I FAMILIEBERICHTEN ZATERDAG 5 JANUARI 1980 TROUWKWARTET P 8 - RHS 12, ÊATER kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van >8 00-20 00 uur Goede morgen lieve Kos van harte gefeliciteerd met je verjaardag. Jim Op 10 januari a.s. hopen wij met onze ouders, schoon ouders en grootouders J. Luijendijk en N. Luijendijk-Mackenbach de dag te vieren dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Hun kinderen en kleinkinderen Antareshof 57, S318 TB Dordrecht. Gelegenheid tot feliciteren van 20.00-22.00 uur in de benedenzaal van de Stephanuskerk aan de Talma- weg te Dordrecht. Inplaats van kaarten Hartelijk dank voor alle persoonlijke, schriftelijke en telefonische gelukwensen die wij ter ere van ons 50- jarig huwelijk mochten ontvangen. Het was een mooie, maar drukke dag. We mochten meer dan 400 handen drukken, maar voor ons een Onvergetelijke dag Eveneens hartelijk dank voor alle geschenken in Welke vorm dan ook. De inhoud van de bussen voor de Kankerbestrijding was om stil van te worden 1.726,-. Fam. Somsen-Smits „Hollenklomp" Burgm. Wilhelmweg 9 7151 AA Eibergen De Here heeft tot Zich genomen in Zijn heer lijkheid onze geliefde broer, zwager en oom Pieter van der Werff v.d.m. En de verstandigen zullen stralen als de glans van het uitspansel, en die velen tot gerechtigheid heb ben gebracht als de sterren, voor eeuwig en altoos. Daniël 12:3 Driebergen. W van der Werff M. M. van der Werff-Schuman 's-Hertogenbosch: R Gravestein-van der Werff J. A. Gravestein Amstelveen I. Schuman-van der Werff Alphen a d. Rijn G Amersfoort-van der Werff L. Amersfoort Amstelveen: W Schutte-van der Werff K. Schutte Zutphen: B. van der Werff A. J. van der Werff-Vos Doesburg: A van der Werff W W. van der Werff-Nieuwenhuis Voorst: A van der Lichte-Van der Werff J H. van der Lichte Bloemendaal: G. Vos-van der Werff J M Vos neven en nichten 4 januari 1980. God nam tot Zich Zijn kind Pieter van der Werff em. predikant van Zwartsluis V.D.M. Utrecht O. P i/an der Werff T J F van der Werff-van Ommen Harald en Astrid en verdere familie. Harmeien. 4 januari 1980 Corr.adres Livingstonelaan 1178, 3526 JT Utrecht. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de coöperatie ..Maliesingel" te Utrecht aan de Maliesingel 75. Gelegenheid tot het tekenen van het condole anceregister dagelijks van 17.00 tot 18.30 uur in het rouwcentrum zaterdag en zondag uit sluitend van 14 00 tot 15.00 uur De crematie zal plaatshebben dinsdag 8 janua-, ri 1980 om 14 30 uur in aula 2 van het cremato rium „Daelwijck" aan de Floridadreef te Utrecht (Overvecht). Na afloop van de crematie is gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cre matorium Pieter van der Werff Gezang 484 Fenny Schoonevelle Met ontroering ontvingen wij het bericht dat God tot Zich nam Zijn toegewijde dienaar Ds. Pieter van der Werff in de leeftijd van 77 jaar Met grote dankbaarheid denken wij terug aan de periode van 1947-1968 waarin Ds P van der Werff met grote inzet en trouw werkzaam was als Dienaar des Woords in Zwartsluis en Belt- Schutsloot Moge God zijn vrouw en kinderen troosten en sterken Namens de Gereformeerde kerk van Zwartsluis Ds H van Tilburg, praeses A Mannus. scriba Zwartsluis. 4 januari 1980 Na een kortstondige ziekte nam de Here tot Zi^h onze lieve moeder, grootmoeder en over grootmoeder! zuster, schoonzuster en tante ClaSina Cornelia van Leeuwen weduwe van P. Bogaards in de ouderdom van 75 jaar. Australië- Tïny en Peter van der Jagt Californie Ad en Lily Bogaards Leiden: Gerda en Chris Padding Californie: Nel en Piet van der Zwan Washington: Jaap en Betty Bogaards Leiden Bea en Jan Offereins Heemstede. Paul en Nelke Bogaards 's-Gravenhage: Ineke en Rob de Roo Loes en Jan Huisman, kleinkinderen en achterkleinkind en verdere familie Leiden. 