1 Amsterdam vraagt hoofd interne dienst DIRECTEUR groepsleider werkvoorbereiding vrije universiteit kroondocent onderwijskunde Verboden voor gehandicapten II kunt er meer aan doen dan u denkt ra kroondocent onderwijskunde beleidsmedewerkers HOE WIN JE MORGEN EEN KERSVERSE WERKKRACHT C0NTR0LELEIDERS Heemskerk Oomkes belastingconsulent jurist accountant- administratieconsulent SATERDAG 1 DECEMBER 1979 TROUW/KWARTET ói 2 Technische Hogeschool Twente Aan de Technische Hogeschool Twen te is ingesteld de experimentele, mul tidisciplinaire studierichting Toege paste Onderwijskunde, gericht op technologie en praktische toepas sing. Oe opleiding van studenten begint per 1 september 1981. De studierichting omvat vier deelge bieden: Instrumentatietechnologie, Kurrlkulumtechnologie, Instruktie- technologie en Inrichtingstechnologie (beleid en beheer van onderwijs). Een kleine groep aan de T.H. Twente werkt reeds enige tijd aan de voorbereiding van het onderwijs- en onderzoekprogramma. Het bestuur van de ON DERAFDELING TOEGEPASTE ONDERWIJSKUN DE zoekt in verband met de uitbreiding van deze groep kontakt met gegadigden voor de funktie van In het bijzonder Kurrlkulumtechnologie Kurrikulumtechnologie is het deelgebied van de Toegepaste Onderwijskunde dat gericht is op het oplossen/behandelen van problemen die verband houden met het ontwerpen, konkretiseren van kur- rikula, waarbij gebruik gemaakt wordt van daartoe geëigende werkwijzen en wetenschappelijke ken nis De term kurnkulum wordt gebruikt in de bete kenis van plan of ontwerp dat aanwijzingen bevat -over de doelen en leerinhouden, de werkvormen, media, organisatorische vormen en evalutievor- men alsmede de onderlinge samenhang van deze componenten. Eisen: wetenschappelijke kwalificatie blijkend uit prestaties als proefschrift, publikaties. werk stukken grondige kennis van kurrikulumtheonen, -ont wikkeling en evalutatie van het Nederlandse onderwijsstelsel en het funktioneren van onderwijsorganisaties ervaring en bekwaamheid in kurrikulumont- wikkeling didaktische en bestuurlijke bekwaamheid. Voorwaarden: Schaal 152/154 B.B.B.R A. Opneming in het pensioenfonds geschiedt op da tum indiensttreding. Inlichtingen: Belangstellenden kunnen nadere informatie in winnen bi) prof. dr. E. Warries, lid van de benoe mingscommissie, (tel. 053-892700. kantoor, of 053- 359907, privé). Het bestuur van de Onderafdeling Toegepaste On derwijskunde nodigt hen die voor deze funktie in aanmerking menen te komen, dan wel aandacht willen vestigen op mogelijke kandidaten, uit vóór 31 december 1979 te schrijven aan de secretaris van de benoemingsadviescommissie, Mr W. Nieuwmeijer, Onderafdeling Toegepaste Onder wijskunde, T.H. Twente, Postbus 217, 7500 AE Enschede. 0156/79/642 Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels: stoeptreden, draaideuren, opstapjes... U kunt helpen obstakels te voor komen of uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of horen. Laat uw invloed gel den in uw vereniging, op de school van uw kinderen, in uw werkkring, overal waar de bewegingsvrijheid van èèn miljoen landgenoten wordt belemmerd. Wat kunt doen' En hne' Voor meer informatie:^. V.O. Nederland Vereniging van .ïrbetds co welzijnuorg voor mindervaliden. Bos en Lommerplanlsoen. QITJIT Amsterdam. OlluLi teL 020 872401. «uFina vim bij het PROVINCIAAL ELEKTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425 000 gezin nen en bedrijven het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal. de centrales staan in velsen diemen en oudeschild(texel) m 1981 zal bovendien een bedri/fskantoor in alkmaar worden betrokken taak het technisch en administratief voorberei den van onderhouds- en reparatie-op drachten t.b.v. de onderhoudsgroepen werktuigbouw de planning (netwerktechniek) van