Rabobank Gemeente Rotterdam ervaren verzorg(st)ers afdelingshoofd hoofd van de huishouding Jonge mensen met kontaktuele kwaliteiten Medewerker met administratieve ervaring boekhouder Assistente Buitenland hoofd politiële zaken (m/v) randstad uitzendbureau delta lloyd sekretariaats- medewerksters ZATERDAG 12 JANUARI 1980 TROUW/KWARTET Gemeentelijk Havenbedrijf: Het Gemeentelijk Havenbedrijf voert hot beheer over de Rot terdamse haven. Dat wil zeggen: zi) regelt het scheepvaartver keer, handhaaft de orde en veiligheid (zoals calamiteitenbe strijding) en draagt zorg voor het beschikbaar stellen van infra structuur, waaronder de uitgifte van terreinen en dergelijke. Voorts bevorden het Havenbedrijf de verbetering van de be staande outillage en richt zich op kwalitatieve expansie. De afdeling Politiële Zaken is één van de afdelingen binnen de nautische sector, die actief betrokken is bij de beleidsvoorbe reiding en beleidsuitvoering in het kader van een adequaat politieel beleid van het Havenbedrijf. Rotterdam 'vraagt voor de genoemde afdeling van dit bedrijf een Tot het takenpakket van het hoofd horen onder meer de bewa king van de verhouding tussen het interne en externe politiële beleid en het adviseren terzake aan directie en afdelingshoof den. Daarnaast het verzorgen van opleidingen en bijscholingen aan de operationele functiegroepen binnen de sector zoals scheepvaart meesters, stuurlieden, brug- en sluiswachters, con troleurs gevaarlijke stoffen en schecpvaartcontroleurs. Voorts het opstellen van ambtsinstructies en voorschriften met be trekking tot dc controle- en opsporingsbevocgde medewerkers. Andere taakdelen zijn: de onderlinge afstemming van wetten en verordeningen het formuleren van beleidsadviezen ten be hoeve van dc directie Havenbedrijf m.b.t. politiële aangelegen heden, alsmede het onderhouden van regelmatige contacten met dc Officier van Justitie, de gemeentepolitie Rotterdam (af- dcling Rivierpolitie), dc Rijkshavcndienst, dc Dienst Centraal Milieubeheer Rijnmond, de havenarbeidsinspectie en het be drijfsleven. Vereist is een voltooide middelbare schoolopleiding, aange vuld met het Politic-inspccteursdiploma NPA en enige jaren praktische ervaring in het politicvak. Bekendheid met de aspecten van milieuwetgeving strekt tot aanbeveling. Het spreekt voor zich dat in verband met dc vele contacten en lei dinggevende aspecten, contactuele kwaliteiten en een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift niet mogen ontbreken. Het bczoldigingsniveau is momenteel vastgesteld op maximaal f 4.441,- per maand, afhankelijk van leeftijden ervaring. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieproce dure. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het huidige hoofd Politiële Zaken, de heer C.H. den Haas, telefoon 010 - 894045. Vacaturenummer 79.899/16299-049 Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacaturenummer, gaarne binnen 10 dagen te zenden aan: hoofd Bureau Personeel voorziening, Postbus 70015,3000 KT Rotterdam. Randstad Uitzendbureau helpt het bedrijfsleven aan tijdelijk personeel Omgekeerd helpt Randstad uitzendkrachten aan tijdelijke banen. Het kontakt tussen aanvrager en sollicitant komt tot stand d m v. een tussenpersoon, die bij Randstad Intercedentje) wordt genoemd Voor onze vestigingen in Amsterdam e o. zoeken wij mensen, die opgeleid willen worden tot intercedent(e) Zij zorgen voor de bemiddeling tussen uitzendkrachten en tijdelijke banen Een boeiende taak. die het nodige aan takt. mensen kennis en zakelijke feeling vraagt Een HAVO/VWO-diploma en enige ervaring is nood zakelijk Een leeftijd van 21-25 jaar is het meest geschikt. Gerekend kan worden op een gerichte opleiding, een goed salaris. 8%% vakantiegeld, gratifikatie en studiekostenvergoeding Randstad nodigt geïnteresseerden uit tot sollicitatie Bij voorkeur schriftelijk, met zo volledig mogelijke vermelding van personalia, opleiding en ervaring en onder bijsluiting van een pasfoto Randstad Uitzendbureau bv. t a v Liesbeth Uil. Kalverstraat 96. 