(fiscaal-)juristen en (flscaal-)economen delft mm I beleidsmedewerker personele zaken ló OPZOEK NAAR PERSONEEL? I DE KRANT KOMT OVERAL. I emeentE vrije universiteit I herhaalde oproep Rijksuniversiteit Limburg hoofd personeel en organisatie (m/v) chef toezicht onderhoud ZATERDAG 5 JANUARI 1980 TROUWKWARTET (m/v) De Dienst Personele Zaken en Studentenbelangen ondersteunt en adviseert het bestuur van de universiteit en de facultaire bestuursorganen ten aanzien van de ontwikkeling, voorbereiding en uitvoering van het personeelsbeleid resp. per soneelsbeheer en ten aanzien van sociaal-ekonomische en kulturele aspekten van het studentenbeleid, taak de beleidsmedewerker levert, onder verantwoordelijkheid van het hoofd van de dienst in samenwerking met andere medewerkers van binnen en buiten de dienst, bi|dragen aan de ontwikkeling en voorbereiding van het personeelsbe leid. Een belangrijk aspekt zal zijn medewerking aan de opzet van een personeelsin formatiesysteem in het kader van Bestuurlijke Informatie. Hierbij vervult de be leidsmedewerker een brugfunktie tussen zowel afdelingen binnen de dienst als daarbuiten. Eveneens zullen de kwantitatieve aspekten van het personeelsbeleid verder moeten worden ontwikkeld, bijvoorbeeld in een personeelsplan. In dit verband zal ook medewerking worden verleend aan de begrotingsprocedure en de be vordering van een doelmatige en doeltreffende inzet van medewerkers binnen de instelling. vereist academisch niveau en ervaring in een staffunktie op het gebied van personeels zaken. Kontaktuele vaardigheden om samen te werken met medewerkers van andere disciplines. Goede redaktionele vaardigheden voor het formuleren van beleidsadviezen, het opstellen van notities en rapporten, salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 5.957,- bruto per maand, inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer Bestebreurtje, hoofd van de Dienst Personele Zaken en Studentenbelangen, tel. (043) 88 88 88, tst. 315. Zij die belangstelling voor de aangeboden funktie hebben kunnen de brochure over de basisfilosofie van de Rijksuniversiteit Limburg aanvragen bij de Dienst Personele Zaken en Studentenbelangen tel. (043) 88 88 88. tst. 310. Vakaturenummer: TRO8001 Met betrekking tot de vervulling van deze vakaturezal drs. W.F. van Eekelen van het bureau Bosboom en Hegener te Amsterdam het College van Bestuur advi seren. Schriftelijke sollicitaties, onder duidelijke vermelding van het vakaturenummer op brief én envelop, binnen 14 dagen te richten aan de Dienst Personele Zaken en Studentenbelangen van de Rijksuniversiteit Limburg, Postbus 616,6200 MD Maastricht. JUWELEN, GOUD •n ZILVER M- EN VERKOOP H. W. DAMES KrulMtraat 19 Tel. 023-320461 (bi) <to Ridderstraat) de rijksbelastingdienst vraagt (mnl./vrl.) Juristen en economen Bi] 69 rijksbelastingdienst bestaat voor een aantal juristen en economen de mogelijkheid in dienst te worden genomen om te worden opgeleid tot Inspecteur van 's Rijks Belastingen bij de dienst der directe belastingen Voor zover zij geen fiscaal-jurist of fiscaal-econoom Zijn. dienen zij daartoe een post-doctorale opleiding met een duur van ongeveer 2 jaar te volgen. De eerstvolgende opleiding vangt in september 1980 aan: degenen die voor 1 oktober 1980 hun juridische of economische studie denken af te ronden, kunnen zich thans ook reeds aanmelden. Uitsluitend sollicitanten die op 1 september 1980 niet ouder zijn dan 31 jaar kunnen in aanmerking komen voor de opleiding. Tijdens de opleiding wordt een salaris van f 2824.