lo Aj (fiscaal-)iuristen en (fiscaal-lecono lo Hou ze in de gaten! Hoofd afdeling Pensioenconsulenten de rijksoverfield vraagt adjunct-accountant 1e klasse Kinderen zijn kinderenVfeaischuwen is niet genoeg. SECRETARIAAT VAN DE ROOMS-KATHOLIEKE KERKPROVINCIE IN NEDERLAND R.K. STUDIESECRETARIS f De Commissie van de Europese Gemeenschappen adjunct-hoofd voorlichtingsdienst Den Haag delta lloyd beleidsmedewerker (mnL/vri.) vac. nr. 9*14210156 voor hel Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk tb.v. de Directie Sportzaken, Afdeling Ontwikke ling Sportbeleid en Sportieve Recreatie De afdeling houdt zich bezig met vraagstukken samenhangend met de plaats en de betekenis van de sport is de samenleving, het beleid dat ter zake wordt gevoerd en het bepalen van de rol, die de Rijksoverheid daarbij speelt, ook In financieel opzicht. Taak: bijdragen aan de beleidsontwikkeling op het gebied van de sport in het algemeen en de planmatige professionalisering van de sport in het bijzonder. Hiertoe behoort: inventariseren en analyseren van knelpunten van de belangen behartiging van werkgevers en werknemers in de sport, coördinatie tussen vraag en aanbod op de markt voor beroepssporttechnlsch kader, bezet ting van arbeidsplaatsen, scholing en vorming en arbeidsomstandigheden van werknemers in de sport, maatschappelijke en sportmedlsche begeleiding; ontwikkelen van beleid in deze, zo nodig aan do hand van formele modellen; bijdragen aan het Initiéren en begeleiden van onderzoek en vertalen van de resultaten in termen van beleid: vertegenwoordigen van de afdeling in en buiten het departement Vereist: voltooide universitaire opleiding in een der sociale wetenschappen, b.v. organisatie sociologie, politicologie, economie of rechten. Standplaats: Rijswijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f5211,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 5 januari 1980. medewerker (mnL/vri.) vac. nr. 9-415410156 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk tb.v. de Centrale Directie Planning en Coördinatie, Bureau Beleidsontwikkeling en Decentralisatie Het bureau heeft tot taak op middellange termijn die veranderingen in het beleid te bevorderen, die bijdragen aan de oplossing van geconsta teerde knelpunten op het terrein van het specifieke welzijn. Belangrijke aandachtspunten daarbij zijn de decentralisatie, democratisering, harmonisatie en coördinatie van het specifieke welzijnsbeleid, naast ondersteunende beleids- voorbereidende werkzaamheden in de directie t.b.v. de rol van de minister als coördinerend minister voor het welzijnsbeleid en Lb.v. de afstemming van sectorale beleidsvoorbereidende werkzaamheden op generale beleidsuitgangs punten. In het kader van genoemde aandachtspunten wordt o.m. gewerkt met een projectmatige aanpak via beleldsexperimenten en ontwikke lingsprojecten, veelal In een interdepartementale en/of interbestuurlijke setting. Taak: uitvoeren van plannlngstaken en voort gangsbewaking m.b.t. in voorbereiding of in uitvoering zijnde projecten; verrichten van algemeen ondersteunende werkzaamheden t.b.v. de projectmanagers en projectcoördinatoren, zoals opsporen en verzamelen van documentatie en statistisch materiaal; berekenen van financiële implicaties van voorstellen; meewerken aan de ontwikkeling van normen, methoden en modellen t.b.v. het beleid. In het onderhavige geval zullen de werkzaamheden sterk op bestuurlijk- juridische en bestuurlijk-financiële vraagstukken zijn gericht. Verrichten van secretariaats- en rapportagewerkzaamheden. Vereist: HBO in de administratieve economische en/of statistische richting, of universitaire oplei ding in één van de sociale wetenschappen; redactionele ervaring; kennis van moderne planningstechnieken strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 4441,- per maand. Sollicitaties Inzenden vóór 26 januari 1980. