- FAMILIEBERICHTEN ZATERDAG 15 DECEMBER 1979 TROUW/KWARTET Goedemorgen Opa hartelijk gefeliciteerd met uw 80ste verjaardag. Ab. Jo, Henk. Eelko, Gre en Ton. 1954 - 20 december - 1979 Wij vieren met onze kinderen ons zilveren huwelijksfeest Frits en Gé van Faassen Prins Bernhardstraat 7, 7782 RV - de Knm (Ov.) Receptie op de trouwdag van 15.30-18 00 uur in zaal Horstra. Hoofdweg 19, De Krim. Blij. dat de Here ons zo lang spaarde en zegende. hoDen wij met onze kinde ren op vrijdag 21 dec. a s. ons 25-jarig huwelijks feest te vieren. Het zal ons een genoegen zijn allen die ons op die dag willen gelukwensen te mogen ontvangen in ..Concordia" Wier 1 te Baflo. tussen 8 u. en half 10. J. Kroeze J. Kroeze-Kroeske Hendrik Cor Lucelle Rianne. Lieve pa en ma hartelijk gefeliciteerdi met uw 25-jarig huwelijk Lia Enige kennisgeving M. van Bokkem eerder gehuwd geweest met M. de Bondt J. Heijs-Venema eerder gehuwd geweest met T. Heijs geven, ook namens hun kinderen, met dankbaarheid aan de Here kennis van hun voorgenomen huwelijk, dat D.V. voltrokken zal worden op 21 december a.s. Kerkelijke bevestiging van dit huwelijk zal plaatsvin den in de Gereformeerde Kerk te Leek, eveneens op 21 december a.s. 's avonds om 7.00 uur, waar ds. T. Dekker hoopt voor te gaan. Gelegenheid tot feliciteren na afloop van de kerk dienst in één der zalen van de kerk. Schiedam. Julianalaan 28 Nietap, Natuurschoon weg 8 Toekomstig adres: Julianalaan 28 3116 JR SCHIEDAM. ferdi sieben gertruud joldcrsma trouwen d.v. 21 december 1979 om 14.00 uur in het gemeentehuis te dedemsvaart. ons huwelijk wordt kerkelijk ingezegend om 14.45 uur in de gereformeerde kerk te dedemsvaart door ds. a. a. s. ten kate. receptie van 17.00-19.00 uur in gebouw „antenne", wilhelminastraat 3, dedemsvaart. savelbos 136 2710 hg zoetermeer. Wie heeft lust de Heer te vrezen, 't allerhoogst en eeuwig goed God zal zelf zijn leidsman wezen, leren hoe hij wand'len moet. Wie het heil van Hem verwacht zal het ongestoord verwerven, en zijn zalig nageslacht zal 't gezegend aardrijk erven. Dankbaar en blij berichten wij u, dat onze ouders en grootouders P. Jong en T. G. F. Jong-Bult D.V. dinsdag 18 december hun 55-jarig huwelijk hopen te gedenken. Hun kinderen en kleinkinderen: Eindhoven: M. H. van Zwoll-Jong Cora, Reina, Marja, Peter, Boudewijn Amsterdam: H. Ven H. Ven-Jong Renate en Wiebren Peter. Martineke, Els. Henk-Jan Amsterdam: Reinie Jong Broek op Langendijk: M. Jong M. Jong-Wiedijk Fenna en Hilbert Marjan. Pieter. Gerlinda, Renate. Menno, Hedwig, Olga Broek op Langendijk: G Glas N Glas-Jong Leida, Greta, Reinier, Ria. Anton Leusden: G. Westerink B. Westerink-Jong Marinus-Jan, Roland. Elsbeth, Matanja Broek op Langendijk: J. Jong V. Jong-Groen Claudia. Esther. Petra Dorpsstraat 32. Broek op Langendijk. Gé Bongers Gerrie Bongers-van Egmond hopen 4 januari 1980 blij en dankbaar te gedenken dat ze 12'/> jaar getrouwd zijn. Kranenburgerweg 57 Den Haag. Namens hun ouders: J van Egmond J N van Egmond-Driebergen zusters, broers, nichten en neven. Spinozalaan 30 Rijnsburg. Wij danken een ieder, die er aan heeft bijgedragen om de 29ste november voor ons tot een onvergetelij ke dag te maken, van harte. F. Nieuwenhuis J. Nieuwenhuis-Kooistra Aduard. december 1979 A Harkemaweg 2. In plaats van kaarten Woensdag 