4 januari 1980. Roodenburgerstraat 33 Corresp.adres Colenbranderstraat 21. De overledene is opgebaard in de rouwkamer ..Eenvoud" van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: maandagavond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur. Thuis geen bezoek geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 8 januari a.s. in de aula van de algemene be graafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leider dorp. aanvang 11.00 uur waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condole ren in de aula van de begraafplaats. Heden is mijn lieve man en onze lieve vader, schoonvader en grootvader Jan Brouwers oud-burgemeester van Groot-Ammers, Nieuw- poort en Langerak, in de leeftijd van 73 jaar. ontheven van zijn aardse taak en bevorderd Bilthoven: A. D. Brouwers-Smits Huizen: P. Brouwers H W. C. Brouwers-Landzaat Diane, Renate en Marjolijn Schoonhoven: W. R. Brouwers B. A. Brouwers-Kwakernaak Bastine en Anne-Dien Waalwijk: J. Brouwers J. H. Brouwers-de Geus Aernoud. Ferdinand en Marie-Louise AmmerstoL H. J. H. Brouwers C. J. Brouwers-Timmermans Amsterdam: M. G. Brouwers M. Brouwers-Selle Bilthoven, 4 januari 1980 Oranje Nassaulaan 5 Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcen trum Soestdijkseweg 265 te Bilthoven. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag 7 januari van 20.00-20.45 uur. De begrafenis zal in besloten kring te Nieuw- poort plaatsvinden. Geprezen zij de Here. Dag aan dag draagt Hij ons; die God is ons heil. Die God is ons een God van uit reddingen, bij de Here zijn uitkomsten tegen de dood. Ps 68 20 en 21 Vandaag haalde God thuis onze lieve man, vader en grootvader Pier Bote Spijksma 9 mei 1901 -3 januari 1980 Bergum: E. Spijksma-Schotanus Suameer: Johannes en Sietske Spijksma- de Vries Nynke en Pier Gouda: Leendert en Lise Miedema- Spijksma Jelle en Pieter Drachten Janny Spijksma Bergum Melle en Renske Hoekstra- Spijksma 9251 GT Bergum. Kon Julianastraat 8 De begrafenis is vastgesteld op dinsdag 8 janu ari om 13.00 uur vanuit de Gereformeerde kerk te Bergum Gelegenheid tot condoleantie maandag 7 janu ari van 19.00-19.30 uur in de Aula aan de Kon Julianastraat Verder ook in dc kerk een half üur voor de dienst. Willen zij die geen rouwcirculaire ontvangen hebben, deze advertentie als zodanig be schouwen? De raad van de Gereformeerde Kerk te Mij drecht heeft met leedwezen kennis genomen van het overlijden van Ds. A. K. Krabbe op de leeftijd van 84 jaar. Voordat hij aan de kerk van Hillegom werd verbonden was hij van 1926 tot 1930 Dienaar des Woords in onze gemeente. Wij gedenken in dankbaarheid zijn werkzaam heden- Namens de kerkeraad Ds P M J Hoogstrate. praeses F. Schulte, scriba Mijdrecht. 2 Januari 1980. ..Dient elkander, een ieder naar Genadegave, die hij ontvangen heeft" Heden is door zijn Hemelse Vader in heerlijk heid opgenomen, onze lieve man. vader, schoonvader en opa, broer, zwager en oom Arie Bremer op de leeftijd van 70 jaar. Ridder in de Orde van Oranje-Nassau C. P. Bremer-Boot An en Wim Arie en Hettie Netty en Ruud kleinkinderen en verdere familie Barendrecht. 4 jan. 1980 Lavendelhof 7. Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen maandag van 19.30 tot 20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Schelde- straat. De Dienst van Woord en Gebed welke zal worden geleid door de Weleerwaarde heer Ds M. Grashoff zal gehouden worden op dinsdag 8 jan. in de Geref. Triomfatorkerk. Gebroken Meeldijk 150 te Barendrecht 2991 HH. om 14.00 uur. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats Baren drecht. na aankomst om 15.15 uur. Vertrek van het woonhuis om 13.30 uur. Met diepe droefenis geven wij kennis van het plotselinge overlijden van br A. Bremer Diaken van de Geref. kerk te Barendrecht in de leeftijd van 70 jaar. Dankbaar gedenken wij hoeveel br. Bremer voor velen mocht betekenen. Wij gedenken zr. Bremer en haar gezin in onze gebeden. Wijkkerkeraad oost Diakonie K.A.Z. geref. kerk Barendrecht Barendrecht, 4 jan. 1980. Na een moedig gedragen lijden overleed mijn lieve dochter, onze zuster, schoonzuster, tante en vriendin Jacoba Cornelia Coomans Cobi op de leeftijd van 51 jaar. Uit aller naam: C. Coomans-Kraamer 3023 CC, Rotterdam, 3 januari 1980. Heemraadssingel 209a. Correspond.adres: J. M. Coomans Otto Verdoornplaats 42, 3067 AR Rotterdam. Aan huis geen bezoek Gelegenheid tot bezoek maandag van 20.00 tot 21.00 uur in de Kapel van het Eudokia zieken huis, Bergsingel 215. De crematie zal plaats hebben dinsdag 8 janua ri om 12.30 uur in het crematorium „Hofwijk", Delftweg 230, Rotterdam-Overschie, alwaar een korte rouwdienst wordt gehouden. Heden nam de Here tot Zich, voor ons geheel onverwacht, mijn geliefde man, onze lieve va der, opa, broer, zwager en oom Gerrit Adriaan Remeijn op de leeftijd van 68 jaar. Loosduinen: J. H. Remeijn-Meijers Zoeter meer: Hans Remeijn Joke Remeijn-Hellendoorn Lilian en verdere familie. Loosduinen. 3 januari 1980. De Brink 460. Liever geen bezoek aan huis. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 8 januari om 3 uur in de Abdijkerk. Willem III-straat, Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatshebben in het familiegraf achter de kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het gemeentecentrum van de kerk. Enige en algemene kennisgeving Op 31 december 1979 overleed onze lieve Moe der, Groot- en Overgrootmoeder Sara Elisabeth Wagner sinds 4 september 1960 weduwe van Jan Adam Haaksma Moeder werd bijna 90 jaar. Ede J. D J. Haaksma G Chr. Haaksma-Vonk Heelsum: Jan Adam Haaksma Oosterhout. Gielke Arnold-Haaksma Bert Arnold Robert en Christien 3 januari 1980 Correspondentie-adres Irenelaan 49 6713 MT Ede. De begrafenis heeft in stilte te Hilversum plaats gehad. Haar voor verder lijden sparend heeft God onverwacht tot Zich geroepen Zr. Cobi Coomans op de leeftijd van 51 jaar. Zr. Coomans is ruim 28 jaar werkzaam ge weest in ons ziekenhuis, in alle opzichten ge waardeerd door collegae, artsen en patiënten. Ziekenhuisgemeenschap Ziekenhuis „Eudokia", Rotterdam. Rotterdam. 3 januari 1980. De Heer van leven en dood heeft tot Zich genomen onze beste broer, zwager en oom, Adrianus Johannes Smaal, weduwnaar van Johanna Geertruida Boon, eerder weduwnaar van Geertruida Zwaan. in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Familie Smaal Familie Boon. 's-Gravenhage, 3 januari 1980. Huize „Uitzicht". Daal en Bergselaan 52. Correspondentie-adres: D. Boon, Paltzerweg 6, Bilthoven. De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvin den maandag 7 januari om 2 uur in „Uitzicht", Daal en Bergselaan 52, waarna de bijzetting in het familiegraf omstreeks 3.30 uur zal plaats hebben op de N.