H— J tioofdverpleejN \undige voor Je afdeling «raam/ aecologie B U diaconessenhuis arnhem psycholoog J LUKAS ZIEKENHUIS deHeel ysiotherapeut(e) g academisch ziekenhuis der J vrije universiteit amsterdam i 3 waarnemend verpleegkundig hoofd ;e B-verpleegkundige DOCENT(E) verpleegkunde bejaardenverzorgster/ ziekenverzorgster O.K.-verpleegkundige/ O.K.-assistent anaesthesie verpleegkundige STICHTING-BEILEROORD" een psychiater assistent hoofd civiele dienst {T Stichting De Rustenburg Rotterdam assistent groepsleid(st)ers hooge burch pig) he meewerkende instruktiezuster/ broeder. rnardus -f RD RDAG 12 JANUARI 1980 TROUW/KWARTET 33 iren tot i chling Ziekenhuis "de Heel" is ont- an uit een fusie van het Juliana- kenhuis en het Johannesziekenhuis te andam. Wij werken nu nog in twee jouwen, maar wij hebben goede op dat binnenkort kan worden itart met de bouw van één zieken- is met een capaciteit van 520 bed- i. Momenteel werken er bij ons on- veer 1100 personeelsleden en 60 spe- listen. verdeeld over 16 specia- nen. zoeken een tofdverpleegkundige )or de afdeling kraam/ naecologie het julianaziekenhuis. te functie komt op 1 april 1980 cant. De afdeling beschikt over 25 tóen. exclusief wiegen. Naast het plegend personeel werken er 2 co- iistenten en 2 arts-assistenten. Op de leling wordt zowel aan fysiologischë- pathologische verloskunde gedaan 800 bevallingen per jaar), last verloskundige patiënten worden ook gynaecologische patiënten ver- egd. hoofdverpleegkundige op deze afde- is verantwoordelijk voor een opti- le patiëntenzorg en hij/zij begeleidt leerlingen van de A-opleiding en amspecialisatie. In nauwe samen- rking met de verpleegkundige en rre- che staf is hij/zij voorts verantwoor- ijk voor de leiding en organisatie en imt hij/zij deel aan het overleg over toekomstige afdeling in het nieuwe 'kenhuis. Wat wij van u vragen. Het bezit van het diploma A-verpleeg- kundige. bij voorkeur aangevuld met de specialistische verpleegkundige oplei ding obstetrie en gynaecologie. Verder vinden wij het belangrijk dat u de Kaderopleiding heeft gevolgd of beschikt over het diploma Management voor non-profit organisaties. Het spreekt vanzelf dat u organisatorische kwaliteiten moet hebben en het vermo gen om een team te inspireren en te leiden. Wat wij u aanbieden. Het salaris van een hoofdverpleeg kundige bedraagt maximaal 3.323,- bruto per maand excl. AOW- compensatie. Uw rechtspositie is nage noeg gelijk aan die bij de overheid: u wordt opgenomen in het Algemeen Bur gerlijk Pensioenfonds en in de Ziektekostenvoorziening voor ambte naren (IZA). U kunt rekenen op onze actieve bemiddeling bij het vinden van passende woonruimte. Hoe u kunt reageren. Wellicht wilt u eerst wat meer weten alvorens te solliciteren. Wij zijn graag bereid u in een oriënterend gesprek na der in te lichten over het werk en onze organisatie. U kunt hiervoor contact op nemen met mevrouw S. Vilbach. hoofd verplegingsdienst, telefoon 075-126990. Natuurlijk kunt u ook direct solliciteren bij het hoofd van de Dienst Personeels zaken van Stichting Ziekenhuis "de Heel", postbus 210. 1500 EE Zaandam. Stichting Ziekenhuis "de Heel" algemeen ziekenhuis voor de zaanstreek is, Wegens vertrek van één onzer medewerksters zoeken wij een die zowel klinische als poliklinische werkzaamheden in teamverband wil verrichten. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij het hoofd van de afdeling. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de afdeling Personeelszaken. tHTING INTERCONFESSIONEEL ZIEKENHUIS fRT SCHWEITZERLAAN 31 - APELDOORN-TEL. 055-773131 I - Bij de afdeling Paediatrie van ons christelijk ziekenhuis bestaat een vacature voor de functie van ondsli ekenhi E CAR >IGE o Hooge* 17. oneels raat 31 De afdeling Paediatrie maakt als één van de vijf kinderafdelingen deel uit van de Kinderkliniek van ons ziekenhuis. De afdeling bestaat uit 20 bedden. Binnen de afdelingsstaf heeft zij/hij een belangrijk aandeel in het toe zicht op en de begeleiding van zowel leerling-verpleegkundigen als cursisten van de specialistische opleiding. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar iemand die in het bezit is van de Aantekening Kinderverpleging. Enige ervaring in het leiding geven wordt op prijs- gesteld. Wij gaan er tevens van uit dat zij/hij bereid is de kaderopleiding te volgen. Salariëring naar ervaring, met een maximum van f 3.039,— bruto per maand. