verpleegkundige bloemendaal lo ^"bloemendaal NÊBO hoofd (m/v) secretaresse r onderwijzer ZIEKENHUI? ~i parttime docent(e) energieke kracht voor de kantine parttime sociaal psychiatrisch verpleegkundige (m/v) verpleegkundige HOOFD .eraar/Lerares denhaag de rijksoverheid vraagt tijdelijk docent Verpleegkundige Akademie Vronestein den haag I DIRECTEUR Of DIRECTRICE TERDAG 12 JANUARI 1980 TROUW/KWARTET H 27 ge Het Nebo-Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 135 bedden. Voor de VERPLEEGDIENST van ons ziekenhuis vragen wij een Degenen die in het bezit zijn van een MBOV of HBOV-diploma kunnen ook solliciteren. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en bedraagt minimaal f 2048,73 en maximaal f 2698,16 bruto per maand be arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bü de adjunct-directrice, telefoon 070 -51.21.71. toestel 119. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 80401, 2508 GK Den Haag, onder vermelding van nummer 191103. L. verrr P STICHTING BRONOVO-NEBO Scheveningseweg 106, Den Haag, tel. 070-512171 tejaardencentrum Uitzicht" Geref. Stichting voor huisvesting, verzorging en Daal en Bergselaan 52 's-GRAVENHAGE lel. 070-63 59 65 Voor de geriatrische verpleegafdeling in ons centrum vragen wij een lijk Zij/hij zal worden belast met de leiding van een afdeling met 27 patiënten. Voor deze funktie vragen wij iemand met dkploma A of M.O.B.V. en die over leidinggevende kwaliteiten beschikt organisatorisch inzicht heeft en, zo mo gelijk, bekend is met het verplegen van geriatrische patiënten. Aanstelling zal geschieden in de rang van ie verpleegkundige. Oe C.A.O. voor het ziekenhuiswezen is van toepassing. olhataties fe richten aan de direkteur. Per 1 maart a.8. komt in het verpleeghuis HUIZE WESTHOFF een plaats vrij voor een van een verpleegafdeling met 30 bedden. In aanmerking voor benoeming in deze funktie komen verpleegkundigen met het diploma Ziekenverpleging A. Het hebben van teven&het B diploma strekt tot aanbeveling. Al naar leeftijd en ervaring zal de te benoemen persoon worden geplaatst in een van de salarisschalen van de CAOv.d. Volksgezondheid. Inlichtingen worden graag verstrekt door de adj. verpleegkundig directrice Mevr. M. C. Lagas, UI 070-94 9228. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de direktie van bovengenoemd verpleeghuis, Julialaantje 38, 2283 TB, Rijswijk. Jirek- tan de Rembrandt-scholengemeenschap oor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Schubert- lan 133, wordt voor direct gevraagd een: vegens vervanging voor het vak: *T3 nS± 12 uren legraads uren brugklas, nlichtingen worden verstrekt foor de rectrix, mevrouw J.L. Boer-Pino, tel. 071-76.82.02 (school) en 071-76.77.06 huis). ollicitaties onder vermelding i vacaturenummer OND 649 gaand te zenden aan de afdeling Onderwijs der Ge- fneentesecretarie, Postbus vm |100, 2300 PC Leiden. $0$ Burgemeester en Wethouders van Leiden roepen sollicitanten op voor de betrekking van aan de school voor elementair buitengewoon onderwijs, verbonden aan het Gemeentelijk Pedologisch Instituut, Bloemfonteinstraat 1 Indiensttreding per 1 juni 1980 of zo spoedig mogelijk daarna. Functie-eisen: - ervaring als schoolleider bij het buitengewoon onderwijs; - bereidheid en vermogen tot samenwerking met de multidisciplinai re staf van het instituut; - kennis van de problematiek en behandeling van kinderen met ernstige leer- en gedragsstoornissen. Functie-informatie: - de leerlingen zijn verdeeld over 6 groepen van circa tien leerlingen; - voor extra didactische hulp zijn twee part-time leerkrachten be schikbaar; - in verband met de coördinatie van alle activiteiten in het kader van de multidisciplinaire observatie en behandeling, nemen de leerling begeleidingsrapportage en planning van behandeling een centrale plaats in; - het schoolhoofd is ambulant met het oog op de contacten met scholen en instanties, alsmede zijn coördinerende en begeleidende taken binnen de samenwerking tussen school en instituut. Inlichtingen worden verstrekt door de heer J.J. van Riesen, gemeen telijk inspecteur van het onderwijs, tel. 071 - 14 53 44 (toestel 312) en het hoofd der school, de heer G.W. van Ginkel, tel. 071 - 12 23 10 (school) en 071 - 13 24 37 (privé). Sollicitaties onder vermelding van vacatu renummer OND. 650 binnen 14 dagen te zenden aan de afdeling Onderwijs der Ge meentesecretarie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. STAG de Stichting Algemene Gezondheidsvoorzieningen stelt zich ten doel een bijdrage te leveren aan de democratisering van de gezondheidszorg. De STAG geeft deze doelstelling inhoud door middel van het oprichten en exploiteren van gezondheidsvoorzieningen. De STAG heeft op korte termijn behoefte aan een Zij zal zelfstandig moeten kunnen werken op het bureau van de STAG. Bovendien wordt van haar verwacht dat zij de vergaderingen van het dagelijks bestuur en bestuur notuleert. Goede beheersing van stenografie alsmede ervaring wordt gewenst. Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO voor het Ziekenfondswezen. Sollicitanten dienen zich binnen 14 dagen schriftelijk te wenden tot C.V. Martini, directeur van de STAG, Postbus 18681 te 2502 ER Den Haag. christelijk psychiatrisch centrum Bloemendaal is een modem christelijk psychiatrisch centrum met 605 bedden, een verpleeghuis met 128 bedden, een dagziekenhuis en een uitgebreide polikliniek. Er zijn 700 personeelsleden werkzaam. De afdeling Opleidingen verzorgt voor 200 leerlingen de opleiding tot gediplomeerd verpleegkundige of ziekenverzorgende. In verband met een uitbreiding van de werkzaamheden op deze afdeling vragen wij een voor 20 uur per week. Hij/zij zal worden belast met het verzorgen van de lessen anatomie, psychiatrie en algemene ziekteleer ten behoeve van leerling psychiatrisch verpleegkundigen. Tevens zal hij/zij incidenteel andere opleidingsaktiviteiten verrichten, al dan niet in samenwerking met kollega-docenten. Kandidaten voor deze funktie dienen te beschikken over: - de diploma's ziekenverpleegkundigen A en B - bij voorkeur een voltooide docentenopleiding - ervaring met onderwijstaken. Een christelijke levensovertuiging wordt op prijs gesteld. Salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De arbeidsvoorwaarden van de CAO voor het Ziekenhuiswezen zijn van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken van ons centrum, Monsterseweg 93, Postbus 53002.2505 AA Den Haag. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij het Hoofd van de afdeling Opleidingen, mw. A. v. Haarlem, telefoon 070 - 25 41 25, toestel 2426. Lmw. A. v. Haarlem, telefoon 070 - 25 41 25, toestel 2426. medewerker bureau programmering onderhouds- en exploitatie voorzieningen (mnl./vrl.) voor hel Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t b v de Rijksgebouwendienst. Hoofdafdeling Financiële en Huisvestingszaken Taak vermelden en verwerken van gegevens t b v. het opstellen van een programma voor restauratie van rijksmonumenten die geen ri|kshuisvestingsfunche hebben, verzamelen van gegevens voor het maken van een verdeling van de onderhoudsgelden. beoordelen van aard en kosten van de werkzaamheden voorkomende op de werkstaten t.b.v. het onderhoud "derden", aanvragen van kredieten, alsmede het voeren van correspondentie ter zake; inboeken van huren, huurmutaties. aankopen, gereedgekomen werken t.b.v de Rekenkamer, de objectenkartotheek en het foto-archiefbewerken en aanbrengen van mutaties in het objectenbestand, alsmede het voorbereiden van periodieke overzichten. Vereist: diploma MULO/MAVO-4. alsmede Praktijkdiploma Boekhouden. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleidingen ervaring max. f 2756.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 2 februari 1980. Bovengenoemd salaris is exclusief vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 9-3436/0159 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Oranje Nassauschool voor Chr. Mavo. Asserstraat 1, 2313 GH Leiden. Dir. J. van Daatselaar. Telefoon 071-125435. Gevraagd per 17 maan 1980: FRANS (3e gr) tot 7 juni 1980 voor 20 lessen in de ochtenduren De vakature ontstaat door ziekteverlof van onze collega (1.3.80-7 6 80). Inlichtingen over de vakature door: Me vrouw G Lensen. tel 071-141808 en de heer H. Boom, adj dir. tel. 01720-44707 Brieven aan J. van Daatselaar. Asserstraat 1. 2313 GH Leiden Delft DR. A. KUYPERSCHOOL-MAVO Huyterstraat 2 - 2611 EL Gevraagd voor zo spoedig mogelijk EEN DOCENT(E) DUITS voor 8 uur in de tweede klassen Van de 'ilicitanten wordt verwacht, dat zij het Christelijk onderwijs uit overtui ging willen dienen. Inlichtingen bij en brieven aan de directeur P de Keijser. Kon. Emmalaan 19. 