19 december is het 50- jaar -geleden dat onze ouders getrouwd zijn. Dankbaar voor de vele zegeningen die zij in de jaren mochten ontvangen hopen zij D.V. die dag met ons te vieren. D. Joh. Somsen W. H. Somsen-Smits Zolang de mensen woorden spreken. Zolang wij voor elkaar bestaan. Zolang zult Gij ons niet ontbreken, wij danken U in Jezus naam. Liedboek 488a 2 De kinderen: Eibergen: Hannie en Ben Derk-Jan, Jeroen, Arjen, Wilfred. Castricum: Wil en Pieter. Soest: Sien en Nico Wieke. Annemarie, Irene, Herman. Joost, Niek. Eibergen: Mieke en Henk Berto,.Rick, Henkjan, Anja, Marjon. Wolvega: Ankie en Hans Bob, René, Hans, Ank. Gieten: Anneke en Joop Job, Esther, Ruth. Eibergen: Rita en Dick Marieke, Hanneke, Bart Bibergen: Rita en Channah. Amsterdam: Issabella en Steven. Receptie: woensdag 19 december van 19.00-22.00 uur bij Palsenbarg Hotel de Kroon, Grotestraat 87, Ei bergen. Verder staat er een bus voor de Kankerbestrijding welke wij hartelijk bij u aanbevelen. „Hollenklomp", Burg. Wilhelmweg 9, 7151 AA Eiber gen Tel. 05454-2683. ..Zalig zijn de doden die in de Here sterven" Openbaring 14 13 Voor ons toch nog onverwacht, heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve man, onze vader en opa Jan van 't Riet op de leeftijd van bijna 70 jaar oud-direkteur van de Chr. Talmaschool, Vechtstraat, Groningen. Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Groningen, 14 december 1979 Helperzoom 253. G. van 't Riet-te Nijenhuis Mijdrecht: Jan en Bertien van 't Riet-Hartog Valentijn Susanne Grijpskerk: Lammert en Ankie van 't Riet- Kooy Cobieneke Jan Stephanie Hoogeveen: Piet en Nel Iest-van 't Riet Tjerk Arjan Vianen: Wes en Sieta Haan-van 't Riet Annemieke Martijn Margriet Bedum: Jack en Hannie Kunst-van 't Riet Machiel Reint Jan Ens (N.O.P.): Jacques en Mieke de Vries- van 't Riet De dienst van Woord en gebed wordt gehouden op woensdag 19 december om 12.00 uur in de Gereformeerde kerk „De Ark", hoek Haydn- laan-Helperbrink, Helpman Groningen. Gele genheid te condoleren van 11.15 tot 12.00 uur in de kerk. Na afloop van de dienst wordt vader in familie kring te Wijnjewoude begraven. Geen bloemen - geen toespraken Thuis liever geen bezoek Het bestuur en personeel van de christelijke Scholengemeenschap „De Vinkenborgh" geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer J. van 't Riet Wij verliezen in hem een bestuurslid en een enthousiast oud-direkteur. Qns medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Groningen, 14 december 1979. Mijn hulp is van de Here Die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 Heden heeft de Here in Ziin heerlijkheid opge nomen onze lieve zorgzame zuster en tante Trijntje Bijpost op de leeftijd van 79 jaar. Groenveld: N. Gootjes-Balder Dirkshom: G. Paarlberg-Bijpost E. C. Paarlberg Noordscharwoude: G. N. Slot-Paarlberg Rijswijk (ZJi.) A. K. Rijlaarsdam-Paarlberg P. Rijlaarsdam Dirkshom: C. Paarlberg Dirkshorn, 14 december 1979. 1746 EA, Middenweg 7. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 15 de cember a.s. van 19.00-19.30 uur in t Centrum te Stroet 80 Sint Maarten. Maandag 17 december om 14.00 uur is er een herdenkingsdienst m 't Centrum, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 15.00 uur te Broek op Langedijk. Zover het .West verwijderd is van 't Oosten Zo verheeft Ht; om onze ziel te troosten Van ons de schuld en zonde weggedaan. Psalm 103 God heeft ons gebed gehoord en in Zijn grote barmhartigheid uit haar aardse leven verlost mijn fijne onvergetelijke vrouw en onze lieve en zorgzame moeder, grootmoeder en over grootmoeder Lydia Adriana Lever-Brouwer op de leeftijd van 86 jaar. A. Lever Amsterdam: J. Lever J. M. Lever-Lagerweij Oegstgeest: P. Lever H. S. Lever-Smitskamp Hilversum: Joh. Lever N. Lever-Labrujere Kleinkinderen en achterkleinkinderen. 14 december 1979. „De Amerhorst" Zandbergenlaan 44. 3817 GP Amersfoort. De rouwdienst, welke geleid zal worden door Ds. H. W. Engelkes. wordt gehouden op dins dag 18 december om 11.00 uur in de ontmoe tingszaal van „De Amerhorst". Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst. De begrafe nis zal in familiekring plaatsvinden. Maar blij vooruitzicht, dat mij streelt ik zal, ontwaakt, Uw lof ontvouwen Heden nam de Here tot Zich onze zeer beminde zuster Lydia Adriana Lever-Brouwer Amstelveen: S. Brouwer Nunspeet: M. Brouwer Heerenveen: L. Brouwer G. Brouwer-van Lith Heerenveen: G. Brouwer-Bos Koog a. d. Zaan: A. Zwart-Brouwer S. Zwart-Jzn. 14 december 1979. Bij de Heer thuisgekomen onze schoonzuster en tante L. A. Lever-Brouwers Zij werd 86 jaar oud. Groningen: K. Lever-Hoekstra Sneek: B. Lever-N iemeyer nichten en neven. Amersfoort, 14 december 1979. Ik. Ik ben het, Die u troost Jes. 5112a Na een langdurige en liefdevolle verpleging in verpleegtehuis „Tabitha" te Amsterdam, is in haar Heer en Heiland ontslapen onze innig geliefde moeder en grootmoeder Annigje Rijnsaardt weduwe van Hendrik van Dijk op de leeftijd van 77 jaar. Line van Dijk Hermina de la Rie-van Dijk Dick de la Rie Hendrik van Dijk Alie van Dijk-Wink Alexander G. van Dijk Alice van Dijk-Wolf en kleinkinderen Amsterdam. 13 december 1979 Verpleegtehuis „Tabitha" corr.adres; Bij de Watertoren 12 Schoonhoven Geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 18 de cember om 13.30 uur op de nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een langdurige ziekte en een liefdevolle verzorging in het verpleegtehuis „Den Ooi man" heeft de Heer tot Zich genomen, mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder, oma en schoonzuster Hendrika Johanna Veldhuis geboren Heezen op de leeftijd van 68 jaar. „Zo blijft er dan een rust over voor het volk van God" F. A. Veldhuis Roely Veldhuis Hetty Veldhuis-Prinsen Rianne, Roelien en Anneriek Zelhem: Hanny van den Born-Veldhuis Evert van den Born Monique, Alexander en Han Aalten: Thea Blok-Veldhuis Piet Blok Marjo en Matti J. W. J. Veldhuis Aalten. 14 december 1979 Bredevoortsestraatweg 50 De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 18 december a.s. op de begraafplaats „Berkenho- ve" te Aalten. Vooraf wordt om 14.00 uur een rouwdienst gehouden in het uitvaartcentrum Romienen- diek 2 A. