0 Ib tö-l Met Holland Overseas Travel goedkoop naar Canada. buro-sekretaresse adjunct-accountant 1e klasse N vrije universiteit nederlandse hervormde kerk Technische Hogeschool Delft Technische Hogeschool Twente fysicus of fysico-chemicus ir. of drs.) Technische Hogeschool Twente fysicus (ir. of drs.) of wiskundige (ir. of drs.) Ministerie van Defensie hoofd interne controle E' El ZATERDAG 12 JANUARI 1980 TROUW/KWARTET centrale voor vormingswerk vanwege de nederlandse hervormde kerk hervormde vrouwen dienst vraagt een full-time Haar taak zal zi|n: het voorbereiden en notuleren van vergaderingen het behandelen van de korrespondentie het mede voorbereiden van uitgaven e d. het koördineren van buro-werkzaamheden Voor het vervullen van deze zelfstandige en afwisselende funktie zl|n vereist: een middelbare schoolopleiding een sekretaresse-opleiding goede kennis van de Nederlandse taal i.v.m. korrektie- werkz aamheden organisatorisch inzicht en het vermogen om met anderen te werken. interesse in kerkelijk vormingswerk. Voorkeur genieten zij die over enige jaren ervaring beschikken in een dergeii|ke funktie De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, volgens normen van de Raad voor kerkelijke medewerkers. Nadere Informatie wordt gaarne verstrekt onder telefoonnummer 03438-8334. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan: Centrale voor Vormingswerk/Hervormde Vrouwen Oienst Postbus 1100 (Hoofdstraat 248) 3970 BC Driebergen Bij het Elektronica Prakticum van de afdeling Elektrotechniek kan worden geplaatst een wetenschappelijk medewerker Door het Elektronica Prakticum wordt een aantal practica en blokcursussen verzorgd ten behoeve van de afdelingen Elektrotechniek. Na tuurkunde en Werktuigbouwkunde. De onderwijs-onderzoektaak van de aan te stellen medewerker zal in hoofdzaak bestaan uit: - het voorbereiden, evalueren en begeleiden van propaedeutische en/of kandidaatsprac tica; - het verrichten van het hieruit voortvloeiende onderzoek; - het leidinggeven aan een aantal student assistenten en één of meer technische amb tenaren. Voor een goede functieverrichting is een aca demische opleiding, bij voorkeur in de Elektro techniek of Natuurkunde, vereist alsmede goed didactisch inzicht, goede kennis van de elektro nica en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij; ir. Th. Hamoen. tel: 015-782886. Aanstelling en bezoldiging volgens Rijksrege ling zal geschieden in het rangenstelsel der we tenschappelijke medewerkers. Directe opneming in welvaartsvast pensioen fonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Centrale Personeelsdienst. Julia- nalaan 134 te Delft, onder vermelding van nr. ET 79.27 in de rechterbovenhoek van de brief. Bij de AFDELING DER TECHNISCHE NATUURKUNDE, VAKGROEP VASTE- STOFFYSICA van de Technische Hogeschool Twente bestaat een vaka- ture voor een (assistent-onderzoeker) voor het verrichten van onderzoek naar adsorptie op halfgeleideroppervlakken. Gebruik zal worden gemaakt van een ultra hoog vacuum opstelling en van verschillende moderne oppervlaktetechnieken. Ook zij die binnenkort hun ingenieurs- of docto raalexamen hopen af te leggen kunnen sollicite ren. De assistent-onderzoeker, die bereid en in staat moet zijn om zijn onderzoek met een promotie af te ronden, wordt aangesteld in tijdelijke dienst voor twee jaar. Indien aan het einde van deze periode blijkt dat een promotie duidelijk binnen het bereik ligt, kan de aanstelling met maximaal twee jaar worden verlengd. Niveau: Het salaris zal f 2.967,- bruto per maand bedra gen. Opneming in het pensioenfonds geschiedt direkt op datum indiensttreding. Inlichtingen: betreffende de inhoud van het onderzoek kunnen worden verkregen bij: - prof.dr. G.A. Bootsma, tel. 053-893210. s avonds 053-334270 dr. A. van Silfhout, tel. 053-893252, 's avonds 05734-570. Schriftelijke sollicitaties met een curriculum vitae kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gezonden aan de Tech nische Hogeschool Twente, Dienst Personeels zaken, Postbus 217, 7500 AE Enschede, onder ver melding van vakaturenummer 0156/79/75. s Bij de AFDELING DER TECHNISCHE