ambuur mist ansen en eriodetitel Ook West-Duitsland in eindstrijd Ajax winnaar in harde eindstrijd Van der Hart naar Amerika Den Bosch profiteert: 0-1 Moeizame 2-0 zege op Turkije voldoende voor plaatsing Europees kampioenschap Andere spelregels in Ivoorkust ockeyselectie avend naar landentoernooi Trainer tekent contract met Fort Lauerdale Strikers DAG 24 DECEMBER 1979 SPORT TROUW/KWARTET Mike Mulder maakt In zo'n geval een goal. Ik dacht alleen dat wij op het middenveld iets meer overwicht hadden. Het was zaak rustiger te blijven dan de tegen stander. Na dat doelpunt werd de druk van Cambuur natuurlijk groter. Zo groot zelfs dat wij er de rest van de wedstrijd niet meer onderuit konden komen. Meer dan twee punten heeft deze wedstrijd ons echter niet opgele verd. Voor de perlodetitel moeten we nog tegen FC Amsterdam spelen, maar dat zien we dan volgend jaar wel." SC Cambonr-FC Deo Bosch: 0-1 (0-1». 40 Ro- mijn 0-1. Toeschouwers: 15000 Scheidsrechter: Van de Laar Oele haart voor Van de Bosch en Adriaanse SC Cambuar Zijlstra. A. Roosenburg (Booy). Groote. Schouwenaar. Van Wensveen; K Roo senburg. Erketens. Ferwerda. De Groot, De Jon ge (Metz). Peltzer FC Den Bosch: Van de Pluym; 8alm. Breuer, Adriaanse. Kante». Van de Horst, Kamps. Van de Bosch. Rotnljn. storm (De O root), Van de Dungen. JWARDEN De vurige aanvalsdrift van SC Cambuur t het zondag dan toch eindelijk afleggen en wel tegen de van FC Den Bosch. Ondanks de natte sneeuw de ■rstop is immers eigenlijk al begonnen en die laat niet ich spotten was er volop vuur aanwezig in het spel van iezen. Waar echter menig verdedigingslinie in een vroeg am al capituleerde, daar hield Den Bosch stand en im met een 0-1 overwinning Cambuur nagenoeg alle kans tweede periodetltel. een stunt van FC Amsterdam duel tegen de Bosschenaren e periodetltel nog naar Leeu- brengen. De stunten van de rdammers komen de laatste hter niet op naam van de spe- aar op die van hun voorzitter Voor Cambuur dus geenszins moedigende situatie. had het echter nooit hoeven Een aantal levensgrote kan- d het lot van Cambuur uit de van FC Amsterdam kunnen maar Peltzer en Schouwe- aalden op dat punt waar het de Friezen ogenschijnlijk toch lakkelijk afgaat, scoren. tgangspunt van Cambuur was eerste gezicht ideaal. Het doel- eek ook in geval van een gelijk- et periodekampioenschap te eren. FC Den Bosch zou dus lngen moeten verlaten om hun ansen zeker te kunnen stellen, bepaald een strategie waar de van trainer Rinus Goossens n is, maar toch. het zou Cam el de ruimte bieden om in alle invallende activiteiten te kun- tplooien. t bij Cambuur zat echter ge- rd op de bank in de persoon eki Hoekema. Voor de ploeg alner Nol de Ruiter zou dat lelijk fataal blijken. Nol de „Tijdens de eerste helft speel- Bosch op het middenveld een istiger dan wij. Misschien had na bij ons daar voor kunnen Achteraf is het natuurlijk e bewijzen of dat de oorzaak nederlaag is geweest. We had- et gerekend op het meespelen kl. Er was dan ook geen sprake niek toen tijdens de warming- ik dat het niet met hem ging." lUssing viel dan misschien wel eft te helft, het gemis van Hoe- kwam tijdens de tweede helft ed aan het licht. Met het ver- i van de tijd verdween ook het uit de Friese ploeg. De situa- ze tijdens een thuiswedstrijd in achterstand geconfronteerd en dat nota bene tijdens