Bengeltjes zien er uit als engeltje NOG IETS LEUKS OP TV? KIJK IN DE KRANT. FAMILIEBERICHTEN VOORDELIG WINKELEN? KIJK INDE KRANT. Feestmode voor engeltjes bij CM. kunnen van maandag lot en mei vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Op bijna 93-jarige leeftijd is heden in vol vertrouwen op haar Heer en Heiland in Jezus ontslapen, onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Trijntje Schuilenberg sinds 8 april 1972 weduwe van Johannes van Wijk. Op vrijdag 14 december zou zij 93 jaar gewor den zijn Psalm 121 was haar tot troost en bemoediging op haar lange levensreis. Ulrum, 8 december 1979. Haarlem: F. v. Wijk G. v. Wijk-Niemeijer Surhiiisterveen: T. Laanstra-v. Wijk F. Laanstra Heiloo: F. Blaauw-v. Wijk W. Blaauw Utrecht: H. v. Wijk H. v. Wijk-v. Zuijlen Zoutkamp: J. Oostindien-v. Wijk J. Oostindiën Ulrum: A. v. Wijk Klein- en achterkleinkinderen De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 13 december om 14.00 uur in het gebouw „de Wijnstok" van de Geref.. Kerk aan de Asingastraat te Ulrum. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw ,,de Wijnstok". ..De Here is mijn herder. Mij ontbreekt niets." Psalm 23 1 Heden heeft de Here tot Zich genomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Antoni van de Kamp op de leeftijd van 67 jaar. Zeist: W. J. van de Kamp-Woudenberg Jan en Henriëtte Jan. Hans, Ard, Rob Dick en Tjeerda Derk Jaap. Maarten, Tjeerd Canada: Ton en Ruth Zeist: Hanny Zeist. 10 december 1979. Krullelaan 13 Geen toespraken De overledene is opgebaard in „Rouwcentrum van Tellingen", Jufferstraat 1 te Zeist. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag 13 december a.s. van 19.30-20.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in de Gereformeerde „Oosterkerk" aan de Wouden- bergseweg te Zeist op vrijdag 14 december a.s. om 11.00 uur. De begrafenis zal daarna om 12.00 uur plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Zeist. Vertrek van Krullelaan 13 pm 10.45 uur. Het bestuur van de Nederlands Christelijke Installateurs Bond geeft met leedwezen te ken nen dat haar oud-voorzitter, de heer- A. van de Kamp na een korte ziekte is overleden, op maandag 10 december 1979. Wij zullen zijn inzet voor de christelijke organi satie als inspirerend voorbeeld in onze herin nering bewaren. Zijn vrouw en kinderen wensen wij Gods na bijheid toe in de komende tijd. Namens het bestuur en de leden: G. Akkerman, voorzitter J. Poolen, secretaris J. H. H. Jansen, alg. secretaris. In plaats van kaarten. Jezus zeide Ik ben de opstanding en het leven. Joh. 11 25 Heden werd van ons weggenomen onze lieve zuster en tante Jacoba Marigje Verburg op de leeftijd van 79 jaar. Het vele lijden dat haar deel is geweest heeft zij moedig gedragen. Almelo: M. Baggerman-Verburg C Baggerman Bergen (N.H.): C. Verburg-Petrie neven en nichten Beekbergen. ,.Het Zonnehuis". 10 december 1979. Corr-adres M Baggerman-Verburg. ..Het Meulenbelt". Vriezenveenseweg 176. Almelo. De overledene is overgebracht naar het Uit vaartcentrum van de Associatie Uitvaart Ver zorging. Overkrocht 20. Alkmaar. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 14 december om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Alkmaar. WOENSDAG 12 DECEMBER 1979 TROUW/KWARTET Ik weet het niet. ik kan de zin niet vinden van wat god met dit sterven heeft bedoeld. Maar Jezus weende, toen de vriend die hij beminde gestorven was. Hij weet, wat je nu voelt. Met droefheid geven wij kennis dat na een geduldig gedragen lijden uit onze familiekring is*weggenomen onze lieve schoonzoon, zwager en oom Carel Constantijn Willian Bolt in de leeftijd van 43 jaar. Rijsoord: A. Los E. Los-Drinkwaard Rijsoord: B Los T. Los-Luthart Rijsoord: C. Los F. A. Los-Plaisier Oudenbosch: A. A. Sjoukes A. M. Sjoukes-Los U.S.A. Manistee: C. L. Hooghart A. Hooghart-Los Rijsoord: A. Los Rijsoord: E. M. Mans E. Mans-Los neven en nichten 6999 AM Hummelo, 10 december 1979. Keppelseweg 7. Psalm 103 Met droefheid delen wij u mede dat het aardse leven van mijn geliefde zuster en onze lieve tante Elisabeth Mensch heden werd beëindigd. Zij werd op 17-6-1898 te Enkhuizen geboren en zij reisde haar weg met blijdschap. 