FAMILIEBERICHTEN ISDAG 15 JANUARI 1980 TROUWKWARTET 11 gunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. 'Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Goede morgen lieve oma Knibbe hartelijk gefeliciteerd met uw 70e verjaardag, door: Enno, Christiaan en Gert-Jan Yolanda en Engel- bert Kees, Annemarie en Paul Frank Badhoevedorp, 15 januari 1980 p 15 januari 1980 Idemorgen lieve Mimy j harte gelukgewenst met je verjaardag, les Aty en Rob Petra, Ellen, Robert Herma en les Peter, Annette „Tot de ouderdom ben ïk dezelfde, ja tot de grijsheid toe zal Ik u dragen. Jesaja 46 4A. gs deze weg zeggen wij u allen hartelijk dank r uw aanwezigheid en/of belangstelling getoond ens en na ons 50-jarig huwelijksfeest. Ie door uw belangstelling en cadeaus is deze dag r ons tot een onvergetelijke geworden. ens wensen wij u in alle opzichten een goed 1980. J. den Ouden N. M. den Ouden-Konijnendijk endrecht, januari 1980 deldijk 40 Algemene kennisgeving Dp 12 januari 1980 overleed te Apeldoorn op le leeftijd van 80 jaar ons aller oom Billy, onze |roer, zwager en oom Nammen Dirk Nammensma tolonel b.d. der Kon. Marechaussee, legiftigd met de watersnoodmedaille in zilver. Pfficier in de Orde'van Oranje Nassau met de Waarden. Namens allen W. R. Westendorp Boerma-Kalma 727 CB Groningen 'erzetsstrijderslaan 59 lij heeft zijn lichaam ter beschikking van de L lenschap gesteld. j^ten „Een ieder dan die Mij belijden zal voor de mensen, dien zal ook Ik belijden voor mijn Vader, die in de hemelen is." Matth. 10:32 leden is in Christus ontslapen onze geliefde, wager en oom Aart Mak Namens de familie Douw; A. M. Douw ichiedam, 12 januari 1980. [oor ons, mensen, volslagen onverwacht no- Cgde zijn Hemelse Vader in het Vaderhuis ijn zo dierbare en geliefde echtgenoot, onze Bder, schoonvader en opa Aart Rens p de leeftijd van 57 jaar. De Heere is mijn Herder N. Rens-Sanders At en Marian Rens-Sterk Christiaan en Jeroen Tineke en Henri Drent-Rens Annemieke Christien Rens en Dik van Uitert 171 TL Nunspeet, 12 januari 1980 peweg 55 felegenheid tot kondoleren op woensdag 16 tnuari 1980 van 19.00 tot 20.00 uur in de preformeerde kerk aan de Driestweg te Nun- feet e teraardebestelling zal plaatsvinden op don- trdag 17 januari 1980 op de Algemen Be- •aafplaats aan de Eperweg te Nunsepeet om igeveer 14.00 uur. Hieraan vooraf zal een luwdienst worden gehouden in de Gerefor- eerde Kerk aan de Driestweg te Nunspeet. anvang 13.00 uur. 6 de teraardebestelling is er gelegenheid een >pje koffie te drinken in de zaal van de kerk. Geen bloemen geen toespraken. Iet grote verslagenheid en droefheid hebben e medewerkers van de regio Oost en van het indelijk bureau van de Algemene Reclasse- ngs Vereniging kennis genomen van het verlijden van de heer A. Rens fanaf 1969 was de heer Rens als maatschappe uk werker intensief bij het werk van de reclas- Pnng betrokken, waarvan de laatste jaren als ferkbegeleider bij het bureau Zwolle in de agio Oost van onze vereniging. n onze herinnering zal de heer Rens voortle ven als een goed collega die zich volledig voor Ijn werk. voor de belangen van zijn cliënten h voor zijn collega's heeft ingezet. I Hertogenbosch, 14 januari 1980 De algemeen directeur van de Algemene Reclasserings Vereniging Drs. M. Dotinga. Van ons is heengegaan ons lief pleegdochtertje Judith Esther Mirjam Korper op de leeftijd van 17 jaar. A. Beuzekom H. A. Beuzekom-Korevaar Ali Dineke Aafje Grada Gré Tineke Goudriaan. 