- per maand toegekend. Na het met goed gevolg voltooien van de opleiding volgt benoeming tot adjunct-inspecteur op een aanvangssalaris van f 2967,- per maand. Fiscaal-Juristen en fiscaal-economen Bij de rijksbelastingdienst bestaat voor een aantal fiscaal-juristen en fiscsal-economen gelegenheid om ais adjunct-inspecteur van 's Rijks belastingen, bij de dienst der directe belastingen te worden aan gesteld. Het aanvangssalaris bedraagt f 2967,- per maand. Degenen die voor 1 juli 1961 hun studie denken af te ronden, kunnen zich thans ook reeds aanmelden. Uitsluitend kandidaten die op de datum van indienst treding niet ouder zijn dan 34 jaar kunnen voor benoeming in aanmerking komen. De adjunct-inspecteur wordt na het volgen van een stage geplaatst aan een van de inspecties van de landelijk gespreide rijksbelastingdienst of aan het ministerie van financiën. Gewoonlijk drie jaar na benoeming tot adjunct inspecteur volgt bevordering tot inspecteur van 's Rijks belastingen. Aan deze functie is een maximum salaris van 16023.- per maand verbonden. Tot het normale carrièreverloop behoort vervolgens een functie met als maximum salaris f 7196,- per maand. Verdere promotie is mogelijk. Voor belangstellenden is een brochure verkrijgbaar met Informatie over de rijksbelastingdienst en de functie van inspecteur bij die dienst. Het wordt op prijs gesteld indien bij sollicitatie van het in die brochure opgenomen aanmeldings formulier gebruik wordt gemaakt. De brochure kan schriftelijk of telefonisch worden aangevraagd bij het Rijksinstituut Belastingen. Bree- straat 18. 2311 CR Leiden (telefoon 071 -12 56 41). Voorlichtingsbijeenkomsten worden gehouden op: januari te Nijmegen, centraal belastinggebouw, Stieltjesstraat 2; 10 Januari te Lelden, Rijksinstituut Belastingen, Breestraat 18; 15 januari te Tilburg, centraal belastinggebouw. Stationstraat 24; 10 januari Ie Utrecht, directie der rijksbelastingen, Maliebaan 34; 17 januari la Amsterdam, centraal belastinggebouw. Wibautstraat 2-4; 17 januari te Rotterdam, centraal belastinggebouw, Puntegaalstraat 5; De bijeenkomsten vangen steeds om 20.00 uur aan. In verband met het - met medewerking van de Rijks Psychologische Dienst in te stellen selectie onderzoek dient de aanvraag voor de brochure uiterlijk 21 januari 1980 te zijn ontvangen. Alle in deze advertentie genoemde salarisbedragen zijn gebaseerd op de per 1 juli 1979 geldende salaris regelingen en exclusief 8°/s vakantie-uitkering. De afdeling personeel en organisatie der gemeente secretarie heeft onder meer tot taak: - het in overleg met betrokkenen realiseren van die personele en organisatorische voorwaarden welke nodig zijn om de doelstellingen van het gemeentelijk beleid te kunnen verwezenlijken; - het hebben van een stimulerende inbreng bij de ontwik keling van de sociale aspecten van het personeelsbeleid en het integreren hiervan in het totale gemeentelijke beleid; het geven van inhoud aan en het uitbouwen van het personeels- en organisatiebeleid (werkoverleg, vorming en training, personeelsbeoordeling, loopbaanplanning, organisatieontwikkeling enz.). Burgemeester en wethouders zoeken contact met gegadigden voor de functie van Functiecriteria: - managerskwaliteiten, gericht op een coördinerende, begeleidende en ondersteunende wijze van leidinggeven; - openstaan voor maatschappelijke ontwikkelingen en de invloeden daarvan op het personeelsbeleid; - gevoel voor en het stimuleren van een samen met de medewerk(st)ers meegroeiende organisatieontwikkeling, als permanent hulpmiddel om veranderingen op te vangen en gestalte te geven; - het goed kunnen inschatten van een veelheid van situaties, feiten en omstandigheden, die zich binnen het geheel der verhoudingen voordoen; - bevorderen van een goed „zicht" op de taak en de plaats van de personeelsfunctie, door middel van interne en externe contacten; - een op de mens gerichte benadering van zaken hebben. Opleiding en ervaring: - academische of daaraan gelijkwaardige opleiding; - brede kennis van zaken op het terrein van personeel en organisatie; - ruime ervaring in leidinggevende en coördinerende functie; - ervaring met (de begeleiding van) organisatieontwikke lingsprocessen; - goede agogische kwaliteiten. De selectie zal plaatsvinden met inschakeling van een commissie, waarin ook medewerkers van de afdeling participeren. