'Tdeet wonderen en'tis niet duur. 298.- 'T is de Bijenkorf GISTER M' AU KRA VANDA VERKOC FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 19 DECEMBER 1979 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lof en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Dag oma Emmen wel gefeliciteerd van Robbie en Herman Goedemorgen Opa van harte gefeliciteerd met uw 72ste verjaardag Wim en Ilja Ingegaan tot het feest van haar Heer onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder Anna van der Wal op de leeftijd van 87 jaar. Sinds 5 augustus 1973 wed. van Jan Veenstra. Dankbaar voor de grote liefde die zij gegeven heeft melden wij u haar onverwachte heen gaan. Zij hield zoveel van psalm 121 8. „De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren. Van nu aan tot in eeuwigheid." Apeldoorn. Y. Veldkamp-Veenstra K. Veldkamp Den Haag. G. Blaauw-Veenstra J. Blaauw Surhuisterveen, S. Veenstra J. M. Veenstra-Voorhorst kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Buitenpost. 17 december 1979 Haersmahiem. De dienst van woord en gebed wordt gehouden in de Geref. kerk te Surhuisterveen om 13.30 uur waarna de teraardebestelling zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren, bejaardentehuis ..Haersmahiem", Buitenpost, donderdagavond van 19.30-20.00 uur en een half uur voor de dienst. Corr. adres: S. Veenstra, Blauwhuisterweg 45, Surhuisterveen. God heeft, volkomen onverwacht tot zich geno men mijn liefste, mijn man Jan Bonga op de leeftijd van 59 jaar. Mettie Bonga-Boersma 3332 SG Zwijndrecht, 18 december 1979 Europaweg 63. Mijn man ligt opgebaard in het „Rouwcen- trum" van de Algemene Begraafplaats, ingang Uranusstraat 25 te Zwijndrecht. Gelegenheid tot condoleren en rouwbezoek aldaar donderdag 20 december van 19.00 tot 19.45 uur. De crematieplechtigheid zal plaats vinden op vrijdag 21 december om 13.15 uur in het crematorium „Rotterdam", Maeterlinck- weg 101 te Rotterdam Zuid. Na de plechtigheid is er nogmaals gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 12:30 uur. Maar bit; vooruitzicht datmij streelt Ik zal, ontwaakt, l/w lof ontvouwen. U in gerechtigheid aanschouwen, dan Verzadigd met Uw godd'lijk beeld. Onze Heiland en Heere Jezus Christus nam tot Zich in Zijn hemelse heerlijkheid Zijn kind. onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Catharina Zwart-Zwart (sedert 13 juli 1937 weduwe van de orgelist Jan Zwart) in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Wij danken onze hemelse Vader en trouwe Verbondsgod voor wat Hij ons schonk in deze blijde moeder van vele kinderen. Den Haag: Chr. Mudde-Zwart W Mudde Koog a.'d Zaan: S. Zwart A. Zwart-Brouwer Meppel: P. var. Eik-Zwart Amsterdam: A. Zwart Harlingen: C. van Vloten-Zwart Gouda: J. Zwart T. R. Zwart-Oosterheerd Rotterdam: D. Jzn. Zwart J. H. Zwart-Koolschijn Apeldoorn: J. Remijnse-Zwart J. Remijnse Harlingen: M. de Vries-Zwart L. de Vries Joure: P. Zwart R. Zwart-Eringa Amersfoort: Jb. Zwart K. S. Zwart-van der Sijde Kampen: W. H Zwart A. Zwart-Hofland Amsterdam: H. Links-Zwart K. Links Klein- en achterkleinkinderen Zaandam, 17 december 1979. Correspondentie-adres: S. Zwart, Dahliastraat 30 Koog a/d Zaan. Gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcen trum van de Associatie. Jan van Scorelstraat 9 (bij Vincent van Goghweg) te Zaandam op donderdag 20 december van 20.00 tot 21.00 uur. De rouwsamenkomst zal worden gehouden D. V. op vrijdag 21 