigheid wordt gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Akersloot maandag 21 januari om 14.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Akersloot. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het nabijgelegen Dorpshuis. Geen bloemen. In haar Heer en Heiland is ontslapen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Elisabeth Breur op de leeftijd van 73 jaar. Zwijndrecht. 17 januari 1980. Corr.adres: A. Zijderveld, Johannes Post- straat 172. Rijsoord: J. Breur-Lugten H. I. Ambacht: M. Breur-Huizer Rotterdam: P. Prinsen-Breur A. Prinsen Zwijndrecht: J. Zijderveld-Breur A. Zijderveld Voorthuizen: J. P. Breur E. D. Breur-v.d. Esch neven en nichten Geen bloemen Geen bezoek aan huis. De overledene zal worden opgebaard in de Ichthuskerk. Frits Vogelstraat 1 te Zwijn drecht. Gelegenheid tot condoleren en rouwbe zoek aldaar maandag 21 januari van 19.30 tot 20.15 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 22 januari om 10.00 uur in de Ichthuskerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. In de kracht van haar leven is van ons wegge nomen onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Martha Gretha Stol-Bouwraan geliefde echtgenote van J. K. Stol op de leeftijd van 37 jaar. Stitswerd, 17 januari 1980. Evenals een moede hinde naar het klare water smacht, schreeuwt mijn ziel om God te vinden, die ik ademloos verwacht. Ja. ik zoek zijn aangezicht. God oan leven. God van licht. Wanneer, zaf ik Hem weer loven, juichend staan in zijn voorhoven Bedum: K. K. Bouwman G. J. Bouwman-Mulder Winsum K. P. Bouwman J. J. Bouwman-Kooistra Oostum G M Grashuis-Bouwman R G Grashuis Zuidlaren: A. K. Nienhuis-Bouwman D. F. Nienhuis neefjes en nichtjes. „Ik ben verstomd, ik doe mijn mond met open, want Gij zelf hebt het gedaan Psalm 39:10 Voor ons nog onverwacht heeft de Heer tot Zich genomen mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader, opa, broer, zwager en oom, Bernardus Jol op de leeftijd van 71 jaar. T. Jol-van Klaveren Eindhoven: Jan en Marijke Maurice Floris 's-Gravenhage: Maarten en Nelly Marlijn Suzanne Delft: Bernard en Leny en verdere familie Scheveningen, 17 januari 1980. Treilerweg 51. Gelegenheid tot bezoek in het woonhuis, Trei lerweg 51. van 19.30-21.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 22 januari om 12.30 uur in de aula van de Algeme ne Begraafplaats aan de Kerkhoflaan, waarna de begrafenis in het familiegraf, aldaar, zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.00 uur. Hij is verlost, God heeft hem wel gedaan. Heden heeft de Heer tot Zich genomen, onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Cornelis Meijer weduwnaar van Teunisje Willemsen geboren 23 april 1892 Uden: D. Meijer P. Meijer-Pauls Zwijndrecht: N. Troost-Meijer B. Troost Hoenzadriel: A. de Haan-Meijer H. de Haan Zoetermeer: A. C. van Veen-Meijer W. van Veen klein- en achterkleinkinderen Gorinchem, 17 januari 1980 Bejaardencentrum „De Bannehof", Voerman- straat 141. Correspondentieadres: 5401 PE Uden, Vijfhuizerweg 28. Dienst van Woord en Gebed in de aula van „De Bannehof" op dinsdag 22 januari om 14.30 uur. Daarna zal de teraardebestelling plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Gorinchem. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in „De Bannehof". Tot ons groot verdriet is toch nog plotseling van ons heengegaan onze direkteur van Boe- ring B.V. Hendrik Frederik Willem Sander Chevalier de l'Ordre du Mérite Agricole op de leeftijd van 70 jaar. 18 januari 1980 1112 AV Diemen Piersonstraat 11-15 Direktie Boering B.V. De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 22 januari om 11.00 uur in het crematorium Drie huis-Westerv^d% te Velzen. