FAMIUEBERICHTEN w. w. c. Ten Bel I rERDAG 6 DECEMBER 1979 TROUW/KWARTET 11 kunnen van maandag lo! en met vrijdag telefo- ^N. msch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit dlleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Geboren: Floriaan Roelof Pieter (Floor) Joop en Regien Huson- van der Haar Cathalijne en Wim. 6 december 1979, 2716 NA Zoetermeer, Zijlberg 22. Vandaag zijn onze ouders en grootouders A. Koning en H. Koning-Hoogendam 40 jaar in de echt verbonden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Doorwerth, 8 december 1979. Zuid <e O: an eleid hi nder13 dec. 1979 zal het 40 jaar geleden zijn dat onze ge#ders en grootouders L. Metz M. Metz-Post i[|het huwelijk traden. Imkbaar met dit jubileum nodigen wij u uit op de fSbekeptie zaterdag 15 december van 15 tot 18 uur in bouw „IRENE" De kinderen en kleinkinderen RK, Singel 6 eldf D V- zijn wij 20 december 40 jaar getrouwd /veri- C. P. van Elk en J. van Eik-Bakker Ie dankbaar dat wij deze 40 jaar voor elkaar, onze ren en kleinkinderen gespaard bleven. r een ieder die ons wil bezoeken op die dag den wij open huis van 10.30 uur tot 14.30 uur en favonds na 18.00 uur. |mi NG Wassenaar, december 1979 mburglaan 78 i 24 december D.V. hopen onze ouders, grootou- en overgrootouders J. Hoekstra L. Hoekstra-van Hes p 50-jarig huwelijk te gedenken. j willen u graag de gelegenheid geven om hen te (iciteren op 14 december van 19.00-21.00 uur in het »uw ,,'t Heem" (naast de Geref. Kerk) Eikelaan, ^ommenie. Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. traat 910, Assendelft. Voor hem zelf efen verlossing, voor ons een verlies, zo ervaren wij het heengaan van onze lieve vader, schoonvader en opa Harm Koster weduwnaar van Antje van der Werff ridder in de orde van Oranje Nassau die vandaag door zijn Heer werd thuisgehaald. Hij werd 87 jaar. Mij ontbreekt niets. Geleen: L. F. Koster D. C. Koster-Schiewald Liesbeth Alkmaar: E. M. Wallast-Koster M. Wallast Anke Geleen: Harm en Corry Koster-Zonneveld Amsterdam: Harmen F. Wallast Alkmaar, 6 december 1979 Verpleeghuis ..De Hout" Correspondentieadres: Alb. Agnesstraat 15. 1814 MD Alkmaar. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 11 december om 11 uur op de algemene begraaf plaats te Alkmaar. Gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats na de teraardebestelling. De Heere kent degenen die de Zijnen zijn. 2 Tim. 2 19 Heden is afgereisd naar de eeuwigheid mijn lieve zorgzame man en vader en schoonzoon, onze broer, zwager en oom Arie van der Vlist Hij bereikte de leeftijd van 63 jaar. J. van der Vlist-Aantjes Ernst J. Aantjes-Aanen en verdere familie Schoonhoven, 6 december 1979. Lopikerweg 66. Gelegenheid tot condoleren maandag 10 de cember 's-avonds van 19.30 tot 21.00 uur in het Hervormd rouwcentrum, Kortedijk 12b te Schoonhoven. De teraardebestelling zal D.V. Plaatsvinden op dinsdag 11 december om 14.00 JJur op de algemene begraafplaats te Schoon hoven Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in het Ontmoetingscentrum „De HoeksteenAlb. Schweitzerlaan welke aanvangt om 13.30 uur. Voorganger de weleerwaarde heer Ds. J. P. Prins. Loof de Here, mijn ziel, en vergeet niet een van Zijn weldaden. Psalm 103:2 Gode dankbaar voor Zijn zegeningen en weldaden, delen wij U mede dat wij op woensdag 12 december a.s. ons veertigjarig huwelijksfeest hopen te vieren. Het zal ons een genoegen zijn allen die ons op die dag willen gelukwensen te ontvangen. In de Stadsgehoorzaal Burgwal 84 te Kampen zal daartoe gele genheid zijn van zeven tot negen uur 's avonds. van december 1979 Populierenstraat 30 Kampen 8266 BK. van Dijk Dijk-Worst Wie heeft lust de Heer te vrezen, 't Allerhoogst en eeuwig goed? God zal zelf zijn leidsman wezen. Leren hoe hij wand'len moet. Psalm 25 6 (oude ber.) Vertrouwend op God is van ons heengegaan mijn lieve man. onze vader, schoonvader en opa Pieter van