-H. Begraafplaats aan de Schoolstraat te Voorschoten. De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets" Psalm 23 In vol vertrouwen op de Heer is na een leven van liefde en geloof en na een zorgvolle verple ging in het ziekenhuis „Beatrixoord" te Haren van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Harmina Huizinga-Werkman op de leeftijd van 92 jaar. sinds 28 sept. 1959 weduwe van Frederik Henderik Huizinga Balflo, 3 jan. 1980 Bejaardenpension „Viskenij" W. Huizinga M. Huizinga-Bonjernoor Free, Hendrik, Harmina Groningen: A. Heerlijn-Huizinga Harry Rozenburg: L. J. Kleijwegt-Huizinga N. Kleijwegt Korstiaan, Harmina Haren: P. Huizinga J. M. Huizinga-de Jong Nel, Free, Harry Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van „Viskenij". De begrafenis zal D.V. plaatsvin den op dinsdag 8 jan. a.s. om 14.00 uur vanuit Viskenij te Baflo. Vooraf een rouwdienst wel ke aanvangt om 13.30 uur. Zij die de overlede ne de laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid in Viskenij om te condoleren. Liever geen bloemen Corr. adres: W. Huizinga Heerestraat 19 9953 PH Baflo „Zijn leven was Christus, zijn sterven gewin." God heeft tot Zich genomen mijn lieve zorgza me man, onze lieve vader en opa Klaas Breedijk op de leeftijd van 79 jaar. Holysloot, T. Breedijk-Ubbels Holysloot K. C. Schouten-Breedijk J. Schouten Tine, Simon, Klaas en Willem Jan Zunderdorp, D. van Etten-Breedijk D. van Etten Anja, Christina en Chantal Ransdorp B. W. Breedijk J. L. BreedijK-Hoeve Cisca en Suzan Holysloot, 3 januari 1980 Dorpsstraat 29A Geen bloemen. Aan huis liever geen bezoek De rouwdienst zal gehouden worden maandag 7 januari om 12.30 uur in de Gereformeerde kerk te Holysloot waarna om 13.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats te Holysloot. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het wijkgebouw. Wie kan zijn leven met één dag verlengen Het is precies zo lang als God het wil. Ik weet het niet, ik kan de zin niet vinden van wat God met dit sterven heeft bedoeld. Maar Jezus weende, toen de vriend die hij beminde gestorven was. Hij weet, wat ik nu voel. Na een kort strijdbaar leven is van mij wegge nomen mijn lieve zorgzame man Dick Groenveld op de leeftijd van 26 jaar. Mieke Groenveld-Voogt H.I. Ambacht, 4 jan. 1980 Antoniuslaan 41 Dick ligt opgebaard in het woonhuis waar gelegenheid is tot condoleren, elke dag van 20.00 tot 22.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 8 januari op de algemene begraafplaats Ach terambacht te H.I. Ambacht om 11.00 uur. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehou den in de Openhofkerk aan de Schildman- straat om 10.00 uur. Heden ging naar zijn eeuwig huis. in het vaste geloof met Jezus Christus zijn Heere, het eeuwige leven te hebben, onze lieve vader, groot- en overgrootvader en broer Ary Vingerling ruim 93 jaar oud. sedert 1939 weduwnaar van Wijntje Griffioen Zijn en ook onze troost is Psalm 91 vers 1 oude berijming Met dank dat hij zo lang bij ons mocht zijn. Nieuwegein: A Vingerling C. Vingerling-Hovius Nieuwegein: W G. Godschalk-Vingerling G. L. Godschalk Utrecht: K. Vingerling Woudenberg: A. Dercksen-Vingerling kleinkinderen en achterkleinkinderen 4 jan. 1980 Scheldestraat 17 Bis 3522 CA Utrecht Vader is opgebaard in de aula van het Oude- rijn-ziekenhuis aan de Van Heuven Goedhart laan te Utrecht. Gelegenheid tot bezoek maandag 7 jan. van 19.00-19.