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Op 70-jarige leeftijd is plotseling heengegaan onze ouds te direkteur Hendrik Frederik Willem Sander Zijn inzet en plichtsbetrachting zullen ons im mer tot voorbeeld blijven. Direktie en medewerkers Boering B.V. 18 januari 1980 1112 AV Diemen Piersonstraat 11-15. Onze kantoren en distributiecentra zullen op dinsdag 22 januari gesloten zijn. ,,'k Zal dan gedurig bij U zijn." Heden is vredig ingeslapen, onze lieve moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en huisgenote Wilhelmina van Linschoten-Dekker weduwe van Gerrit van Linschoten, in de ouderdom van I i jaar. A. W. van Linschoten J. C. van Linschoten M. van Linschoten-Hoogstadt Marian en Hans Kloover Jeroen Annemieke Marja en Jan Gouw Elmer Sanne Hans en Hanneke van Linschoten Hilke J. de Jonge Rotterdam, 17 januari 1980 Bejaardenoord „Arcadia", kamer 315 Apollostraat 163 Correspondentie-adres: J. C. van Linschoten Kikkerveen 111 3205 XA Spijkenisse Geen bloemen Bezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van „Arcadia", zaterdag van 17.15 tot 17.45 uur De rouwdienst zal gehouden worden maandag 21 januari a.s in de kapel op de begraafplaats „Oud-Kralingen". Krahngseweg 334 om 15 00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf de rouwkamer om 14.30 uur. Na de plechtigheid is er nog gelegenheid tot condoleren in de kapel. Jezus weende; zo doen ook wij bij het overlijden van onze fijne vriend en oom de heer Isaak G. de Meijer Isaak, dank voor alles! Marianne M. Kuiper-Schrijvers Marianne Phyl Els-Jan Dordrecht, 16 januari 1980. „Uw Woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad". Voor ons nog onverwacht, doch op Zijn tijd, nam God uit ons midden weg de heer Izaak Gilles de Meijer Ere-voorzitter van de Vereeniging voor In- en Uitwendige Zending. In een lange reeks van jaren heeft hij in liefdevolle toewijding en grote trouw, in onze vereniging en ook daar buiten, het protestants-christelijk onderwijs uit overtuiging gediend. Zijn inzet en vriendschap, die wij dankbaar gedenken, zullen zeker in onze herinnering voortleven. Moge het geloof, waarvan hij ook in zijn arbeid voor het christelijk onderwijs getuigde, zijn vrouw en kinderen tot troost en steun zijn in dit verlies. Dordrecht, 16 januari 1980 Namens het bestuur van de Vereeniging voor In- en Uitwendige Zending. J. J. Ouwerkerk, E. Stapper, P. Will. D. de Winter Met diepe bewogenheid geven wij U kennis van het overlijden van onze ere-voorzitter de heer I. G. de Meijer De herinnering aan zijn grote inzet voor het Christelijk Onderwijs in het algemeen en voor de scholen van onze vereniging in het bijzon der, waarvoor hij de kracht putte uit zijn geloof, zal ons inspireren om in zijn geest door te gaan. De medewerkers van de Vereeniging voor in- en uitwendige zending. Met verslagenheid ontvingen wij. toch nog onverwacht, bericht van het overlijden van de heer Izaak Gilles de Meijer Oud-Bestuurslid en Erelid van onze Stichting. Vanaf de oprichting heeft hij zich met grote ijver en toewijding voor het Protestants Chris telijk Onderwijs ook in onze Stichting ingezet. Zijn persoon en werk zullen in onze kring dan ook in dankbaarheid blijven voortleven. Ons warm gevoel van medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen, die wij God's troost volle nabijheid en zegen in deze moeilijke dagen toewensen. namens het bestuur van de stichting tot oprichting en instandhouding van pro testants christelijke scholen. A. Teeuw, voorzitter. H. Jansen, secretaris. Met droefheid nemen wij kennis van het over lijden van onze oud-medewerker en -collega I. G. de Meijer Gedurende meer dan 35 jaar was hij aan onze academie verbonden als docent en als adjunct directeur. Door.zijn grote inzet en door Christus geïnspi reerde bewogenheid heeft hij voor zeer velen grote betekenis gehad. Bestuur en medewerkers van de Prot. Chr. Pedagogische Academie „Merwerode" te Dordrecht: L. van Valen, pzn. voorzitter R. J. Caspers, directeur Dordrecht, 16 januari 1980. Getroffen en met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden op 16 januari 1980 van de Heer I. G. de Meijer Hij was een der oprichters van onze Bond en tot voor kort een stimulerend bestuurslid. Moge de Here zijn vrouw en verdere familie troosten en sterken Namens Bond van verenigingen en stichtingen voor christelijk onderwijs in de