i 'I F CS0 f subhoofd creatieve activering koördinator maatschappelijk werk ADJUNKT DIRECTEUR (m/v) GROEPSLEIDER LEID(ST)ER BEJAARDENHULPVERLENING 'sHeeren Loo-Lozenoord adjunct directeur m m Hoofdgroepsleidster MAATSCHAPPELIJK WERKER (M/V) Het Protestants Centrum voor Maatschappelijke Dienstverlening (P.C.M.D.) te Wijk en Aalburg de Algemene Stichting Maatschappelijk Werk Midden-Langstraat te Waalwijk een eert NIEUW tehuis vraagt - NIEUWE medewerk(st)ers: a) een hoofd van het tehuis b) een waarnemend hoofd van het tehuis HOOFD licht en kracht port natal ZATERDAG 12 JANUARI 1980 TROUW/KWARTET ATER (Christelijke inrichting voor geesteszwakken) Postbus 5SO 3850 AN Ermelo Tel. (03417) 55911 's Heeren Loo-Lozenoord heeft een goed woon- en leefklimaat In zesentwintig, merendeels moderne paviljoenen voor ruim duizend geestelijk (en lichamelijk) gehandicapte bewoners. Oaarnaast zijn er onderwijs-, therapie- en activerlngsmogelijkheden Tot deze laatste behoort de Creatieve Activering, waar de bewoner de mogelijkheden worden geboden om in een aangepaste omgeving eigen activiteiten te ontwikkelen. Oe medewerk(st)ers van deze afdeling maken hierbij gebruik van verschillende middelen, zoals spel, muziek, drama en handenarbeid. WIJ zoeken een (mnl./vrl.) waarvan wij verwachten, dat hij/zij: - in staat is om de bewoners, zowel individueel als In groepsverband, te begeleiden in één of meerdere creatieve spelvormen samen met het afdelingshoofd, gestalte kan geven aan het beheer van de creatieve activering, aan de noodzakelijke praktijktheorievorming en aan de begeleiding van de personeelsgroep. Wij denken daarbij aan iemand die ervaring heeft met tenminste twee van de navolgende spelvormen: - muziek - spelen met spelmateriaal handenarbeid drama. U beschikt over een voltooide HBO- of MBO- met gerichte vervolgopleiding. U heeft een christelijke levensovertuiging en u bent ongeveer 25 tot 35 jaar oud. Ervaring in de zwakzinnigenzorg lijkt ons wenselijk, doch niet noodzakelijk. Het salaris Is. afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring, minimaal f 2.474.44 en maximaal 2.993,55 bruto per maand. Verder geldt de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen. Mocht u meer informatie over deze functie willen hebben, dan kunt u contact opnemen met het hoofd van de creatieve activering, de heer F.G. Kluit, doorkiesnummer 55519. feHEEREN LOO Sollicitatie vóór 22 januari 1980 te richten aan het hoofd Personeel Organisatie, de heer B.A. Verstraete. Het bestuur van het medisch kinderhuis en medi6ch kleuterdagverblijf de Reggeberg te Hellendoorn roept sollicitanten op voor de functie van InheFmedisch kinderhuis en medisch kleuterdagverblijf de Reggeberg worden, op indicatie van personen en instanties uit de gezondheids zorg, kinderen opgenomen met psycho somatische en psycho-sociale problemen. Het betreft kinderen, die binnen het gezin en/of school zijn vastgelopen wegens de structuren van het gezin of door de aard van de problemen bij het kind zelf. Centraal binnen de doelstelling staat de begeleiding van het kind en zijn geainr Wij zoeken iemand die: zijn werkzaamheden kan verrichten als lid van een interdisciplinair team, zowel op het vlak van de beleidsvoering als in het practisch werken. ervaring heeft in het werken met kinderen binnen een residentiële setting. - belangstelling heeft voor beleidsvoering, zowel intern als extern met betrekking tot de plaats en functie van het medisch kinderhuis en medisch kleuterdagverblijf op het terrein van de hulpverlening aan jeugdigen. in het bezit is van het diploma Sociale Academie, pedagogische oplei ding of hogere beroepsopleiding. wil helpen de prot. chr. levensovertuiging, waarvan ons huis uitgaat, gestalte te geven. Sollicitaties met curriculum vitae kunt u, binnen 14 