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door mevrouw A H. Horlings. Coördinerend Hoofdverpleegkundige van de Kinder afdelingen, teiefoon: 020 - 548 2385 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst van het ziekenhuis, De Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer TC 1.0 protestants christelijk streekziekenhuis bennekom Het Streekziekenhuis, dat deel uitmaakt van een komplex gezondheidsvoorzieningen te Benne kom, bestaande uit een algemeen ziekenhuis, twee verpleeghuizen en een opleidingsschool voor verpleegkundigen en ziekenverzorgenden, is een algemeen ziekenhuis met een P.A.A.Z. Het heeft opname-mogelijkheid voor 320 patiënten en vervult een regionale funktie. Op de afdeling PSYCHIATRIE (45 bedden) hebbben wij een vakature voor een Gezien de grondslag van ons ziekenhuis ver wachten wij van kandidaten een christelijke levensovertuiging. Arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen Inlichtingen over deze funktie worden u graag verstrekt door zr. K. Pronk, algemeen hoofd verpleegkundige; tel. 08389-9101. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, 6721 KC Bennekom. School voor verpleegkundige opleidingen Diakonessenhuis - R.K. Ziekenhuis Groningen. Sinds 1978 is de samenwerking tussen het Diakonessenhuis en het R.K. Ziekenhuis m b.t de opleiding van A-verpleegkundigen een feit. De start is enthousiast geweest, niet in het minst omdat er een aantal nieuwe onderwijsmethodes worden geïntroduceerd. De school zoekt thans voor indiensttreding op zo kort mogelijke termijn kontakt met een (full-time) Funktie-informfltie - de door ons gezochte docent(e) verzorgt de lessen verpleegkunde voor de opleiding tot het diploma A-verpleegkundige - Deze lessen worden gegeven vanaf de intro ductieperiode tot en met de derde leerperiode. - De gemiddelde groepsgrootte is 20. - Hij/zij werkt in een kollegiaal team, dat uit ong. 7 theorie-docenten bestaat. Funktie-eisen: - Diploma A-verpleegkundige. - Docentenopleiding of een vergevorderd sta dium daarvan. - Bij voorkeur in het bezit van het diploma B- verpleegkundige en enige ervaring als do- cent(e). Salariëring: Afhankelijk van opleiding en ervaring in de rang van 1e verpleegkundige 2474,44 - 2993.55) of 1e verpleegkundige A 2772.- - 3304,14) Informaties en sollicitaties Bij Zr J.W van Riel. directeur, postbus 788. 9700 AT Groningen, (tel 050-265843) STICHTING TEHUIZEN SONNEHEERDT ERMELO In het Henriëtte-Paviljoen (waarin 42 blinde en slechtziende bejaarden) is plaats voor een (eventueel met onvoltooide opleiding, maar wel met enige ervaring). Bij voorkeur niet jonger dan 21 jaar. Positief prot.chr. In- of externe huisvesting. C.A.O.-Bejaardentehuizen. Belangstellenden wordt verzocht schriftelijk te solliciteren bij de direkteur. Postbus 600. 3850 AP ERMELO7 Stichting Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noordwest-Veluwe Het Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noordwest-Veluwe te Harderwijk, waarvan uitgaan de ziekenhuizen Boerhaave en Pius te Harderwijk en Salem te Ermelo, vraagt voor het Pius Ziekenhuis een Naast de gebruikelijke O.K. activiteiten draagt de O.K.-bezetting ook zorg voor de ongevalsbehandeling; dit in roulatie met het Boerhaave Ziekenhuis. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de directeur Personeelszaken. Postbus 138, 3840 AC HARDERWIJK Telefoon 03417-51244 toestel 114 PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET GEZINSVERPLEGING GEILEN, TELEFOON (05930) 2541 Bij de Stichting ..Beileroord" te Beilen is plaats voor (mnl. of vrl.) Taakstelling Leiding geven aan een van de opnameafdelingen en vervolgbehandelingsafdelingen Renovatie w.o. een modem, geoutilleerd opnamepa viljoen is in een gevorderd stadium. Salariëring. Overeenkomstig de richtlijnen van de Nationale Zie kenhuisraad. Rijkspensioenregeling en toepassing van het Rijks- verplaatsingskostenbesluit. Informatie: De Stichting „Beileroord". een middelgrote inrichting met plm. 470 verpleegden, is gelegen in het rekreatie- gebied Midden-Drenthe Er bestaat een goede weg- en treinverbinding met alle delen van het land. Middelbare scholen en kulturele centra zijn in de naaste omgeving aanwezig Inlichtingen Desgewenst zal de zenuwarts. C. J de Vries, reflek- tanten gaarne nadere inlichtingen verstrekken Sollicitaties kunt U richten aan het Bestuur van de Stichting „Beileroord Postbus 30000, 9410 RA Beilen iiipaiaHii k Het Diaconessenhuis