zo'n rijke wedstrijd, is voor het jut van dit seizoen overigens nieuw. aanvoering van de sterk spe- Breuer en dankzij een paar reddingen van doelman Van de werden de ontstuimige aan- van Cambuur afgeketst. Dat wel een aantal corners en de t voortvloeiende gevaarlijke si- op, maar voor de rest liet de zo makkelijk scorende Friese •ede het onder de zware druk n. De Ruiter: „Voor ons is het et eerst dat we zo'n belangrijke ijd spelen. Den Bosch heeft at betreft meer ervaring. De zijn daardoor meer gewend e spanning. En ach, het wordt is met de week moeilijker. Om- bovenaan staat laten de tegen- rs je komen en dan moet Je er floor zien te komen." nstige uitgangspunt van Cam- eeft dus zijn uitwerking gemist tlndelijk zelfs de overwinning De successen van de Friese tedelijke profclub dit seizoen dat hoofdzakelijk te danken t verwoede aanvallen wat zo- dens uit- en tijdens thuiswed- n gehanteerd wordt. Jt een tussentijds succes te ko- fc de vorm van een periodetltel kts behoudender gespeeld dan Icelijk. Behoudend genoeg ech- ■Den Bosch ook mogelijkheden len om door te stoten tot het iv invaller doelman Zijlstra. En ^cces dus. Vijf minuten voor i het Romijn die een voorzet torm succesvol afrondde. Tot 1 was het allerminst duidelijk bloeg er aan het langste eind "ken. Rinus Goossens: „Aan- fcjk hielden de ploegen elkaar 1 in balans. De gelukkigste GELSENKIRCHEN Voor een uitverkocht Park-stadion in Gel- senkirchen (70.000 toeschouwers trotseerden de ijzige koude) heeft het Westduitse voetbalelftal bonds coach Jupp Derwall het eerste grote succes In zijn loopbaan als trainer van de Westduitse hoofdmacht be zorgd. Een. weliswaar magere, zege van 2-0 op „concurrent" Turkije bracht West-Duitsland als laatste van de acht teams die zich voor Italië kwalificeerden in de finale ronde van het toernooi om het Eu ropese kampioenschap voor lan denteams. Daar zal de ploeg tegen gastland Italië, Griekenland, Ne derland, Tsjechoslowakije, Enge land, België en Spanje moeten be wijzen dat de overwinning in groep zeven, waarin tenslotte geen „gro te" voetballanden zaten, niet het enige grote succes voor Derwall zal blijven. Alleen in de beginfase van de sleu telwedstrijd kon het publiek echt tevreden zijn met Derwall's pupil len. Precies na een kwartier produ ceerde Klaus Fischer van Schalke *04 de eerste treffer. Een prachtige pass van uitblinker Bernd Förster. die na de eerste helft luid werd toegejuicht door de Westduitse toe schouwers, bereikte Rumenigge, die zijn afzwaaier door Fischer in een doelpunt omgezet zag worden. Ook de Turken hadden ln de aan- vangfase verscheidene kansen. Ruim 25.000 Turkse supporters za gen Engin, die in de Duitse Bundes- liga bij Hertha BSC speelt, al na drie minuten vrij voor Nigbur ver schijnen. De Turkse spits schoot de bal echter hoog tussen zijn landge noten in de tribunes. West-Duitsland hoefde na de ope- Klaus Fischer in de aanval voor West-Duitsland. De Turkse doelman Senol Güner zal de bal stoppen. Links verdediger Fatih Terim en Rummenigge. ningstreffer weinig moeite te doen zich de Turken van het lijf te hou den. Doelman Nigbur kreeg vrijwel niets te doen, wat voornamelijk te denken was aan Bernd Förster, die (ingevallen voor zijn broer Karl- Heinz) voor rust Sadullah en na rust de voor Sadullah Ingevallen Arts geen kans gaf gevaarlijk te