r r MOGELIJKHEDEN TE OVER hoofd F ■f hernesseroond J z-verpleegkundigen psycholoog VERPLEEGKUNDIGE VERPLEEGKUNDIGE 'sHeeren Loo-Lozenoord Straks... met MAVO- of HAVO-diploma in de verpleging afdelingshoofd (m/v) clara feyoena heem licht en kracht _ZTl||en r= II port natal praktijk- begeleid(st)er diakonessenhuis utrecht STICHTING KRAAMCENTRUM 'T GOOI EN OMSTREKEN GEDIPLOMEERDE KRAAMVERZORGSTERS OBSERVATIEKLINIEK "DE EDERHORST" tweede subhoofd in de verplegende/verzorgende beroepen. a. leerling ziekenverzorgende (m/v) b. leerling psychiatrisch verpleegkundige (m/v) Christelijk Psychiatrisch centrum BloemendaaP DEHARTENBERG-EDE ysi LJ diaconessenhuis arnhem ZATERDAG 12 JANUARI 1980 TROUW/KWARTET (Christelijke inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 3S50 AN Ermeio - Tal. (03417)55911 Onze inrichting is een •'dorpsgemeenschap. waar ruim duizend geestelijk gehandicapten en bijna datzelfde aantal personeelsleden met elkaar optrekken. Voor de bewoners is er een hoog voorzieningenniveau, met naast merendeels moderne paviljoenen, uitgebreide onderwijs-, therapie- en activeringsmogelijkheden. Mede door de inzet van het personeel en de prettige sfeer is het fijn wonen, leven en werken op s Heeren Loo-Lozenoord. Ondermeer door het toenemen van het aantal studiedagen in de Z-opleidtng is het gewenst meer personeel aan te trekken voor de zorg in de paviljoenen Wij willen dat doen door het aanstellen van die een afgeronde opleiding hebben. Een christelijke levensinstelling is gewenst. In het paviljoen, waar je komt te werken, wordt meestal gewerkt in een team van zes acht personeelsleden, leder team zorgt veelal voor twee leefgroepen Wanneer je nog niet op onze inrichting hebt gewerkt, word je eerst uitgenodigd voor een oridnteringsdag, voordat de selectie plaatsvindt. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen geldt. Het salaris is maximaal I 2.698,16 bruto per maand. Als je niet direct huisvesting kunt vinden, stellen wij maximaal een half jaar een kamer beschikbaar tegen geringe vergoeding. Inlichtingen kun je krijgen bij mevrouw M. Vellenga, hoofd personeelsbezetting, tst. 410. Schriftelijke sollicitatie eveneens te richten aan mevrouw Vellenga. middelharnis "Hernesseroord", een inrichting voor de begeleiding, behandeling en opvoeding van 340 geestelijk gehandicap ten, en deel uitmakend van "de open ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg" (v.h. de N.H. stichtingen te Soesterberg), treedt] in verband met vertrek van één van onze psychologen, graag in kontakt met gegadigden voor de funktie van Deze funktionaris zal deel uitmaken van de staf en krijgt tot taak - het in de multidiciplinaire staf mede begeleiden en be handelen van de pupillen. het introduceren van eventuele nieuwe behandelings technieken. het verzorgen van lessen in het kader van de Z-opleiding. - de begeleiding van het verzorgend personeel. Wij vragen: - een medewerker met bij voorkeur ervaring met psycho logische behandelingsgesprekstechnieken en/of diagnos tiek. ook een juist afgestudeerde psycholoog, voor wie de om schreven taak een uitdaging vormt komt in aanmerking. - belangstelling op kerkelijk en maatschappelijk terrein (vormingswerk e.d.) stellen we op prijs. Wij bieden: een funktie met ruime mogelijkheden tot het ontplooien van eigen initiatieven. salaris volgens N.Z.R. richtlijnen; overige arbeidsvoor waarden volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen, verder biedt het schilderachtige en modern geoutilleerde stadje Middelharnis uitgebreide recreatie- en goede schoolmogelijkheden. Eigenhandig geschreven sollicitaties met recente pasfoto te richten aan de geneesheerdirekteur, dr. G.A. Roelofs, p/a Hernesseroord, Postbus 16, 3240 AA Middelharnis. tel. 01870-3888 ÜJ DIACONESSENHUIS VOORBURG ...dan kun je beter nü al komen praten Voor de opleiding tot verpleegkundige bestaat gelukkig een grote belangstelling Daarom zijn bij alle zieken huizen de opleidingsgroepen al maanden van tevoren volgeboekt In de opleidingsgroepen van maart 1980 en september 1980 zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Ben je dus van plan om na het behalen van je diploma „in de verpleging" te gaan. dan kun je beter snel komen praten. Gegadigden kunnen schrijven aan de afdeling Personeelszaken, onder bijsluiting van een kopie van het diploma en/of de laatste cijferlijst. Fonteynenburghlaan 5. 