V FAMILIEBERICHTEN Gratt*1*** ui Een pak? Daar kijkt u misschien van op. Maar proef dan maar eens. c DONDERDAG 10 JANUARI 1980 Onze lieve moeder en oma. mevrouw C. C. Laarman-Verburg hoopt op zondag 13 januari, 80 jaar le worden. Ieder dn- haar met deze dag wil gelukwensen is van harte •welkom op zondag 13 januari van 14-17 uur in de Loenensestraat 139 Den Haag Haar kinderen en kleinkinderen Hartelijk danken wij U voor de belangstelling die wij van U ontvingen ter gelegenheid van ons 40-jarig Huwelijk De vele bloemen, cadeaus, gelukwensen en persoon- lijke felicitaties, welke wij mochten ontvangen, heb ben er, toe bijgedragen deze dag voor ons tot een onvergetelijke te maken. P. van der Perk M. van der Perk-Zuyderduyn Januari 1980 Katwijkerweg 27. 2235 AA Valkenburg Z H ..Mijn genade is u genoeg.' Heden is van ons heengegaan onze geliefde man. vader en opa Dirk Jan Luimes echtgenoot van R. Radstake op de leeftijd van 61 jaar Baarn. 9 januari 1980 Noorderstraat 20. Baarn: R. Lurmes-Radstake kinderen en kleinkind Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. De dienst ter nagedachtenis wordt gehouden zaterdag 12 januari a.s. om 11.00 uur in de Kruiskerk aan de Oude Utrechtseweg te Baarn. In aansluiting daarop vindt om 12.00 uur de begrafenis plaats op de Nieuwe Alge mene Begraafplaats aan de Wijkamplaan 71 te Baarn. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Heden heeft het de Heere behaagd uit ons midden tot Zich te nemen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Johanna Karens op de leeftijd van 88 jaar. Zoetermeer: J. Karens Leiderdorp: D Bos-Karens M Bos Leidschendam N. A. Karens-Jeronimus Zoetermeer: Joh Karens M. Karens-Krijgsman Zoetermeer: M. C. A. Karens-Broekmans nichten en neven 8 januari 1980 Oranjelaan 2. 2712 GD Zoetermeer. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van 't Huys de Morgenster, Nassaulaan. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdagavond van 7.30 tot 8.30 uur. De rouwdienst zal D.V worden gehouden in de benedenzaal van de Morgensterkerk. Nassau laan 2, zaterdag 12 januari om 10.30 uur, waar na de teraardebestelling in het familiegraf zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer 11.15 uur. Want Gij zijt mijn verwachting. Here, mijn vertrouwen van mijn jeugd aan. Psalm 71 5 Uit onze kring werd weggenomen onze lieve zorgzame moeder, grootmoeder en overgroot moeder Aartje de Vormer weduwe van Markus Nuis op de leeftijd van 82 jaar. Haar vertrouwen in Jezus Christus is onze troost Alie Schouwstra-Nuis Johs Schouwstra Aad Nuis Bea Nuis-Mackenzie kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam, 8 januari 1980 „Huize Borgsate". Meidoornsingel 181. Correspondentie-adres Familie J. Schouwstra. Ratelaarweg 4. 1861 XR Bergen (N.H.). De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag a.s. in de rouwkamer van „Huize Borgsate", ingang Meidoornsingei 183 om 12.30 uur. waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats .Hofwijk". Delftweg 230 te Rotterdam-Overschie Aankomst aan de b&-. graafplaats circa 13.20 uur Gelegenheid tot afscheidnemen voor de rouw dienst. God nam tot Zich Zijn moegestreden kind. Clasina Paulina Klarenbeek weduwe van C W F van den Akker 26-10 1903 9-1-1980 Uit aller naam J. A van den Akker Hilversum, 9 januari 1980 Corr.adres: Amersfoortsestraatweg 114, 1411 HJ Naarden. Geen toespraken. