de algemene rekenkamer lo medewerker c. ervaren operator medewerkers vrije universiteit inspektie-assistent WtöÊÊk 1 Perscombinatie NV, 2 Administratieve krachten gSnW^fiolsjï lo p Studeren met een Salaris i Werk bij een krant met overtuiging. «CNV CAPELSE VERPLEEGHUIZEN boekhoudkundig medewerker (ster) Monuta Stichting te Apeldoorn adjunkt-direkteur buitendienst Huyskens &Partners ZATERDAG 8 DECEMBER 1979 TROUW/KWARTET :ri amsterdam De vakgroep Economische en Sociale Geschie denis van de faculteit der Letteren zoekt een wetenschappelijk medewerker (m/v) (vacaturenummer 451 -3379) voor de gehele werktijd voor een periode van vier jaar. Taak: functioneren binnen de vakgroep waar het betreft onderwijs, onderzoek, bestuur en beheer voor resp. 30. 60 en 10% van de werktijd. Van de te benoemen medewerker wordt een belang rijke bijdrage verwacht tot het onderzoek t.b.v. het vakgroepsproject "De economische en sociale trans formatie van hot platteland in een zich industriali serende samenleving; de Nederlandse landbouw van 1750 tot heden". Functie-eisen: doctoraal-examen (sociaal-econo mische) geschiedenis, (landbouw) sociologie of economie. Reflectanten dienen de sociaal-economi sche geschiedenis in hun doctoraalfase te hebben bestudeerd. Kennis van statistische methoden en technieken is vereist. Ervaring met het gebruik van Nederlands statistisch materiaal (XlXe en XXe eéuw) strekt tot aanbeveling. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door prof. W.J. Wieringa, tel. 020-548 30 25 of 020-72 67 04 of door drs. L.M. Douw, tel. 020-548 30 26 of 020- 93 91 30. De afdeling Economie van de Centrale Bibliotheek zoekt een administratief assistent (m/v) (voor 0,6 deel van de werktijd) (vacaturenummer 070-3409) Taak: - uitleen en administratieve werkzaamheden m.b.t. catalogusopbouw. Functie-eisen: - MAVO of HAVO - typevaardigheid - grote mate van accuratesse. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer drs. A van Noord, tel. 020-548 43 14. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amster dam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boele laan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. m De sektor dagbladverkoop van Trouw houdt zich bezig met het beheer en de uitbouw van het abonnementen- en losse verkoopbestand. De werkzaamheden zijn verdeeld over een binnendienst en een buitendienst. Voor het distributie-team van DEN HAAG zoeken wij op korte termijn een (leeftijd 20-25 jaar). De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het toezicht houden op en daadwerkelijk assisteren van dat lokale bezorgapparaat. Dit betekent dat veelal in de vroege ochtenduren gewerkt zal moeten worden. Van deze buitendienst medewerker verwachten wi| dat hij woonachtig en goed bekend is in Den Haag bereid is op onregelmatige uren werkzaam te zijn een opleiding op middelbaar niveau heeft. Naast een aantrekkelijk salaris (conform de buitendienst C A O bieden wij goede - secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor verdere informatie over deze funktie kunt u bellen met de heer A. van Splunter tel. 010-203451 (na 19.00 uur) Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelafdeling van Trouw Kwartet B.V., Wibautstraat 131Amsterdam, t.a.v. mevr. E. Thijssing. is de uitgeefster van de dagbladen het Parool, de Volkskrant en Trouw, en ccn aantal week- en huis-aan-huisbladen met name in de regio Noord-Holland. Op onze incasso afdeling zoeken wij op korte termijn: De hoofdtaken van een der functies zijn: Debiteurenbewaking m.b.v. beeldschermapparatuur; telefo nische en schriftelijke contacten met onze debiteuren. Hieruit vloeit tevens voort ccn veelvuldig contact met onze commerciële afdelingen. De hoofdtaken san de andere functie zijn: Debiteurenbewaking m.b.v. beeldschermapparatuur; behan deling van de dossiers dub. debiteuren. Tevens vloeien hieruit voort contacten met onze commerciële afdelingen, alsmede met onze uitgebreide klantenkring. De werktijden voor de beide functies zijn van 8.30-17.00 uur met 30 minuten pauze. Wij denken voor deze functies aan mensen met een opleiding op Mavo nivo en jdministratieve ervaring en inzicht. Leeftijdsindicatie: vanaf 20 jaar. Nadere informatie over de bovengenoemde functies