drechtsteden e.o. Drs M. van Krimpen, voorzitter P. C. de Jaeer. secretaris. Het bestuur van de Anne de Vriesschool, Christelijke Scholengemeenschap voor LEAO/ LAVO, en de directie, personeel en oudercom missie van de scholengemeenschap geven met droefheid kennis van het overlijden van de heer I. G. de Meijer Met dankbaarheid denken wij aan de lange reeks van jaren, waarin hij als voorzitter en bestuurslid met een volhardend enthousiasme voor onze scholengemeenschap werkzaam is geweest. Wij bidden om de enige troost voor zijn vrouw en verdere familie. Dordrecht, januari 1980. Namens het bestuur, W. Nijman. voorzitter C. H. Erbrink, secretaris Namens directie, personeel en ouder commissie P. Tybout, directeur. „Vader in uw handen beveel ik m\ geest" Lucas 23 vers Geborgen bij God. mijn lieve man. onze lie vader en opa Roelof R. Kok geb. te Gorredijk op 23-8-1913 Drachten: S. Kok-Draijer Utrecht: Roelof Kok Coevorden: Jan Wicher Kok Tineke Kok-van Twillert Annemarie en Sariske Delft: Gerke K. Kok Noks Nauta Oosterend (Fr.): Hilly van der Hoeven-Kok Wim van der Hoeven Mariken en Saartje U ithuizermeeden G. Kok Sjoukje Kok-Vos Saskia Zuidlaren: Guus Kok Groningen: Paul Th. Kok Jeltje Kok-Kromkamp Leeuwarden: Janny Kok Sjors Jepkema 18 januari 1980 Moleneind 73 9203 ZW. Drachten. Pa is thuis opgebaard. De begrafenis zal Drachten plaatsvinden op woensdag 23 janu ri a.s. De rouwdienst wordt gehouden om 13. uur in de Menorahkerk (hoek Dwarswijk La aren gewijk); daaraan voorafgaand is daar gelege om-p: heid tot condoleren vanaf 13.00 uur. Aanslt nog tend heeft de teraardebestelling plaats op le w; begraafplaats „Slingehof." Voor diegenen,! in, rr niet in de gelegenheid zijn woensdag te conc (en te leren, is dat bij ons thuis mogelijk op dinsdi avond van 7 tot 8 uur. Van ons is hedenmorgen heengegaan naar zi; Hemelse Vader mijn lieve zoon, onze bes broer en zwager ien v elijk dan Jeruzalem mijn Vaderstai baal Gezang 2 ngcje Roelof R. Kok Drachten: J. Kok-van Dijk Drachten: H. Nicolai-Kok Bergum: J. Huizinga-Kok H. Huizinga Drachten: Y. A. Kok-Larooy Appelscha: J. Kok Rzn. G. Kok-de Jonge Drachten, 18 januari 1980. r Aid uitsi >forn ïolie len ;erer va litsp l B iwap s troi vrij stwei l. twi Vol| er v en lesgrc lelijke ■de 1 eren. van 1 ihuiv grif en tig ten-F al op dat i tegi de ïtigi: nen. iet le roeie den irake: legt ingel word :n. »ende e kei de noch rmdt rs te :e ke Heden nam de HERE tot Zich mijn geliefd! U schoonzoon, onze fijne zwager en oom I (oor f Roelof R. Kok echtgenoot van Saar Draijer Tot U. Here, hef ik mijn ziel op; mi; God, op U vertrouw ik. Drachten: A. Draijer-Venema Leeuwarden: J. W. Draijer R. Draijer-Emmens Groningen G. B. Stam-Draijer C. Stam Haren (Gr): B. J. Wildeboer-Draijer S. Wildeboer Leiderdorp: J. H. Schoonhoven-Draijer A. Schoonhoven en neven en nichten Drachten, 18 januari 1980. De Kerkeraad Algemene Zaken van de Gei formeerde kerk te Rijnsburg maakt tot zi droefheid bekend dat donderdag 17 januari de leeftijd van 73 jaar overleden is mevrou A. van der Linde-Hoogstrate echtgenote van Ds. L. van der Linde Met dankbaarheid denken wij terug aan periode waarin zij zich voor onze gemeente, het bijzonder voor wijk II dienstbaar he< gemaakt. Sterke de Here Ds. Van der Linde zijn kinderen in dit verlies. Namens de Kerkeraad Algemen Zaken A. J. Damsma, praeses J. C. Nagtegaal. scriba. dli l.v. TER het in e< van iheff d wo e bri nlani ekon erd ïdera In plaats van kaarten. Voor de vele bewijzen van medeleven, ontvan, het overlijden van mijn man, onze vader en^ vader Jacob Cornelis van der Leek zeg ik, mede namens de kinderen en kleinkii heel hartelijk dank. M. W. van der Leek-Tol 2061 EB Bloemendaal, januari 1980 Prof. van Vlotenweg 6. Voor de blijken van belangstelling en medelev het overlijden van onze lieve vrouw, moeder, en overgrootmoeder Johanna Zielstra-Mulder betuigen wij onze welgemeende dank. Uit aller naam: G. Zielstra 9725 KE Groningen, januari 1930 Merwedestraat 56 (Talmahuis)

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10