Dit is je kans op een platenkontrakt en komplete professionele podium-apparatuur. DEELNAME-BON: h. Experiment carpooling in vier grote gemeentefi 030 941041; CNV—,! 1< FAMILIEBERICHTEN Poptalent 80 is een initiatief van Mars, Muziek Expres, Ariola en Bose. -de SPORT? MET DEKRANT OP DE ERETRIBUNE. Voor energiebesparing SAMEN i OP DE GOEDE WEG! >nk (en Weer straf geëisf"" tegen soldaten o» affiches in kazei^ er DONDERDAG 17 JANUARI 1980 TROUW/KWARTET NDEF kunnen van maandag lol en mei vrifdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 10 00-20 00 uur Oma welkom thuis? Henk. Janneke en Jeroen P. Bolt F. A. Bolt-Beishuizen melden, dat ze vandaag. 17 januari getrouwd zijn 40 jaar In voor- en tegenspoed mochten ze in die jaren ervaren, de woorden uit Nehemia 8.UB „Want de vreugde tn de Here die is uur toevlucht". Zij vieren dit feest met hun kinderen en kleinkinde ren in besloten kring. Gentiaanstraat 118 7322 BR Apeldoorn. Op 15 januari 1980 overleed in de Janskliniek te Haarlem Aafke Geertruida Plemper van Balen Oud-lerares aan het gymnasium te Doetin- chem Zij werd 92 jaar. waarvan de laatste jaren voor haar steeds moeilijker werden door toenemen de doofheid en slechtziendheid. J. Borghardt M. Borghardt-Bruijnen Bentveld. Huize „Bodaan" Correspondentieadres Blechtekum 13-2151 SJ Nieuw-Vennep De overledene ligt opgebaard in het mortuari um van de Janskliniek. Ridderstraat 32 te Haarlem Bezoek aldaar elke middag van 3-4 uur. De begrafenis vindt plaats op de Algeme ne Begraafplaats aan de Westerweg te Alk maar op zaterdag 19 januari a s. om 10.00 uur. Wie tot Mij komt zal Ik geenszins uitwerpen. Heden overleed zacht en kalm. in de ouderdom van 88 jaar. onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder, zuster en schoonzuster Trijntje van der Vaart- van der Kooij weduwe van Hendrik van der Vaart Rijswijk: M. Roelofswaard-van der Vaart G. J. Roelofswaard Ermelo: J. van der Vaart J. C. van der Vaart-Smittou Rijswijk: C van der Vaart A. van der Vaart-Hordijk Zuid-Afrika D van der Vaart N. van der Vaart-Veen Hoofddorp: N. Poot-van der Vaart J. Poot klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Rijswijk. 16 januari 1980 Huize ..Sammersbrug". Lichtenbergweg 10. Correspondentieadres Haantje 14. 2288 CV Rijswijk. De overledene is opgebaard in „Het Rouwcen- trum". Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegen heid is tot condoleren zaterdagmiddag van 3 tot 4 uur De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats ..Eikeienburg". Eikelenburglaan te Rijswijk, maandag 21 ja nuari a s. om 14 00 uur. waarna de teraarde bestelling zal plaats hebben op de begraaf plaats aldaar Vertrek van Oostsingel 146 om 13.30 uur. Heden nam God tot Zich. mijn dierbare man. onze lieve vader, behuwd- en grootvader Johannes Hoes Geboren 26 mei 1897 te Den Helder Heemstede H. J Hoes-Brouwer B. L. de Haze Winkelman-Hoes A W de Haze Winkelman Henriétte Rotterdam J A Hoes W. M. Hoes-Potjes 2101 AA Heemstede. 15 januari 1980 Bronsteeweg 29 De overledene is opgebaard in het mortuarium van de Mariastichting te Haarlem (ingang Kamperlaan) Bezoekuur aldaar donderdag van 15 30-17.30 uur. De teraardebestelling zal D V plaatsvinden vrijdag 18 januari a s om 15.30 uur op de algemene begraafplaats te Huisduinen gem. Den Helder. Geen bezoek aan huis. Diep getroffen en geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van de heer Aart Rens Zijn persoon en de prettige manier waarop wij niet hem als supervisor aan onze academie hebben mogen samenwerken, zullen in onze herinnering blijven Wij wensen mrvrouw Rens en verdere familie sterkte toe dit voor hen zware verlies te dragen Bestuur personeel en studenten van de Christelijke Sociale Academie „De IJsselpoort". 8261 AS Kampen. 'k Zal dan gedurig bij U zijn." Psalm 73:12 o b. Opgenomer. in heerlijkheid onze geliefde moe der en grootmoeder Pieternella Harmanna Nieuw boer-S teenhuis sinds 1969 weduwe van W. Nieuwboer op de leeftijd van 86 jaar Alphen ad Rijn: Z. Nieuwboer S. C. Nieuwboer-Oranje Luttelgeest E. vd Ham-Nieuw boer J. v.d. Ham Driebergen C. Nieuwboer Naarden P. H. Nieuwboer Haarlem W. Boerkoel-Nieuwboer Culemborg: R. Nieuwboer en de kleinkinderen 15 januari 1980 De Wetstein Pfisterlaan 43 3971 BV Driebergen. De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum aan de Cordesstraat te Driebergen. Gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdag 18 januari a s. van 19 00 tot 20.00 uur. De Dienst van Woord en Gebed wordt gehou den zaterdag 19 januari 1980 om 11.00 uur in de Maranathakerk Melvill van Carnbeelaan 34. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Drieber gen om 12.00 uur. Geen bloemen. Opgenomen in het huis met de vele woningen onze zo geliefde oudste zuster, schoonzuster en tante Pieternella Harmanna Nieuwboer-Steenhuis Wij zien dankbaar terug op haar leven, waarin zij zoveel voor ons en voor velen heeft mogen betekenen. Ermelo. A. S. M. Venema-Steenhuis Zeist. L. Steenhuis-Meter Leersum. M. B. Alberts-Steenhuis neven en nichten. Dit is. dit is de poort des HEEREN; Daar zal 't rechtvaardig volk door treên. Om hunnen God ootmoedig t'eeren. Voor 't smaken Zijner zaligheèn. Psalm 118: 10 De Heere heeft op Zijn tijd tot Zich genomen Zijn moegestreden kind. mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader en grootvader Jan Isaak Prins Mauritz op de leeftijd van 72 jaar. Naarden: J. W. Mauritz-Bergman Naarden: G. A. J. Splint-Mauritz G. E. J. Splint Karin en Mare Bussum: A. N. P. Mauritz T. P. Mauritz-Veerman Jan en Johan Naarden: N. J. P. Mauritz W. Mauritz-Rtnk Maurice en Norbert Bussum: J. A. N. Mauritz J. F. Mauntz-Knevel Jan 16 januari 1980 Comeniuslaan 42. 1412 GP. Naarden Thuis geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Van Vuure" aan de Gen. de la Reylaan 2 te Bussum. Gelegenheid tot condoleance-bezoek aldaar vrijdag 18 januari a s. van 19.30-20.30 uur. De rouwdienst, te leiden door de Weleerwaar de Heer Ds. C. van de Weele. zal gehouden worden D.V. maandag 21 januari om 14.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hilversumseweg te Bussum. waar na aansluitend de teraardebestelling aldaar zal plaatshebben. RECTIFICATIE De rouwdienst van Cornells van Drimmelen zal gehouden worden op vrijdag 18 januari in de aula van de begraafplaats te Barendrecht. Scheldestraat om 14.00 uur. waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden. Heden is in zijn Heer en Heiland ontslapen, op de leeftijd van 84 jaar. onze geliefde zwager en oom Cornells van Drimmelen oud-notaris, echtgenoot van M. van der Spek 14-1-1980 te Barendrecht. Rotterdam: P. Landwehr-van der Spek Oosterbeek P van der Spek M. G. van der Spek-van Leeuwen Voorburg M van der Spek L. van der Spek Rijswijk J Huizenga-van der Spek nichten en neven De rouwdienst zal gehouden worden op vrij dag 18 januari aanvang 14.00 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht. Schelde straat. waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. GEZOCHT: HET POPTALENT VAN 1980 Mars, Muziek Expres, Ariola en Bose geven nu al het onbekende poptalent de kans van hun leven. Daarom organiseren wij de komende maanden een grote talententest onder de noemer Poptalent '80. En wie weet word jij wel ontdekt De moeite waard is het zeker. Want de winnaar van Poptalent '80 krijgt van Mars komplete, professionele podium-apparatuur van het merk Bose. Ter waarde van maar liefst f 20.000,-. De winnaar krijgt bovendien een platenkontrakt aangeboden door platen maatschappij Ariola voor het maken van een single. Een fantastische eerste prijs dus maar ook veel andere prijzen voor de overige deelnemers, Zo doe je mee: Je moet een tape o cassette met je muziek vóór 28 februari a.s. sturen naar Muziek Expres, postbus 163,1000AD Haarlem. Uit deze banden wordt de eerste selektie gemaakt door een deskundige jury, bestaande u bekende deejay, de redaktie van Muziek Expres en producers van Ariola. De groepen of artiesten, die daaruit gekozen worden treden live op in een aantal voorrondes en semi- finales samen met een bekend* Nederlandse topgroep. il »n Ja, ik meld me/ons aan voor deelname Poptalent '80. Mijn/onze naam is: (indien groepleden) Naam kontaktpersoon: Adres:4 Postcode:- -Plaats: _Tel:_ De tape of cassette moet worden ingestuurd vóór 28 februari a.s. naar Muziek Expres, Postbus 163.1000 AD Haarlem. Poptalent '80 is een initiatief van: Mars, Muziek Expres, Ariola en Bost Alle ingezonden tapes/cassettes moetenworden voorzien van naam en worden na jurering gefourneerd (i.v.m copyright) Op 12 januari nam God tot Zich. in de ouder dom van 86 jaar. onze lieve moeder, grootmoe der en overgrootmoeder Gerritje van Zijll Langhout weduwe van Dr Gerard Kalsbeek Naaldwijk: F Kalsbeek J Kalsbeek-Doornenbal Zwolle: A L. Nieuwenhuisen-Kalsbeek H. P. Nieuwenhuisen Wassenaar: H L Kalsbeek B W Kalsbeek-van Veldhuizen Kleinkinderen en achterkleinkind 's-Gravenhage, 16 januari 1980 Corr.adres: Rembrandtstraat 20, 2671 GD Naaldwijk. De bijzetUng in het familiegraf op „Nieuw Eykenduynen" heeft heden in stilte plaats gehad Na een werkzaam leven is. na een ziekte van enkele dagen in volledige overgave aan haar Heer en Heiland van ons weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Berendina Gesina Winkelhorst-Wijnveen in de ouderdom van 76 jaar Want wij u-eten dat indien de aardse tent waarin wij wonen wordt afgebro ken. wij een gebouw van God hebben in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Cor. 5 1 Fam Wijnveen Dini en Jan Scholten en kinderen. Aalten. 16 januari 1980 Prinsenstraat 29 Correspondentie-adres Juhanastraat 23. Aalten De begrafenis zal D V plaatsvinden op zater dag 19 januari a s op de begraafplaats Berken- hove te Aalten Vooraf wordt om 13.30 uur een rouwdienst gehouden in het uitvaartcentrum Romienendiek 2A Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden hierbij uit genodigd Gelegenheid tot condoleren van 13 00-13 20 uur 3>e1 ndi I lir«4rli|h N.>t»m.uü V.tkm-rt.nJ Van onze parlementsredactie DEN HAAG Minister Tuijnman van verkeer en wa terstaat probeert de vier grote gemeenten (Amsterdam. Rot terdam. Den Haag en Utrecht) te interesseren voor een experiment met car pooling. Op zijn eigen ministerie bevordert de minister al enige tijd het gezamenlijk rijden in een auto van en naar het werk door collega-ambtenaren, on dermeer door het Instellen van een informatiecentrum, dat bemiddelt tussen de collega's en het beschik baar stellen van speciale parkeer plaatsen voor carpoolers. Tuijnman heeft de vier grote gemeen ten gevraagd dezelfde initiatieven te nemen zoals het beschikbaar stellen van parkeerplaatsen en het instellen van een informatiecentrum. Rotter dam heeft al positief gereageerd op het verzoek van de minister, blijkt uit antwoorden van Tuijnman op vragen uit de Tweede Kamer naar aanleiding van de begroting van verkeer en wa terstaat. die volgende week zal wor den behandeld. Tuijnman voelt er niet voor om voor carpoolers speciale rijstroken ter be schikking te stellen, zodat zij files kunnen ontwijken Een dergelijk idee is ooit geopperd door D'66. maar wordt door Tuijnman een gevaar voor de verkeersveiligheid geacht. Het gebruik maken van een auto door meerdere personen, wordt door de minister van verkeer en waterstaat een mogelijkheid genoemd, om te ko men tot energiebesparing Wegenbelasting Een andere mogelijkheid, die auto mobilisten moet aanzetten tot zuini ger autogebruik is het vervangen van wegenbelasting, door verhoging van de benzineaccijns. Tuijnman heeft daar geen concreet plan voor. schrijft hij. maar hij maakt wel gewag van Jog ir fersla iremli iet sp elan; loorlc t ordt lat? A wijge 3 studie door de verkeersministeréerant de negen EG-landen op dit pun^el w< De verkeersveiligheid wordt niet getast door Het terugbrengen vi verlichtingsterkte op de rijksv In 1974. na de oliecrisis, is het vi tingsniveau teruggebracht !t IN tofoaats helft. Op het ogenblik wordt ojmiitar zocht of het nog minder kan Va |,e st€ toename van de verkeersonveili s wegens de verminderde verlicht ^zoc niets gebleken. De vroegere vej,. tingsnormen waren voor een deel gebaseerd op comfort. Tuijnman. De minister komt binnenkoi »an wi labyb levoe een rapport over de achtergr( t van verplaatsingsgedrag in f land. zoais het vervoer van en f - steden en het platteland Dal ra wordt opgesteld in samenwe >°nPe met een Amerikaanse deskur De autodichtheid op het plattel!iatno' aanmerkelijk hoger, dan die ii'aar C stedelijkte gebieden Op het p ten": land waren er in 1978. 548 auto ntmo duizend inwoners. Het landelijl lertha middelde bedroeg 264 auto": duizend Jon v< i weke liam ntwoon lerdi ling DEN HAAO (ANP) - De advi fiscaal bij het Hoog Militair tshof in Den Haag heeft gisten beroep van twee dienstplichtige a tairen tegen hun krijgstucht straf afgewezen De 24-jarige I uit Eindhoven en de 23-jange uit Leerdam hadden vorige i respectievelijk tien en acht i erzwaard arrest opgelegd geld door hun commandant, omdat hun soldatenkamer affiches beeldingen en de tekst af. stomp terug" en ..lamaa) hadden gehangen oA/r en VC ig«

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8