2635 HH Den Hoorn ZH. Tel. 015-123523 (school) en 614609 (privé) kan per heden aanstellen een die in staat is zelfstandig te werken en het leuk vindt met (aankomende) verpleegkundigen om te gaan. Tot deze taak zal o.a. behoren - de verkoop koffie zetten - schoonhouden van de kantine - bijhouden van de kantine-administratie - enige lichte huishoudelijke werkzaamheden. De werkti|d is van 08 00 17.00 uur. met twee maal een half uur pauze Bij sommige avondverga deringen is aanwezigheid noodzakeliik. Het salaris is konform de normen van het Minis terie van Onderwijs en Wetenschappen, afhanke lijk van leeftijd en ervaring minimaal f 1.582. - en maximaal f 1.800,-- per maand, met een uitloop op grond van dienstti|d tot maximaal f 1 949. - pe> maand. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties, met de aandui ding 'vakature kantine' op de enveloppe, binnen een week na verschijning van dit blad. met vermel ding van - naam. adres, geboortedatum en andere relevante personalia opleiding en staat ven dienst zo mogelijk ook motivatie te richten aan de heer A.J. Ouwerkerk, direkteur van de Verpleegkundige Akademie Vronestein. Oosteinde 14. 2271 EH Voorburg. christelijk psychiatrisch centrum Bloemendaal is een modem christelijk psychiatrisch centrum met 605 bedden, een verpleeghuis met 128 bedden, een dagziekenhuis en een uitgebreide polikliniek. Er zijn 700 personeelsleden werkzaam. Ten behoeve van een afdeling voor voortgezette behandeling vragen wij een voor 20 uur per week De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: - verzamelen van sociale gegevens ten behoeve van het behandelplan - kontakten onderhouden met en verwijzen naar extra-murale instanties. Er zal regelmatig overleg zijn met het multi-disciplinaire team van de afdeling. Een uitgebreide funktie-beschrijving is op aanvraag verkrijgbaar. Een christelijke levensovertuiging wordt op prijs gesteld. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. De arbeidsvoorwaarden van de CAO voor het Ziekenhuiswezen zijn van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken van ons centrum, Monsterseweg 93, Postbus 53002,2505 AA Den Haag. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen onder nummer 070 - 25 41 25 toestel 2269. LTelefonische inlichtingen kunt u inwinnen onder nummer 070 - 25 41 25 toestel 2269. Aan de school "De Twee Sleutels", openbare school voor elementair buitengewoon onderwijs aan kinderen met leer- en opvoedingsmoei lijkheden, Rijnsburgersingel 55, wordt zo spoedig mogelijk gevraagd een Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een mannelijke collega. Functie-eisen: - bezit van de akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwij zer met de aantekening J en r; - b.o.-diploma of met bereidheid tot studie; - ervaring bij het buitengewoon onderwijs; - bereidheid tot samenwerken in teamverband; - bereidheid tot deelneming aan buitenschoolse activiteiten. Inlichtingen worden verstrekt door de heer J.J. van Riesen, gemeen telijk inspecteur van het onderwijs, tel. 071 - 14 53 44. (toestel 312) en het hoofd der school, de heer G. Schrikkema, tel. 071 - 12 67 69 (school) en 02526 - 4354 (privé). Sollicitaties onder vermelding van vacatu renummer OND. 651 binnen 10 dagen te zenden aan de afdeling Onderwijs der Ge meentesecretarie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. School voor Lager Economisch en Administratief Onderwijs lammenschansparhS - Leiden Telefoon 071 769205 Postrekening 3S33223 In verband met de komende pensionering van de huidige directeur van de school zal er per 1 mei a s. een vacature ontstaan voor de functie van Gedacht wordt aan iemand met een ruime ervaring op onderwijsge bied en in het geven van leiding in het bijzonder op het terrein van het lager algemeen vormend onderwijs en het lager economisch en administratief onderwijs. die voorts op de hoogte is van de jongste ontwikkelingen in het onderwijs; beschikkende over organisatorische erva ring alsmede contactuele en didactische eigenschappen. iBezoldiging vindt plaats volgens de van rijkswege vastgestelde regelingen voor directeuren bij het voortgezet onderwas. Voor rege lingen omtrent de rechtspositie is van toepassing het Rechtspositie besluit WVO. De school telt 800 leerlingen en is een samenwerkingsschool van de Gemeente Leiden en de Prot. Chr. Schoolvereniging. Inlichtingen: bij de huidige directeur, de heer H C Ipenburg Het onderwijzend personeel aan deze school wordt ook in de gelegenheid gesteld naar deze vacature te solliciteren en wordt betrokken bij de sollicitatieprocedure. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van deze oproep te zenden aan het bestuur van de Stichting Leidse Scholengemeen schap voor lavo-leao. p/a afdeling Onderwijs der Gemeentesecreta rie. Stadhuisplein 1 te Leiden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 27