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden hierbij uitgenodigd. Gelegen heid tot condoleren van 13.30 - 13.50 uur. „Mijn ziel is immers stil tot God" Ps. 62 Oude Bundel Op 10 december 1979 heeft de Here God uit haar lijden verlost mijn lieve Vrouw, onze moeder, grootmoeder, zuster en schoonzuster Johanna Margaretha van der Hoe ven-Vermei jden op de leeftijd van 80 jaar. Barchem: A. van der Hoeven Manhattan. Kansas USA: G. A. van der Hoeven A. T. van der Hoeven- van Overeem Guido, Talina, Jonneke, Ian, Martien Groningen: R. Lappöhn R. Lappöhn-Hansen Kim, Ernst, Wendela, Mette Eefde: B. Vermeijden Laren (N.H.): G. Vermeijden Utrecht: B. van der Hoeven J. H. van der Hoeven Apeldoorn: H. W. van der Hoeven H. H. van der Hoeven-Wielinga Barchem, december 1979. De begrafenis heeft inmiddels plaats gevonden op de Algemene Begraafplaats te Warnsveld. Liever geen bezoek in verband met ziekte. Correspondentie-adres: H. W. van der Hoeven, Van Leeuwenhoekstraat 16, 7316 EW Apel doorn. Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben. 2 Cor. 5:1a Heden nam de Here tot Zich na een kortstondi ge ziekte mijn lieve man, onze goede vader en opa Jacob Arij van der Stoep op de leeftijd van 71 jaar. A. E. van der Stoep-van der Ent Ida en Wim Willemieke Cees en Riet Rhoon, 13 december 1979. Mezenstraat 3. Geen bezoek aan huis Liever geen bloemen Gelegenheid tot rouwbezoek maandagavond van 7.45 tot 8.15 uur in het Ikazia ziekenhuis te Rotterdam. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden dins dag 18 december a.s. om 2.30 uur in de Neder lands Hervormde Kerk te Rhoon, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Rhoon. Vertrek vanaf het Ikazia ziekenhuis om 1.45 uur. Na de begrafenisplechtigheid is in het Her vormde Centrum, Bernardstraat te Rhoon, ge legenheid de familie te condoleren. Bedroefd, doch dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft betekend geven wij kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve zoon, onze fijne broer, zwager en oom Cornelis van Hartingsveldt echtgenoot van Joke de Reijdt vader van Pieter en Frank. Schiedam: C. van Hartingsveldt-Neef Wierden: P. van Hartingsveldt C. A. van Hartingsveldt-Aaldijk Harlingen: A. Sucma-van Hartingsveldt G. F. Sucma Schiedam: J. van Hartingsveldt A. van Hartingsveldt-Vreügdenhil Maassluis: N. A. van Tilborg- van Hartingsveldt J. van Tilborg Zevenaar: A. Bakker-van Hartingsveldt H. Bakker Apeldoorn: C. Eelhart-van Hartingsveldt N. B. Eelhart Vlaardingen: J. K. H. van Hartingsveldt Schiedam: S. Timmers G. Timmers-Groeneweg neven en nichten Schiedam, 13 december 1979 Corr. adres: Mgr. Nolenslaan 670 Schiedam. Psalm 42 1 (ber.) In blijmoedige overgave aan haar Heer en Heiland ontsliep op de leeftijd van 89 jaar onze innig geliefde zorgzame moeder en groot moeder Wilhelmima Johanna van Oosterom-Huurman Sedert 19 september 1979 weduwe van Simon van Oosterom. Wageningen-Hoog: J. W. van Huet-van Oosterom W. B. van Huet Ermelo: W. J. Boerman-van Oosterom L. Boerman Rob Ineke Huub Wageningen. 13 december 1979 De Nudehof, Thorbeckestraat 1 Corr.adres: De Vrieslaan 17, 6705 AT Wageningen-Hoog De rouwdienst wordt gehouden in de kerkzaal van de Nudehof. dinsdag 18 december a.s. om 14.00 uur waarna om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Oude Diedenweg te Wageningen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. En ik kom veilig aan 's-Hemels kuj O. dan zal daarin rxijn vreugde pfgc Dat ik heel dicht naast mijn Her mi De Here heeft van ons weggenomen, man, onze zorgzame pleegvader, groo|ip.gt broer, zwager en oom lfci Kors Christiaan de Pous" officier in de Orde van Oranje Naaj Drager van het Bronzen Kruis t member order of the British Empi^l