worden. Tegenvallende spelers bij de West- Duitsers waren Hans! Müller en de uit Spanje overgekomen Rainer Bonhoff. Beiden maakten onver klaarbare fouten en waren voor het grootste deel verantwoordelijk voor de bepaald niet sprankelende verto ning van de Westduitse ploeg. De Turken vervingen nog Mustafa voor Resid, maar ook deze speler kon Turkije niet de nodige impul sen geven om op gelijke hoogte met de Westduitsers te komen. De doel man van Turkije. Senol, had ln de eerste helft met enkele katachtige reacties de Westduitse spitsen het scoren belet. Ook in de tweede helft bleef Senol de uitblinker in de Turk se ploeg. In de 53ste minuut pakte hij een kopbal van Fischer, vier minuten later weerhield hij Nickel van diens eerste mogelijke doel punt voor het Westduitse team. Na 62 minuten zag hij een kopbal van (weer) Fischer maar net langs de voor hem goede kant van de paal gaan. Rumenigge miste in de 76e minuut ook nog eens een goede kans. Pas in de 89ste minuut kon de voor Stlelike ingevallen Zimmer- mann de tweede treffer achter Se nol drukken. De zevende overwinning op rij voor Derwall, die op 27 februari in Bre men tegen Malta en 1 april te Mün- chen tegen Oostenrijk nog twee wedstrijden heeft om zijn selectie weer op volle sterkte te brengen (ln Gelsenkirchen ontbraken de ge blesseerde Allofs, Karl-Heinz För ster en Hans-Peter Briegel) en daar mee naar de eindronde in Italië te vertrekken. Kwalificatie voor de eindronde van het Europese kampioenschap, vol gend Jaar juni in Italië, was de West duitse bond een hoop geld waard. De DFB gaf de spelers, die in Gel senkirchen tegen Turkije met 2-1 wonnen, een premie van totaal 300.000 Mark. De eerste ontmoe ting, ln Turkije, eindigde in 0-0. Stand groep 7: 1. W-Duitsland 2. Turkije 3. Wales 4. Malta 5 3 2 0 8 9-1 6 3 1 2 7 5-5 6 3 0 3 6 11-8 5 0 14 1 2-13 Laatste wedstrijd West-Duitsland- Malta op 27 februari in Bremen. AMSTERDAM Landskampioen Ajax heeft ln de finale van het toernooi ln Abidjan in Ivoorkust met 2-1 gewonnen van Hearts of OAK uit Ghana. Het was een bijzonder harde wedstrijd, voornamelijk veroorzaakt door de andere visie die de spelers van de Ghanese club hebben van het voetbalspel. „Alles mag" is het motto van de Afrikanen en ook de van spelregels totaal ontwetende scheidsrechter was best bereid dit spelletje mee te spelen. Een van de vele vergeefse aanvallen op het doel van Den Bosch. Cor Adriaanse kopt de bal weg voor de bij de paal wachtende doelman Hans van der Pluym. Ajax won wel, door doelpunten van Schoenaker en Lerby, die overigens op de topschutterslijst van de Euro pese bekertoernooien op de bovenste plaats prijkt. De Deense AJacied voert het klassement aan met acht treffers en Ton Blanker, eveneens van Ajax. is tweede met één doelpunt minder. Aan deze hoge klasseringen zijn de wedstrijden van Ajax tegen Helsinki en Omonia niet vreemd. LONDEN Engeland maakt zich op voor het toptreffen op Tweede Kerst dag tussen Liverpool en Manchester United, de twee koplopers van de Engelse eerste divisie. Beide ploegen verspeelden zaterdag geen punt. Li verpool omzeilde ln Derby een lastig HAAG De Amsterdammer de Graauw is niet beschikbaar et Nederlands ljshockeyteam week meedoet aan een vier- An*P°ernooi Tijdens dit toernooi op 27 december gespeeld in ge F.