-ooo- REVIUS enschede stichting schooladviescentrum J qb DEVENTER een docent(e) gemeente apeldoorn ONDERWIJSKUNDIG ADVISEUR (M/V) IN DE STICHTING CENTRAAL ORGAAN REGIONALE ORGANEN (C.O.R.O.) Utrecht. BELEIDSMEDEWERKER (v/m) EEN HOOFD Zorgvakken (huishoudkunde en gezondheidskunde) x M «MMfeeiselele M Nf schoolbegeleid(st)er docent(e) Engels docent(e) Frans O- orthopedagoog DOCENT EC0N0MIS( WETENSCHAPPEN 14 DOCENT BIOLOGIE 1 ist rij« ms LERAAR/ LERARES ECONOMIE I en/O IK Gouda „De Ontmoeting" een vormingsleidster docenten een Docent(e) voor lichamelijke opvoeding, Docent(e) voor FRANS, ZATERDAG 15 DECEMBER 1979 TROUW/KWARTET UB De Christelijke Scholengemeenschap "Revius" voor l.t.o., l.h.n.o., m.a.v.o., hui.v.o. en v.w.o. vraagt m.i.v. 18 februari 1980 Geschiedenis en Latijn, 1e graad voor vervanging in de periode van 18-2-1980 tot omstreeks 1-6-1980. Ook naar een deelbetrekking kan gesolliciteerd worden. Orue scholengemeenschap heeft afdelingen voor l.t.o., l.h.n.o., m.a.v.o., h.a.v.o. en v.w.o. Thans hebben wij 1250 leerlingen. Dit aantal neemt nog toe omdat enkele afdelingen alleen de eerste twee leerjaren kennen. Van sollicitanten verwachten wij dat zij bereid zijn om: - samen met collega's het onderwijs uit te bouwen. - deel te nemen aan het overleg over de vernieuwing van het onderwijs. - het Christelijk onderwijs vanuit eigen levenshouding gestalte te geven. Schriftelijke sollicitaties kunt u zenden naar de rector de heer drs. W.IJ. Zandstra, Fred, van Blankenheimstraat 21, 7415 VS Deventer. Deze verstrekt ook inlichtingen. Telefoonnummer 05700-27070. Bij het stafbureau Beleidsontwikkeling van de afdeling Onder wijs ter secretarie komt vacant de functie van voor het kleuter-, gewoon lager en buitengewoon onderwijs. Tot de werkzaamheden van deze functionaris behoren o.m. a. het uitbrengen van adviezen m.b.t. de ontwikkelingen binnen het kleuter- en het lager onderwijs en de mogelijkheden tot realisatie hiervan binnen het Apeldoornse onderwijs; b. het uitbrengen van adviezen betreffende benoemingen van onderwijzend personeel bij het kleuter- en lager onderwijs; c het uitbrengen van adviezen t.a.v. de praktijk van het onderwijs (leerplannen, lesroosters, leermiddelen enz d. het onderhouden van contacten met het onderwijsveld, onder wijsbegeleidingsdienst enz.; e. het participeren in overlegorganen, commissies en werkgroepen. De gedachten gaan uit naar kandidaten, bij voorkeur in het bezit van de akte Pedagogiek M.O.-A en met - ruime ervaring in een of meer van de bovengenoemde sec toren van het onderwijs en de daarin plaatshebbende vernieu wingsprocessen; - goede contactuele eigenschappen; - goede mondelinge en redactionele uitdrukkingsvaardigheid. Ervaring in een soortgelijke functie strekt zeer tot aanbeveling. De aanstelling geschiedt maximaal in de rang van referendaris (salaris tot f 5.211.— bruto per maand). Nadere informaties kunnen telefonisch (055 - 77 11 22) worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Onderwijs, de heer L B. Hanenberg (tst. 2225) en bij de vertrekkende onderwijskun dig adviseur, de heer J. Kist (tst. 2231). Sollicitaties onder nr 2528 te richten aan de directeur van de diénst Personeel en Organisatie. Stadskantoor. Postbus 9033. 7300 ES Apeldoorn. werken de veertien Regionale Organen van het Leerlingwezen samen. Voor de uitvoenng van haar landelijke taken - (beleidslondersteuning, belangenbehartiging en vertegenwoordiging van de regionale organen - kent de stichting een bureau, gevestigd te Eén van de vijf medewerkers heeft een benoeming elders aanvaard. Het Bestuur nodigt daarom geïnteresseerden uit te solliciteren naar de functie van Taak aanduiding het deelnemen (voor een halve weektaak) aan de werkzaamheden van de "Project groep Stimulering Participatie-onderwi|S". die zich ten doel stett de menings vorming te bevorderen bij betrokkenen in de tweede fase van het voortgezet onderwiis over achtergronden en mogelijkheden van het didactisch principe "participerend leren"; het leveren van een aandeel in beleidsontwikkelingen op onderwijskundig gebied met