FAMILIEBERICHTEN HUISHOUDKUNDE OP SCHOOL. LEVENDIGER MET DE KRANT ER BIJ. DINSDAG 4 DECEMBER 1979 TROUW/KWARTET 12 kunnen van maandag tot en mei vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 18 00-20 00 uur Op 13 december 1979 zal het vijftig jaar geleden zijn dat onze ouders en grootouders C. L. Den Haan C. C. Schoor in het huwelijk traden. Dankbaar dat zij dit jubileum mogen vieren nodigen wij u uit voor de receptie op vrijdag 14 december a s van 17 00 tot 18.30 uur in het Badhotel. Gevers Deynootweg 15 te Scheveningen De kinderen en kleinkinderen. November 1979 v. Bommellaan 32. 2245 VN Wassenaar Onze ouders hebben de wens te kennen gegeven in plaats van cadeaus of bloemen een bedrag te mogen ontvangen ten bate van de „Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte kind". Uw bijdrage kunt u tijdens de receptie deponeren in een daarvoor be stemde bus. of overmaken op postgironummer 53781 tn.v. A. W. den Haan. van Boetzelaerlaan 186. 's Gra- venhage. onder vermelding „gift N.S.G.K.50.H.S." Laat alles tn ons zingen gaan God heeft de dood te met gedaan, want achter dood en lijden om. klinkt telkens weer; „totdat ik kom". „Ik kom weder en zal u tot Mij nemen opdat gij ook zijn moogt. waar Ik ben Joh. 14:3 Omdat Gij opstond uit het graf kan mij de dood niet binden. Gij neemt mij angst en zorgen af en doet mij vreugde vinden. Waar Gij Heer Jezus Christus, zijt daar zal ik zijn in eeuwigheid. Ja. tk ga heen in vrede. „Want indien wij samengegroeid zijn met hetgeen gelijk is aan Zijn dood zullen wij het ook zijn (met hetgeen gelijk ts) aan Zijn opstanding" Rom. 6:5 Verlangend naar Jezus te gaan is heden ontsla pen. onze innig geliefde dochter, zuster, schoonzuster en tante Nelly Poortier op de leeftijd van 59 jaar J. Poortier-Passchier A. J. Giezen J. Baal bergen-Poortier J. N. Baalbergen Krijn en Martina Janneko en Hans Jannie en Martijn Emke en Louis Wendelmoet en Peter Jan Floris en Janneke Jaap en Hilde Monique. Jurjen, David, Maria, Senne en Douwe 2 december 1979 Van de Mortflstraat 112 2203 J. G. Noordwijk De dienst van getuigenis en gebed zal worden gehouden donderdag 6 december om 14.00 uur in de gereformeerde kerk. Hoofdstraat 10. Noordwijk aan Zee. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Oude Zeeweg om ongeveer 14 45 uur. Gelegenheid tot condoleren, woensdagavond van 19 00-20:30 uur. van de Mortelstraat 112. en na de begrafenis in het Verenigingsgebouw. Hoofdstraat 11. Psalm 27 7 (berijmd) Na een dapper gedragen lijden heeft God thuisgehaald zijn kind. onze liefste en onverge telijke vriendin Nelly Poortier Haar onwankelbaar geloof, haar veelzijdige belangstelling en haar trouwe warme vriend schap blijven ons als dierbare herinneringen vergezellen. Haar diepbedroefde Zeeuwse vrienden Adne Duvekot-de Looze Johs. J. Duvekot Nachtegaallaan 24 4461 RL. Goes Bestuur, personeel en leerlingen van de Chr mavo „Uitermeer". te Lisse hebben met versla genheid kennis genomen van het overlijden van mevrouw Nelly Poortier Zij die zovele jaren onze school diende als muzieklerares, in lied en gezang, ons wees op haar Heiland, mag nu zingen voor Gods troon Zingt dan de Heer. stemt allen in met on9 die God lof geven Hij schiep ons voor een nieuw begin. hoeveel wij ook misdreven Hij nep ons uit de nacht in 't licht van zijn genadig aangezicht. In Christus is ons leven Gezang 169 6 Na een langdurig lijden werd door de Heere tot Zich genomen mijn lieve man. onze lieve va der. schoonvader, opa. broer, zwager en oom Arie Spaans op de leeftijd van 64 jaar. Uit aller naam: K. Spaans-den Heijer Scheveningen. 30 november 1979 Kranenburgweg UI. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19-21 uur in de rouwkamer ..Atropos". Van Boetze laerlaan 292-294 De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 5 december om 13 uur in de Prinses Juliana Kerk. Vlielandsestraat waarna de be grafenis om 14 30 uur zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan 10-4-08 2-12-19 Want de mens gaat naar zijn eeuwig huis. Uit onze familiekring werd plotseling wegge nomen onze geliefde broer en zwager Meinderd de Vries echtgenoot van Boukje van der Goot. Oud-hoofd van de chr. Mavo te Sneek Utrecht: J. de Vries Utrecht W. de Vries-van der Wilt Aalten: J. de Vries-van der Wilt Plotseling maar op Zijn tijd riep God tot Zich Zijn kind onze lieve man. vader en opa Meinderd de Vries oud hoofd Chr. U.L.O.-school te Zuidhorn en Sneek, op de leeftijd van 71 jaar. 860S BZ Sneek, 3 december 1979. Barrewier 19. Namens allen: B. de Vries-van der Goot. Begrafenis op 6 december om 13.30 uur vanuit de Oosterkerk, Leeuwarderkade 18. Sneek. Verlossing; niet verdiend, toch ont vangen. Geloofd zij God. nu en in alle eeuwig heid God nam tot Zich Zijn kind. onze lieve vader, groot- en overgrootvader Arie Verhoeff in de hoge leeftijd van 90 jaar en 5 maanden, sedert 1972 weduwnaar van Lena Maria Bos eerder weduwnaar van Cornelia Brouwer Psalm 68:10 (Oude berijming) Zevenbergen: M. v.d. Beek-Verhoeff Voorschoten: C Verhoef f M. G. Verhoeff-Oudshoorn Sleeuwijk. D. Ouwerkerk-Verhoeff W. Ouwerkerk Heino: J. A Verhoeff A. Verhoeff-Kooyman Ontario: S. D. de Hoop-Verhoeff M. de Hoop Brandwijk: A. J. Verhoeff J. A. Verhoeff-de Ruiter Klein- en achterkleinkinderen. Brandwijk, 2 december 1979. Gijbelandsedijk 23. Geen bloemen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donder dag 6 december op de algemene begraafplaats te Brandwijk om 14.30 uur. Vooraf zal in de Gereformeerde kerk te Brand wijk een kerkdienst worden gehouden die aan vangt om 13.30 uur alwaar een ieder welkom is. Gelegenheid tot condoleren op woensdagmid dag van 1.30 tot 2.30 uur en 's avonds van 7.00 tot 9.00 uur, Gijbelandsedijk 23 te Brandwijk, en na de begrafenis in de consistorie; van de Gereformeerde kerk te Brandwijk. Met ontroering heeft de faculteit der letteren van de Vrije Universiteit kennis genomen van het overlijden van Mevr. H. G. de Vries-Maag de faculteit gedenkt in dankbaarheid al het geen zij met grote toewijding en trouw in haar functie als administratief medewerkster ar chiefzaken voor de faculteit heeft verricht. Het faculteitsbestuur De medewerkers van het faculteitsburo. Amsterdam. 3 december 1979. Ik zal dan gedurig bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn. Psalm 73 vers 12 (oude ber.) Heden is uit onze familiekring plotseling weggenomen onze geliefde zwager ert oom Cornells Flens echtgenoot van Gijsje Splinter op de leeftijd van 59 jaar. De Here trooste zijn vrouw en kinderen. Amsterdam: J Splinter N. Splinter-Knibbe Oostzaan: S Homngh D. Honingh-Splinter Hoofddorp B. Klaassen G E. Klaassen-Splinter Baam A de Ruig G. de Ruig-Splinter Zwolle: H. Cornelissen P Cornelissen-Splinter Ermelo H Vierwind E. G. Vierwind-Splinter Etten-Leur A Splinter E Splinter-Spaans Neven en nichten. Gelegenheid tot condoleren woensdag 5 de cember van 18 30-19.30 uur in de gereformeer de kerk. Kerkbuurt 64 te Oostzaan Samenkomst wordt gehouden D.V in de her vormde Kerk, Kerkbuurt 12 te Oostzaan op donderdag 6 december orn 14 00 uur. waarna de begrafenis omstreeks 14.45 uur zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Oost zaan Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis ..de Greep". Kerk straat I Here, verlaat mij niet. mijn God. uees niet verre van mij! Haast U. mij ter hulpe. Here, mijn heil Psalm 38 22 en 23 Na een langdurige ziekte is zacht en kalm in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve man. onze zorgzame vader, schoonvader en opa, broer, zwager en oom Cornells Hendrik Spiering op de leeftijd van 70 jaar. Rotterdam: D. J. Spiering-Kramer Rotterdam: J M. Hollestein-Spiering J. M. Hollestein Spijkenisse: C. H. Spiering D. Spiering-van Iperen Rotterdam: A. M. Spiering C. J. Spiering-van Iperen Rotterdam. M. J. Groenenberg-Spiering P. Groenenberg Lunteren: A. A. van Eik-Spiering B. van Elk Maassluis: J. A. Spiering T. Spiering-Oranje Schiedam: D. J. Pronk-Spiering C. Pronk Lekkerkerk: H. C. Spiering E. Spiering-van Iperen Barendrecht: J. N. den Drijver-Spiering N. A. den Drijver Rotterdam: A. L. Spiering S. Spiering-Klingenberg kleinkinderen en verdere familie. Rotterdam. 