«fc en Den Haag. op 28 december urg en Enschede en op 29 de- [n r in Den Haag en Enschede. De "an ift' gaat wegens familieomstan- en voor enkele dagen terug GaCanada In zijn plaats heeft N* loach Hans Westberg nu de ■holii 118 van Amsterdam afkomstige ,i, i de Vos uitgenodigd. De natio- wctie is teruggebracht tot 20 l. omdat ook Jos Bles van Am- m wegens familieomstandighe- fl ontbreken. FORT LAUDERDALE De Ne derlandse oud-international en trai ner Cor van der Hart heeft een con tract getekend met de Amerikaanse prof-voetbalclub Fort Lauerdale Strikers. „De heer Van der Hart en de Stri kers hebben in de afgelopen weken uitvoerige besprekingen gevoerd waarin aandacht werd besteed aan ieder aspect van de toekomstplan nen van de club. HIJ is het geheel met onze visie over die toekomst eens en is bereid de uitdaging (van zijn nieuwe taak) te aanvaarden," zo verklaarde Elizabeth Robbie, een van de directieleden van de Stri kers. Met de aanstelling van de 51-Jarige Van der Hart als oefenmeester heb ben de Strikers nu hun reorganisa tie van de top voltooid. Verleden maand werd een nieuwe algemeen directeur aangetrokken en werd de vorige coach. Ron Newman, ont slagen. Sparta-Petescu ROTTERDAM In Rotterdam heeft het afrondende gesprek plaatsgehad tussen voorzitter Van Rijn en het bestuur van Sparta en de heer Van der Leek namens de WON (vereniging van oefenmees- ters in Nederland) betreffende de positie van trainer Mircea Petescu bij de Rotterdamse club Hierna is officieel bekend gemaakt, dat „ln overleg met de WON het bestuur van Sparta en de oefen- meester M. Petescu zijn overeenge komen uiteen te gaan. met begrip voor eikaars moeilijkheden en met erkenning van de kwaliteiten van de oefenmeester." Met goedkeuring van de WON zal ex-Sparta-speler Hans Eljkenbroek als interim-trainer optreden Elj kenbroek is echter niet in het bezit van het voor een trainer in de eredi visie benodigde A-diploma, zodat Sparta is gedwongen zo snel moge lijk een vervanger van Petescu aan te trekken Bovenaan het verlang lijstje van de Rotterdamse club staat Hans Kraay. Verlies AZ'67 LOKEREN - AZ'67 heeft de vriendschappelijke ontmoeting in en tegen Lokeren verloren. Na de ruststand van 2-1 won de Belgische lijstaanvoerder met 3-1. De buiten landse inbreng bij de Belgen was doorslaggevend. De Deen Larsen scoorde tweemaal, de Pool Lubans- kl nam de derde treffer voor zijn rekening. Kees Kist was verant woordelijk voor de Alkmaarse treffer. In Brussel oefende Anderlecht te gen Austria Wien. Door een doel punt van Rob Rensenbrink in de 81e minuut kon Anderlecht een ge lijk spel (1-1) bewerkstelligen. Eén minuut voor de pauze had Gasslich de Oostenrijkers op voorsprong ge bracht. Geruchten MILAAN Nu de Italiaanse voet- balgrenzen aan het einde van het lopende seizoen vrijwel zeker open gaan, zijn de Italiaanse clubs driftig op jacht naar buitenlandse verster king. Voor echte en vermeende top- spelers gaat de inflatoire geldbuidel wagenwijd open. Zo beweert Peru gia een optie te hebben op René van de Kerkhof. De PSV-er zou in Mi laan een dergelijke verklariiig on dertekend hebben. Ook de transfer som vormt geen bezwaar meer Met PSV zou overeengekomen zijn voor de rechterspits een bedrag van 450 miljoen lire te betalen, nog altijd een slordige 1.15 miljoen gulden Het salaris dat René van de Kerk hof in Italië gaat verdienen, liegt er ook niet