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8*/« vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer On linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw hulsadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA •a-Gra- venhage. De opleiding tot bij de rijksaccountantsdienst studeren met een salaris be rijksoverheid biedt de mogelijkheid om opgeleid te worden tot adjunct-accountant 1e klasse bij de rijksaccountantsdienst. Deze dienst vormt een onderdeel van de rijksbelastingdienst. De opleiding wordt, voor wat het theore tische gedeelte betreft, mede verzorgd door het Nederlands Instituut voor Register accountants (NIvRA). Daarnaast krijgen de studenten praktische vorming. Gedurende het eerste deel van hun studie (ongeveer 3 jaar) ontvangen zij een salaris dat thans f 1362,- per maand bedraagt. Voor 20-jarigen en ouderen gelden i.v.m. het minimum(jeugd)loon hogere bedragen. Bij de benoeming in ambtelijke dienst (aan het einde van het derde studiejaar) wordt dit salaris aanzienlijk verhoogd, terwijl kort daarna bij de benoeming tot adjunct accountant (in het algemeen in december van het vierde studiejaar) een verdere verhoging volgt. Het maximum salaris van adjunct-accountant bedraagt thans f4441,- per maand. Twee jaar na de benoeming tot adjunct accountant kan men bevorderd worden tot adjunct-accountant 1e klasse bij de rijksaccountantsdienst. Het maximum salaris van deze rang is op dit moment f 5211,- per maand. Aan de hogere rangen zijn thans de volgende maximum salarissen verbonden: accountant f 6604,-, hoofd accountant-titulair f 7196,-, hoofdaccountant f 7844,- per maand. De genoemde salaris bedragen zijn gebaseerd op de per 1 juli 1979 geldende salarisschalen. De bedragen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn - of in 1980 hopen te komen - van het einddiploma VWO, gymnasium, atheneum, heao of hbs. Voorts dient u op 1 september 1980 niet ouder te zijn dan 24 jaar (in geval van reeds vervulde militaire dienst wordt deze grens op 26 jaar gesteld). Over de opleiding en de functie van adjunct-accountant is een brochure ver schenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen - uiteraard geheel vrijblijvend - de brochure schriftelijk of telefonisch aanvragen bij het Ministerie van Financiën, Bureau Uitvoering vorming en opleiding van de Directie Personeel van de belastingdienst, Postbus 20201,2500 EE 's-Gravenhage; telefoon (070) - 76 67 60. Bij schriftelijke aanvragen wordt verzocht het vacature nummer 9-3883/0156 te vermelden (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe). De aanvraag van deze brochure moet uiterlijk 24 januari worden ingezonden in verband met het op 7 of 14 februari te houden schriftelijke gedeelte van het vergelijkend toelatingsonderzoek. HERHAALDE OPROEP Biltstraat 121 - Postbus 13049 - 3507 LA Utrecht - 030-33.42.44 vraagt per 1 mei 1980 een KERKELIJK KADER (M/VR) Deze functionaris heeft tot taak het ter hand nemen, stimuleren en coördineren van studies betreffende het ambt en nieuwe bedieningen in -de R.K. Kerk, zulks in samenwerking met commissies en andere organen binnen de R.K. Kerkprovincie, die zich op dit terrein bewegen. Tot zijn/haar taak behoren mede zaken betreffende kerkopbouw. Voor de vervulling van deze vacature denken wii aan iemand met: - een voltooide universitaire theologische opleiding - ervaring op genoemd terrein - een actieve beheersing van moderne talen - organisatorische kwaliteiten Honorering nader overeen te komen. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door Dr. O.F. ter Reegen, telefonisch bereikbaar op werkdagen onder nummer 030 - 33.42.44. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige gegevens en opgave van referenties, kunnen worden gericht - binnen 3 weken na verschijning van deze advertentie - aan de directeur van het S.R.K.K. Ook aan hen, die de aandacht op een mogelijke kandidaat willen vestigen, wordt verzocht op deze advertentie te reageren. De Commissie van de Europese Gemeenschappen zoekt een hoofdadministrateur (mannelijk of vrouwelijk), die kan optreden als adjunct-hoofd van haar Pers- en Voorlichtingsbureau in Den Haag. Vereiste kwalificaties: universitaire opleiding (academische graad) en zeer goede betrekkin - gen met de Nederlandse dag- en weekbladpers alsmede een grondige kennis van de structuur en organisatie van radio en televisie in Nederland; grondige kennis van de communautaire problematiek en goede kennis van de organisatie van de Europese Gemeenschappen; een ruime, voor de functie bruikbare, ervaring; uitstekende kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift en een goede kennis van een andere taal der Europese Gemeenschappen onderdaan van een lidstaat van de Europese Gemeenschappen. Bij voorkeur zouden kandidaten tussen 35 en 50 jaar oud moeten zijn, maar oudere en jongere kandidaten zijn ook welkom om zich te melden als zij op bijzondere kwalificaties kunnen wijzen. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het belang dat de Commissie aan de vervulling van deze post hecht. Gelieve een gedetailleerd curriculum vitae naar onderstaand adres te sturen met vermelding van de referentie A.H.D.H. De heer A.J. CASTON, JCL 8/21, Commissie van de Europese Gemeenschappen, Dienst-Aanwerving, Aanstelling, Bevorderingen, Wetstraat 200 B-1040 Brussel. Uiterste datum voor het inzenden van de sollicitaties: 15 januari 1980. SIRE RiHxatie aangeboden dooi ck bbd m samenwerking met de Stichting Ideële Redame de rijksbelastingdienst vraagt (mnl./vrl.) Juristen en economen Bij de rijksbelastingdienst bestaat voor een aantal juristen en economen de mogelijkheid in dienst te worden genomen om te worden opgeleid tot inspecteur van 's Rijks Belastingen bij de dienst der directe belastingen. Voor zover zij geen fiscaal-jurist of fiscaal-econoom zijn, dienen zij daartoe een post-d(-ctorale opleiding met een duur van ongeveer 2 jaar te volgen. De eerstvolgende opleiding vangt in september 1980 aan; degenen die voor 1 oktober 1900 hun juridische of economische studie denken af te ronden kunnen zich thans ook reeds aanmelden. Uitsluitend sollicitanten die op 1 september 1980 niet ouder zijn dan 31 jaar kunnen in aanmerking komen voor de opleiding. Tijdens de opleiding wordt een salaris van f 2824,- per maand toegekend. Na het met goed gevolg voltooien van de opl volgt benoeming tot adjunct-inspecteur op ec aanvangssalaris van f 2967,- per maand. or C De adjunct-inspecteur wordt na het volgen van een stage geplaatst aan een van de inspecties van de landelijk gespreide rijksbelastingdienst of aan het ministerie van financiën. Gewoonlijk drie jaar na benoeming tot adjunct inspecteur volgt bevordering tot inspecteur van 's Rijks belastingen. Aan deze functie is een maximum salaris van f 6023,- per maand verbonden. Tot het normale carrièreverloop behoort vervolgens een functie met als maximum salaris f 7196,- per Fiscaal-juristen en fiscaal-economen Bij de rijksbelastingdienst bestaat voor een aan: fiscaal-juristen en fiscaal-economen gelegenheii als adjunct-inspecteur van 's Rijks belastingen, de dienst der directe belastingen te worden aan gesteld. Het aanvangssalaris bedraagt f 2967,- per maand. i is i Degenen die voor 1 juli 1981 hun studie denkenL as te ronden kunnen zich thans ook reeds aanmeld Uitsluitend kandidaten die op de datum van ind« treding niet ouder zijn dan 34 jaar kunnen voor 1 in benoeming in aanmerking komen. n he d< *n i terd Voorlichtingsbijeenkomsten worden gehouden op: 3 Januari te Groningen, centraal belastinggebouw, Dr. C. Hofstede de Grootkade 11; 8 januari te Nijmegen, centraal belastinggebouw, Stieltjesstraat 2; 10 