11 januari 1980 Zuidzijde 109 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op 15 januari te Goudriaan. Jezus Uw verzoenend sterven is het rustpunt van mijn hart Heden nam de Heere tot Zich onze lieve moe der, groot- en overgrootmoeder Jacoba van de Pol Sinds 16 maart 1953 weduwe van Heimen van Essen. In de ouderdom van 89 jaar. Harderwijk: G. van Essen G. van Essen A. C. van Essen-Sinke klein- en achterkleinkinderen. Nijkerk, 12 januari 1980 Prot. Chr. Verzorgingstehuis „Arkemheen" Vetkamp 25 Corr.adres: Molenstraat 6 3841 AE Harderwijk Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden woens dag 16 januari 1980 op de Algemene Begraaf plaats te Nijkerk om 12.00 uur. Hieraan vooraf gaande zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in het Prot. Chr. Verzor gingstehuis „Arkemheen", Vetkamp 25 te Nij kerk, aanvang 11.00 uur. Gelegenheid tot con doleren na deze dienst. Bestuur, personeel en leerlingen van het Jo hannes Fontanus College te Barneveld geven met grote droefheid kennis van het overlijden van hun gewaardeerde medewerker en docent Muziek de heer C. J. van de Ven Moge God de familie de kracht schenken om dit voor hen zo zware verlies te kunnen dragen. Barneveld, 10 januari 1980 Namens de scholengemeenschap: A. Noorlander - voorzitter Z. van Diermen - rector In volle zekerheid des geloof s, werd plotseling van mij weggenomen, mijn innig geliefde en zeer zorgzame vrouw Elsje Jantina Rietel-Stroomberg op de leeftijd van 75 jaar. J. J. Rietel 13 januari 1980. Gooioord 251 1103 CR Amsterdam Z.O. Liever geen bloemen, geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen dinsdagavond van 19-19.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenis vereniging P.'C._B. u.a., Vondelstraat 101, Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvinden, woensdag 16 januari om 15 uur op de begraafplaats Rust oord te Diemen. Vertrek van het P. C..B.-gebouw om 14.15 uur. Tevens na de begrafenis gelegenheid tot con doleren in de aula van de begraafplaats. Na een langdurige ziekte, liefdevol verpleegd in „Leythenrode", heeft God tot Zich genomen, onze lieve man en vader Han Gaykema in de leeftijd van 50 jaar. Leiden: To Gaykema-van Dijk Amsterdam: Conny Leiden: Henk en Jolanda Amsterdam: Loes en Ruud Leiden: Anneke Yvonne 2332 JA Leiden. 14 januari 1980 Saffierstraat 21. De overledene is opgebaard in het Rouwcen- trum Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179, Leiden. Geen bezoek - Geen toespraken De rouwdienst is bepaald op vrijdag 18 januari a.s. om 12.30 uur in de aula van de begraaf plaats „Rhijnhof" te Leiden, waarna de begra fenis zal plaatsvinden. Vertrek van Saffierstraat 21 om ca. 12 uur. Hiermede geven wij u kennis van het overlij den van onze vriend en collega de heer J. C. Gaykema Dankbaar zijn we voor wat hij vele jaren als bedrijfsleider voor ons heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kin deren. Tandt. Lab. H. van Bemmel B.V Leiden, 14 januari 1980. Gij geeft, dat d 'uitgang van den morgen En van den avond juicht Psalm 65 vers 6 Tot onze verbijstering nam God na een kort en hevig lijden uit ons midden weg, mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, behuwd moeder en grootmoeder Hendriea Agatha de Ruiter-van der Lely op de leeftijd van 69 jaar. J. de Ruiter Delft: Dick en Eta de Ruiter-Vondeling Bastiaan Hulst: Ria en Cor van der Waal-de Ruiter Agnes, Ben, Victor Barneveld: Liesbeth en Arie Kool-de Ruiter Esther, Eric-Jan, Daniël IJsselstein (Utr.): Ellen en Henk van Oene-de Ruiter Wijnand, Ewoud 13 jan. 1980 Sinclair, Lewisplaats 137 3068 ER Rotterdam. Mijn vrouw en onze moeder is opgebaard in de rouwkamer van het St. Franciscus gasthuis, Kleiweg 500 Rotterdam. Condoleancebezoek aldaar di. en wo. van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst, geleid d.d. weleer waarde heer Ds. A. V. de Nooij, zal gehouden worden in de „Open Hof" Hesseplaats, op donderdag 17 januari om 11.30 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatenden op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingse- weg 334, na aankomst 12.15 uur. Er is nog gelegenheid tot condoleren in de kapel van de begraafplaats, na afloop van de plechtigheid. Eens roept de Heer zijn welbeminden. Naar 't land van de eeuwige zonne schijn. Met droefheid geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze lieve tante en schoonzuster Anna Geertruida Beentjes op de leeftijd van 79 jaar. Marjan Harry J. Beentjes-van Manen Amstelveen, 12 januari 1980 Mr. G. Groen van Prinstererlaan 