Uit brieven van lezers Plannen Wiegel vallen slecht bij ambtenaren Trouw 'Niet ingrijpen in vergoeding overwerk' Borssele krijgt extra regelkamer FAMILIEBERICHTEN Chip beïnvloedt meer dan werk alleen FILOSOFIE Bezorgers(sters) DONDERDAG 6 OECEMBER 1979 TROUW/KWARTET P 8 - R 12 - HS 1. INE Deze rubriek is uitsluitend bestemd voor korte reacties op m deze krant gelezen berichten, artikelen en commentaren, en met voor ooen brieven, gedichten, oproepen o< reacties op advertenties (deze laatste diene 1 tot de directie gericht te worden) De redactie behoudt zich het recht van bekorting voor Hierover ot over het met plaatsen (meestal door ruimtegebrek) kunnen wij helaas met corresponde ren. Boeven adresseren aan Secretaris hoofdredactie Trouw. Postbus 859,1000 AW Amsterdam Bij pubiikatie worden naam en woonplaats van de schrijver vermeld Leyenhorst persoonlijk wordt onder uit gehaald in het parlementaire com mentaar van 4 dec. Dit laatste noemt men ln de sport: spelen op de man en niet op de bal. en dat wordt terecht als spelbederf beschouwd. Omdat Trouw mij zeer ten harte gaat moet ik dit spelbederf signaleren. Driebergen F. Boerwinkel CHU (2) Kernwapens (56) „De kernwapens de wereld uit. te beginnen in Nederland." is naar mijn mening een dwaze leus De werkelijk heid ls. dat het communisme vanuit het oosten zich met Russische wa pens als een olievlek uitbreidt, met op het westen gerichte kernwapens om West-Europa onder de voet te lopen. Daarom laten wij onze rege ring steunen met hun stem ln de NAVO. ZIJ ls verantwoordelijk voor de bescherming van onze volkswljhe- den Of moeten onze bondgenoten voor ons weer de kastanjes uit het vuur halen en buitenlandse Jongens voor ons sneuvelen, omdat wij te bang en te gemakzuchtig zijn en lie ver aan de kant staan. Met leuzen maken wij niets klaar, evenmin met bijbelteksten en Christendom, waar velen mee schermen. Lelystad T. Koelewijn Kernwapens (57) Mede ten gunste van onze bevrijding hebben de nazi's in Rusland i 20 miljoen burgers uitgemoord. Om over Polen nog maar te zwijgen. Al wat er ln de Bondsrepubliek aan de berech ting van deze oorlogsmisdadigers ls terecht gekomen is door het daar alom heersende geheugenverlies vol komen onbekend De wel grootste angst ln Rusland ls wel de Duitse mentaliteit de eventuele terugkeer van het fascisme, alsmede de manier waarop Amerika en de club van Luns. van deze mentaliteit gebruik maken. Zodoende wordt de Rus wel in zijn defensief gedreven. Oezien het feit hij langs alle grenzen van Noord tot Zuid volkomen zit Ingepakt Oosterland T. C. Jongste Kernwapens (58) In Trouw van 4 december J.l. maakte een groot aantal CDA-leden hun ver ontrusting kenbaar over de groeiende atoombewapening. Ondergetekende is eveneens verontrust, niet alleen over de atoomwapens maar meer nog over de onheilspellende eenzijdigheid van de protesten van deze CDA'ers. Hun verontrusting tegen de Interna tionale atoombewapening is ontaard ln een gerichte anti-NATO houding. Een verbod op kernwapens van welke aard dan ook is nodig, maar dan voor ille landen die deze wapens bezitten. Eindhoven Dr. J. C. Deelman. CHU (1) Zelf niet behorend tot de club van prof. Van Hulst en drs Van Leyen horst. moet ik toch betreuren de wei nig royale wijze, waarop de redactie Ingaat op het artikel van prof Van Hulst; en moet lk bepaald proteste ren tegen de wijze waarop drs Van De artikelen ln Trouw van 4 dec ..Drs O (1) en Drs O (2)". die betrekking hebben op het CHU-Kamerlid Van Leyenhorst vind ik zo denigrerend voor hem en zijn partij dat ik er geen woorden voor kan vinden. Dat dit Kamerlid ..om zich te profileren" (stel je voor) zich