dagen, richten aan het bestuur, p/a Haarweg 32, 3953 BH Maarsbergen. Inlichtingen kunt u vragen bij de Reggeberg, tel. 05486-54030. Huisvestingscommissie Chr. Internaat voor Schippersjeugd vraagt l.b v de tehuizen voor schipperskinderen die basison derwijs volgen een Taak begeleiding van het pedago gisch personeel in samenwerking met het pe dagogisch personeel zorg dragen voor een optimaal opvoedingsklimaat meedenken in de beleids voering w.o. de voorberei ding van de organisatie van het nieuwe internaat. Funktie-eisen: positief Christelijke levens overtuiging hogere beroepsopleiding in pedagogische richting goede organisatorische en kontaktuele eigenschappen minimum leeftijd 25 jaar ervaring in een leidingge vende funktie in het inrich tingswerk is gewenst. Het internaat is thans gehuisvest in 6 deels verspreid liggende gebouwen. In de naaste toekomst hopen wij een nieuw internaat te betrekken in Capelle a/d IJssel Salaris volgens rijksregeling. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direktie, Mathenesserlaan 473b, 3023 GL Rotterdam. Oe Drentse Stichting voor Maatschappelijk Werk voor Geestelijk Gehandicapten is een Interlevensbeschou- weiijke (sociaal-pedagogi sche) dienst, die een bege leidende funktie vervutt bin nen het geheel van de zorg voor geestell|k gehandicap ten, en die haar werkzaam heden uitvoert vanuit enkele regionale buro's. Wij zoeken voor de regio zuid-west Drenthe, stand plaats Meppel, een De taak zal hoofdzakelijk bestaan uit de begeleiding van geestelijk gehandicapten (van ca. 18 jaar en ouder) en hun gezinnen in samenwerking met perso neel en deskundigen verbonden aan: een dagverblijf voor ouderen een gezinsvervangend tehuis een sociale werkplaats. Geboden wordt: een zelfstandige funktie in een overzichtelijk werk gebied de nodige ondersteuning in de vorm van stafover- leg en praktijkbegeleiding (óók supervisie is moge- lijk) Vereist wordt een diploma Sociale Academie of H.B.O./Maat- schappehjk werk (zo mogelijk) het getuigschrift van de 'Verdere Scholing In Dienstverband' voor maatschappelijk werkers in de geestelijke gehandicaptenzorg of de bereidheid deze opleiding te volgen een rijbewijs De CAO-Welzijnswerk is van toepassing. De salarië ring is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, waarbij een maksimum geldt van 3.730,39 bruto per maand. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heren Struben. maatsch. werker (05220-54822) en de Vries, direkteur (05920-43047). Tevens kan een informatie blad worden aangevraagd. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het bestuur van de stichting, p/a Postbus 214, 9400 AE Assen, onder vermelding van vakaturenummer 2-103/ 2 vraagt in samenspraak met (full-time) Wij zoeken een ervaren kracht met HBO-diploma MW f V.O. Van de kandidaat wordt verwacht, dat hij of zij bereid is - tezamen met de werkers en de besturen - mee te werken aan de totstandkoming van een strukturele samenwerking. Funktic-omschrijving wordt op aanvraag toegezonden. In het werkgebied van beide instellingen (omvattende de gemeenten Aalburg, Drunen, Geertruidenberg, 's Graven moer, 's Hertogenbosch, Heusden, Loon op Zand, Raamsdonk, Sprang-Capelle, Waalwijk en Waspik) werken 16 uitvoerende krachten met 2 koördinatoren. Van de laatst vermelde funktie is derhalve één plaats vakant. Deze oproep beoogt, die vakature te vervullen. WI4 BIEDEN: twee enthousiaste teams van werkers rechtspositieregeling konform de CAO-Welzijnswerk. Gezien de pluriforme samenstelling van de bevolking, wordt van de funktionaris verwacht dat hij of zij openstaat voor levensbeschouwelijke vragen, ervaring heeft in het omgaan met deze vragen er. bereid is zich hierin te verdiepen. Informaties over de inhoud van het werk kunnen worden ingewonnen bij de heer H van Corp. koördinator