betrekking tot het directe werkveld der Regionale Organen; het deelnemen aan een aanfal landelijke overleg- en adviesgroepen. Een meer specifieke taakstelling wordt in nader overleg vastgesteld. Vereisten: - een opleiding op academisch of daarmee gelijk te stellen niveau; - ervaring in educatieve werkzaamheden met jongeren; - bekendheid met beleidsontwikkelingen rond leerlingwezen, beroepsbegeleidend onderwijs en vormingswerk en de problematiek in de relatie onderwijs, arbeid en arbeidsmarkt, - ervaring in het stimuleren en ondersteunen van instituten en organisaties in hun ontwikkelingsproces; - kennis van de toepassing van audio visuele middelen in informatie-overdracht strekt tot aanbeveling; - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - contactuele en organisatorische kwaliteiten; - het vanuit hecht teamverband geheel zelfstandig kunnen functioneren. Salaris: volgens rijksregeling, afhankelijk ven leeftijd, opleiding en ervaring (max. BB.RA. 130) Rechtspositie: volgens rechtspositiebesluit leerlingwezen. Standplaats: Utrecht. Indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Belangstellenden voor deze functie kunnen een informatiepakket aanvragen: tel 030 941041 tst 244 Mondelinge informatie kan worden ingewonnen bij de directeur, L. Bus, tel. 030 941041 (bureau) of 03402-41233 (privé). Sollicitaties, onder vermelding van motivatie en curriculum vitae, binnen tien dagen in te zenden aan het bureau en te richten aan het Bestuur van de stichting C.O.R.O.» Postbus 2475. 3500 GL Utrecht. Stichting Christelijk Onderwijs te 's-Gravenhage Het bestuur vraagt zo spoedig moge lijk voor de Ds. D. J Karresschool, Naarderstraat 102 Wij zoeken iemand die: bereid is te werken vanuit P.C. achtergrond kan functioneren met grote mate van zelfstandigheid in samenwer king met het team. bereid is te werken aan de integra tie met de naast de school geves tigde kleuterschool. over ruime didactische ervaring beschikt. Er zijn vakleerkrachten voor lichame lijk oefening, handwerken en muziek, alsmede een actieve oudercommissie, aanwezig. Informaties kunnen worden ingewon nen bij het waarnemend hoofd, de heer A. J. v. d. Sar, tel. 070-457061 (school) of 01740-20275 (thuis). Sollicitaties richten aan het bestuur van de Stichting Christelijk Onderwijs, Nassau Zuilen- steinstraat 4. 2596 CB 's-Gravenhage. Uithuizermeeden (Gron.) De Chr. School voor LHNO en MHNO „Preludium" te Uithuizermeeden vraagt voor zo spoedig mogelijk in een tijdelijke betrekking een lerares voor 12 lessen per week aan het LHNO Sollicitanten, het liefst met enige erva ring. die in team-verband zich enthou siast voor het Christelijk Onderwijs willen inzetten worden verzocht hun brieven zo spoedig mogelijk te zenden aan het Bestuur van de Groninger Chr. Boeren- en Tuindersbond, Praedinius- singel 15. 9711 AB GRONINGEN. Na ontvangst wordt u een staat voor het verstrekken van inlichtingen toe gezonden. Informaties worden op verzoek graag verstrekt vanuit de school, tel. 05954-2527 (buiten schooltijd 2528). Het PEDAGOGISCH CENTRUM te Enschede zoekt in verband met de pensionering ven de medewerkers, per 1 april 1980 voor de afdeling Onderwijssysteembegeleiding een ONDERWIJSKUNDIG MEDEWERKISTIER (vacature 166) voor een begeleidingsopzet voor kleuter- en lagere scholen in Enschede. Hoofdaccenten van de begeleidingsopzet: 1. Onderwijsvernieuwingen vinden plaats vanuit activiteiten van het totale schoolteam. 2. De opvoedingsrelatie leerkracht-leerling, met als specials aangrijpingspunten: - individualisatie in het onderwijs - aandacht voor sociale vorming en creativiteit - een opvoeding tot een zelfstandige menings vorming - onderwijsprocessen die voeren tot optimale kennis, gezien vanuit de mogelijkheden van hat kind 3. Het helpen realiseren van een schoolsysteem voor 4-12 jarigen vanuit genoemde uitgangs punten in overeenstemming met de identiteit van de school. Betrokkene zal vanuit deze begeleidingsopzet met een vijftal schoolbegeleiders en onderwijs kundigen. schoolteams begeleiden om het bovengenoemde verder gestalte te geven. - Het doctoraal examen in een van de sociale wetenschappen of het diploma Pedagogiek MO b Goede contactuele eigenschappen. Organisatietalent. - Betrokkene moet een positieve houding hebben t.o.v. het confessionele onderwijs. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tussen f. 3646.- en f. 4441.- of tussen f. 3981.-- en f. 5211,-- bruto per maand. Voor zeer ervaren krachten is een maximaal salaris van f. 6023.-- niet uitgesloten. Oe mogelijkheid deze functie in deeltijden te verrichten is onder bepaalde voorwaarden denkbaar. Belangstellenden worden in dit verband verzocht, de door hen geprefereerde arbeidstijden op het sollicitatieformulier te vermelden. nden nan aan waak na hat verschijnen van dit blad aan aottcftatiafoOTMjfiar aanvragen bij hat bureau Perso- naaiskauza van da Secretarie (postbus 20, 7500 AA Enschede) onder vemelding van het betraf- De bekende, bij de gemeentelijke overheid gebruike/i/ke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Ben psychologisch- en medisch onderzoek maken deel uit ven de selectieprocedure. Ne ontvangst van het solli citatieformulier zal aan tedere sollicitant een selectiesta tuut worden toegezonden. Hierin staan de rechten ven de sollicitant vermeld. De Stichting Schooladviescentrum te Utrecht, Maliebaan 59, telefoon (030) 33.12.72, waarin het openbaar, protestants-christelijk en rooms-katholiek onderwijs in de gemeente Utrecht samenwerken, vraagt een voor de individuele leerlingenbegeleiding. Korte taakomschrijving: In samenwerking met medewerkers van de themagroep individueel onderzoek en advisering, uitvoeren van individuele onderzoeken; In teamverband meewerken aan de ondersteuning van scholen bij vernieuwing, die zich richt op verbetering van de zorg voor indivi duele leerlingen. Vereisten: Doktoraal examen opvoedkunde of psychologie. Gewenste speciali saties: orthopedagogiek, klinische pedagogiek, ontwikkelingspsycho logie; Psychodiagnostische scholing en ervaring; Kennis en/of ervaring op het gebied van veranderingsprocessen in het onderwijs. Tot aanbeveling strekt: Ervaring in het kleuter- en/of lager onderwijs en/of met de begelei ding van het onderwijs. Arbe idsvoorwaarden Aanstelling geschiedt op grond van opleiding, leeftijd en ervaring vol gens rijksregeling (salarisgrenzen van f 2.967,- tot f 6.023,— bruto per maand, bij een full-time dienstverband, voorlopig voor de duur van 3 jaar, bij voorkeur voor 38/40 werktaak). De bij de Gemeente Utrecht geldende regelingen zijn van toepassing o.a. opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, I.Z.A.-ziek- te kosten regeling. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de leden van de sol licitatiecommissie: Ronald Claase, Pieter Appelhof. Sollicitaties onder vermelding van nr. 79.2.21 binnen 10 dagen nè verschijnen van dit blad te richten aan de secretaris van het Bestuur van de Stichting Schooladviescentrum te Utrecht, Maliebaan 59, Postcode 3581 CE. maliebaan 59 utrecht telefoon (030) 33 12 72 Ichthus College Drachten Christelijke Scholengemeenschap voor lyceum, havo en pedagogische akademle Raai 200. Drachten. Tel. 05120-15725 Het bestuur zal gaarne per 1 augustus 1980 willen benoemen Andreas College Drachten Chr. Scholengemeenschap voor havo en atheneum Lauwers 200, Drachten. Tel. 05120-19659 aan het Ichthus College een Beschikbaar is een 1 e graads v.b. Het Ichthus College telt 1200 leerlingen, waarvan 150 van de pedagogische akademie. Het is de bedoeling dat de nieuwe docent(e) Engels les gaat geven aan de afdelingen lyceum en havo. aan het Andreas College een Beschikbaar is een 1 e graads v.b. Het Andreas College is een nieuwe school waarvan, als de school in 1982 volgroeid zal zijn, het leerlingenaantal naar schatting 650 zal bedragen. Gezocht wordt naar een docent(e) met ervaring in de bovenbouw. Sollicitanten die het Christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen, worden verzocht hun sollicitatie vóór 10 januari 1980 te richten aan: voor het Ichthus College: drs. T. Heeringa, Postbus 154.9200 AD Drachten. voor het Andreas College: B. J. van der Veen, Postbus 76.9200 