december om 13.45 uur in de Evangelische Lutherse Kerk. Vinkenstraat 34 te Zaandam, waarin zal voorgaan Ds. C. J. Breen. Waarna de begrafenis is bepaald om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Zuiddijk 421 te Zaandam. Want gij zijt gestorven en uw leven is verborgen met Christus in Cod. Coll. 3 3 Na een geduldig, smartelijk lijden, heeft de Here, in volle zekerheid des geloofs tot zich genomen in het Vaderhuis, mijn geliefde man en onze zorgzame vader en opa Jacomeindert Hagoort in de ouderdom van 72 jaar. Waarder: N. Hagoort-den Boer Elden: L. Hugo-Hagoort F. Hugo IJsselstein: C. Broere-Hagoort J. Broere Waarder: J. Hagoort A. Hagoort-Nap Berkel: J. Hagoort N. Hagoort-Dekker Molenaarsgraaf: W. Hagoort-Oskam B. Oskam Waarder: R. Hagoort G. Hagoort-Kon Bodegraven: L. Hagoort C. Hagoort-Ieperenburg Dreumel: G. Hagoort B. Hagoort-Terlouw Driebruggen: H. Hagoort L. Hagoort-Zuidam Nieuwerbrug: P. Hagoort E. Hagoort-de Leeuw Linschoten: J. Hagoort C. Hagoort-Hamoen klein- en achterkleinkinderen Waarder, 18 december 1979 Groendijck 37. De teraardebestelling zal plaatshebben op vrij dag 21 decemer 1979 op de algemene begraaf plaats te Waarder. Aankomst aula 13 uur. De rouwdienst in de Gereformeerde Kerk in Waarder vangt aan om 12 uur. Gelegenheid tot condoleren op donderdag 20 december 1979 aan het sterfhuis van 19.00-20.30 uur en na afloop der begrafenis in Kerverland. Geen bloemen, geen toespraken. God heeft tot Zich genomen onze lieve zuster Clara Johanna Barbara Gunning weduwe van J. H. Bosschieter. Geboren 1 februari 1879. Ze laat een grote leegte bij ons achter. B. H. W. Plooij-Gunning M. van der Flier-Gunning. Amsterdam, december 1979. Hospice Wallon. Jezus Christus, gistren. heden komt voor eens en komt voor goed lied 300 6 Ged. In volle zekerheid des Geloofs is, voor ons nog onverwacht, door haar hemelse Vader thuisge haald onze lieve en zorgzame tante Maria Pot op de leeftijd van 72 jaar Nieuwkoop: H. P. van Aalst-Neumann J. R. van Aalst Hoogeveen: W. Neumann H. Neumann-Lodema Amersfoort: J. H. Neumann D. Neumann-v.d. Kommer De Glind: H. Neumann L. M. Neumann-Bakker Heerhugowaard: M. Neumann W. Neumann-Schulte Voorthuizen: E. Ruhl en onze kinderen Amsterdam, 17 december 1979 Niftrikhof 1-409 Corr. Elzencamp 5, 7907 AZ Hoogeveen. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 21 de cember om 13.00 uur op de begraafplaats „Vre- denhof" aan de Haarlemmerweg te Amster dam. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren, in de ontvangkamer van de be graafplaats. Heden behaagde het de Heer tot Zich te nemen onze innig geliefde en zorgzame broer, zwager en oom Jan Rodenburg Mzn op de leeftijd van 78 jaar Overschie: A. Rodenburg Oude Wetering: J. J. v.d. Berg-Rodenburg C. v.d. Berg Overschie: K. Rodenburg Oud Beijerland: M. Rodenburg A. H. Rodenburg-Dane Delft: N. A. Rodenburg Bodegraven: P. Rodenburg Overschie, 16 december 1979 Tempelweg 26 Geen bloemen Liever geen bezoek De rouwdienst zal worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk aan de Overschiese Dorpsstraat te Overschie op vrijdag 21 december om 11.30 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de Alg. Oude begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van de kerk. De Here nam uit onze familiekring weg onze lieve zwager en oom Bouke IJtsma in de leeftijd van 71 jaar. Geliefde echtgenoot van G. de Vries Putten, 16 december 1979 Doorn werth: M. van Dijk-de Vries B. van Dijk Surhuisterveen: K. Bolt-de Vries J. Bolt Renkum: J. de Vries W. de Vries-Plettenburg Neven en nichten. „Waar liefde woont, gebiedt de Heer den zegen." Psalm 133:3 (berijmi 'nn SCh Na een kortstondige ziekte nam God tot Ziel imr onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Evertje Brasser op de leeftijd van 75 jaar. G. Brasser J. Brasser W. Brasser-Valkenburg J. Kos-Brasser H. Kos C. Schaap-Brasser E. J. Brasser-Buitendijk. P. Brasser G. Brasser-Zeeman en verdere familie. 