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 8 jan. a.s. om 12.15 uur op de algemene begraafplaats „Daelwijck" aan de Floridadreef te Utrecht ..Overvecht". Vertrek van de Scheldestraat 17 Bis om 11 45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in de ontvangkamer van de be graafplaats. Rust nu maar uit Je hebt je strijd gestreden wie van ons weet, watje hebt geleden je hebt het als een moedig man gedaan. Wij weten niet, wat jij hebt doorgestaan. Het valt ons moeilijk om de zin te vatten Misschien alleen maar dit: de afgematten en moeden varen als met arendsvleugel'n op na het zwijgen van de laatste harteklop. Dit houdt ons bezig bij het overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Dick Groenveld op de zeer jeugdige leeftijd van 26 jaar. Dat God zijn vrouw Mieke en ons allen mag sterken in dit zware verlies. H. Groenveld E. W. Groenveld-Dijk Diny en Wim van der Jagt- Groenveld Elly, Wiwo, Marciëlla Peter en Clari Groenveld van der Wel Rianne, Karin Bert en Emmy Groenveld-Schaap Gonny, Rick Henk en Elly Groenveld-Tol Mariëlle, Eric Jan Barendrecht, 4 jan. 1980 Binnenlandse Baan 138. Str pre z'n uit< hee gro dooi O daar te zijn waar nimmer tranen vloeien Voor de tweede maal in korte tijd is er een schakel weggenomen uit onze hechte familie band, door het overlijden van onze fijne schoonzoon, zwager en oom Dick Groenveld op de leeftijd van 26 jaar. Echtgenoot van Mieke Groenveld-Voogt A. Voogt A. H. Voogt-van der Vorm Willem Alexanderplantsoen 8 2991 ND Barendrecht Maria van der Vorm-Voogt Jeannette, Paul, Art De tiek< Fr ar lijks lusti bije« tioni een Prem aanvi stel voor ling i gelegi kaart al ge I van d ringst steun wilde: social meesl wist Hij gi kei 4! held stemt als a Op hi tie vj motie de of ren. 1 veerti digde dist. aliste leek kabin uitsla car dl: meesl zoude fdi in je st in ILOJlS stuk de of teloos van Polanenstraat 49 3341 GN H.I. Ambacht 4 jan. 1980. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Dick Groenveld Wij verliezen in hem een hooggewaardeerd collega en vriend. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vrouw en allen die hem dierbaar waren. Barendrecht, 4 januari 1980. Medewerkers kantoor notaris H. Groenveld te Barendrecht. Psalm 122:1 (berijmd) Geheel onverwacht heeft de Heere tot Zich geroepen, mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa Stephanus Johannes Paul van Lummel op de leeftijd van 79 jaar. Uit aller naam, A. G. van Lummel van den Hooven Rijswijk, 4 januari 1980 P. Werthweynstraat 1. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcen trum Honor Postremus, Emmastraat 11 Rijs wijk, bezoek van 4.30-5.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 8 januari om 1.45 uur in de Licht der Wereld kerk, Steenvoordelaan hoek Generaal Spoor- laan te Rijswijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats Eikelenburg, Eikelenburglaan 7 te Rijswijk, om 3 uur. Voor de zeer vele blijken van belangstelling welk wij mochten ontvangen na het overlijden van moe der. zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam; J. Schal Amsterdam, december 1979 Milligenhof 184 Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor vriendschap tijdens haar leven en uw medeleven n het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder groot- en overgrootmoeder Ingetje de Rijke-van der Meer Familie De Rijkt De Afgh fund regie gebi* van Oost dien temt levin de ti len t nog Het gebiei Oceas het V Straai vensa gevolj voor held ayato! ollepr maar veel o Daar afgelc sterk over Zuid-, waarv dJKOed den. sische deb, c ren. i poslti dat st

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12