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Van Vuure" aan het Melkpad 21A te Hilver sum Gelegenheid tot condoleancebezoek al daar vrijdag 11 januari a.s van 19 tot 20 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 12 januari om 11.30 uur in de aula van de begraafplaats Zuiderhof" aan de Kolhornse- weg te Hilversum, waarna aansluitend de be grafenis aldaar zal plaatshebben TROUWKWARTET Dien Heer zij eeuwig lof en elk zegge: Amen, Amen In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland, is van ons heengegaan, mijn lieve vrouw, onze zuster, schoonzuster en tante Willy Christina Rietveld-Speets H. Rietveld en verdere familie Dordrecht. 9 januari 1980 Hooikade 12. Liever geen bezoek aan huis. De rouwdienst, welke zal worden geleid door de Weleerwaarde heer Ds. M. G. Ton, zal gehouden worden op maandag 14 januari in de Gereformeerde Wilhelminakerk, Blekersdijk 41 te Dordrecht om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats te Zwijndrecht, Jeroen Boschlaan, na aankomst circa 15.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van dé plechtigheid in de kapel van de begraafplaats. Vertrek van het woonhuis om 13.30 uur. „Nu jaagt de dood geen angst meer aan." Bedroefd geven wij kennis, dat drie weken na het overlijden van onze moeder, in volle vrede is heengegaan naar haar Heiland, onze lieve schoonzuster Willy Christina Rietveld-Speets Zwijndrecht: E. Rietveld-de Weerdt Zwijndrecht: S. Rietveld P. Rietveld-Zijderveld Rotterdam: B. Rietveld L. Rietveld-Aalders Zwijndrecht: M. M. Rietveld Huizen (N.H.): A. Rietveld M. Rietveld-de Klerk Zwijndrecht, 9 januari 1980. „Dood noch leven zal ons kunnen schei den van de liefde Gods. welke is in Chnstus Jezus" Rom. 8 38 en 39 God nam tot Zich mijn lieve man, onze zorgza me vader, zoon, broer, zwager en oom Albert Smallenbroek echtgenoot van Bertha Schuil, op de leeftijd van 60 jaar. Psalm 73:10 berijmd B. J. Smallenbroek-Schuil Bouke en Joke Kees Jan en Arja André en Alke Albert Woerden, 8 januari 1980 Leeuwerikstraat 10. Geen bezoek aan huis geen bloemen, geen toespraken. De overledene is opgebaard in de Kruiskerk aan de Jozef Israëlslaan te Woerden, alwaar vrijdagavond 11 januari van 7.30-8.30 uur gele genheid is om afscheid te nemen en tot condo leren. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 12 januari om 11.30 uur v.m. in eerdergenoemd kerkgebouw, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats „Rijnhof", Geest dorp te Woerden om ca. 12.30 uur. Jezus zeide: „Ik ben de Opstanding en het Leven, die in Mij gelooft zal leven ook al is hij gestorven." In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid werd door God, na een ernstige ziekte, opgenomen in Zijn Eeuwige Heerlijkheid onze lieve moeder Driesje Morren sinds 1972 weduwe van Bart Morren op de leeftijd van 59 jaar. Janny en Gerrit Eibert 8096 RN Oldebroek, 8 januari 1980. Bovenpad 22. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 12 janua ri in het verenigingsgebouw van „Maranatha", Verlengde Looweg te Oldebroek van 10.30 tot 10.50 uur. Aanvang rouwdienst 11.00 uur in „Marana tha". Daarna vindt de teraardebestelling plaats op begraafplaats „de Ekelenburg" om 12.00 uur. Op 8 januari is overleden onze lieve moeder en oma Arijaantje Johanna Noort geb. Bruin wed. van Cornelis Noort op de leeftijd van 67 jaar Papendrecht A. L. Fröberg-Noort A. Fröberg Margreet Carin Yvonne Bussum C. Noort A. M. Noort-Kramer Marlies Hanneke Papendrecht. 8 januari 1980. Groen van Prinstererstraat 21. Onze moeder en oma is opgebaard in de rouw kamer bij de algemene begraafplaats aan de Admiraal de Ruyterweg te Papendrecht. De crematie is bepaald op a.s. vrijdag v.m. 9.15 uur in het crematorium, Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Z. Degene die hierbij aanwezig wil zijn. wordt verzocht om v.m 9.00 uur aldaar aanwezig te zijn. Na de crematie is in de koffiekamer gelegen heid tot condoleren. Appelmoes in een pak! |n e> ORi aai nleg or r ik ii evol Grannies's appelmoes smaakt zoals u 'm zelf zou hebben