Prisma is pittig Prisma is voordelig re u Prisma vanVanNelIe1 w rkl FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 27 DECEMBER 1979 TROUWKWARTET. Kunnen van maandag lot en mei vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|K van 18 00-20 00 uur Onze lieve pappa en mamma A. S. Rienstra v.d.m. en F. Rienstra-Wijnja zijn D.V. 29 december 12'/, jaar getrouwd. Hiervoor .zijn wij onze hemelse Vader erg dankbaar. Wij vieren dit feest in de familiekring. Sytze. Peter. Baukje en Janneke. Verkeersweg 31. 3842 LD Harderwijk. Voor de vele blijken van belangstelling bij ons 50- jang huwelijksfeest ondervonden zeggen wij harte lijk dank P. Kempe en L. J. Kempe-Ratelman Spinozastraat 33hs. Amsterdam-C. „Maar wie de Here verwachten, putten nieuwe kracht, zij varen op met vleuge len als arenden." Jesaja 40:31 Bevorderd tot Heerlijkheid Hendrik Bos geboren 19 mei 1908. J. Bos-Schreuder Laag-Soeren: G J. Bos L. J. Bos-van Nunspeet Eleonora. Caroline Laren (N.H.; H Bos jr. Wassenaar: J. A. M. Kroon-Bos C. J. Kroon Corine, Jos. Wassenaar: B J Bos A. M. J Bos-Boerenbeker Jacqueline. Henk Landen (België): C. Bos. Zeist, 20 december 1979 Griffensteynselaan 131 Op verzoek van de overledene heeft de begra fenis in familiekring plaats gevonden. Liever geen bezoek aan huis Plotseling werd in Heerlijkheid opgenomen onze geliefde zorgzame broer, zwager en oom Hendrik Bos echtgenoot van J. Schreuder Hij bereikte de leeftijd van 71 jaar. Utrecht 1 B. Bos Utrecht: N. Kamerling-Bos Soestdijk: C. Bos G. Bos-Frevel Utrecht: H. Bos E. Bos neven en nichten 20 december 1979 Griffensteijnselaan 131, 3703 AX Zeist. Van uit het samenzijn van de gemeente van Jezus Christus, waarnaar haar hart telkens weer uitging, riep God op de Kerstmorgen tot Zich mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en grootmoeder Everdina Maria van Setten echtgenote van Jacob Bakker op de leeftijd van 69 jaar Haar liefste psalmvers troost ons nu zeer Hoe lieflijk, hoe goed is mij. Heer. het huis uiaar Gij uw naam en eer hebt laten wonen bij de mensen. Hoe brand ik van verlangen om te komen in uw heiligdom. Wat zou mijn hart nog liever wensen dan dat het juichend U ontmoet die leven zijt en leven doet. (psalm 84 1) Nijverdal J. Bakker Ede: Geert en Jeanne Jacco, Nathalie, Jessica Vijfhuizen: Gerrit Ede: Hildegard en Dolf Afarion, Jan-Jaap. Ingeborg Nijverdal Rob en Quita Michiel, Joost Amsterdam: Ernst Ommen: Theo en Elisabeth Liselore, Yonck Amsterdam Caspar Nijvero.il. 25 december 1979 Wolterskantweg 28 De dienst van Woord en Gebed vindt plaats in de Gereformeerde Kerk te Nijverdal. Grote straat 127 op zaterdag 29 december a s. aan vang 11.00 uur Daarna vindt de begrafenis plaats op de Alge mene Begraafplaats te Hellendoorn omstreeks 12.15 uur Voor de aanvang van de dienst is er gelegenheid het condoleantie-register te tekenen. Liever geen bezoek aan huis. Na een korte ziekte nam de Here tot Zich mijn lieve man en onze lieve vader en opa Frederik Visscher op de leeftijd van 72 jaar Jeruzalem dat ik bemin Wij treden uwe poorten in. Ps. 122 Uithuizermeeden. 