kunt u verkrijgen bij de heer M Timmlcr. chef Incasso afdeling. tocsteh»225. Sollicitaties kunt u nchtcn aan dhr N Burgers. Perscombinatie afd. Soc Zaken. Wibautstraat 131. Amsterdam, onder vermelding van NB 75 in de linker bovenhoek vraagt een; voor het secretariaat die tot taak zal krijgen zelfstandig te corresponderen met leden en plaatselijke c.q. regionale CNV-afdelingen. Te vens zal hij óf zij secretaris zijn van enkele interne commissies, te weten de propagandacommissie en de districtbestuurdersvergadering. Daarnaast kan hij of zij ingeschakeld worden bij activiteiten de, interne gang van zaken betreffende. Gedacht wordt aan iemand met een behoorlijk inventief en creatief vermogen en die positief staat tegenover het CNV. Opleidingsniveau: HAVO-MEAO of daarmee overeenko mend. Geboden wordt een vrij zelfstandige werkkring met een goede salariëring en gunstige andere arbeidsvoor waarden. Sollicitaties kunt u richten aan de Algemeen Secretaris van het CNV, Postbus 2475. 3500 GL Utrecht. Telefonisch kunnen inlichtingen worden ingewonnen bij de heer C. A. van den Berg, telefoon 030-941041 toestel 135. Bij het Centraal Laboratorium van de Bloedtransfusiedienst, houden ongeveer 1000 medewerkers zich bezig met: Wetenschappelijk en diagnostisch onderzoek; Bereiding van bloed- eiwitkomponenten, bloedcelkoncentraten en immuunreagentia; Produktie van transfusie-apparatuur en infusievloeistoffen. Om de informatiestroom binnen dit werkterrein te verwerken is er bij ons komputer centrum dringend behoefte aan een voor de bediening van onze Honeywell Bull 64/30 met randapparatuur. Er wordt gewerkt in drie-ploegen dienst. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten tot ca. 25 jaar oud, die operating ervaring hebben met de Honeywell Bull 64 systemen. De chef van de afdeling operating (de heer Ceelen) is graag bereid nadere informatie te verstrekken (tel.nr. 020-512.3295). Daarnaast kunt U bellen met onze afdeling Personeelszaken (tel.nr. 020 - 512.3494) om een sollicitatieformulier aan te vragen. 1066CX AmsterdamV DE ICHTHUS KLINIEK - OE MEERHORST CAPELLE A/0 IJSSEL Wegens a.s. huwelijk van één onzer medewerksters, vragen wij op korte termijn voor onze financiële administratie een Onze gedachten gaan uit naar iemand van ca. 20 - 25 jaar in bezit van Mavo/Havo-diploma in bezit van praktijkdiploma Boekhouden of vergevorderde studie hiervoor. Wij bieden een aantrekkelijk salaris, afhankelijk van leeftijd en/of ervaring. Rechtspositieregeling volgens CAO-Ziekenhuiswezen. Sollicitaties aan het hoofd personeelszaken - Hoofdweg 57, 2908 LB Capelle aan den IJssel, telefoon 010 - 508744. >pi iet ibi De Algemene Rekenkamer controleert het financieel beheer van het Rijk en besteedt aandacht aan het doelmatig functioneren van de Rijksdienst en aan de effectiviteit van het beleid. Om deze in omvang en moeilijkheidsgraad toe nemende taken goed te vervullen en mede om te voorzien in vacatures op leidinggevend niveau, die in de nabije toekomst zullen ontstaan, zoekt de Rekenkamer (mnlivrt.) Hiervoor wordt gevraagd: HBS/HAVO/Atheneum, aangevuld met de NIvRA-opleiding of met een andere studie waardoor kennis en inzicht is ver kregen op administratief gebied (SPD/MO/HEAO), op het gebied van de automatisering (AMBI) of op economisch, financieel of bestuurskundig terrein (zoals; doctoraal examen economie, rechten, bestuurskunde of politicologie). Redactionele ervaring strekt tot aanbeveling. Vereist: ervaring op het gebied van controle of onderzoek dan wel in een bestuurlijke functie. Ook zij die bezig zijn met één van de genoemde vervolgstudies kunnen solliciteren; studiefaciliteiten aanwezig. Salaris; afhankelijk van ervaring, opleiding en f leeftijd per maand voor controle-ambtenaar max. f 4441 ,- voor adjunct-inspecteur max. f 5211 ,- voor inspecteur max. f 6023,- voor accountant max. f 6604,- De salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering, i Standplaats: 's-Gravenhage. Een brochure kunt U aanvragen bij de Algemene j Rekenkamer, Postbus 20015, 2500 EA 's-Gravenhag m tel. (070) - 46 92 90. 1 Sollicitaties inzenden vóór 31 Januari 1980 onder vermelding van vacaturenummer 9-4028/0156, aan Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013.