onder het vorige kabinet opwierp als verdediger van de onder wijsvrijheid en onder het huidige ka binet als bestrijder van de (m.i. ont stellend ruime) voorgestelde abortus wetgeving was helaas bitter nodig. Dat de Inbreng van de CHU'ers in de afgelopen 70 Jaar van het bestaan van de. Unie er niet minder om geweest zou zijn als zij hun mond hadden gehouden en dat hun partij, bestaat uit het veelal welgestelde hervormde deel van het Nederlandse protestan tisme acht ik minderwaardige opmer kingen. En zo gaat het maar door. De slotzin, volgens welke „door politieke kringen" gesuggereerd wordt dat Van Leyenhorst zijn zinnen heeft gezet op een ministerpost en „geroutineerde waarnemers" de eerste aanwijzing daartoe gevonden hebben ln het feit dat hij tegenover hem minder gunstig gezinde lieden ln het politieke circuit een glimlachdiplomatie ls begonnen, doet de deur dicht! Geef mij, hoewel ik nog tot de AR behoor, Van Leyen horst maar lnplaats van de vele „lo yale" (vaak deloyale) Kamerleden uit de eigen partij. Groningen H. W. Koops Advies synode Met groeiende verbijstering las ik. en velen met mij, dat het Gereformeerde evangellsatlecentrum gemeend heeft alle gereformeerde kerkraden te moe ten waarschuwen voor samenwerking met het Instituut voor Evangelisatie te Driebergen. In mijn Bijbel staat dat men aan de vruchten' de boom kent. Welnu, als ik de 'vruchten' van het evangelisatiecentrum van de ge reformeerde kerken en die van het Instituut voor Evangelisatie verge lijk. dan hebben mijn gereformeerde broeders weinig reden om zo hoog van de toren te blazen en n.b. te waarschuwen voor het Instituut voor Evangelisatie, met als argument de onware bewering, dat de werkwijze van het Drlebergse Instituut opper vlakkig zou zijn. Ik hoop dan ook van harte, dat vele kerken dit advies ln de wind zullen slaan en, integendeel, met evenveel zegen zullen gaan sa menwerken met het Instituut voor Evangelisatie, zoals men in Veenen- daal en elders heeft gedaan. Rotterdam-Zuidwijk B. Th. Ottow Sr. Synode en homofielen Met belangstelling las ik het verslag van de vergadering van de gerefor meerde synode over homofilie. Het enige waarover ik ben gevallen is het opschrift boven het verslag; 'Gerefor meerde synode geeft homoseksueel steuntje ln rug.' Om te beginnen staan de homofielen helemaal niet te wachten op steuntjes die de hetero- fiele wereld ln haar goedwillendheid en vanuit haar gevestigde positie hen ln de rug wil geven. Ze wensen niet eenzijdig te worden aanvaard, ze wensen ook geen dank Je te zeggen wanneer ze schoorvoetend wat ruim te wordt gegeven die altijd de hunne is geweest en ze wensen helemaal niet te worden betutteld, zoals bovenge noemd opschrift suggereert. Maar dat heeft de synode ook Juist hele maal niet gedaan. Ik weet wel zeker dat op de publieke tribune heel wat harten gingen branden bij het aanho ren van de lange rij van spreeksters en sprekers die de een voor de ander na opkwamen voor de rechten van de homofielen, voor het erkennen van hun eigen levensruimte, voor niet het eenzijdig aanvaarden, maar voor het elkaar aanvaarden. Precies hetzelfde speelde trouwens bij de behandeling van de rapporten over het diakonale werk. waar ook werd gewezen op het leidend motief van de wederkerig heid. Het 'bedoen' van de arme door de rijke, zo werd daar gezegd, kan niet meer door de diakonale beugel. O zo! En van die bedoenerigheid wil len de homofielen nu zo langzamer hand ook wel eens af. Deze synode heeft daartoe een geweldige aanzet gegeven, in tegenstelling tot wat het opschrift boven het verslag sugge reerde. UTRECHT (ANP) De plannen van minister Wiegel van