Driel echtgenoot van H. Zomer op de leeftijd van 72 jaar. „De Heer was zijn Herder" Huizen: H. van Driel-Zomer Heemstede. Sina en Jaap Timon, Hilbert en Corine Heiloo: Arie en Jenneke Pieter, Marieke en Elsje Amsterdam: Pieter en Charlotte Huizen, 7 december 1979 Seisjesberglaan 10 1272 CZ Geen bloemen. Geen toespraken De rouwdienst welke gehouden zal worden op maandag 10 december zal aanvangen om 1 uur in de Geref. Kerk aan de Naarderstraat te Huizen, waarna aansluitend de teraardebestel ling zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats aan de Naarderstraat. Gelegenheid om te condoleren na de begrafenisplechtigheid in de „Goede Herderkerk" aan de Piersonlaan. Heden nam God uit ons midden weg onze lieve broer en zwager Pieter van Driel Echtgenoot van H. Zomer Haarlem: C. J. Hoek-van Driel W. J. Hoek Zwolle: A. P. E. Bosch-van Driel P. J. Bosch Haarlem: A. Zomer C. H. Zomer-de Braai December 1979. Zo ik niet had geloofd, dat in dit leven mijn ziel Gods gunst en hulp genieten zou Psalm 27 7 God heeft in Zijn heerlijkheid opgenomen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en groot moeder Adriaantje Blanken-de Kool op de leeftijd van 78 jaar. Dankbaar zijn we voor alles wat zij voor ons heeft mogen betekenen. Ook door haar geloof is zij velen tot zegen geweest. Capelle a.d. IJssel: W. Blanken Berkel en Rodenrijs: B. A. H. Veeneman-Blanken W. E. Veeneman Nieuwerkerk a.d. Ijssel: J. Lindhout W, Lindhout-van der Linde Zeist: W. Th. Vegter-Blanken J. E. Vegter Oirsbeek: Th. Blanken H. Blanken-van Gulik Lopik: W. Blanken H. Blanken-Smid Oostzaan: R. A. Nieuwenhuizen-Blanken L. Nieuwenhuizen en kleinkinderen. 6 december 1979. Flat „Kralingen-Oost" nr. 307, Meidoornveld 57, 2906 AA Capelle a.d. IJssel. Aan huis geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den D.V. dinsdag 11 december om 11.00 uur in de Immanuëlkerk, Freesiastraat 4 te Capelle a.d. IJssel, waarna de begrafenis zal plaatsvin den omstreeks 12.00 uur op de begraafplaats, „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 te Rot terdam. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis, in de kapel op de begraafplaats. Heden nam de Here tot Zich onze geliefde zuster Adriaantje de Kool echtgenote van Willem Blanken op de leeftijd van 78 jaar „Ik zal ontwaakt Uw lof ontvouwen." Ridderkerk: R A. de Kool Voorschoten: L. de Kool M. de Kool-Uittenbogaard Driehuis: M de Kool E. de Kool-Vermeer Psalm 43 3 oude berijming „Dan ga ik op tot Gods altaren" Heden ontsliep kalm, in de volle zekerheid van zijn geloof onze geliefde vader, groot- en over grootvader Casper Paauw weduwnaar van Geertje de Mooy in de gezegende ouderdom van ruim 97 jaar. Rijnsburg: P. Paauw M. Paauw-Ravensbergen P. Paauw Jac. Paauw W. S. Paauw-Brüring C. Paauw M. Paauw-Struyk G. Paauw T. Paauw G. Paauw Abr. Paauw W. C. Paauw-de Wit A. Paauw-Vianen klein en achterkleinkinderen Rijnsburg, 7 december 1979. Oegstgeesterweg 182. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op dinsdag 11 december om 13.00 uur in de Imma nuëlkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Gereform. Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Gelegenheid tot condoleren aanstaande zater dag en maandag 's avonds van 7.30 uur tot 9.00 uur. Oegstgeesterweg 182 te Rijnsburg. En ifc hoorde een stem uit de hemel zeggen: Schrijf, zalig de doden, die in de Here sterven, van nu aan. Ja, zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na. Openbaring 14 vers 13 Met droefheid geven wij kennis, dat de Here uit ons midden heeft weggenomen mijn zeer geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Johanna van den Berg geboren Van den Berg in de ouderdom van 75 jaar. P. van den Berg Jaap en Lenie Kees en Gonda Piet en Ineke Greetje en Ane Nico en Ina Clasien en Jan en kleinkinderen 7 december 1979. Ringvaartweg 164, 3065 AE Rotterdam. Geen bloemen Moeder ligt thuis opgebaard. Bezoek en gele genheid tot condoleren zondag van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur en maandag van 19.30 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 11 december a.s. op de begraafplaats „Oud-Kra lingen", Kralingseweg 334. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.30 uur. Aankomst in de kapel op de begraafplaats om pl.m. 12.45 uur. De Here zal het voor mij voleindigen. O Here, uw goedertierenheid is tot in eeuwigheid. Laat niet varen de werken uwer handen. Psalm 138:8 In vol vertrouwen in zijn Heer en Heiland is geheel onverwacht van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa, broer, zwager en oom Arie Bastiaan Zwaai op de leeftijd van 69 jaar. Rotterdam: J. Zwaal-Vrijhof Woudenberg: L. B. Kranendonk-Zwaai J. Kranendonk Barendrecht: B. Zwaal-Zwaal W. Zwaai Heerjansdam: E. Vlasblom-Zwa&l Rotterdam: L. C. Zwaai N. Zwaal-Kranendonk Barendrecht: A. Kramp-Zwaai L. J. S. Kramp 'kleinkinderen en verdere familie Rotterdam, 7 december 1979. Zevenbergsedijkje 52. Correspondentie-adres: L. C. Zwaai. Zevenbergsedijkje 41, Rotterdam. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19.30- 20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. De rouwdienst welke zal worden geleid door de weleerw. heer ds H. J. Bruning, zal gehouden worden op woensdag 12 december in voornoemde aula om 14.00 uur, waarna aansluitend de begrafe> nis zal plaatsvinden. 'k zal eeuwig zingen uan Gods joedert ierenheen" Verzoend met God en de mensen is na een waardig en gelovig gedragen lijden van ons heengegaan Arend J. Wassink oud 51 jaar A. Wassink-Ibbenhorst 6 december 1979 Ernst Sillem Hoeve Soestdijkerweg 10B Lage Vuursche 3734 MH Den Dolder Zij die Arend de laatste eer willen bewijzen worden uitgenodigd de Dienst van Woord en Gebed mee te maken op dinsdag 11 december a.s. om 14.00 uur in de Maria Christinakerk Dolderseweg 123C (hoek Pleineslaan) Den Dolder. Overeenkomstig zijn wens zal daarna de be grafenis in alle stilte plaatsvinden. Gelegen heid tot condoleren na de dienst in de Ernst Sillem Hoeve. Geen bezoek geen bloemen. Op verzoek van Arend treft u hier het giro nummer aan van het Kon. Wilhelminafonds in Amsterdam: 26000. Op 6 december heeft de Here tot Zich genomen de heer A. J. Wassink Zijn echte beschikbaarheid en de wijze waar op hij zijn ziekte doorleefd heeft, zullen ons bij blijven. Medewerkers YMCA- Konferentiecentrum, Ernst Sillem Hoeve, Lage Vuursche. Ingegaan tot het feest van zijn Heer onze lieve schoonzoon, zwager en oom Arend Wassink gehuwd met Annie Ibbenhorst A. Ibbenhorst J. Ibbenhorst-Wassink Jenny te Brake-Ibbenhorst Gerrit te Brake Anet-Wim, Elsbeth-Jurgen Alberthe Almelo, 6 december 1979 In volle vrede is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Gerard Ruis geb. 19 april 1907 overleden 7 december 1979 Heelsum: A. C. Ruis-Boot Utrecht: Henk Ruu Ruis Bartheke Ruis-Lazonder Harderwijk: Anneke Zwiers-Ruis Rieks Zwiers Dronrijp: Jacques Ruis Anne-Marijke Ruis-Trap Amsterdam: Marion Ruis en kleinkinderen „Hoog Doorwerth". Utrechtseweg 80-601, 6866 CN Heelsum Liever geen bezoek Geen bloemen Mijn man is opgebaard in het rouwcentrum. Kampcrdijklaan 6 te Heelsum. Gelegenheid het condoleantie-register daar te tekenen op maandag 10 december van 15.30-16.30 en van 19.00-19.30 uur. De dienst der gedachtenis zal gehouden wor den in de hervormde kerk Koninginnelaan 24. Heelsum, op dinsdag 11 december a.s. om 13.30 uur. Na afloop van de dienst is er in de kerk gelegenheid tot condoleren, waarna wij hem in de kleine kring van het gezin ten grave dragen. „En zij zongen een nieuw lied" Na een zinvol leven is onze lieve zuster, schoon zuster en tante Magdalena Jansje Niesscn geb. 20 januari 1918, ingegaan tot het feest van haar Heer. Haar levensmoed en blijheid die zij ondanks haar handicap toonde zal voor ons en velen om haar heen een lichtend voorbeeld blijven. Bennekom: G. J. v. d. Zeijden-Niessen H. v. d. Zeijden Emmeloord: H. Niessen M. J. Niessen-Metz Middelburg: N. H. L. Niessen Bennekom: A. Niessen S. Niessen-Geertsema Vianen: J. H. Niessen J. Niessen-Metz Vianen: H. Niessen Breugel: J. C. Niessen D. Niessen-Westerdijk Neven en nichten Bennekom. 