m.w., St. Jansplein 6, 5141 GR Waalwijk, telefoon f04160) 3.65.31. Overige informaties in te winnen bij en sollicitatiebrieven te richten aan de heer W.Timmermans, direkteur P.C.M.D., Grote Kerkstraat 35, 4261 BB Aalburg, telefoon (04164) 2151. Sluitingsdatum: 1 februari 1980. In Huizermaat II te Huizen is vorig jaar de eerste paal geslagen voor een nieuw gezins vervangend tehuis voor 25 oudere, verstandelijk gehandicapten, die overdag buitenshuis zijn. Ook dit derde tehuis van de stichting krijgt een gemengde bevolking en wij zoeken dan ook medewerk(st)ers die gezien de huidige ontwikkelingen in de zwak zinnigenzorg - onze bewoners een juiste begeleiding en een veilig thuis kunnen bieden. Zoals thans mag worden verwacht, is indiensttreding gewenst per 1 juni a.s. Een spoedige benoeming is echter ook van belang in verband met meedenken tijdens de bouw en het aankopen van de inventaris. Voor beide nevenstaande funkties moet men bereid zijn zich eventueel te onderwerpen aan een psychotechnisch onder zoek. Salariëring en arbeids voorwaarden zijn konform de Regeling van arbeidsvoorwaarden dagverblijven en gezinsvervangende tehuizen voor gehandicapten. (mnl. of vrl.) van wie wordt gevraagd: protestants-christelijke levensovertuiging. opleiding HBO-IW of VSID/GVT kaderkursus. leeftijd omstreeks 30 jaar, met ruime ervaring in een GVT en grote belangstelling voor de ontwikkelingen hierin. kontaktuele eigenschappen en organisatorische kapaciteiten, het vermogen in teamverband te werken met deskundigen en met jonger personeel. (mnl. of vrl.) van wie wordt gevraagd: protestants-christelijke levensovertuiging, opleiding OPM en VSID/GVT of MBO-IW, voldoende ervaring in de zwakzinnigenzorg, de bereidheid om met bovengenoemde funktionaris en andere personeelsleden samen te werken aan het scheppen van een goede sfeer voor de bewoners. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij en sollicitatiebrieven - bij voorkeur binnen 14 dagen - te richten aan de sekretaris van de stichting, de heer T. van den Brink, Graaf Lodewijklaan 212, X 1412 AX Naarden. PROTESTANTS-CHRISTELIJKE STICHTING TEHUIZEN VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN IN T GOOI, EEMLAND EN VECHTSTREEK (aangesloten bij het L.S.P.) Weir izwat Ams van iston kriti' werd ten juist vanl over gen waai lieefl groti De co een, 2 legde loofd daara toege; eidin voor e eidin; :omrr Het Prot. Chr. Rusthuis „Nieuw-Heeswijk" te Voorburg roept sollicitanten op ter vervulling van de vakature van: afdeling zieken en zorgbehoevenden (mnl/vr) Voor ons tehuis met ongeveer tachtig be woners en een ziekenafdeling met een capaciteit van tien bedden, 2oeken wij iemand, die bij voorkeur ervaring heeft in een soortgelijke funktie. Naast deze ervaring zijn verpleegkundige bevoegdheid A en leidinggevende capaci- leiten een vereiste. Bovendien kan bij ge bleken bekwaamheid en geschiktheid het Hoofd van deze afdeling tevens de functie van adjunkt-direkteur(trice) vervullen. Van zelfsprekend zijn er aan deze funktie conti nudiensten verbonden. De mogelijkheid tot interne huisvesting is aanwezig. Salariëring zal geschieden volgens de CAO Bejaardentehuizen. Belangstellenden kunnen nadere informatie om trent deze vakature, alsmede hun sollicitatie rich ten aan de voorzitter van het Bestuur: de heer D M. Verkerke, Van Vredenburchweg 437, 2284 TA Rijswijk (Z-H). Tel. 070-94.85.47. psychiatrisch centrum te ASSEN Binnen de afdeling Kreatieve Therapie van ons Centrum is een vakature voor een: kreatief therapeut(e) muziek part-time 20 uren per week Binnen het feam van kreatieve therapie zal hij/zij tol taak hebben Observatie en rapportage van de bevindingen. Het gericht therapeutisch hanteren van 't medi um muziek, binnen zowel individuele als groeps therapieën van verschillende