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Het resultaat hiervan wordt met sollici tante) besproken. Het rapport zal slechts worden uitge bracht na toestemming van betrokkene. Salaris maximaal 6.798,- per maand. De gebruike lijke rechtspositieregelingen van de gemeente zijn van toepassing. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, onder nr. 156 te zenden aan het college van burgemeester en wethouders. Postbus 78. 2600 ME Delft. VERENIGING BOUWMAATSCHAPIJ TOT VERKRIJGING VAN EIGEN WONINGEN De Vereniging heeft ca. 11.000 verhuureenheden in beheer. Het huidige bezit wordt nog geregeld uitgebreid. Wij vragen een die leiding zal geven aan een aantal rayonopzichters en vaklieden. Hij zal tevens belast zijn met de coördinatie van alle voorkomende onderhoudswerken, het voorbereiden van begrotingen, het bewaken van de budgettering en het onderhouden van contacten met bewoners, over heid en andere instellingen. Vereisten: opleiding minimaal op het niveau van M.T.S. ot B.N.A. ervaring op bedoeld werkterrein goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid leeftijd tussen 25 en 35 jaar leidinggevende capaciteiten. Geboden wordt: salariëring in overleg, op basis van de functieclassi ficatie conform de CAO voor woningcorporaties goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de directeur technische zaken de heer Te Winkel. Wij verzoeken u uw uitvoerige schriftelijke sollicitatie te richten aan de Vereniging Bouwmaatschappij t.v.v. Eigen Woningen, Mesdag straat 53, 1073 HK Amsterdam. amsterdam De Economische faculteit zoekt een buitengewoon hoogleraar economische ethiek (m/v) Economische Ethiek vormt een verplicht onderdeel van het doctorale programma en wordt daarnaast ook als keuzevak gedoceerd. De aanstelling zal in begin sel geschieden voor 3/10 van de volledige werktijd. Gedacht wordt aan iemand, die zoveel mogelijk vol doet aan de volgende kwalificaties: voltooide studie (liefst promotie) in (bij voorkeur) de economische we tenschappen met daarnaast een grondige kennis van de ethiek (theologie, filosofie); praktijkervaring in het economisch leven, liefst op beleidsniveau; breder- dan-Nederlands georiönteerd zijn en bij voorkeurover goede internationale werkcontacten beschikken; goede didactische en communicatieve capaciteiten; publicaties op het terrein van de economische ethiek en bereidheid tot samenwerking met de collegae op nauw verwante vakgebieden. Ook zij, die de aandacht op mogelijk kandidaten willen vestigen, worden verzocht dit kenbaar te maken aan de voorzitter van de benoemingscommissie. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de voorzitter van de benoemingscommissie, prof dr. A.J. Vermaat, tel. 020-548 46 09. thuis 03429-13 07. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vaca turenummer 501-3489, voorzien van een curriculum vitae pn lijst van publicaties binnen een termijn van drie weken na verschijning van deze advertentie, te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amsterdam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105, Amsterdam- Buitenveldert.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16