echtgenoot van Lijntje Vreeken, op de leeftijd van 81 jaar. Bilthoven: L. de Pous-Vreeken Berkel en Rodenrijs: Lenneke en Peter Kors Pieter John en verloofde Familie de Pous Familie Vreeken neven en nichten Bilthoven, 13 december 1979 Paltzerweg 10. Corr.adres: Fam. P. C. de Vogel Vosmaerstraat 33, 2651 AX Berkel en Rodenrijs. Liever geen bezoek aan huis Geen toespraken r I De overledene ligt opgebaard in de rc mer van de begraafplaats „Den en Rus de Frans Halslaan te Bilthoven. Er is gelegenheid afscheid te nemen i overledene op maandag 17 decembc 19.00-19.30 uur. De teraardebestellir plaatshebben dinsdag 18 december a 12.00 uur op de begraafplaats „Den en Rflim Bilthoven. Na afloop van de teraardebestelling is e genheid tot condoleren in de ontvang van de begraafplaats. 't Hijgend hert. der jacht ontkoi schreeuwt niet sterker naar 't gt ran de frisse waterstromen, dan ziel verlangt naa Ps le c! Dankbaar voor Gods genade in zijn leve me zijn sterven, geven wij kennis van het c ipu den van onze lieve vader, schoonvader, ord en overgrootvader encj hu Antome Hendrikus ter Hoe' „et weduwnaar van Johanna Vervloe eerder weduwnaar van Cornelis Sch lfi(j in de ouderdom van 95 jaar. Monster: H. Bouts-ter Hoeve H. C. Bouts Rotterdam: M. C. Helmich-ter Hoeve J. H. Helmich Naaldwijk: J. W. Dubbelman-ter Hoeve T. Dubbelman klein- en achterkleinkindei Rotterdam, 13 december 1979 Correspondentie-adres: T. Dubbelman, Smetana 7, 2671 XG wijk. Geen bezoek - geen bloemen - geen toespl De dienst van Woord en Gebed zal D.V. g| den worden in de kapel op de Algemei graafplaats „Crooswijk", Kerkhoflaan 1 terdam, op dinsdag 18 december om 11.0 waarna aansluitend de begrafenis in hetl liegraf aldaar zal plaatsvinden. Vertrek vanaf Albert SchweitzerplaatJ Rotterdam om 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in de kapj afloop van de plechtigheid. Ik kan gaan slapen zonder zorgt want slapend kom ik bij U thuis.' Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgt en wonen in een veilig huis. Psalm 4 iCl ine In vol vertrouwen op zijn Heer en Heila van ons heengegaan onze lieve vader, grojtll overgrootvader Harmannus Blaak sinds 23 mei 1972 weduwnaar van Eke te Nijenhuis op de leeftijd van 80 jaar. Groningen, 13 december 1979. Groningen: Tom en Willy Haan Velsen: Mien en Roel Kleine Groningen: Tine en Harry Weitering H. I. Ambacht: Harm en Bets Blaak Dordrecht: Geert en Fia Blaak «ie- tsc mi d Etten-Leur: Jan en Coby Blaak klein- en achterkleinkinderei De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. dag 18 december 1979 te 14 uur op de beg plaats der N.H. kerk te Nuis, voorafg? door een rouwdienst in de Gereform^"' kerk te Marum. Aanvang 13 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop begrafenis in Ons Centrum achter de Gfer kerk te Marum. Correspondentieadres: Hoornsediep 114, 9725 HN Groningen. Dankbetuiging Wegens de overweldigende blijken van dee'. die wij mochten ontvangen na het overlijd onze man, vader en opa, Jan Knape Mzn is het ons onmogelijk allen persoonlijk te bed Daarom doen we het langs deze weg. We zijn U allen dankbaar. Sommelsdijk: K. Knape-Grof11 Zierikzee: M. A. Knape R. Knape-Noü Pauck Jan Nicole bee di Sommelsdijk, December 1979 Koninginnelaan 32 kit

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14