januari te Leiden, Rijksinstituut Belastingen, Breestraat 18; 15 januari te Tilburg, centraal belastinggebouw, Stationstraat 24; 16 januari te Utrecht, directie der rijksbelastingen, Maliebaan 34; 17 januari te Amsterdam, centraal belastinggebouw, Wibautstraat 2-4; 17 januari te Rotterdam, centraal belastinggebouw, Puntegaaistraat 5; De bijeenkomsten vangen steeds om 20.00 uur aan. maand. Verdere promotie is mogelijk. Voor belangstellenden is een brochure verkrljgb met informatie over de rijksbelastingdienst en d< mJ functie van inspecteur bij die dienst. Het wordt op prijs gesteld indien bij sollicitatie! het in die brochure opgenomen aanmeldings formulier gebruik wordt gemaakt. De brochure kan schriftelijk of telefonisch wordtin aangevraagd bij het Rijksinstituut Belastingen, B n Zjji straat 18, 2311 CR Leiden (telefoon 071 -12 564 gepU iets tand I erf, w t hij Ked Ir wi In verband met het - met medewerking van de Rijke Psychologische Dienst - in te stellen selectie onderzoek dient de aanvraag voor de brochure uiterlijk 21 januari 1980 te zijn ontvangen. Alle in deze advertentie genoemde salarisbedrag [t2eij zijn gebaseerd op de per 1 juli 1979 geldende sai regelingen en exclusief 8% vakantie-uitkering. Ta (met lintei h o ods fe Vle lateri 6-1 Delta Lloyd is een der grootste verzekerings bedrijven in Nederland, met werkmaatschappijen voor Levens- en Schade verzekeringen, Beleg gingen en Vastgoed. Jaar omzet: 1,6 miljard gulden. Het totale personeels bestand telt momenteel zo n 3300 mensen. Delta Lloyd Levensverzekering NV, deel van Delta Lloyd Verzekeringsgroep NV, is een bedrijf met een produkten- pakket dat bijzonder veelzijdig en compleet is. goed voor een premieopbrengst van rond de 500 miljoen gulden. Voor ons bedrijfsonderdeel Delta Lloyd Pensioenen zoeken wij in verband met het ver vroegd uittreden van het huidige afdelingshoofd, iemand die de dagelijkse leiding van de afdeling Pensioenconsulenten kan over nemen. De afdeling werkt in teamverband met in totaal 13 medewerkers, waarvan 3 in de administratieve sector. Het hoofd Pensioenconsulenten geeft leiding bij de uitvoering van de volgende afdelingstaken: - het onderhouden en bevor deren van goede betrekkingen tussen Delta Lloyd en relaties, die hun collectieve pensioenregeling bij Delta Lloyd hebben ondergebracht en de daarbij betrokken tussen personen en adviseurs - het, waar nodig en verant woord. verstrekken van adviezen ter verbetering van pensioenvoorzieningen - het, in overleg met de daar voor in aanmerking komende afdelingen, vaststellen van pensioenreglementen, con tracten en andere stukken, benodigd voor een goede uit voering van de pensioen regelingen Spaklerweg 4 (bi| Amstelstation) 1096 BA Amsterdam - het geven van toelichting op de administratieve gang van zaken bij zowel de relaties als bij Delta Lloyd Pensioenen - het ondersteunen van de buitendienst bij de verkoop vi collectieve pensioenregelingei >p i rat oei ine ai enel uk Van kandidaten voor deze evi verantwoordelijke als boeiendi functie verwachten wij ten minste: - een middelbare opleiding of gelijkwaardig kennisniveau - leidinggevende capaciteiten - een commerciële instelling - goede schriftelijke en mondelinge contactuele vaardijw heden - goede kennis van pensioen-f®1 systemen en methodieken om pensioenaanspraken zeker te stellen - kennis van verzekerings- technische, juridische, fiscale e administratieve zaken. Voor eventueel noodzakelijke aanvullende opleiding wordt gezorgd. Meer inlichtingen over aard en inhoud van de functie verstrekljjn desgevraagd de heer C. Lok, telefoon (020) 594 26 16. Uw sollicitatie kunt u richten aan Delta Lloyd Verzekerings groep NV, Sociale Zaken/ afdeling Personeelzaken, t.a.v. mw. H. van Schijndel, Postbus 1000, 1000 BA Amsterdam, t,* o «is

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16