gemaakt. Bereid uit de beste Betuwse moes appels. Lekker fris. Lekker dik. En u krijgt Grannie's zo vers als 't maar kan op uw bord. Zonder bij smaakjes. Zonder kleurstoffen of conser veringsmiddelen. Voor zulke appelmoes vonden wij een pak de beste verpakking. En nog de handigste ook. Vraagt weinig ruimte in uw koelkast. Is onbreekbaar. Veilig en makke lijk te openen. En houdbaar tot op de datum die op het pak staat vermeld. Haal maar eens zo'n pak Grannie's. En waarschijnlijk wilt u nooit meer andere appelmoes. Alles heeft een bestemde tijd en alle voorne men onder de hemel heeft zijn tijd, daar is een tijd om geboren te worden en een tijd om te sterven. Prediker 3 Na een kortstondig ziekbed nam de Here tot Zich, mijn man, onze vader en opa Arie Klein Hesselink op de leeftijd van 65 jaar. J. J. Klein Hesselink-van Kampen M. N. E. de Lange-Klein Hesselink P. G. de Lange Petra Frida J. A. Klein Hesselink J. Klein Hesselink A. H. Klein Hesselink-den Outer Pascal Kim A. Berendsen van Oud Lammers 3046 ND Rotterdam, 7 januari 1980 Delftweg 216 Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 11 januari om 13.00 uur in de kerk van de Nederlands Hervormde Gemeente te Overschie aan de Overschiese Dorpsstraat 95, waarna gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst tot 14.30 uur. De bijzetting in het familiegraf op de begraafplaats „Hofwijk" zal plaatshebben in besloten familiekring. Hiermede geven wij U kennis van het overlijden van onze gewaardeerde oud-directeur en commissaris de heer A. Klein Hesselink Wij hebben hem gekend als een goed directeur waarop wij altijd een beroep konden doen en die voor ieder een persoonlijk woord over had. Dankbaar zijn wij voor hetgeen hij voor ons bedrijf betekend heeft. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Personeel Scheepswerf „De Hoop" Schiedam Hardinxveld-Giessendam 8 januari 1980 Met grote verslagenheid namen wij kennis van het onverwachte overlijden van onze voor zitter, de heer J. Wiersma Vanaf de oprichting in 1968 heeft hij met grote toewijding en energie leiding gegeven aan onze stichting. Het christelijk onderwijs had de liefde van zijn hart. Wij zullen zijn bezielende leiding node missen. Zijn vrouw en kinderen bevelen wij aan in de hoede van Hem bij Wie hij zich, ondanks de ernst van zijn ziekte, veilig wist. Leeuwarden, 8 januari 1980 Bestuur, directies en personeel van de Stichting voor christelijk Algemeen Voortgezet Onderwijs en Economisch Administratief Onderwijs te Leeuwarden. A. J. Wijnsma, wnd. voorzitter W. F. de Jonge, wnd. secretaris F. Scheepsma, voorz. directies. Uit onze familiekring heeft God tot Zich geno men onze geliefde zwager en oom N. J. de Regt echtgenoot van J. B. Snijders, op de leeftijd van 65 jaar. Uit aller naam: fam. Snijders Hiermede geven wij er kennis van, dat na een langdurige ziekte nog vrij plotseling is overle den onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maria van Pelt weduwe van F. G. Ouwerkerk op de leeftijd van 82 jaar. Namens de familie: C. van Pelt 9 januari 1980. „Huize de Waard", Alblasserdam. Corr.adres: Mevr. C. van Pelt, Zonnestein 217, 3332 NZ Zwijndrecht. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren in het Rouwcen- ,trum, Jeroen Boschlaan, Zwijndrecht, ingang Uranusstraat, vrijdagavond van 19.30-20.00 uur en na de begrafenis. De rouwdienst zal worden gehouden in ge noemd rouwcentrum zaterdag 12 januari, aan vang 11.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden ca. 11.30 uur te Zwijndrecht. Wanneer u de dienst en de begrafenis wenst bij te wonen, dient u om 10.45 uur aanwezig te zijn in het centrum. Pia. Tel Zor Ant Am Bet

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8