9404 KW Assen: D. Mens Berkenstraat 36 nichten en neven. Enkhuizen. 11 december 1979 Huize „Herfstzon" Romeynstraat 17. De begrafenis vindt plaats zaterdag 15 decem ber om 14.30 uur vanuit het uitvaartcentrum Breedstraat 66 en zal worden geleid door de weleerw. heer Ds. G. Boogaard, em. predikant van de Ned. Hervormde kerk te Enkhuizen. Wij komen daartoe samen om 14.00 uur. Aan sluitend gaan wij dan naar het kerkhof. Gele genheid tot condoleren vrijdagavond van 19.30 tot 20.30 uur in genoemd centrum. Corr. adres voor Enkhuizen: J. Groot, Wester straat 200 1601 AR Enkhuizen. t Na voorzien te zijn van de sacramenten der zieken, is in vredige overgave aan God zijn Heer, van ons heengegaan onze dierbare oom en mede-broeder pater Fidentius van den Borne o.f.m. doctor in de kerkgeschiedenis lector generalis lector jubilatus Hij heeft de hoge leeftijd bereikt van 89 jaar, was 71 jaar minderbroeder en 64 jaar priester Moge het eeuwige licht nu zijn deel zijn. Namens familie en medebroeders: H. J. Pot o.f.m. gardiaan Katwijk aan den Rijn, 10 december 1979 Huize „De Wulbert" Overrijn 7. De plechtige uitvaartmis zal gehouden worden op vrijdag 14 december om 10.30 uur in de kapel van „De Wulbert". waarna begrafenis op het kloosterkerkhof aldaar. Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd. Dan zal ik juichend stem en snaren tot roem van Zijne goedheid paren. Die, na kortstondig ongeneugt, mij eindeloos verheugt. Op de tijd door God bepaald, mocht mijn lieve man en zo heel fijne levenskameraad Jan Wijtses de Vries naar zijn verlangen, ingaan tot het feest van zijn Heer. Hij werd 77 jaar oud. H. de Vries-Slijkhuis Apeldoorn. 11 december 1979 Asselsestraat 186. De overledene is thuis opgebaard, waar gele genheid is tot condoleantiebezoek donderdag a.s. van 19.00-20.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben, vrijdag 14 december om 12.00 uur op de algemene be graafplaats „Heidehof te Ugchelen (Apel doorn). Op de dag des Heren mocht het feest van zijn Heer binnengaan Johannis Oostrijk ouderling van onze gemeente. Met dankbaarheid denken wij aan zijn ambte lijk werk in ons midden. Ons medeleven gaat vooral uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen 9 december 1979 Zwijndrecht-Groote Lindt Namens de kerkeraad van de Ichthus- wijk: H. J. Koffrie, voorzitter D M. A. Sterrenburg, secretaris. ..Houdt Gij mijn handen beide met kracht omimt"' Met volle overgave is in Heerlijkheid opgeno men mijn lieve man, onze lieve broer, zwager en oom Fredrik Crull eerder weduwnaar van E. Zwaan op de leeftijd van 73 jaar Uit aller naam: J. Crull-Verburg 11 december 1979. Burg. Grothestraat 24. 3761 CM Soest De overledene is opgebaard in de rouwkamer van ziekenhuis ..Zonnegloren' aan de Soester- bergsestraat 125 te Soest. Aldaar gelegenheid tot condoleancebezoek vrijdag 14 december a.s. van 19 00-20 00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 15 december om 11 00 uur in de Julianakerk aan de Julianalaan 19 te Soest, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats hebben tegen 12.00 uur op de Algemene Be graafplaats aan Veldweg aldaar C&ól U tbcfi \fvxfide£i^eA! KENNISGEVN r De Eerste kamer vdri schillenbehandeling deputeerde staten van maakt bekend, dat woensdag. 9 ianuar i ten Provinciehuize. Ac Pieter 20 te Utrecht, i bare vergadering handelen beroepen 0«1 van artikel 41 van <J mene bijstandswet gezetenen der navo gemeenten: 9 30 uur, 9 40 uur, 9. 10.00 uur. 10.10 uur uur Utrecht; 10 40 uur Amersfoort;r 10.50 uur. 11 00 uur uur Soest; 11.20 uur Loenen. Kerstmeisjes in fluweel. Lila met satijn en lintjes. Beeldig zien ze er uit. 't Is maar één keer Kerstmis, 't Zijn nét engeltjes. Links: Vertederend katoenen corduroy jurkje voor kleine "prinsesjes". De zoom, het pasje rond de hals en het tasje zijn van satijn met een lief bloemetjes-dessin. 86-116 gg. Rechts: Wat is ze blij, wat ziet ze er stralend uit in zo'n corduroy feest-overall van echt katoen. De leuke schoudertjes zijn gemaakt van gewatteerd, fijn gebloemd satijn. Met ceintuur. Bene 69.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8