-2500 EA 's-Gravenhagi V voor onze relatie, de zouden wij graag in kontakt komen met kandidaten voor de positie van De aktiviteiten van de Monüta^tichting richten zich op verzorging van begrafenissen en crematies, alsmede de verzekering tegen de kosten daarvan. Het werkterrein is in hoofdzaak Midden-Nederland. De vakature is ontstaan uit de behoefte het direktieteam te versterken met een commerciële adjunkt-direkteur, die de aktiviteiten daadwerkelijk "in het veld" kan sturen en begeleiden. De buitendienst omvat 83 medewerkers. De funktieinhoud is veelomvattend en de accenten van de werkzaam heden liggen op het vlak van: verzekeringsacquisitie het begeleiden van een grote groep medewerkers met het daaraan verbonden personeelsbeleid en beheer. Aan hem rapporteren twee hoofdinspekteurs. het onderhouden van kontakten met gemeente- en overheidsinstel lingen, begrafenisfondsen- en verenigingen. het verzorgen van de externe communicatie d.m.v. advertenties, direct-mail e.d. Een uitvoeriger taakomschrijving zal bij aanvang van de sollicitatieprocedure ter beschikking w'qrden gesteld. Een profielschets van de kandidaat, die wij zoeken, omvat o.a.: leeftijd van 35 a 40 jaar heeft bij voorkeur kennis van de Monuta-Stichtingaktiviteiten met minimaal ervaring in de verzekeringsbranche. een hogere beroepsopleiding, eventueel aangevuld met studies in leidinggeven, administratie en sociale vaardigheden goede kontaktuele eigenschappen hij is woonachtig in Midden-Nederland of is bereid te verhuizen. De aan deze positie verbonden primaire en secundaire voorwaarden zijn uitstekend. Kandidaten, die zich wensen te oriënteren, verzoeken wij dit ons buro kenbaar te maken d.m.v. een kort briefje. Wij zenden U dan een uitgebreider inzicht in de funktie en een sollicitatieformulier. Management Consultants Postbus 10, 4849 ZG DORST die: levi het te i ave nas V€ V( voor een functie bij de rijksbelastingdienst tc gf De rijksbelastingdienst biedt de mogelijkheid om te worden opgeleid tot controleur van 's Rijks Belas tingen. De taak van de controleur bestaat uit het vaststellen van de belastingschuld en uit het controleren van administraties van ondernemers. Gedurende de opleiding, die omstreeks 1 september 1980 aanvangt en ongeveer 3 jaar in beslag neemt, wordt het volgende maandsalaris toegekend: 17-jarigen: f984.60; 18-jarigen: f 1118,80; 19-jarigen: f 1253,10; 20-jarigen: f 1387,30; 21-jarigen: f 1521,60; 22-jarigen: f 1655,80 en 23-jarigen en ouderen; 11790,10. Na het met gunstig gevolg voltooien van de studie volgt benoeming tot controleur A. Het salaris be draagt dan f 2690,- per maand voör 21-jarigen en ouderen; voor jongeren geldt een aftrek van f 190.- per maand voor ieder jaar dat zij jonger zijn. Naar alle waarschijnlijkheid zal de controleur A in het westen van het land worden geplaatst. Aan de hogere rangen zijn de volgende maximum salarissen verbonden: hoofdcontroleur: f3981,- per maand; hoofdcontroleur A: f4441,- per maand; referendaris: f 5211,- per maand. Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn van ten minste het diploma MEAO. HAVO of een hiermee vergelijkbare of hogere opleiding. Indien u in 1980 in het bezit hoopt te komen van van de bedoelde diploma's kunt u zich thans ook aanmelden. Om tot de opleiding te worden toegelaten dient u ojW 1 september 1980 niet ouder te zijn dan 40 jaar. g< le Over de opleiding voor en de functie van controleur is een brochure verschenen. In de brochure is een !n' formulier opgenomen dat bij aanmelding móet wor-3( den gebruikt. tf Belangstellenden kunnen - uiteraard vrijblijvend - 1 de brochure aanvragen bij het Ministerie van Financiën, Directie personeel van de belastingdienst Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage, onder duidelijke vermelding van vacaturenummer M 9-3530/0156 t€ Telefonische aanvragen (070) - 76 67 60. al De aanvraag van deze brochure moet uiterlijk ai 14 december 1979 zijn ontvangen in verband met hqei op 10 januari 1980 te houden schriftelijke gedeelte 3! van het toelatingsonderzoek. li s1 De genoemde salarisbedragen zijn gebaseerd op deo: per 1 juli 1979 geldende salarisschalen; zij zijn h exclusief 8% vakantie-uitkering. d

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 18