Binnenlandse Zaken om de regeling voor de vergoeding van overwerk en onregelmatige diensten van de ambtenaren in grijpend te wijzigen, zijn bij de ambtenarenbonden in verkeer de aarde gevallen. De ABVA en de KABO noemen ze „onver teerbaar" en de christelijke federatie van overheidspersoneel (NCBO en ARKA) vindt ook dat Wiegel zijn voorstellen terne ,jr Hilversum Henk Jong Voet bij stuk Het CDA heeft niet veel aan fractiele den. die door allerlei uitlatingen van de laatste maanden duidelijk maken, dat de val van het kabinet-Van Agt zal worden veroorzaakt door 8 k 10 CDA'ers Het is vooral een bittere pil voor oud-KVP'ers. die thans moeten ervaren, dat de ARP een onbetrouw bare partner is. Men kan proberen begrip op te brengen voor diverse afwijkende meningen binnen de CDA-fractie in de Tweede Kamer, doch het loopt de spuigaten uit, wan neer op deze manier een links kabinet zal ontstaan; PvdA en CDA, waarbij vooral de zo voet bij stuk houdende oud-ARP'ers het linkse element wel zullen weten te versterken. Als dit CDA-WD-kabinet valt door toedoen van o zo gelovige, voet bij stuk hou dende CDA'ers, dan weten wij na ruim 30 jaar CHU/CDA te hebben gesteund niet meer waar we dan politiek onderdak kunnen vinden. In elk geval staat vast, dat een groot deel van de CDA-achterban deze gang van zaken niet zal kunnen bil lijken. moet nemen. De ABVA en de KABO stellen, dat het werken in onregelmatige dienst medisch en sociaal gezien een erkend ongemak ls en dat een verlaging van de vergoedingen indruist tegen de algemene opvatting, dat zwaar werk Juist beter moet worden beloond. De bonden hebben voor een bepaald PTT-dlstrict uitgerekend, dat de be steller er daar per jaar zeshonderd gulden op achteruit zou gaan. de trelnexpediteur ongeveer 900, de be steller-voorsorteerder 670 en de expe diteur ongeveer 850 gulden. Wat de nieuwe regeling de indivi duele ambtenaar zou gaan schelen hangt sterk af van het rooster waarin hij werkt. ABVA en KABO zeggen in hun bondsbladen, dat de plannen er op neerkomen, dat de onregelmatig heidstoeslagen voor de nachturen in de week met vijf procent omlaag gaan, dat de „randuren" (zeven tot acht uur 's ochtends en van zes tot zeven uur 's avonds) niet meer wor den vergoed, dat de maximum grond slag wordt bevroren en dat de vergoe ding voor de nachturen op zaterdag vijf procent omlaag gaat. Er) positieve punten staan volgens de jJc bonden ln geen verhouding tot de^p negatieve. OP Amsterdam Voor de daguren op zaterdag zou daarentegen vijf procent meer wor den betaald dan nu, evenals het wer- C. H. Wassens ken op zon- en feestdagen. Maar die BORSELE (ANP) De gemeente- raad van Borsele heeft door het wijzi- ,pp gen van een bestemmingsplan de mo- Zf gelijkheid geopend om voor de kern- jne centrale daar een aparte regelkamer j te bouwen vlak naast de centrale zelf. Tot deze aanvullende veiligheid* voorziening was de Provinciale jaa Zeeuwse elektriciteitsmaatschappij (r verplicht door de Raad van State. De nieuwe regelkamer moet het mo-Lv gelijk maken, bij een ernstig ongeval in de centrale de installatie van bui- ten af uit te schakelen en af te rege- m len. De Raad van State besliste ln m september op een aantal bezwaar- m schriften tegen de bedrijfsvergun- n ning voor de kerncentrale, dat deze Ve wel mocht blijven draaien, maar dat ?rr er wel een aantal aanvullende veilig- a heidsvoorzieningen moest worden ge- opF troffen, waarvan de belangrijkste de. he; bouw van de alternatieve regelkamer u was. De raad van Borsele toonde zich n c hiermee bijzonder Ingenomen. opf kunnen van maandag tol en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Met grote dankbaarheid aan God hopen onze ouders en grootouders P. v. d. Perk en M. v. d. Perk-Zuyderduyn op 20 december a.s. de dag te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Gaarne stellen wij u in de gelegenheid hen hiermede geluk te wensen op woensdag 19 december a.s. van 17.30-19.00 uur in Restaurant „De Zwaan", Boule vard III je Katwijk aan Zee Ada en Adri Betsy en Wim Margreet en Dick Jan en Thilde Ineke en kleinkinderen December 1979 Katwijkerweg 27. 