grote revisies aan ketel- en turbine-installaties, het opzetten, vastleggen en bewaken van tijdschema's, urenvergelijkingen enz. het maken van technische omschrijvingen voor uit te besteden werkzaamheden standplaats velsen vereisten diploma HTS (werktuigbouw), ervaring met techniek en bedrijf van hogedrukke- tels en turbines, bijvoorbeeld verworven op stoomschepen of in een energiebe drijf. goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid in de moderne taien. een psychologisch onderzoek en een in spraakprocedure zullen tot de selectie procedure behoren salaris nader overeen te komen, voorzieningen welvaartsvaste pensioenregeling, vakan tietoeslag 8% gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den. uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PEN. postbus 150. 2060 AD bloemen daal Technische Hogeschool Twente Aan de Technische Hogeschool Twen te is ingesteld de experimentele, mul tidisciplinaire studierichting Toege paste Onderwijskunde, gericht op technologie en praktische toepas sing. De opleiding van studenten begint per 1 september 1981. De studierichting omvat vier deelge bieden: Instrumentatietechnologie, Kurrikulumtechnologie, Instruktie- technologie en Inrichtingstechnologie (beleid en beheer van onderwijs). Een kleine groep aan de T.H Twente werkt reeds enige tijd aan de voorbereiding van het onderwijs- en onderzoekprogramma. Het bestuur van de ON DERAFDELING TOEGEPASTE ONDERWIJSKUN DE zoekt in verband met de uitbreiding van deze groep kontakt met gegadigden voor de funktie van in het bijzonder Instrumentatietechnologie Instrumentatietechnologie is het deelgebied van de Toegepaste Onderwijskunde dat zich richt op het oplossen/behandelen van problemen die ver band houden met het instrumenteren van het on derwijs. waarbjj gebruik wordt gemaakt van daar toe geéigend^technologie en wetenschappelijke kennis. Onder instrumenteren van het onderwijs wordt verstaan het ontwerpen,konkretiseren en in voeren van media (hardware zowel als software), modellen, hulpmiddelen, alsmede het inrichten van de fysische omgeving teneinde het verloop van onderwijs- en leerprocessen te bevorderen, dan wel organisatorische doelen te helpen berei ken. Eisen: wetenschappelijke kwalificatie blijkend uit pres taties als een proefschrift, publikaties, pro- dukties affiniteit tot technische en ergonomische vraagstellingen ervaring met het werken met media en/of het ontwerpen van onderwijs- en leerhulpmiddelen ervaring als onderwijskundige didaktische en bestuurlijke bekwaamheid Voorwaarden: Schaaf 152/154 B B B R A Opneming in het pensioenfonds geschiedt op da tum indiensttreding Inlichtingen: Belangstellenden kunnen nadere informatie in winnen bij prof dr. E. Warries. lid van de benoe mingsadviescommissie. (tel. 053-892700, kantoor, of 053-359907. privé) Het bestuur van de Onderafdeling Toegepaste On derwijskunde nodigt hen die voor deze funktie in aanmerking menen te komen, dan wel aandacht willen vestigen op mogelijke kandidaten, uit vóór 31 december 1979 te schrijven aan de secre taris van de benoemingsadviescommissie, Mr. W. Nieuwmeijer, Onderafdeling Toegepaste Onder wijskunde. T.H. Twente. Postbus 217, 7500 AE EnSChede 0156/79/643 voor de DIENST VOLKSHUISVESTING bij het Woningbednjf emge vacnr A 463 Het woningbedrijf >s belast met het beheer van ruim 22 000 gemeentewoningen Op dit moment vindt er een ingnjpend reorganisatieproces plaats, waarmee beoogd wordt een decentrale wi|kpostgewijze structuur te realiseren In iedere wijkpost zullen ongeveer 50 medewerkers komen te werken belast met onderhoud, verhuur, administratie van de woningen en begeleiding van bewoners(groepen) Met betrekking tot nieuwbouw en renovatie berust het opdrachtgeverschap bi| de wijkpost. TAAK