215 Correspondentieadres: Marjan Beentjes, Kamelenspoor 479, 3605 TH Maarssenbroek De overledene is overgebracht naar het uit vaartcentrum van de Coöperatie PC. Ook- meerweg 273, Amsterdam-Osdorp, alwaar geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 17 januari a.s. tegen 12.00 uur op de Noorderbegraafplaats, Buikslotermeerdijk 33 te Amsterdam-N. „De Heer is mijn Herder". Heden nam de Heere, voor ons nog onver wacht, tot Zich onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, schoonzuster, tante en nicht Jacobs Dijkhuizen-De Jong weduwe van Jacobus Marinus Dijkhuizen in de ouderdom van 83 jaar. Leen Dijkhuizen Rien en Riet Dijkhuizen-De Mos Jacqueline Marcia Elise Hillian en verdere familie Scheveningen, 13 januari 1980. Houtrustweg 340. Correspondentie-adres: Blois van Treslongstraat 17, 2581 W 's-Gravenhage. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren dagelijks van 20-21 uur in rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaer- laan 292-294. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 18 ja nuari om 13 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf de rouwkamer om 12.30 uur. Verwachtend een onbegrensd geluk in een onbegrensde tijd is heengegaan mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Simon Tilsma op de leeftijd van 88 jaar Dieren: A. W. G. Tilsma-van Eijken Enschede: S. Tilsma jr. W. Tilsma-Wijchers Canada: M. Tilsma J. Tilsma-van Rossum Canada: A. W. G. Tilsma U. Tilsma-Grün Duitsland: F. G. A. Bolmeijer-Tilsma R. Bolmeijer A. Berg Den Haag: A. Tuyl-Streekstra kleinkinderen en achterkleinkinderen 6952 GH Dieren. 13 januari 1980 Adm. Helfrichlaan 30 De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 17 januari om 11.00 uur in de Ontmoetingskerk, Adm. Helfrichlaan te Dieren waarna om ca. 12.00 uur de begrafenis zal Dlaats hebben op de Alg. Nieuwe begraaf plaats te Dieren. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Harderwijkerweg 5 te Dieren. Geen bloemen. Jesaja 46:4 In vol geloofsvertrouwen op zijn Heer en Hei land ging van ons heen onze lieve broer, zwa ger, oom en oud-oom Berend Heike Ubbens op de leeftijd van 83 jaar. Sinds 25 april 1976 weduwnaar van P. A. Idema. Naarden: H. Ubbens-Wiersema Delfzijl: A. L. Toren-Ubbens R. Toren Neven en nichten Fam. Ubbens en Toren. Psalm 103 vers 9' Naar 's Heren gunst zal over die hen prezen in eeuwigheid altoos dezelfde wezen. Heden werd door zijn Heer en Heiland thuisge haald onze zwager en oom Berend Heike Ubbens op de leeftijd van 83 jaar weduwnaar van P. A. Idema Uithuizermeeden, 14 jan. 1980 Uithuizermeeden: G. Idema Groningen: A. P. Bosma-Idema neven en nichten 2 Cor. 5 1 Heden nam de Here tot Zich onze lieve Oom Berend op de leeftijd van 83 jaar. Sinds 25 april 1976 weduwnaar van P. A. Idema. Roodeschool, Klaas Wiersumweg 1. K. H. Toren J. C. Toren-Smit Janita Robertus Annette Uithuizermeeden, 14 januari 1980. ENIGE KENNISGEVING 'k Zal dan gedurig bij U zijn Psalm 73 Heden overleed de heer Berend Heike Ubbens op de leeftijd van 83 jaar. Sinds 25 april 1976 weduwnaar van P. A. Idema 9982 ED Uithuizermeeden, 14 januari 1980, Havenweg 2. Ex. test. K. H. Toren M. G. Idema De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 18 januari 1980 om 1.30 uur vanuit de aula van de begraafplaats, Paaptilsterweg te Uithuizer meeden. Heden behaagde het de Heere tot Zich te nemen, na een langdurig en smartelijk lijden, onze lieve en zorgzame zuster Wilhelmina Adriana Nell op de leeftijd van bijna 75 jaar. J Nell Joh. NeU geen bloemen liever geen bezoek Overschie 12 januari 1980 3046 N.H. Delftweg 163 De bijzetting in het familiegraf op de alg. begraafplaats „Hofwijk", Delftweg 230 te Overschie zal D.V. plaatshebben op donderdag 17 januari a.s. Aankomst in de kapel om 13 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.45 uur. De Here is mijn sterkte en mijn schild op Hem heeft mijn hart vertrouwd. Na een langdurige verpleging in de „Egmonts- hof" werd plotseling uit ons midden weggeno men, onze lieve zeer zorgzame moeder, be huwd- en grootmoeder Adolphine Catharina Demmers weduwe van Jan Wols op de leeftijd van bijna 77 jaar Oud-Beijerland: W. A. Vijge-Wols H. R. Vijge A. van der Pligt-Wols W. J. van der Pligt Utrecht: A. Kaiser-Wols Mr. C. Kaiser Heinenoord: A. de Ronde-Wols L. de Ronde Heerenveen: M. A. Wols en kleinkinderen Oud-Beijerland, 14 januari 1980 Corr. adres: W. J. van der Pligt HBS-laan 9. 