1012 XH Amsterdam, tel. 020-227666 Randstad houdt bit de verwerking van deze sollicitatie het volgende ti/dschema aan: binnen 10 dagen bevestiging van uw sollicitatie en de uitslag van de selekhe op grond van de sollicitatie brieven. waarbii al ol niet een uitnodiging voor een gesprek - binnen 10 dagen na uitnodiging een uitvoerig gesprek, het verstrekken van inlormatie en dokumentahe- materiaal, het eventueel maken van een alspraak voor een psychotechnische test - binnen 10 dagen na de test delinitieve afhandeling van de sollicitatieprocedure. Rabobank Zeist De Rabobank te Zeist kent - als onderdelen van de centrale afdeling Bankzaken - de sub-afdelingen Beleggingsadviezen en Creditgelden en Diverse Diensten. Binnen deze beide afdelingen wordt een veelheid van activiteiten verricht, zowel in adviserende als in regelende zin, en zowel t.a.v. de cliënten als met betrekking tot de andere afdelingen en de kantoren van de bank. Beide afdelingen nemen derhalve in het kader van de middelenwerving en de bedrijfsvoering van de bank een belangrijke plaats in. Voor de leiding van deze afdelingen vragen wij- wegens promotie van de huidige functionaris binnen de organisatie een Onze nieuwe medewerker dient een goede theoretische ondergrond te paren aan het vermogen, met cliënten goede commerciële contacten te kunnen opbouwen en bewaren, terwijl daarnaast in collegiale sfeer aan andere afdelings hoofden en bijkantoorhouders het beleid inzake de activiteiten van deze afdelingen moet kunnen worden overgedragen. Wij zullen daarom graag in contact komen met hen die - een middelbare schoolopleiding met succes hebben afgesloten - aanvullende studies, waaronder de NIBE-cursus, hebben gevolgd - zo mogelijk reeds in een soortgelijke functie hebben gewerkt - genegen en in staat zijn, met een kleine bezetting een grote verscheidenheid aan activiteiten op de juiste wijze te verrichten. Leeftijd ca. 25 - 30 jaar. Voor inlichtingen betreffende deze functie zijn bereikbaar de heren C. E. G. Ten Houte de Lange, hoofd afd. Personeelszaken (toestel 149) en M. Faber, tegenwoordig hoofd der afdelingen (toestel 119). Tel. 03404-24848 Schriftelijke sollicitaties, voorzien van pasfoto, dienen uiterlijk 18 januari 1980, gericht te worden aan de directie van de Rabobank, postbus 82,3700 AB Zeist. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad Delta Lloyd is een der grootste verzekeringsbedrijven in Nederland, met werkmaatschap pijen voor Levens- en Schade verzekeringen, Beleggingen en Vastgoed. Jaaromzet: 1,6 miljard gulden. Het totale personeels bestand telt momenteel zo n 3300 mensen. Op de administratie van ons bedrijfsonderdeel Algemene Zaken is binnenkort plaats voor een kundig medewerker van zo n 25 a 30 jaar. Zijn taak zal bestaan uit een gevarieerd pakket werkzaam heden, zoals - het mede-opstellen van maand- en kwartaaloverzichten: - het doorbelasten naar andere concernonderdelen; - controle op de computer kosten-output van de concern administratie: - in voorkomende gevallen contacten met leveranciers van goederen t.b.v. de restauratieve dienst. Spaklerweg 4 (bij Amstelstation) 1096 BA Amsterdam Voor een goede functievervul ling zijn een middelbare oplei ding, boekhoudkundige kennis en administratieve ervaring vereist. Verder een goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid. De medewerker rapporteert rechtstreeks aan de administra teur, de heer G. Voorneveld, die per telefoon (020) 594 35 74 graag meer inlichtingen over deze interessante functie zal verstrekken. Uw sollicitatie, per brief of tele fonisch, wordt graag tegemoet gezien door mw. M.J. Hauptmeijer, Sociale Zaken/afdelino Personeelzaken, Delta doyd Verzekeringsgroep NV, Postbus 1000, 1000 BA Amsterdam, telefoon (020) 594 33 22. Het bestuursbureau van de Prot. Chr. Kinderuitzending roept sollici tanten op voor de functie van Van de sollicitanten wordt verwacht, dat zij boekhoudkundige ervaring (bij voorkeur MBA-niveau) bezitten zelfstandig kunnen werken een goede teamgeest bezitten een christelijke levensovertuiging hebben. Sollicitaties voor 21 lanuari 1980 aan het be stuursbureau P.C.K Haarweg 32. 