om: één miljoen gulden per jaar exclusief premies. Manager Van Gelder verklaarde desgevraagd geheel onkundig te zijn over de voorgenomen transfer van René van de Kerkhof naar Pe rugia. „René verblijft momenteel in Italië. Dat wei. maar ik neem aan dat hij zich niet zal laten verleiden tot het signeren van een in feite onzinnige optieverkiaring." Een tweede gerucht behelst de komst van Sbigniew Boniek naar Juventus. Hoewel de Poolse ster speler nog niet die leeftijd (28 Jaar) bezit waarop vertrek naar het bui tenland door de Poolse regering wordt toegestaan, is de Milanese club er naar eigen zeggen in ge slaagd de middenvelder „vrijwel ze ker" te contracteren. Verantwoor delijk voor het exclusieve optreden is Giovanni Angnelli, president- commissaris van een automobielfa briek tevens sponsor van Juventus. Agnelli zou zijn niet-gerlnge invloed aangewend hebben bij de Poolse regering Boniek eerder naar het buitenland te laten vertrekken en zou volgens Juventus-woord voer ders in deze missie geslaagd zijn. Wereldelftal DORTMUND Ruud Krol. Johan Cruyff en Johan Neeskens zijn op genomen in de definitieve selectie van het zogenaamde wereldelftal, dat op 28 december in Dortmund een wedstrijd speelt tegen Borussia Dortmund. De opbrengst van de vriendschappelijke ontmoeting gaat geheel naar Unicef. Het duel wordt door de Nederlandse TV uit gezonden. De selectie van het wereldteam be staat uit Krol, Cruyff en Neeskens (Ned), Beckenbauer, Kaltz en Hansi Müller (West-Duitsland), Platini. Tresor en Six (Frankrijk). Pentellc. Jovanovic en Susic (Joegoslavië). Keegan (Engeland). Botteron (Zwit serland). Marinho (Brazilië). Panen- ka (Tsjecho Slowakije). Blochin (Sowjet-Unie) en Pezzey (Oosten rijk). Oud-internationals HAARLEM Op 1 januari 1980 zal op de velden van de Koninklijke Haarlemsche Football Club ..HFC" te Haarlem de traditionele nieuw jaarswedstrijd tussen een ploeg van oud-internationals en HFC worden gespeeld. De dit jaar uit zestien man bestaande selectie van de ploeg van de oud-Nederlands-elftal- spelers heeft een sterke bezetting. Coach is Joop Stoffelen. die de vol gende spelers tot zijn beschikking heeft: Sjaak Swart. Theo van Dui- venbode, Roel Wiersma, Henny van Nee. Wietse Couperus. Tinus Bosse- laar, Henk Schouten, Coen Moulijn, Frits Flinkevleugel, Barry Hulshoff, Gerrie Mühren, Klaas Nuninga. Henk „Charlie" Bosveld. Ton Thie, Relnier „Beertje" Kreyermaat en Leen van de Lugt. Rassisme SALVADOR De Braziliaanse voetballer Esdras Montelro heeft de Britse trainer van de Zweedse vere niging Malmö Bob Houghton van rassisme beschuldigd De 22-Jarige Monteiro werd in februari 1979 voor een Jaar door zijn club Victoria uit Bahia uitgeleend aan Malmö. Hij keerde echter alweer ln augustus terug, omdat hij naar zijn zeggen door toedoen van Houghton zou zijn veranderd in een nutteloze on gemotiveerde speler „Houghton gaf me geen kans omdat ik een neger ben." aldus Montelro. Hij mocht meestal pas in de laatste minuten Invallen en scoorde ln het half Jaar slechts één doelpunt De Braziliaan wil pas weer terugkomen bij Malmö als daar een andere trai ner Is. Straf Lissabon ZORICH De hoger beroeps-com missie van de Europese voetbalunie (UEFA) heeft de door de tuchtcom- mlssie opgelegde straf aan Sporting Lissabon in Zürich bekrachtigd De tuchtcommissie had bepaald dat