18 december 1979. Voorbaan 39, 1271 RR Huizen (NH). Onze zuster is in rouwkamer de Groot, Have straat 25 te Huizen. Gelegenheid tot condoleren woensdag 19 donderdag 20 december 's avonds van 7-8 uu De begrafenis zal plaatshebben zaterdag december te 11 uur op de Algemene Begraa plaats aan de Naarderstraat te Huizen. Aanvang van de rouwsamenkomst in de au te 10.30 uur. |0( Voor de vele blijken van belangstelling na het pl ling overlijden van onze broer en zwager Jan Hendrik Nijland betuigen wij langs deze weg onze hartelijke da Familie Nijland. Almelo, Weth. Hinnenlaan 11 15 december 1979 Het medeleven dat wij van zeer velen hebben o vonden na het overlijden van onze geliefde zo 0 Leendert Los Marsdiep 9, Zwijndrecht, heeft ons hart zeer verwarmd. Wij zeggen allen daarvoor hartelijk dank. IVa ek Namens onze gehele familie P. Los M. Los-Koster Ereprijs 88, Huizen N.H. December 1979 p/ hilips mixer met drie B snelheden. Inclusief twee gardes, twee deeg- haken en een wandbeugel. Adviesprijs 65.- F* f, Als prijswinner ■Tofliezetter met goud- Bm filter van Siemens, maakt filterzakjes over bodig. Regelbare tempera tuur van verwarmings plaatje. Verklikkerlampje voor ontkalking. Aan/uit schakelaar met controle lampje. Incl. vuurvaste kan. 1000 Watt. 12 kops advies- prijs 189.- als prijswinner g 6 kops adviesprijs 145.- als prijswinner ËMB igo elektrische mm snijmachine van kunststof, met roestvrij stalen mes. Snijdt van flinterdun tot lekker dik. Eénknopsbediening. Vermogen 150 Watt, verbruik 4 ct. per uur. Staat muurvast d.m.v. zuignapjes. Als prijswinner folie-lasapparaat voor het diepvriesklaar verpakken van levens middelen. Vermogen 60 Watt, verbruik 1 ct. per uur. Als prijswinner Drie folierollen als prijswinner /taliaans espresso apparaat, met stoom- tuitje om de echte capuccino te maken. Vermogen 1000 Watt, verbruik 28 ct. per uur. Adviesprijs 695.-Als jTIT/1 prijswinner erveerwagen van Uj Salton, is tegelijkertijd rechaud. Houdt gerechten urenlang in perfecte conditie. Speciale hot-spot voor dranken en soepen. Adviesprijs 412.- Als prijswinner 'elektrische apparaten' Zolang de voorraad strekt. Onze hartelijke voor uw medeleven langstelling na het den van mijn vroui Jannetje Splinter-Bakl m Uit aller naam: C. Splint Landsjneer, Rietlan december 1979. Bij beschikking van rondissementsrechtbar Zwolle d.d 11-12-1979 gens geestelijke stoon der curatele gesteld J0 NA PETRONELLA HA geb. 31-12-1925, verbli in de inrichting voor g zwakken 's Heeren zenoord. Fokko Kortla 25. Ermelo. Mr. B. H. Bongtfjj advokaat en Kerkplein 12 7731 CS O mme: Bij beschikking van rondissementsrechtbanl Zwolle d.d. 11-12-1979 gens geestelijke stoori der curatele gesteld P BRUINTJES, geb. 29- verblijvende in de mri voor geesteszwakken, ren Loo-Lozenoord. Kortlanglaan 25, Ermel. Mr. B. H Bongi advokaat en Kerkplein 12 7731 CS Omm, nfe

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14