kategorieën. Een aktieve bijdrage leveren binnen het multi disciplinaire team. waarvan hij/zij deel uitmaakt. Leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van de muziektherapie binnen het Centrum. Voor deze funktie denken we aan iemand: Die theoretisch en praktisch geschoold is tenein de deze funktie zelfstandig uit te oefenen. Zij die in het bezit zijn van het diploma sociaal-pedago- gische-opieiding „Middeloo" genieten de voor keur. Ook diegenen die door opleiding en praktij kervaring een gelijkwaardig niveau hebben be reikt komen in aanmerking. Van kandidaten wordt verwacht dat zij de christelijke signatuur van het Centrum respekteren. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot het hoofd van de kreatieve therapie, de hr. Slauer- hoff, of de muziektherapeute mw Brouwer, tel. 05920-21777 toestel 2446. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van opleiding en ervaring kan een salaris geboden worden tot max 2994,- bruto per maand op full-time basis. De CAO-ziekenhuiswezen is van toepassing. Opname in het pensioenfonds P.G.G.M. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na ver schijnen van dit biad te richten aan het Hoofd van de Afdeling Personeelszaken. Postbus 30007, 9400 RA .Assen, onder vermelding van vakaturenummer T79.83. 3and( >ver lat zl fong ;ken rinds :oler da SlMc De Christelijke Gereformeerde Vereniging voor Kinderbescherming te UTRECHT vraagt voor haar JEUGDHUIS DE STUW een -provo ruime tijn s; (lams Kreer ;,Er zi piet ij Sandr flerop op£ Wrd narkt i^wam ide joemi 4' land- Aan de rand van Utrecht in de wijk Overvecht staat om jeugdcentrum De Stuw. In de vier wooneenheden wonen jongens en meisjes van 1-18 jaar. Na een korter of langer verblijf gaan zij weer naar huis teruditie: naar een pleeggezin of bij verantwoorde zelfstandigheid ojüeuw kamers wonen. Tot de taken van de Adjunkt-directeur behoren o.a. leiding geven aan de dagelijkse gang van zaken in leefgroepen belangen van jongeren en medewerkers dermate behartige^1 dat er een soepele leefgemeenschap gewaarborgd wordt in teamverband meedenken over de pedagogische aanp; van de kinderen. kontakten onderhouden met plaatselijke instanties e adviesorganen kontakten onderhouden met verschillende scholen de directrice vervangen. Gedacht wordt aan kandidaten met een ruime ervaring in h( Jeugdwelzijnswerk en een opleiding op H.B.O.-niveau. Leeftij vanaf 28 jaar. In een groep van 12 jongens van 13-18 jaar is een plaats vi voor een Rai Iet k. J Kreek) ,J">cra Zijn taken zijn o.a. samen met drie collega's leiding aan deze groep te geverf een zo optimaal mogelijke leefsituatie voor deze jongens t) scheppen. Gedacht wordt aan kandidaten die ervaring en een opleidinl hebben binnen het jeugdwelzijnswerk of bereid zijn een oplep ding hiervoor te volgen. Leeftijd tenminste 23 jaar. Van onze medewerkers verwachten wij dat zij willen werkej vanuit een Protestants Christelijke geloofsovertuiging. Sollicitaties kunt u richten aan de directrice mevr. E. W. Sonnenberfyoevi Donaudreef 21, 3561 EL Utrecht. Telef. 030-612511. j wel ofdi DE GEREFORMEERDE STICHTIN^f' VOOR GEZINSVERZORGING TE 'S-GRAVENHAGE is een A-instelling die zich bezighoudt mi gezinsverzorging, bejaardenhulpverlenii en alphahulpverlening wij zoeken een teel z dag die in teamverband wil meewerken aan meedenken over een optimale hulpvei ning een Prot. Chr. levensovertuiging heeft een geëigend diploma bezit (S.A., H.B.' M.B.O.-SD N-12, N-19 of N-20). De C.A.O. voor de welzijnssektor is van ti passing. Vooraf kunt u onder nr 070-614961 inlichtingen inwinnen bij hoofdleidster mevr. K. Koopmans. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direkteur, heer J. J. de Bruin, Laan van Meerdervoort 436. 's-Gravenhagt d- Val

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 22