6 december 1979 Bejaardencentrum Beringhem Commandeursweg 500 Corresp.-adres: Molenstraat 65, 6721 WK Bennekom. Dinsdag 11 december 1979 willen we in een dienst van Woord en Gebed stil staan bij wat haar kracht en steun geweest is. Deze dienst begint om 10.45 uur in de aula van Bejaardencentrum Beringhem. waarna om 11.30 uur de teraardebestelling volgt op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Benne kom. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de aula van Bejaarden centrum Beringhem van 12.00-12.30 uur. Soit done que nous virions, soit que nous mourions. nous sommes au Seig neur" Rom. '14 8 Op 6 december 1979 is vredig van ons heenge gaan onze lieve Moeder en Grootmoeder Hélènt Marie Eberwein-Ye^sin geboren op 9 oktober 1889 te Le Centier. (Faud) Zwitserland. Nelson. Nieuw Zeeland: H. Marple-Eberwein Baarn: Ph. Eberwein W. J Eberwein-van der Linde Toronto, Canada: P W Hotte W Ph. Eberwein Laren (NH), „De Stichtse Hof" Corr.adres: „Koningsburght". Stationsplein 36. 3743 KL Baarn. De overledene is overgebracht naar de rouw kamer van „De Stichtse Hof" aan de Naarder straat 81 te Laren (NH). Aldaar geen bezoek De teraardebestelling zal plaatsnebben dins dag 11 december a.s tegen 11.00 uur op *lc begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk 273 te Amsterdam-Z. waarbij zal voorgaan de weleerwaarde heer Ds. E. H. Nagel. Tot onze ontsteltenis is heden plotseling uit onze familiekring weggenomen onze beste zwager en oom. Janno Zuidhof echtgenoot van W. Blekkenhorst oud bijna 73 jaar. Trooste de Here, op Wien hij zijn vertrouwen stelde, onze zuster met haar kinderen en klein kinderen. Hoogeveen: H. Blekkenhorst J. Blekkenhorst-Rebel Haren (Gr.): M. Oosterom-Blekkenhorst Zwolle: J. Mol-Blekkenhorst J. Mol neven en nichten 6 december 1979. Het Gemeentebestuur van Zoetermeer geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer J. van der Gouwe In leven Raadslid van de Gemeente Zoetermeer Zijn integere persoonlijkheid en zijn hoge taakopvatting gedragen door zijn diepe geloofsovertuiging, zullen in onze gedachten voortleven. Zoetermeer. 7 december 1979 Burgemeester en Wethouders Secretaris, mr. A. Groenestein Burgemeester, H. Hoekstra. In plaats van kaarten. Langs deze weg wil ik een ieder hartelijk bedanken die zo veel voor mijn lieve vrouw Grietje Sjoerdina Kramer gedaan en betekend heeft tijdens haar ziekte, en voor alle medeleven na haar overlijden. Het is mij tot grote steun geweest. Jelle J. Bakker Bierum. december 1979. Voor het door u betoonde medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zuster en schoonzuster mevrouw L. E. Langbroek-Koster zeggen wij u hartelijk dank. Namens de wederzijdse families: A. Koster. Santpoort, december 1979. Uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve zuster, onze schoonzuster, tante en vriendin Josina Adriana Nagtegaal heeft ons zeer goed gedaan. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Uit aller naam H. M. Nagtegaal Zeist dec. 1979 Schaerweijdelaan 261. Tenerife Te koop bungalows en appartementen. Het hotelpark TEN BEL is gelegen aan een toekomstige jachthaven, ideaal voor watersporters Een uitstekende infra structuur. te weten diverse eigen zwembaden, restaurants en een winkelcentrum Prijzen van 67 300 tol 170 000 Bij verhuur vast rendement Bezichtigingareizen op 16 jan., 14 en 10 lebr. Voor inlichtingen en informatie antw nr 15. 1000 PA Amsterdam, let 010-504093 Ten Bel ook voor uw vakantieboekingen (goedkope reizen voor onze cliënten) V a. 15 dec le zien op T V.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 11