3953 BH Maarsbergen, tel, 03433-648. Diakonaal Centrum Amsterdam. Eén van onze We zoeken tijdelijk vervanging m/v voor viermaal zes of vijfmaal vijf uur per week. Goed kunnen typen is voorwaarde. Ons centrum heeft tot taak het bevor deren van het diakonaat van de Her vormde Gemeente. Salaris naar leeftijd en ervaring. Zo spoedig mogelijke indiensttreding. Int. bij DCA. Prins Hendnklaan 16. tel. 76 15 52 (Janny Maas). Schriftelijke sollicitaties richten aan ds. H. M. Stam. "Het Dorp" is een wijk van Arnhem waar ongeveer 400 volwassen lichamelijk gehandicapte bewoners wonen, leven en kunnen werken. De bewoners leiden in hun eigen aangepaste woning een zo zelfstandig mogelijk leven. Voor een aantal groepen (in Het Dorp straten genoemd) vragen wij enkele die bij ons dogela's* worden genoemd. Dogela zijn houdt o a. in: - hulp verlenen op het persoonlijke vlak van de bewoners, zoals wassen en kleden; - helpen bij het huishoudelijke werk in de woningen; - het verzorgen van de gezamenlijke maaltijden, koffie en thee. Samen met anderen levert de dogela een bijdrage aan het bevorderen van een goed leef- en werkklimaat in het Dorp. Om een 24-uur verzorging te garanderen, werken de dogela's in wisselende diensten met avond-, nacht- en weekenddienst. Voor deze funktie is een diploma in een verzorgend beroep, zoals gezins-, bejaarden-, zieken-, kraamverzorging of verzorgingsassistente noodzakelijk. Ook kandidaten met een INAS-diploma kunnen solliciteren. In dat geval vragen wij enige jaren ervaring in de verzorging. De minimum leeftijd is 18 jaar Schriftelijke sollicitaties richten aan: Stichting "Exploitatie Het Dorp", afd. Personeelszaken, Jachthoornlaan 1a te Arnhem. Tel. 085-452820. Wilt u graag nadere informatie, laat ons dat dan weten; dan kunnen wij u uitnodigen voor een informatiemiddag. Dogela Dorpsgemeenschapsleid(st)er Arnhem Randstad Holding nv heeft in meerdere Europese landen zelfstandige werkmaatschappijen. Deze zijn aktief op diverse terreinen in de dienst verlenende sektor. Ter ondersteuning van het ontwikkelingsteam Buitenland, dat zich bezighoudt met de koördinatie van de buitenlandse uitzendorganisaties, zoeken wij In het kader van de sterke expansie met name binnen onze werkmaatschappijen in Duitsland en Frankrijk zal zij het veelvuldig kontakt onderhouden met medewerkers en derden in het buitenland. Zij zal tevens belast worden met de organisatie t a v. buitenlandse reizen, inkoop, reklame. werving, selektie, etc. Voorts zal zij de bijkomende type- en administratieve werkzaamheden verrichten. Wij verwachten: - leeftijd 20-25 jaar - HAVO-opleiding - beheersing van de Franse en Duitse taal - goede typevaardigheid in de moderne talen - organisatorische aanleg - zelfstandigheid. Schriftelijke sollicitaties met volledige personalia, opleiding en ervaring en vergezeld van een recente pasfoto te richten aan: Randstad Holding nv, t.a.v. mevrouw N.J. Havelaar-IJff, Postbus 12600. 1100 AP Amsterdam. Wij bieden: - een uitstekend salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden w.o een 13e maand, 854% vakantietoeslag - winstdeling afhankelijk van bedrijfsresultaat - 23 vakantiedagen - studiekosten vergoeding. Woongemeenschap voor ouderen 'DE VLIEDBERG' - OUDDORP Z.H. roept sollicitanten op voor de functie van min. leeftijd 25 jaar Het verzorgingstehuis biedt plaats aan onge veer 100 bewoners. Onze gedachten gaan uit naar iemand die: begrip heeft voor de oudere mens beschikt over goede contactuele eigenschap pen en goede relaties kan houden met bewo ners en medewerksters. goed leiding kan geven en organiseren en re presentatief is in het optreden. •een prot. christelijke levensovertuiging heeft Gewenste opleiding: M.B.O.C.D. of huishoudkundige voor inrich tingen. Candidaten wordt gevraagd te willen mede werken aan een uitgebreide selectieprocedure waaronder eventueel een psychotechnisch onderzoek. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden over eenkomstig de C.A.O. voor de Bejaarden tehuizen. Een stafwoning staat beschikbaar op het terrein^ van de woongemeenschap. f Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direk- teur van 'De Vliedberg', de heer J. Bout, Hoge Pad 2, 2353 BJ OUDDORP Z.H. tel. 01878-1777.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 26