NATUURKUNDE. VAKGROEP THEORETISCHE NATUURKUNDE van de Technische Hogeschool Twente bestaat een vakature voor een (assistent-onderzoeker) voor het verrichten van onderzoek over: rekenprocedures voor de bepaling van de energie van de grondtoestand van antiferromagnetische roosters. Uitgangspunt zijn de technieken die in de vak groep zijn ontwikkeld om met behulp van kadanoff- ceilen een benadering te geven voor deze grond toestandsenergie. In het bijzonder zal aandacht worden besteed aan de vraag welke techniek zich het beste leent voor een numerieke aanpak met de centrale computer. De assistent-onderzoeker, die bereid en in staat moet zijn om zijn onderzoek met een promotie af te ronden, wordt aangesteld in tijdelijke dienst voor twee jaar. Indien aan het einde van deze periode blijkt dat een promotie duidelijk binnen het bereik ligt, kan de aanstelling met maximaal twee jaar worden verlengd. Niveau: Het salaris zal f 2.967,- bruto per maand bedra gen. Opneming in het pensioenfonds geschiedt direkt op datum indiensttreding. Inlichtingen: betreffende de inhoud van het onderzoek kunnen worden verkregen bij: prof. dr. W.J. Caspers, tel. 053-893425, 's avonds 05428-2092. Schriftelijke sollicitaties met een curriculum vitae kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze vakature worden gezonden aan de Tech nische Hogeschool Twente, Dienst Personeelsza ken, Postbus 217, 7500 AE Enschede, onder ver melding van vakaturenummer 0156/79/76. De opleiding tot bij de rijksaccountantsdienst studeren met een salaris De rijksoverheid biedt de mogelijkheid om opgeleid te worden tot adjunct-accountant 1e klasse bij de rijksaccountantsdienst. Deze dienst vormt een onderdeel van de rijksbelastingdienst. De opleiding wordt, voor wat het theoretische gedeelte betreft, mede verzorgd door het Nederlands Instituut van Registeraccountants (NIvRA). Daarnaast krijgen de studenten praktische vorming. Gedurende het eerste deel van hun studie (ongeveer 3 jaar) ontvangen zij een salaris dat thans f 1362,- per maand bedraagt. Voor 20-jarigen en ouderen gelden i.v.m het minimum(jeugd)loon hogere bedragen. Bij de benoeming in ambtelijke dienst (aan het einde van het derde studiejaar) wordt dit salaris aanzienlijk verhoogd, terwijl kort daarna bij de benoeming tot adjunct-accountant (in het algemeen in december van het vierde studiejaar) een verdere verhoging volgt. Het maximumsalaris van adjunct-accountant bedraagt thans f 4441,- per maand. Twee jaar na de benoeming tot adjunct-accountant kan men bevorderd worden tot adjunct-accountant 1e klasse bij de rijksaccountantsdienst. Het maximumsalaris van deze rang is op dit moment f 5211,- per maand. Aan de hogere rangen zijn thans de volgende maximumsalarissen verbonden: accountant f 6604,-; hoofdaccountant-titulair f 7196,-; hoofdaccountant f 7844,- per maand. De genoemde salarisbedragen zijn gebaseerd op de per 1 juli 1979 geldende salarisschalen. De bedragen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn - of in 1980 hopen te komen - van het einddiploma VWO, gymnasium, atheneum, heao of hbs. Voorts dient u op 1 september 1980 niet ouder te zijn dan 24 jaar (in geval van reeds ver vulde militaire dienst wordt deze grens op 26 jaar gesteld). Over de opleiding en de functie van adjunct accountant is een brochure verschenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aan melding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen - uiteraard geheel vrijblijvend - de brochure schriftelijk of telefonisch aanvragen bij het Ministerie van Financièn, Bureau Uitvoering vorming en opleiding van de Directie Personeel van de belastingdienst, Postbus 20201, 2500 EE 's-Graven- hage; telefoon (070) - 76 67 60. Bij schriftelijke aanvragen wordt verzocht het vacaturenummer 9-3883/0156 te vermelden (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe). De aanvraag van deze brochure moet uiterlijk 20 januari 1980 worden inge zonden in verband met het op 7 of 14 februari te houden schriftelijke gedeelte van het vergelijkend toelatingsonderzoek. WS Bij de Directie Economisch Beheer van de Koninklijke Luchtmacht vaceert t.b.v. haar