3262 JB Oud-Beijerland Gelegenheid tot condoleren woensdagavond na 7 uur HBS-laan 9. De begrafenis zal plaats hebben donderdag 17 januari nm. 1J0 uur vanaf voornoemd adres. Wie in de schuilplaats des Allerhoog- sten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. Psalm 91 1 Uit de schemer van een lange levensavond, heeft onze God in het licht van Zijn Heerlijk heid opgenomen Zijn kind. onze lieve zorgza me moeder, groot- en overgrootmoeder Hendrika Maria van der Gaag-Moerkerke in de ouderdom van 91 jaar. Pretoria: C. S. W. de Waard-v.d. Gaag S. de Waard Rotterdam: I. v.d. Gaag C. v.d. Gaag-Geluk Rotterdam: K. v.d. Gaag P v.d. Eijk Haarlem: H. M. de Waard-v.d. Gaag L. de Waard Westmaas: J. J. Grootveld-v.d. Gaag Rotterdam. G. A. Bol-v.d. Gaag B Bol Rotterdam: J. C. v.d. Gaag P. v.d. Gaag-Boer Edmonton: J. M. den Otter-v.d. Gaag A. den Otter klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. 13 januari 1980 Huize „Waelestein", Schulpplein 50 Correspondentieadres: B. Bol Boergoensevliet 52, 3082 KV Rotterdam Geen bloemen. Onze moeder is opgebaard in de rouwkamer van Waelestein (ingang Schulpplein 46). Be zoek en gelegenheid tot condoleren woensdag avond van 19.00 uur tot 19.30 uur. Er zal een rouwdienst worden gehouden don derdag 17 januari a.s. in de aula van de her vormde begraafplaats „Charlois". Charloise Lagedijk 680 om 11.30 uur, waarna de begrafe nis zal plaatsVinden. Vertrek vanaf de rouwkamer van „Waele stein" om 11.00 uur. ,,'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên. Ps. 89 1 Na een langdurig en geduldig gedragen lijden is heden in vrede ingeslapen, onze lieve en zorgzame moeder en oma Theodora van der Leek weduwe van Harm Nienhuis in de leeftijd van 83 jaar. Driebergen, C. M. Nienhuis M. A. Nienhuis -van der Neut Harm, Ingeborg, Mariska Egmond aan Zee, E. H. Nienhuis S. C. Nienhuis-Groen Saskia De Bilt. T. C. Pranger-Nienhuis D. P. Pranger Harm, Theo Bilthoven, 12 januari 1980 „De Koperwiek", Koperwieklaan 3, Corr. adres: St. Hubertuslaan 94. 3972 WN Driebergen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „De Koperwiek", Koperwieklaan 3 te Bilt hoven. Condoleancie-bezoek woensdag van 19- 20 uur aan de rouwkamer. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 17 januari om 14 uur in de aula van „De Koperwiek", waarna de teraardebestelling omstreeks 15 uur zal plaatshebben op de be graafplaats „Den en Rust", Frans Halslaan te Bilthoven. Na de begrafenis eveneens gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de be graafplaats. Jezus zegt; „Wie in MIJ gelooft zal leven ook al is hij gestorven" Tot onze diepe droefheid is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Ravesteln sinds 27 september 1962 weduwe van Hendrik Metzon op de leeftijd van 81 jaar Hoek v. Holland; A. Leerdam-Metzon Naaldwijk C. F. Vellekoop-Metzon C. Vellekoop 's Gravenzande: C. Metzon J. van Baalen-Metzon A. van Baaien P. Middelburg-Metzon J. Middelburg Langeweg (N.Br.) A. Sliedregt-Metzon F. L. A. Sliedregt Castricum: C. Metzon klein- en achterkleinkinderen 's Gravenzande, 14 jan 1980 Burg. Mumsenstraat 2 Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van het Mortuarium op de algemene begraafplaats te 's Gravenzande. Gelegenheid tot condoleren aldaar, woensdag van 19.00-20.00 uur en na afloop van de begra fenis. De rouwdienst zal gehouden worden op donderdag 17 januari a.s. om 14.00 uur in de aula op de algemene begraafplaats te 's Gra venzande waarna de bijzetting in het familie graf zal plaatsvinden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 11