2 december 1979 Jacob Vrijstraat 14^ Geen bezoek aan huis Geen bloemen Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19.30- 20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. De rouwdienst welke zal worden geleid door de Weleerwaarde heer Ds. A. Bakker zal ge houden worden donderdag 6 december in de Gereformeerde Petra-Kerk, Pliniusstraat, Rot- terdam-Lombardijen om 15.00 uur, waarna om 16.00 uur de crematie zal plaatsvinden in het crematorium Rotterdam-Zuid, Maeterlinck- weg 101. „Ik zie een poort wijd open staan." God heeft thuis gehaald mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, schoonzuster en tante Maaike Maria Dubbelman gehuwd met Christiaan Willem van Baaien op de leeftijd van 81 jaar. 's-Gravenzande: C. W. van Baaien St. Jean de Braye (Frankrijk) D de Graaf-van Baaien H. de Graaf Barendrecht: I van den Heuvel-van Baaien J. A. van den Heuvel Hoek van Holland J van Baaien T J. C. van Baaien-van der Laan Wainfleet (Canada): P. van Baaien W. van Baaien-Roos "s-Gravenzande: A. van Baaien J. van Baalen-Metzon Hoek van Holland- H. van Baaien A D B. van Baalen-Vellekoop Maasdijk J D van Vliet-van Baaien L. van Vliet Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie 's-Gravenzande. 1 december 1979 serviceflat Het Oude Land Berkenstraat 24 appartement 338 Gelegenheid tot-condoleren na de begrafenis De rouwdienst zal worden gehouden op ding dag 4 december om 15.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats. Naaldwijkseweg 101a te 's-Gravenzande waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Opent uwe mond. Eist van Mij vrijmoedig. Op Mijn trouwverbond. Al wat u ontbreekt, Schenk Ik, zo gij 't smeekt. Mild en overvloedig Heden nam de Here tot Zich mijn innig gelief de man. onzé lieve vader en opa Klaas Pós op de leeftijd van 70 jaar Zaandam: T Pós-de Vries Lelystad: Klaas Pós Ida Pós-Duyvis Zaandam: Dineke van der Hoeden-Pós George van der Hoeden José van der Hoeden-Pós Hans van der Hoeden en kleinkinderen 1501 TX Zaandam. 30 november 1979 D Doniastraat 14 De begrafenis is bepaald op woensdag 5 de cember om 11 30 uur op de algemene begraaf plaats te Zaandam Vertrek van het uitvaartcentrum Jan van Sco- relstraal 9 'bij Vincent van Goghweg) te Zaan dam om 11 00 uur Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraaf plaats Thuis liever geen bezoek Geen toespraken. „De Heer zal uw komen en uw gaan. wat u mag wedervaren. in eeuwigheid bewaren." De Christelijke Middelbare Technische School te Rotterdam geeft met droefheid kennis van het overlijden door een verkeersongeval van haar leerling René Sarnezky Rotterdam, 30 november 1979. Namens allen, die aan de school verbon den zijn. A. Visser, directeur. Algemene kennisgeving Gevolg gevend aan haar nadrukkelijke wens wordt eerst heden kennis gegeven, dat Mevrouw Maria Agatha Roland is overleden. Zij mocht de gezegende leeftijd van 90 jaar bereiken. Rotterdam 28 november 1979 Schepenstraat 62-B Corr.adres: A. du Pon De Savornin Lohmanstraat 96-A 3038 NP Rotterdam. De crematie heeft op haar verzoek in alle stilte plaatsgehad. Nog vrij onverwacht nam de Here tot Zich mijn lieve man. onze vader, opa en zoon Tiemen Smit op de leeftijd van 56 jaar. Utrecht: A. Smit-Baas Hoogeveen. T. Smit E. M. Smit-Steenhuis Hugo. Marieke Amsterdam: G. E. Smit-Rentzenbrink Utrecht. 3 december 1979 Ravellaan 33 De overledene is opgebaard in de aula van ziekenhuis „Oudenrijn", Van Heuven Goet- hartlaan. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag 19.30-20.00 uur en na de begrafenis op de begraafplaats. Geen bloemen Donderdag 6 december zal om 10.30 uur een rouwdienst worden gehouden in fniëlkerk, Lessinglaan. waarna om 11.30 uur de teraarde bestelling zal plaatshebben op de begraaf plaats „Daelwijck", Floridadreef. Geheel onverwacht nam de Here van ons weg onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jeltje Krijthe-Klinker geliefde echtgenote van W. L. Krijthe Trooste de Here onze bedroefde zwager en kinderen. H. C. Zondag Roden: A. Veninga-Klinker L. Veninga Drachten: J. Kootstra-Klinker G. Kootstra Zevenhuizen: J. Klinker-Slofstra S. Klinker-van Dijk Zuidhorn: S. Meerveld-Klinker Roden: H. Klinker G. Klinker-Dijkstra Hoogeveen: J. de Vries-Klinker Jac. de Vries Roden: J Tel-Klinker D. Tel Ter Apel: B. Vorenholt-Klinker S. Vorenholt neven en nichten. 2 december 1979. ..Tot zij op de jongste dag met U trium- feren mag" Gez. 476 vers 5 Op Zijn tijd heeft de Here thuisgehaald onze geliefde zuster en tante Adriana Annetje Breebaart in -de ouderdom van 85 jaar Noord wijkerhout; M. J. Meyering-Breebaart Culemborg: J L. Libert-Breebaart Leiden: J E. Breebaart nichten en neven Leiden, 2 december 1979 Korevaarstraat 32 - Corr.adres Julianalaan 16 Oegstgeest De overledene is opgebaard in de rouwkamer ..Eenvoud" van Ingen Schenau Hoge Woerd 84 Leiden. Bezoek aan de rouwkamer, woensdag middag a s van 3 00-3.30 uur Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 6 december a.s in de aula van de algeme ne begraafplaats „Rhijnhof" aanvang 11.00 uur. waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Een naam is onze hope In geloofsvertrouwen op zijn Heer en Heiland is geheel onverwacht van ons heengegaan onze lieve vader, groot-, overgrootvader Jan Adriaan van Berkel weduwnaar van Pieternelletje Noordam op de leeftijd van 82 jaar. Moerkapelle: M. van Berkel M. G. van Berkel-Heijboer Waddinxveen: W. van Berkel T. P. van Berkel-Huisman Brandon (Canada) J. A. van Berkel C. G. van Berkel-Möhle 'Waddinxveen: C. van Berkel M. H. van Berkel-van Noort T. van Berkel J. A. van Berkel-van Delden Nieuwleusen: C. J. Stolte-van Berkel H. J. Stolte. Andel: P. Alblas-van Berkel S. Alblas Zwolle: P. van Berkél C. van Berkel-van der Meij Klein- en achterkleinkinderen. Waddinxveen; 2 december 1979 Noordeinde 100. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren aan huis iedere avond van 7 tot 9 uur en donderdagmiddag van 3 tot 5 uur. D.V. vrijdag 7 december a.s. zal er om 1 uur in de geieformeerde „Kruiskerk" een dienst van Woord en Gebed worden gehouden, waarna de teraarde bestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats, Aberdingk Thijm- laan 2. Aankomst 1.50 uur. Na afloop van de plechtigheid alsnog gelegen heid om te condoleren in de aula van de begraafplaats. Loof de Here, mijn ziel, en al wat in mij is. zijn heilige naam; Loof de Here, mijn ziel. en vergeet niet een van zijn weldaden; die al uw ongerechtigheden vergeeft, die al uw krankheden geneest, die uw leven verlost van de groeve. die u kroont met goedertierenheid en barmhartigheid. die uw ziel verzadigt met het goede, zodat uw jeugd zich vernieuwt als die van een arend. De Here heeft tot Zich genomen onze lieve man. vader en grootvader - Krijn Pieter Lanting op de leeftijd van 75 jaar. Amsterdam. Y. Lanting-Porte Apeldoorn: Roel en Anita Lanting-Wiersma Sytske, Maryvon, Liesbeth, Sandba Apeldoorn: Jochem en Ria Lanting-Verweij Marieke. Merlijn, Edgar, Freek Amsterdam: Harm Lanting Grootebroek: Maaike en Jan-Willem van Duyvenbode-Lanting Amsterdam: Henk en Ina Lanting-Grosscurt f Lelystad: Pieter en Anneke Lanting-Texel Vincent Amsterdam. 1 december 1979 Meeuwenlaan 293' Gelegenheid tot bezoek aan huis dinsdag en woensdag van 19-21 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 6 december om 14 uur op de Noorderbegraaf plaats aan de Buikslotermeerdijk. Amster dam-Noord. Vertrek van huis om 13.30 uur. Liever geen bloemen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12