automatiseringsorganisat in 's-Gravenhage de functie van (mnl./vrl.) Het Hoofd Interne Controle zal mede worden belast mei het tot stand brengen van een sluitend stelsel van controle- en beveiligingsmaatregelen t.b.v. te ontwikkeldpie] geïntegreerde informatiesystemen. Deze systemen zullen o.m. gebruik gaan maken van: geavanceerde real-time/on line technieken (computer netwerken en data communicatie); een universeel data base management systeem. Een opleiding op HEAO/SPD niveau en/of AMBI is vereist evenals praktijkervaring. Afhankelijk van ervaring bedraagt het salaris maximaal f 4441,- bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn niet uitgesloten. Minimaal 22 vakantiedagen per jaar en 8% vakantie uitkering. Eventuele tegemoetkoming in reis-, pension en verhuiskosten volgens terzake geldende bepalingen. Nadere informatie betreffende deze functie kan telefo nisch worden ingewonnen onder nummer 070 - 814321, toestel 3345 en omtrent de selectie bij de heer R .J. Tiss 9R 070 - 721013 te 's-Gravenhage. Sollicitaties worden voor 8 februari 1980 met belang stelling tegemoet gezien door de Directie Burgerperso neel, Hoofd van de Afdeling Personeelsvoorziening, Postbus 20701, 2500 ES 's-Gravenhage. Ni kin< een de met aut< den een ..Rol straa asfal d< schoi lijk 1 zijn. gels ten i pijl dan haalc een keen Dati diplo amsterdam De vakgroep Andragologie/Sociale Pedagogiek van de subfaculteit Pedagogische en Andrago gische Wetenschappen zoekt per 1 april 1980 een hoogleraar leer van het andragogisch handelen (m/v) De te benoemen docent zal aan de volgende eisen moeten voldoen: gepromoveerd zijn, bij voorkeur in de sociale wetenschappen; grondige kennis van sociaal wetenschappelijke theorieën voorzover van belang voor de analyse van andragogische veranderingspro cessen; ingevoerd zijn in de theorieën met betrekking tot het handelen in de andragogische praktijkvelden; bereidheid mee te werken aan de uitbouw van een emancipatorisch gerichte wetenschapspraktijk; on derwijservaring op W.O.- of H.B.O.-niveau; goede di dactische kwaliteiten; onderzoekservaring op het ter rein van het andragogisch handelen; bekendheid met en belangstelling voor handelingsonderzoek; praktijk ervaring en in staat zijn mede leiding te geven aan de vakgroep. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de voorzitter van de benoemingsvoorbereidingscommis sie. prof.dr. W.F. van Stegeren. De Lairessestraat 142, Amsterdam, tel. 020-79 30 31. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit ais christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vaca turenummer 622-0130, te richten aan de dienst Per soneelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amsterdam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boeleiaan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. straa jr op (aat. Jaar ïart kruizi Op d reilig k gii netd )e si im te fel. n evaa utop loor!) tblu: zou bc fcspai gevel Jan het k in was lies b aar 1 di Holland Overseas Travel (HOT) heeft in de Benelux, als generaal agent voor Wardair. de exclusieve ticketverkoop voor Canada Zo gaat u met twee Canada s pea alisten op reis. HOT als reisorganisatie en Wardair als betrouwbare Canadese luchtvaartmaatschappij. Vluchtschema Vanaf mei tot en met oktober 1980 hebben wij één van de meest uitgebreide vluchtschema's op Canada Wij vkegen elke week vanaf Schiphol met onze luchtvloot van Jumbo's naar 4 grote steden Dat zijn; Toronto, Calgary, Edmonton en Vancouver. Wardair verzorgt n tot in de pontjes. Wardair is één van de grootste Canadese luchtvaartmaatschappijen Vong jaar vlogen wij meer Nederlanders naar Canada dan welke reisorganisatie ook. Wardair is een begnp geworden voor unieke service en betrouwbaar heid en vkegt altijd stipt op tijd! Wardair houdt van "ruim denken', dat slaat op de super grote vkegtuigen maar ook op de uitstekende maal tijden gratis drankjes en gratis stereo koptelefoon En op elke vlucht is Nederlands sprekend personeel aan boord. Kortom, met HOT en Wardair naar Canada betekent een goedkope en volwaardig luxe vlucht

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 34