Lissabon een Europa Cup-duel niet in het eigen stadion mocht spelen. In de UEFA- Cup-wedstrijd tegen het Westduitse FC Kaiserslautern was het ln Lissabon tot grote onge regeldheden gekomen. Sporting moest het eerstvolgende Europa Cup-duel op een terrein spelen, dat bulten een straal van vijftig kilome ter van het eigen veld ligt. obstakel en won met 3-1. Manchester United accentueerde op Old Trafford de versnelde afbrokkeling van Not tingham Forest (3-0) en stuurde Brian Clough met de vijfde nederlaag in zes wedstrijden naar huls. De voorsprong van het leidende duo werd vergroot door het teleurstellende gelijk spel van Arsenal tegen Norwich City. Zes punten scheiden Liverpool en Man chester United nu van hun belagers. Liverpools onweerstaanbare opmars werd ook niet in Derby gestuit, al zag het er daar ln de eerste helft wel naar uit. Derby County-aanvaller Roger Davis speelde in die fase een omstre den rol. Aanvankelijk stond hij niet opgesteld, maar enige minuten voor aanvang van het duel werd hij alsnog opgeroepen. Dertig seconden na de aftrap had hij zijn eerste treffer ach ter zijn naam staan. Uit een straf schop passeerde hij doelman Clemen- ce vlekkeloos: 1-0. Vijftien minuten later scoorde hij zijn tweede doel punt. Tot ontsteltenis van zijn ploeg- makkers in eigen doel en Liverpool kwam goedkoop op gelijke hoogte. Na die onfortuinlijke gelijkmaker heeft Derby County in de eerste helft Liverpool met de rug tegen de muur gezet Clemence hield zijn team met knappe reddingen in die fase op de been. Na de pauze is Derby County niet meer aan de bak geweest. Liver pool domineerde het treffen en won door doelpunten van Terry McDer- mott uit een strafschop en David Johnson. Manchester United had Nottingham Forest binnen vijfentwintig minuten op de knieën. In dat tijdsbestek scoorde de thuisclub voor een uitzin nige menigte driemaal. Al na 75 se conden was het raak. Lou Macari stuurde zijn Schotse landgenoot Joe Jordan weg en diens schot beteken de: 1-0. Jorden voegde hieraan een tweede treffer toe en Gorden Mac- Queen maakte het Schotse feestje bij de United-aanhangers compleet door de derde voor zijn rekening te nemen. Daarna blies Manchester stoom af en bespaarde het Nottingham een volle dige afgang. Ipswich Town heeft de slechte sei zoenstart omgezet in een opmars naar hogere regionen. Op eigen veld won het met 3-1 van Tottenham Hot spur. Arnold Mühren scoorde het, tweede doelpunt voor de thuisclub.' Het treffen was een van de dertig duels die bij wijze van proef op vrij dagavond waren vastgesteld. De clubs verkeerden ln de veronderstel ling dat het publiek op zaterdag de laatste dag voor Kerstmis waarop de winkels geopend waren zou weg blijven en hadden om die reden de wedstrijd verplaatst naar de vrijdag avond Een experiment dat vrijwel zeker niet herhaald zal worden gezien de zeer geringe belangstelling De matige opkomst werd overigens mede veroorzaakt door de sneeuwval, waardoor vele wedstrijden werden af gelast. Arsenal Norwich City t-l. Bristol City Southamp ton 0 1 tpawich TownTottenham Hotapur 3-1. Middlesbrough Bolton Wanderer* 3 1. Stoke City- Leeds United 02 Wolverhampton Wandere» Brighton I 3 Derby County-Liverpool I J. Ever ton Manchetier City 1-2, Mancesler United Not tingham Forest 3 0 8tand aan de kop I Liverpool 20-30, 2 Manches ter United 21 30. J Arsenal 21-24. 