de betrokken medewerkers zullen zich allereerst bezighouden met de begeleiding van dit reorganisatie proces. Daartxi gaat het in het bijzonder om de daadwerkelijke opbouw van de wijkposten Bij gebleken geschiktheid en afhankelijk van de belangstelling komt men in aanmerking voor een functie m een van de vijf wijkposten waarbij hij/zij beiast kan worden met de algemene beleidsvoorbereiding en za ken schap, sociale begeleiding van bewo ners en buurtproblematiek in het bij zonder VEREISTEN universitaire opleiding (ook zij die binnenkort afstuderen kun nen reflecteren), dan wei een HBO- opleiding met enige jaren ervaring, be reidheid tot bewonersoverleg, initiatief en soaale belangstelling (bij voorbeeld tot uitdrukking komend in maatschap pelijke activite.ten) en goede contac tuele eigenschappen; bestuurlijk en or ganisatorisch inzicht/ervaring. Kennis van en ervaring in de volkshuisves- tmgsprobiematiek in het bijzonder van het womngbeheer strekken tot aanbe veling SALARIS afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 4761 - bruto per maand INLICHTINGEN txj drs L N P J Deffgaauw. telefoon (020) 596.1182. na 19 00 uur (020) 725941 Zowel manneh/ke als vrouweh/ke kandidaten kunnen naar deze functie solliciteren. Het gemeenteh/k beleid is gericht op geh/ke kansen voor vrouwen en mannen Vakantieuitkenng 8 procent, de rechtspositieregeling van de gemeente Amster dam is van toepassing. Een psychologisch onderzoek zat deet uitmaken van de selectieprocedure Schnfteh/ke sollicitaties binnen 14 dagen ie richten aan de Afdeling Personeelszaken. Oudezi/ds Voorburgwal 274. 1012 CL Amsterdam, on der vermelding van het genoemde vacaturenummer gemeente amsterdam amsterdam De vakgroep Privaatrecht van de faculteit der Rechtsgeleerdheid zoekt een part-time wetenschappelijk (hoofd) ambtenaar (m/v) (voor 0,5 deel van de werktijd) Taak: het verrichten van wetenschappelijk onderzoek met name op het terrain van de wisselwerking tussen de overheid en de als vereniging en stichting opge zette organisaties, resulterend in één of meer publi caties. Ook de verdere opbouw van documentatie op het gebied van het verenigings- en stichtingsrecht behoort tot de werkzaamheden. Functie-eisen: juridische opleiding (bij voorkeur privaatrecht-richting of notariaat); ook zij die binnen kort afstuderen kunnen solliciteren. De aanstelling geschiedt voor een periode van ten hoogste 4 jaar. ingaande 1 januari 1980. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door prof. dr. P.L. Dijk, overdag tel. 020-76 46 31, 's avonds tel. 020-71 56 94 of mr. T.J. van der Ploeg, overdag tel. 020-548 54 11s avonds tel. 02975-6 28 39. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vaca turenummer 111-3009. te richten aan de dienst Per soneelszaken, postbus 7161. 1007 MC Amsterdam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. w adverteer in de krant ST JOZEF ZIEKENHUIS Het Sint Jozef Ziekenhuis te Gouda is een middelgroot streekziekenhuis met 270 bedden en ca. 400 medewerkers. Wij wensen in contact te komen met gegadigden voor de funktie van Deze nieuw te creéren dienst omvat de Technische Dienst. Voedingsdienst. Agrarische Dienst. Huishoudelijke Dienst. Receptie, Wasserij en Linnen kamer. alsmede Postkamer en Repro 80 medewerkers) en ressorteert rechtstreeks onder de Algemeen Directeur. In verband met de nadruk die gelegd zal worden op de verschillende aspecten van de Technische Dienst gaat onze belangstelling uit naar iemand met: H T S - bouwkunde/werktuigbouwkunde of gelijkwaardige opleiding; ervaring op het gebied van organiseren en leiding geven; ervaring in soortgelijke funktie; leeftijd vanaf ongeveer 30 jaar. Bent u geïnteresseerd in deze funktie, maar wilt u graag nog meer weten, dan wordt u op uw verzoek een