2275 CX Voorburg Het Clara Feyoena Heem te Hardenberg is een gecombineerd verpleeghuis van ca. 200 bedden voor somatisch zieken en psychisch gestoorde bejaarden. Wij vragen een verpleegkundige met diploma A en B en zo mogelijk stafopleiding voor de funktie van Een eventuele aanstelling als eerste aanwezige vervanger van de verpleegkundig direkteur behoort tot de mogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie; terwijl nadere inlichtingen desgewenst worden verstrekt door de verpleegkundig direkteur Zr. H. Wiegersma telefoon 05232 - 2666. Clara Feyoena Heem, Rheezerweg 73, 7771 TD Hardenberg. G K CO« S«w« VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM TE HAROENBERG psychiatrisch centrum te ASSEN Binnen het pyscho-geriatrische paviljoen van ons Centrum zijn enkele vakatures van stafverpleegkundige. Deze stafverpleegkundigen maken deel uit van de pavilioensstaf en zi|n belast met een leidinggevende taak Voor deze funkties zoeken we verpleegkundigen die: in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging A of A en B. belangstelling hebben voor de psycho-geriatrie. en bij voorkeur daarin ervaring hebben opgedaan. Zij die al ervaring hebben opgedaan in een leidinggevende funktie. genieten de voorkeur. Van kandidaten wordt verwacht dat zij de christelijke signatuur van ons Centrum respekteren. Het salaris is afhankelijk van opleiding en opgedane ervaring De CAO-ziekenhuiswezen is van toepassing Opname in het pensiOEnfonds PGGM. Voor nadere telefonische informatie kunt u kontakt opnemen met de verpleegkundig adjunkt-direktrice. mw. Bijkerk, tel 05920-21777, toestel 2202. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan hoofd personeelszaken. Postbus 30007, 9400 RA In het Diakonessenhuis Utrecht - een zieken huis met 540 bedden en ruim 1000 mede werkers - is plaats voor een (4 dagen per week) voor de afdeling inwendige geneeskunde. Hij/zij behoort organisatorisch tot de dienst praktijkbegeleiding. De werkzaamheden worden zelfstandig ver richt op de betreffende afdeling en daarnaast zal een bijdrage geleverd worden in het team van praktijkbegeleiders. Tot zijn/haar taak behoort o.m.: het begeleiden van leerling-verpleegkundi gen en leerling-ziekenverzorgenden alsmede de H.B.O.-V.-stagiaires, het meedenken over en vormgeven aan de praktijkbegeleiding. De sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma A-verpleegkupdige en enige erva ring als zodanig te hebben opgedaan, terwijl een voltooide kursus stageleiding tot aanbeve ling strekt. Tevens wordt de mogelijkheid geboden tot het volgen van deze kursus. Aanstelling in deze funktie geschiedt in de rang van verpleegkundige-A. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw M.C. Vos, koördinator Praktijk begeleiding, tel. (030) 52 81 11, toestel 1140. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de Dienst Personeelszaken van het Diakonessenhuis, Bosboomstraat 1 te Utrecht. Hoge Naarderweg 7, 1217 AB Hilversum In verband met de toene ming van het aantal ver zorgingen vragen wij op korte termijn Bij voorkeur in vast dienstverband Sollicitaties te richten aan het bestuur. Kliniek voor onderzoek en kortdurende behandeling van kinderen met een stoornis in hun geestelijke ontwikkeling Horaiaan 5 Postbus 68-6710 BB Ede (Gld) - Tel (08380) 33355' In twee van onze paviljoenen van 24 kinderen, variërend in leeftijd van 3 tot 14 jaar, ontstaat op korte termijn de vacature van De functie bestaat voor 50% uit leidinggevende taken en voor 50% uit de begeleiding van een leefgroep van ±_4 kinderen. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een Z-verpleegkundige, bij voorkeur met stafopleiding of de bereidheid deze te volgen. Minimum leeftijd 22 jaar. Een christelijke levensovertuiging is vereist. Sollicitaties moeten schriftelijk worden gericht aan de geneesheer-directeur. Bij "Bloemendaal" bijvoorbeeld. Een christelijk psychiatrisch centrum aan de rand van Den Haag. Samen met het verpleeghuis "Dorestad" is er plaats voor zo'n 730 psychisch zieke mensen. Ruim 700 medewerkers(sters) vinden er een fijne baan. Hopelijk motiveert de gunstige ligging van ons centrum - dicht bij zee en strand - je al een beetje. Maar dat mag niet de werkelijke beweegreden zijn om je bij "Bloemendaal" aan te melden als Nieuwe ontwikkelingen binnen de psychiatrie proberen wij zo snel mogelijk toe te passen