24 december 1979 Hoofdstraat 248 D. Visscher-Sterenberg Bedum: H. A. van Dijken-Visscher H. van Dijken Joop, Erik, Robert, Arnold U ithuizermeeden J. A. Klein-Visscher J. T. Klein Cor, Alfred, Dianne, Liesbeth De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 29 december a.s. om 9.45 uur in de Geref. Kerk Het Anker. Oudedijksterweg Uithuizermee den, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Het Anker. "Mijne genade is u genoeg". Na een korte ziekte, en onverwachts, nam de Here tot Zich onze beminde broer en zwager: Frederik Visscher in de ouderdom van bijna 73 jaar. Roodeschool: J. Visscher M. Visscher-Valkens Appingedam: J. Pastoor-Visscher P. Pastoor Groningen: D. Visscher-Visscher Oude-Pekela: J. Bos-Haverkamp K. Bos 24 december 1979. Geheel onverwacht werd uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zwager en oom Sander Dijkstra echtgenoot van Wilhelmina van der Laan op de leeftijd van 77 jaar. Ps. 23 Mensingeweer, 22 december 1979 Sauwerd: H. van der Laan Bedum: J. van der Laan E. van der Laan-Zuidema neven en nichten. „De Heer is mijn Herder" In de Hope des Eeuwigen Levens, is vredig van ons heengegaan, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Anje Idema-Veltman weduwe van Renger Idema in haar 88e levensjaar. Zutphen: M. M. Oudraad-Idema Mr. H. M. Oudraad Nijkerk: J. G. J. Willemsen J. H. Sonnenberg-Idema H. J. Sonnenberg Loenen: H. J Idema B. Idema-van Heuvelen Den Haag: D. A. Grauss-Idema P. C. Grauss Apeldoorn: A. R. Idema C. L. Idema-Donker Klein- en achterkleinkinderen Apeldoorn. 21 december 1979 Goede Reede, Robijnstraat 8 Correspondentie-adressen: H. J. Idema, Groenendaalseweg 40 7371 EZ Loenen (Vel.) A. R. Idema. Drostendijk 53 7341 SH Apeldoorn Ingevolge haar wens is zij maandag 24 decem ber op de begraafplaats „Heidehof" in familie kring ter aarde besteld. Veilig in Jezus armen. Heden nam de Heer uit ons midden weg mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Johanna Cornelia van Oortmerssen echtgenote van Dirk Meppelink zij bereikte de leeftijd van ruim 80 jaar. Breda: D. Meppelink Castricum: J. D. Meppelink C. M. Meppelink-de Klerk Ulvenhout: E. M. Dubbeldam-Meppelink J. C. Dubbeldam Menno Joska Hans Breda, 24 december 1979 Huize De Breedonk Willem van Oranjelaan 17 Een rouwdienst, geleid door Ds. E. J. Nijhuis. Ger. Predikant te Breda, zal gehouden worden in de aula van de begraafplaats Het fiaagveld. Haagweg 334. Breda op vrijdag 28 december te 14.00 uur. waarna de begrafenis zal plaats- vinden. Na afloop hiervan is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula. Pittige, geurige Prisma moetje geproefd hebben. Dat is koffie met een geheel eigen karakter, met zorg geselecteerd en gebrand door Van Nelle. Een melange waarin smaak en aroma echt tot hun recht p komen. Bovendien, nog dubbeltjes voordeliger dan je zou verwachten bij zo'n kwaliteit. MPA110.5K.280 te fteft Hierbij geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze broeder ouderling Peter van Dijk op de leeftijd van 68 jaar. Voor ons is zijn heengaan een gemis, voor hem betekent het winst. Met dankbaarheid gedenken wij zijn werk. met veel liefde in ons midden verricht De gedachtenisdienst van Woord en Gebed wordt gehouden vandaag 27 december, om 15.45 uur in de Geref. Kerk, Parkstraat 3. Namens de kerkeraad van de Geref. kerk te Velp: Ds. M. Los Th. Wijnsma, scriba 22 december 1979. De Heer is mijn Herder. In Jezus ontslapen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder Antje Nijenhuis-v.d. Schaaf op de leeftijd van 87 jaar. Hoogeveen: R. Nijenhuis Apeldoorn: H. Nijenhuis J. Nijenhuis-Kramer Alphen a.d. Rijn: J. Nijenhuis A. Nijenhuis-Bosman Hoogeveen: G. Nijenhuis J. W. Nijenhuis-Smit Anna Paulowna: A. Schurer-Nijenhuis S. Schurer Hoogeveen: R. Nijenhuis Apeldoorn: A. Mulder-Nijenhuis J. Mulder Pretoria: J. J. Beumer-Nijenhuis J. Beumer Hoogeveen: G. Nijenhuis klein- en achterkleinkinderen Hoogeveen. 24 december 1979. V.d. Duyn van Maasdamstraat 19. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 29 december a.s. om 11.00 uur vanuit de Zuider- kerk. Baerlelaan 1 te Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.30 uur. Aanvang van de rouwdienst 10.30 uur. Liever geen bloemen. Heden nam de Heer tot Zich onze lieve moeder en oma Maria Zellenrath-Berghout weduwe van J. Zellenrath op de leeftijd van 81 jaar. Oosterhout (N.B.) J. Zellenrath Rotterdam: D. Zellenrath W. Zellenrath-van Koten Wassenaar: A. H. Zellenrath G. Zellenrath-van Bruggen 's-Gravenhage: J. Vogt-Zellenrath H. Vogt klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 24 december 1979 Huize „Borgsate", Meidoornsingel 181. Correspondentie-adres: Van Polanenpark 102, 2241 RT Wassenaar. Gelegenheid tot condoleren in de aula van Huize „Borgsate", ingang Meidoornsingel 183 donderdag 27 december 1979 van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in boven genoemde aula op vrijdag 28 december 1979 om 14.15 uur, waarna de crematie zal plaats vinden in het crematorium „Hofwijk", Delft- weg 230 te Rotterdam-Overschie. Aankomst in het crematorium circa 15.20 uur. Het crematorium is te bereiken met bus 56 van Westnederland, welke vertrekt vanaf het bus station Delftseplein, perron K, om 14.00 uur. Plotseling werd uit ons midden weggenomen, op de leeftijd van 73 jaar, mijn lieve en trouwe man, onze zorgzame vader en grootvader Gustaaf Adolf Hoogewoud E. Hoogewoud-Mulder Landsmeer: F. J. Hoogewoud R. M. M. Hoogewoud-Verschoor David en Micha Eemnes: M. Y. Hess-Hoogewoud P. Hess Pieter en Annemarieke Amsterdam: C. I. Muis-Hoogewoud H. J. W. Muis Amsterdam: J. V. B. Hoogewoud Amsterdam, 22 december 1979 Uiterwaardenstraat 382 Thuis liever geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden in de aula van de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam op vrijdag 28 decem ber om 12.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinder.. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Op 21 december 1979 is overleden onze vader en opa ÜO] Ie 1 SOIT Fokke Haan gehuwd geweest met Tjitske Mossela Zelf schreef hij eens: „Mor as 't zo wied is, 't êne' op is er heer, geef mie den en steke ien Joen huus, O Hei Hardegarijp: Aiso en Greetje Lycklama a Nijeholt Jolanda, Karin, Ingrid Bunne: Roelof en Geke Haan Yvonne, Miejam lot "rat Siegerswoude: Jan Haan en Bram de Vissei Correspondentieadres: Hangpaed 29, 9241 Siegerswoude. De crematie heeft plaatsgevonden op ffl dag 24 december. „Ik zal dan gedurig bij U zijn; Gij hebt mijn rechterhand gevat." Psalm 7) Na een kortstondige ziekte heeft de Hei Vader in Zijn Heerlijkheid opgenomen, geliefde zorgzame man, onze lieve vadi grootvader Pieter Moerenhout Dienaar van het Goddelijk Woord op de leeftijd van 74 jaar. 's Gravenhage: J. Moerenhout-Valk Bunnik: P. Moerenhout G. Moerenhout-van der Mole Peter, Saskia, Margriet Boskoop: J. Moerenhout en I. Ockeli Rob Santpoort: A. B. Moerenhout L. E. J. Moerenhout-de Jon Marjan,. Joost. Christine, Esther, Mendel 's-Gravenhage: W. Moerenhout 's Gravenzande, 26 december 1979 Oudelandhof 48 Aan het woonhuis geen bezoek Geen bloemen De overledene is opgebaard in het morti van de Algemene Begraafplaats, Naald' weg 101 A te 's-Gravenzande Gelegenhi condoleren aldaar vrijdag 28 decembi 19.30 tot 21.00 uur en na de begrafenis aula. De rouwdienst zal worden gehouden op dag 29 december om 11.00 uur in de auli de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenz waarna de begrafenis zal plaatsvinden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8