korte schets van de funktie toegezonden. Deze kunt u aanvragen bij de afdeling Personeelszaken. Bij benoeming geschiedt aanstelling op basis van leeftijd en ervaring tot maximaal 4774,48 bruto per maand: voor de arbeidsvoorwaarden isdeO A 0 -Ziekenhuiswezen van toepassing, pensioenregeling (P.G G M i en ziektekostenverzekering (I.Z.Z.) zijn uitstekend Bij de selectieprocedure kan een kennismaking met vertegenwoordigers van funktionele afdelingen en van de ondernemingsraad behoren. Uw aanvraag voor een korte funktieschets en uw sollicitaties kunt u zenden naar J H van Wijngaarden, Hoofd Personeelszaken. Graaf Fionsweg 77 2805 AH te Gouda (tel 01820-24555) Sollicitaties gelieve u voor 15 december in te zenden. Het bestuur van de Stichting Academie voor Paramedische Beroepen Leffelaar School voor Fy siotherapie (H.B.O. - Fysiotherapie) te Amsterdam roept sollicitanten op voor de functie van Voor deze functie is een eerste graads onder wijsbevoegdheid vereist voor een of meer vakken die aan de school gedoceerd worden. Gegadigden dienen te beschikken over meerde re jaren leservaring in de eerste graads sector, zo mogelijk binnen een gezondheidszorg-opleiding, alsmede over organisatorische en leidinggevende kwaliteiten. De school ressorteert onder de afdeling Hoger Sociaal Paedagogisch Onderwijs van het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen. Aan de school studeren 500 studenten en zijn 40 docenten verbonden, merendeels parttime De school is gevestigd in de percelen de Laires- sestraat 158-160 en heeft een dependance in de Nicolaas Maesstraat. Naat de typische onderwijs- organisatorische functie moet bij de sollicitatie reke ning worden gehouden met fusieplannen en moge lijk in de toekomst een integratie tussen H B O - en WO. Het bestuur zou gaarne voornoemde aspecten in één persoon verenigd zien. Mocht zulks niet mogelijk zijn dan stelt zij zich voor; een directeur voor de onderwijscoördinatie en een adjunct-direc teur met wetenschappelijke vorming Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae dienen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep te worden gericht aan de secretaris van de stichting Academie voor Paramedische Beroepen Leffelaar. Nieuwe Spiegelstraat 23, 1017 DB Am sterdam. Registeraccountants Alkmaar Beverwijk Amsterdam Doetinchem Arnhem Ede s-Gravcn huge 1 iaarlcm Hoogeveen Hoorn Zaandam Leiden Zutphert l'nrmerend In een aantal kantoren van onze maatschap, waar in kleine teams gewerkt wordt bij vooral middelgrote ondernemingen uit een groot aantal branches, is plaats Voor deze funktie dient men qua opleiding te voldoen aan èèn der volgende voorwaarden - gevorderd met de NIVRA-studie t/m het algemeen gedeelte - in het bezit van het diploma SPD II - in de postdoctorale studie accountancy gevorderd t/m Administratieve Organisatie. Ervaring in de controlepraktijk of andere ervaring op niveau is vereist. Geïnteresseerden worden uitgenodigd contact op te nemen met de afdeling Personeelszaken van het Secretariaat (Dubbele Buurt 2rd. 1621 JV Hoorn NH. tel.: 02290 - 15546) waar een afspraak zal worden geregeld met één der firmanten. accountants en belastingadviseurs b.v. Apeldoorn: Talfngweg 62"1, tel. 055-412244 Ter versterking van onze organisatie zoeken wij een in hét bezit van of studerende voor het federatie- of soortgelijk diploma, of een die in zijn vakkenpakket belastingrecht heeft opgeno men. danwel zich in deze richting wil specialiseren: en een in het bezit van of studerende voor het AA diploma. Geboden wordt een interessante werkkring met goede ontplooiings mogelijkheden. Een woning is eventueel beschikbaar Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Postbus 74 7300 AB Apeldoorn

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 32