Arnhem is een ziekenhuis met 400 bedden, waar alle normale specialismen worden uitgeoefend. Ten behoeve van de CIVIELE DIENST, waarin ongeveer 110 personen werkzaam zijn, zoeken wij een Als direkte medewerker van het hoofd Civiele Dienst zal hij mede verantwoordelijk zgn voor het doelmatig funktioneren van de gehele Civiele Dienst Voorts assisteert hi| door middel van het verrichten van werkzaamheden van algemene aard. door onder zoekingen, proefnemingen etc. en vervangt hij het hoofd Civiele Dienst bij diens afwezigheid Gedacht wordt aan een kandidaat die de HBO —opleiding Toegepaste Huishoudwetenschappen gevo'gd heeft en over ervaring in een dergeli|ke funktie beschikt. Gezien de signatuur van ons ziekenhuis verwachten wij van kandidaten een prot. christelijke levensover tuiging. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. G A van Nispenstraat 37 - 6814 JA Arnhem DE RUSTENBURG is een stichting, die al vele jaren aktief is in Rotterdam en omgeving en zowel een modern verpleeghuis voor 126 somatisch zieken (Mathenesserlaan 500, Rotterdam) als een gloednieuw verpleeghuis voor 180 psycho geriatrische patiënten te Bergschenhoek beheert. Op korte termijn zoeken wij kontakt met een (mnl. ol vrl.) die als KLINISCH PSYCHOLOOG ervaring heelt opgedaan In de psycho-gertatrie. De taak omvat namelijk zowel deelname aan het werk in de kliniek (behandeling van psycho-gerlatrische en somatische patiënten), als deelname aan de screening van patiënten Daarnaast behoort ook het geven van lessen t.b.v. de opleiding Ziekenverzorging tot de werkzaamheden. DE RUSTENBURG is een protestants-christelijke instelling en van gegadigden wordt verwacht, dat zij zich hierin zullen thuis voelen. De salariëring is volgens de richtlijnen van de NZR; de arbeidsvoorwaarden konform de CAO-Ziekenhuiswezen. Voor nadere Inlichtingen kunt u bellen met de heer E. van Kapel, hoofd Personeels zaken. telefoon (010) 22.12.55 of 77.03.77, aan wie u ook uw sollicitatiebrief kunt richten op het adres Bergweg Zuid 90, Bergschenhoek. r Hooge Burch.Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum zijn ca. 600 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden gehuisvest, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Binnen de verpleging zoeken wij op korte termijn Taken: Deze medewerk(st)ers zullen, onder leiding en verantwoordelijkheid van het paviljoenskader, na een inwerkperiode alle voorkomende werkzaam heden in de verpleging verrichten. Wie komen voor de funktie in aanmerking: zij die in het bezit zijn van een diploma KV/JV, INAS of daarmee vergelijkbaar, zij die minimaal 2 jaar hebben deelgenomen aan een middelbare beroepsopleiding in de gezondheidszorg (A, B of Z-opleiding) met een voldoende waarderingscijfer voor praktijk. Informatie: Nadere informatie over deze funktie kunt u inwinnen bij het hoofd verplegingsdienst, de heer A. Warnaar, telefoon (01726) 1 92 00. Sollicitatie: Graag richten aan de personeeldienst. Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). een instituut van de vereniging Johannes Stichting Nieuwe 1016X1 Bernardus is een gekombineerd verpleeg- en verzorgingshuis met plaats voor respektievelijk 98 en 250 bejaarde patiënten en bewoners. Voor elk van de 3 afdelingen waar 98 somatische en geestelijk gestoorde patiënten worden verzorgd en verpleegd, zoeken wij kandidaten voor de nieuwe funktie van Hun taak zal bestaan uit: - het instrueren en begeleiden van leerling-zieken verzorgenden op de afdeling bij het behalen van oefenpunten en voorts het maken van verslagen - het meewerken aan het opmaken van beoordelingen van de leerlingen en aan de integratie van theorie en praktijk. Het werk zal worden verricht in wisseldiensten (incidenteel nachtdiensten) Van de kandidaten verwachten wij - tenminste 2 jaar ervaring als gediplomeerd zieken verzorgende - het gevolgd hebben resp de bereidheid tot het volgen van een kursus praktijkbegeleiding Het salaris ligt op het niveau van ziekenverzorgende 2e schaal De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing Voor meer inlichtingen kunt u zich wenden tot zr. Jansen-van Buchem. Coördinerend Hoofd Verzorging en Verpleging, telefoon 020-238131 Uw schriftelijke sollicitatie wordt gaarne tegemoet gezien door de direktie van R K STICHTING VERZORGINGS- EN VERPLEEGTEHUIS Nieuwe Passeerdersstraat 2 1016 XP Amsterdam

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 33