4. Cryital Palace 20 23. 5 Aston Villa 20-23. 6 Southampton 21-33.7 Norwich City 21-23 Eerste divisie Cambuur-Den Bosch 0-1. Den Bosch16 11 3 2 25 26-10 Cambuur17 12 1 4 25 43-14 Groningen17 9 6 2 24 28- 6 Wageningen17 9 6 2 24 35-17 Volendam16 10 2 4 22 34-15 Graafschap17 9 3 5 21 17-14 DS '7917 7 6 4 20 30-19 Telstar17 6 6 5 18 25-25 Fortuna SC16 6 5 5 17 22-16 VVV 16 7 3 6 17 24-28 Amsterdam16 6 4 6 16 24-25 Heerenveen16 6 3 7 15 19-24 Eindhoven 17 6 3 8 15 18-23 Vl'dingen 18 4 5 9 13 21-30 Helmond Sp17 4 4 9 12 19-36 Heracles17 3 5 9 11 14-25 SVV16 3 3 10 9 18-37 Veendam16 1 5 10 7 11-33 Amersfoort 17 1 3 13 5 18-49 TWEEDE PERIODE Den Bosch 7 6 0 1 12 13- 5 Cambuur 8 6 0 2 12 22- 5 Groningen 8 5 2 1 12 15- 3 Wageningen 8 4 4 0 12 17- 7 Telstar 8 4 2 2 10 14-10 DS'79 8 4 2 2 10 12- 9 Volendam 7 4 1 2 9 8-3 Amsterdam 8 4 1 3 9 12-11 Fortuna 8 3 2 3 8 10- 9 Helmond Sp. 8 3 2 3 8 12-15 Graafschap 8 3 1 4 7 8-11 VVV 8 3 1 4 7 12-11 Eindhoven 8 3 0 5 6 10-14 Heracles 8 1 4 3 6 8-12 SVV 7 2 1 4 5 8-15 Vlaardingen 8 2 1 5 5 11-17 Amersfoort 8 1 1 6 3 8-19 Veendam 7 0 0 7 0 2-17 De Graafschap kampioen eerste periode. Lotto I-2-12-2I-2S-33 en de reaervegctallen 3S-40 Aantal deelnemen SOS 344. Inleg: 3 SOS 910.00 Prljzen- bedrag I.M? 207.25 Eerste prijs ƒ583 522,34 Tweede prijs 1M 730.73 Derde prijs 250 081.09 westduitse lotto De Juist ingevulde kolom li als volft 5-8 18 23 35- 8piel 77: 3455304 Amateurvoetbal Zondag WENT I 1 A: RCH Rood WH A 4-3. DRC üpendam 4 3. Zeeburgta-Spartaan 1-1 I A: Kennemrrs-DCO I- 2 3 B DIO-DEM 4-1. W8V-HBC 2-4. TYBB-Bever wijk 2-0 4 A: U8VU Kolping B 0-0 WFC Holl T 2-1 4 B: Vlctona-Hollandia 0-0 4 D: QSCDe Rijp 0-1 4 E: Mrer boys-Neerland la 0-0 WEST II 3 B: Rijswijk Naaldwijk 0-2. 4 A: MMO SVLV M. Concordia-ADO 0-4 4 E: Zwervers-Unie. 2-1 4 H: Merweboys Duboeidam 0-2 NOORD I C: Erica Hoogerand S-l, Leek Drachten 3-1 WKE Twedo 2 1 2 A: Rheem B Ooaterpark 1-0. 3 A: Nicator Wolvega 2-0 4 A: Black Boya-SL An- nap. o-l 4 O: Vaelerveen-H Ugerlee 1-0 ZUID I SC: Vlrtua-Uno Animo l-J I D: Steen DOSCO O-O 4 G: DIVON» Borgvl 3-0 4 M: Patrijzen Hont* ntaae 3-0. ZUID II I F: Blerlrk Almanla 1-2 t A: Minor Bunde 0-2. Oulpen Heerlen 1-5 JA: 't Oroen-RKHBH II 3 C: Roggel Walburgla 2 1 4 C: Kaken H Waub Boyt 0-S. Simpel veld Rimburg 2-2. Miranda-Che- vremont O-l 4 D: Hel!o»-RK8NE 1-0 4 E: Llnne- RKE8V 3-2. 4 G: PCV-Kontngal 1-3 4 H Oeljate- ren-Holthees 0-2. Melerik America 2-2, Leunerv Excelsior 0-0 RKDEV-Wit horat 2 1 MonUgn RKLVV 3-1 BEKERVOCTBAL WEST I A PC "34-AFC 4-2. 8RC EDO 2-3. Velaen DT8 1-4; Zeevogels ZW V0 KLC Vletnx 12 ADO "TO W rruta 2-0 WB zrc 2-1. TOO HFC 2 1. DJK KW 1-4. THB-Raptdltas 0-2. Mad>oe-Mlnerva 0-1. WEST II Sehiebroek Foreholte 03. Fortuna Vl-DHC Ol. HWD-Or Will II 2 0 Woerden HUI b 32 3 1 HOV Nw hoorn 12. VEP-Oroeneweg 1-0. Progress Voorburg 12 Quick ST Overmaas 0 5, SCR BMT 0 3 KRV-Celerltas 0 3. Randstad 8 W8E I- 0; ODV W8B 10 Bloembol Delfla 12 Teylln- gen VIOS OS.SMV DEH 3-1. Martinlt-DCL 3-1. Barnardus-8JC 2-3. WCR-H'voeUl 1-4 ZUID UVV'40-Bavel I I. UW winnaar na strafschop pen Cluzona Beek V 4-1. RC8-Vosmeer 0-2. Zeel and 8p Vogelw'de 3-1 ZUID II Bekkerveld HopeI 44. KOLON1A Sylvia 2 1: Hoensbroek COV OO. Hoen»broek winnaar na straf schoppen

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 11