2235 AA Valkenburg Z H. Dankbaar gedenken wij dat onze ouders en grootou ders Pleter Kempe Louisa Kempe-Ratelman op lt december 1979 50 jaar getrouwd zijn. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 15 december van 20.00 tot 21.00 uur in hotel „Casa 400", James Wattstraat 75, Amsterdam. Kinderen en kleinkinderen Amsterdam, december 1979 Spinozastraat 33 hs. En dal we kinderen Gods genoemd wor den en we zijn het ook In die zekerheid ging van ons heen, onze vriendin Henny Bat Wij weten dat Leen en de kinderen troost vinden in de woorden* Uw woord is als een lamp. een helder licht, een schijnsel op mijn pad. een eeuwig baken dat in de duister nis mijn schreden richt Hun vriendeh: Anneke en Niek Slootweg Annie en Gert Goedhart Annie en Thijs Dol Hilma en Cok van Tol Gerta en Dirk Leenders Rijsenhout, 5 december 1979 Op Zijn tijd. maar voor ons vrij plotseling, is vsn ons heengegaan mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Pier Bakker op de leeftijd van 71 jaar Psalm 23 1 en 4 Surhui sterveen: A Bnkker-Hartzema Heemskerk; P H Bakker A. Bakker-Bouwman en kleinkinderen S december 1979 Corresp adres Zet veld 35. 9231 BN S ur huis- te rveen Op vrijdag 7 december a.s is er gelegenheid om te condoleren van 19 30 tot 20.00 uur in het rouwcentrum 1 Suyderhuys. Zonneweide 1. Op zaterdag 8 december zal om 13.30 uur een dienst van woord en gebed worden gehouden door Drs. H. Dijkstra uit Joure, in de Gcref kerk te Surhuisterveen. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.15 uur. Gelegenheid te condoleren een half uur voor de aanvang van de rouwdienst. Volgen vrij. Uit ons midden werd weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Jozias Slotema geboren 16-1-1912 te Colijnsplaat echtgenoot van A. H. van Nieuwkerk. Zaanslag: Familie Slotema-Rouw Australië; Familie Found-Slotema Amersfoort; Familie Van Setten-Slotema Wissenkerke; Familie Slotema-Breure Zwijndrecht: Familie Slotema-Doornbos Australië: Familie v.d. Berg-Slotema Harderwijk: Familie Valkenburg-Slotema Aalten: Familie Nijhoff-Slotema Singapore: Familie Talsma-Slotema Vleuten, 4 december 1979 Bestuur, personeel en oud-collega's van de Christelijke Mavb-school „Koningin Wilhelmi- na" te Utrecht-noord geven met leedwezen kennis van het overlijden van de oud-direkteur J. Slotema Vanaf het begin van de school in 1948 tot zijn pensionering heeft hij met grote trouw en veel liefde in ons midden gewerkt. Moge de Heer zijn vrouw en kinderen troosten in hun verlies. Dr T. van Veen, voorz. Mr. W. Schroten, secr. D. H. Israël, dir. Heden overleed in volle zekerheid des geloofs onze lieve moeder en grootmoeder Antje de Vries Sedert 24-11 -*71 weduwe van Willem de Groot In de ouderdom van 88 jaar. Rom. 8:38 en 39 „Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen noch machten, noch heden noch toekomst, noch krachten, noch hoogte noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods welke is in Christus Jezus, onzen Hert" Den Helder H. G. Teitsma-de Groot C. Teitsma Alkmaar: W. J de Groot C. A. de Groot-van Krieken Wim en Nel Ton en Anka Annemiek St. Pancras: W. Th. de Groot T. de Groot-Pluister Anita en Marcel Jan Willem Henk Heiloo: J. B. de Groot E. C. de Gróot-de Groot Ben Els Maarten Alkmaar. 