AB Drachten. - onderwijsadviescentrum noord-twente Het ONDERWIJSADVIESCENTRUM NOORD-TWENTE is een regionale schoolbegeleidingsdienst, gevestigd in Almelo. In verband met vertrek van één van onze ortho-pedagogen vragen wij voor de gemeenten Den Ham en Hellendoorn een (mnl./vrl.) Globale taakomschrijving: doen van diagnostisch onderzoek bij leerlingen met leer- en/of gedrags moeilijkheden; O voeren van adviesgesprekken met leerkrachten en ouders; opstellen en begeleiden van handelingsplannen. Een en ander vindt plaats in samenwerking met een schoolbegeleider. Funktie-eisen: opleiding op akademisch of vergelijkbaar niveau; O ervaring met het opstellen van handelingsplannen; psycho-diagnostische scholing en ervaring; bezit van rijbewijs B-E. Algemene informatie: Vanwege het samenwerkingskarakter van de dienst geeft het bestuur voor deze funktie de voorkeur aan kandidaten met een Protestants-Christelijke achtergrond. De salariëring is volgens rijksregeling. De rechtspositie van de gemeente Almelo is van toepassing. Gegadigden kunnen een sollicitatieformulier en informatiemateriaal aan vragen bij het Onderwijsadviescentrum Noord-Twente. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de heer C. v.d. Berg (ortho pedagoog) telefoon (05490) 2 00 55 (kantoor) of (05499) 24 89 (privé) of tot de heer J. v.d. Laar (ortho-didaktisch medewerker). Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het bestuur van het Onderwijsadviescentrum Noord-Twente, Postbus 62, 7600 AB Almelo. AF Ihet C if.O ei KATWIJK Piet Groen College Chr. Scholengemeenschap»"" Atheneum-Havo |EC Prins Frederikdreef 15 Tel.: 01718-16342 Gevraagd per 16 januari 19 (economische wetenschappt en handelswetenschappen) |Se pr; vert Ie vo Van sollicitanten wordt verw dat zij achter de doelstellingen d( het christelijk onderwijs staan :.RVE i .TM Bof) :f/ë n tuur Sollicitaties en inlichtingen bij de ree91 G. L. Heij, aan het adres van de scha J Rotterdam Schlebroek/Hlllegersberg Christelijke Scholengemeenschap „MELANCHTHON" v.w.o.-h.a.v.o.-m.a.v.o. Van Bijnkershoekweg 97 3052 PB Rotterdam Gevraagd voor zo spoedig mog (vervanging wegens ziekte) met 1e graads bevoegdheid voor 7 13 uur. Wanneer u vanuit uw overtuiginj het Protestants Christelijk ondei wilt werken, kunt u uw sollicitatie ten aan de waarnemend rector vi scholengemeenschap. Inlichtingen bij de waarnemend rector, ir Visser, tel. school 010-223366, p 070-861982. ktii Niei bevo ond< 3 I Christelijk Vormingsinstituut Bleulandweg 7, 2803 HG Gouda Tel.no. 01820-24567 Gevraagd voor zo spoedig mogelijk van positief christelijke beginselen, die mee werken aan de volgende programma's: Maatschappelijke Oriëntering Kinderverzorging Naaien Textiele werkvormen Afgestudeerden van P.A. of S.A. en bezit van N.-akten genieten de voorkeur. Benoeming van onbevoegden is eventueel gelijk, indien het bestuur de bekwaamheid a wezig acht. Sollicitaties: T. Glismeijer, direkteur, Kievitsh vel 40, 2411 LL Bodegraven. Tel. 01726-142 hl ib'm ede c Gevraagd aan de Reformatorische Sd lengemeenscnap „Guido de Brés' Rotterdam per 1 januari 1980 of zo sp dig mogelijk daarna: Engels Lich. Oefening 24 ui, 1 29 Uljers 1e. 2e. 3e Sollicitaties aan de rector, drs. M. graaf. Schooladres: Postbus 9202, Haastrei straat 25. 3079 DC Rotterdam Tel.: 010-826644 (school). 01807-17! 01 (Privé). MIJDRECHT Veenlanden College Chr. Scholen gemeenschap voor MAVO, Atheneum. gevraagd: per 16 januari 1980 16 uren. op maandag en woensdag (waamtf wegens zwangerschapsverlof, mogelijk zijn pl augustus 1960 uren vakant). Per 15 maart 1980 een 12 uren. 1ste of 2e graads bevoegdheid op dins woensdag, donderdag (waarneming wegens ri gerschapsverlof) Van sollicitanten wordt verwacht dat zij mede ge$ willen geven aan het Christelijk karakter van school Inlichtingen over deze van, jres worden vers' door de rektor P. Wedzirv-a te' 02979-3459 of 415082 (privé) Sollicitaties, onder vermelding van bevoegdheid varing. referenties en godsdienstige overtuigin richten aan de rektor. Dukaton 8. Mijdrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 20