in ons centrum. Tijdens de stages maakje kennis met vele facetten van de psychiatrie, een pré wellicht bij je keuze. In maart en september 1980 start de opleiding voor de onder b genoemde kategorie. Begin augustus 1980 start de opleiding tot ziekenverzorgende. Voor beide data en groepen zijn er nog plaatsingsmogelijkheden, a. Voor de leerling ziekenverzorgenden geldt een 2-jarige opleiding, die aanvangt met een pré-klinische periode van 2 maanden. Daarna ben je in de praktijk werkzaam en heb je éénmaal in de 2 maanden een kursusblok van 4 dagen. Toelatingseisen: leeftijd van 17 jaar of ouder, bezit van één van de volgende diploma's:MAVO;3, BVB I. LHNO-T stroom, LBO nieuwe stijl (indien eind examen is afgelegd in 6 vakken, nl. 2 vakken op C-nivo en 4 vakken op B-n ivo). Voor de leerling psychiatrisch t erpleegkundigen geldt een 3-jarige opleiding met een introduktieperiode van 2 maanden. Daarna wacht de praktijk met 8 kursusblokken van 5 dagen per studiejaar. Toelatingseisen: leeftijd van Lmet 8 kursusblokken van 5 dagen per studiejaar. Toelatingseisen: leeftijd van io««tei2264. 17 jaar en 7 maanden of ouder, diploma M AVO-4 of gelijkwaardig nivo. Voor beide groepen geldt, dat tijdens de opleiding - met uitzondering van de in troduktieperiode -je een salaris ontvangt, afhankelijk van leeftijd, van minimaal f 1.425,36 bruto per maand. Voor leerlingen die buiten de regio Den Haag wonen is huisvesting intern mogelijk. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van deselektie-procedure. Een christelijke levensovertuiging wordt op prijs gesteld. Schrijf een briefje aan het Hoofd Personeelszaken van ons centrum, Monsterseweg93. Postbus 53002 2505 AA 's-Gravenhage. Telefonisch worden graag inlichtingen verstrekt onder nummer 070-254125. toestel 2269, CHR. CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Apeldoornseweg 60. Ede. T elef oon (08382) 441 "De Hartenberg" is een christelijke woon- en werkgemeenschap, waar 380 geestelijk gehandicapten wonen. Voor een medio '80 in Bennekom te openen FASEHUIS vragen wij een Het fasehuis, waar 10 schoolgaande kinderen (leeftijd 15-20 jaar) komen te wonen, heeft tot doel een "brugfunctie" te vervullen tussen inrichting en bijv. gezinsvervangend tehuis. Oe voor deze functie te stellen eisen zijn: B- of Z-diploma; bij voorkeur met kader- of andere vergelijkbare opleiding ruime ervaring in de zwakzinnigenzorg leiding kunnen geven aan een team van 6 7 personen goede organisatorische en contactuele eigenschappen christelijke levensovertuiging. In verband met de voorbereiding is het noodzakelijk, dat de indiensttreding al over enkele maanden plaatsvindt. Voor ons Centrum Is het een geheel nieuwe functie, waarin eigen inbreng en ervaring in voldoende mate tot uiting kunnen komen. In organisatorisch opzicht zal voor een belangrijk gedeelte onafhankelijk van de inrichting moeten worden gewerkt. Aanstelling vindt plaats in de rang van 1e verplegende; de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Informatie over deze functie en over het fasehuis kunf u inwinnen bij Tiny Goessens, paviljoenspsychologe, toestel 326. Schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na verschijning van dit blad te richten aan de algemeen-directeur Postbus 75, 6710 BB Ede (Gld.). nae het Ju ie fun cant. I iden. ■plege sistent leling pathc 800 ast ve ook gi egd. hoofd is ve Ie pat leerlii nmsp rking che st ijk voi imt hi toeko ikenhu ÈRT k p< v Het Diaconessenhuis is een ziekenhuis op prot. christelijke grondsla waarin alle algemene specialismen worden uitgeoefend. Het ziekenhi telt 400 bedden. Door promotie naar elders komt op de afdeling INTENSIVE CAR een plaats open voor een die de specialisatie Intensive Care gevolgd heeft. Tevens bestaat een mogelijkheid voor een VERPLEEGKUNDIGE o deel te gaan nemen aan de specialisatiekursus Intensive Care, die april 1980 weer zal starten. Op enkele andere verpleegafdelingen bestaat ook een mogelijkheid plaatsing van een De keuze van de afdeling kan plaatsvinden op basis van uw ervaring belangstelling. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. W.H.M. Hooge boom, Hoofd Verplegingsdienst, tel. 085 430800, toestel 347. Sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd Personeels zaken, de heer W. Ramaker, G.A. van Nispenstraat 37 6814 JA Arnhem.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 32