4 december 1979 Huize „De Dillenburg'' Coit. adres: W. J. de Groot. Mient 2, 1811 NC Alkmaar Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 7 december om 14.00 uur op de algemene be graafplaats te Alkmaar. Gelenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats na de teraardebestelling. In haar Heer en Heiland is voor ons geheel onverwacht ontslapen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Alle Derks weduwe van G. J. Verveld op de leeftijd van 71 jaar. Bodegraven: M. Maaskant-Derks Bilthoven: G. Germans-Derks F. H. Germans Nunspeet: G. J. Derks G. Derks-Kramer Hillegom: J. Derks G. M. Derks-Visser Gouda: J. Derks G. E. Derks-van Delden Kaapstad: R. F. Derks P. Derks-Stigler neven en nichten. Enschede, 4 december 1979 Bolhaarslaan 81 Correspondentieadres: Vlierweg 73, 8072 EV Nunspeet De begrafenis zal D.V. plaats vinden maandag 10 december op de algemene begraafplaats te Almelo, ingang W. de Clercqstraat om 13.00 uur. Vooraf wordt er een dienst gehouden in de aula „Hervormde Gemeente", Varviksingel 141 te Enschede, aanvang 11.15 Uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst in de aula te Enschede en na afloop van de begrafenis op de begraafplaats te Almelo. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. „Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij." Psalm 23:4 Na een bewonderenswaardig gedragen ziekte is, voor ons nog veel te vroeg, van ons heenge gaan mijn lieve vrouw en onze zeer zorgzame moeder Hennie Bax-Groen op de leeftijd van 41 ja.ar. Leen Bax Lenette Gertjan Hennytha 1435 CH Rijsenhout. 5 december 1979 Bennebroekerweg 111. Hennie is thuis opgebaard. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdagavond van 19.00-21.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op zaterdag 8 december om 10.30 uur in de Ontmoetingskerk, Werf 2 te Rijsenhout, waar na de begrafenis om 12.00 uur zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats aan de Hoofdweg hoek Vijfhuizerweg te Hoofddorp. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer op de begraaf plaats. Diep bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve dochter, schoondoch ter, zuster, schoonzuster en tante Hennie Bax-Groen op de leeftijd van 41 jaar G. Groen H. Groen-van Werven. Kruisweg 875, 2132 CA Hoofddorp J. P Bax L. E. Bax-Stieva Kruisweg 359, 1437 CG Rozenburg, post Aals meer Met droefheid namen wij kennis van het over lijden van de heer A. Walinga Met dankbaarheid gedenken wij hetgeen hij in de jaren, dat hij onze inrichting als administra teur diende, voor ons heeft betekend. De herinnering aan zijn warme belangstelling en grote toewijding leeft onder ons voort. Bewoners, medewerkers, direktie en bestuurscommissie van Groot-Schuylenburg Apeldoorn, 3 december 1979. De Vereniging voor Prot. Chr. Onderwijs te Noordhorn en Zuidhorn geeft kennis van het overlijden van de heer M. de Vries Van 1938-1958 hoofd van de Chr. ULO-school te Noordhorn. Met dankbaarheid gedenken wij de bekwaam heid en toewijding waarmee hij de school heeft gediend. Zuidhorn, december 1979 Namens de Vereniging Bestuur en personeel. Verdrietig delen wij u mee dat onze leerlinge Monique Redert is overleden. In haar moedig gedragen ziekte heeft ze veel voor ons betekend. Marcus 5:6 Weest niet bevreesd, geloof alleen leerlingen en personeel van de Chr. scholengemeenschap „Melanchthon". Rotterdam, deceber 1979 Algemene kennisgeving Heden nam de Heere tot Zich mijn lieve zuster Janke G. Bosma in de ouderdom van 87 jaar. Jezus, uw verzoenend sterven, blijft het rustpunt van ons hart. Berlikum, 2 december 1979 De Kamp 25 Correspo nd entiead res W. Struiksma, Buorren 36, Berlikum. B. G. Bosma De begrafenis zal D.V. gehouden worden op donderdag 6 december, om 14.00 uur vanuit het gebouw van de Geref. Kerk, Hófsleane 25 te Berlikum. Gelegenheid tot condoleren vanaf 13.30 uur aldaar. Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en schoonvader, Gerrit van der Plas rustend arts betuigen wij U onze oprechte dank Uit aller naam: P. van der Pias-Sneep Amsterdam, december 1979 Nieuw Herlaer 169 Wij zijn getroffen door de enorme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve man en vader Hilbrand Bruinsma Graag willen wij allen langs deze weg dank zeggen voor het hartelijk medeleven in deze moeilijke tijd- J. Bruinsma-Yntema en kinderen Emmeloord. december 1979. De curator in het faillisse ment M. M. van den Berg te Amsterdam deelt mee dat ge durende 10 dagen vanaf he den de uitdelingslijst ter kos teloze inzage ligt van eenieder bij de griffie van de Arrondis sementsrechtbank te Amster dam. Prinsengracht 436. Amsterdam, 5 december 1979 De curator, mr F. IJff. Dameskapsalon W. Freek Vermeer GEEFT VOOR ONVER SCHILLIG WAT VOOR HAAR EEN PRIMA PERMANENT OOK HET JUISTE ADRES VOOR ALLE SOORTEN DA MES- EN HERENPRUIKEN (TOUPET) EN HAARDELEN MORSSTRAAT Leiden, tel 071-126627 na 18.00 uur. Tel. 071-763836. De Dienst Wetenschapsvoorlichting organiseert op 17 december in schouwburg Orpheus te Apeldoorn het forum Micro-elektronika en de samenleving Zes vooraanstaande inleiders over sociale, economische, politieke en wetenschappelijke kanten van de micro-elektronika. en over de invloed op het onderwijs. Een panel stelt kritische vragen aan de inleiders. Kosten: toegang en documentatie 25,-; lunch ƒ11,-. Opgeven door overmaking van de kosten op postgiro 72221 t.n.v. K.N.A.W. te Amsterdam met vermelding: „Forum micro-elektronika" Meer informatie bij Dienst Wetenschapsvoorlichting bij de Kon. Ned. Akademie van Wetenschappen, NieuwezIJds Voorburgwal 120, Amsterdam, tel. (020)232304. P nti n. Deze inleidende cursus van 12 wekelijkse le zingen in praktische filosofie is speciaal bestemd voor hen. die zich een inzicht willen verschaffen in de betekenis van het menselijk bestaan, het doel van het leven en de kunst van zelfkennis. Bestudeerd worden: de mens en zijn plaats in de wereld; gedachte, gevoel en daad; het onder linge verband tussen kunst, wetenschap en reli gie; de vormgevende cn ontbindende kraclben in het menselijk leven. U kunt de cursus naar keuze volgen op maan dag- t/m vrijdagavond om 20.00 uur of op zater dagochtend om 10.00 uur. Aanvang: maandagavond 7 januari. Inschrijving: 1. Door rechtstreeks een girobetaalkaart (post giro 1572549, gemeentegiro 4989860) of een be taaicheque te zenden aan de School voor Filo sofie. P.C. Hooftstraat 158. 1071 CH Amster dam. Op deze kaart of cheque vermelden op welke dag u de cursus wilt volgen. 2. Door u persoonlijk te komen inschrijven op bovenstaand adres op donderdag 13/12. vrijdag 14/12 van 17.00 tot 20.00 uur of op zaterdag 15/12 van 14.00 lot 16.00 uur. De kosten bedragen 50,-. Telefonische inlich tingen 020-738166, 415376 en 256210 tussen 18.00 en 19.00 uur. Stichting SCHOOL VOOR FILOSOFIE P.C. Houftstraal 158, 1071 CH Amsterdam Deze lezingen worden ook in Den Haag gegeven, inlichtingen op bovenstaande nummers ui Het OCHTENDBLAD heeft per direct plaats voor enkele flinke in de agentschappen AMSTERDAM-CENTRUM. AMSTERDAM-omg. BEETHOVENSTRAAT. AMSTERDAM-SLOTERMEER. AMSTELVEEN en DIEMEN Minimumleeftijd 15 jaar Aanmelden: tel 913456, 1st. 789 of 786

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14