J r SilPIAAGB de klokkenberg sekretaresse advertentie verkoper/ster kamsteeg hoofd technische dienst L® loonadministrateur ziekenfondsraad Assistent voor het Sekretariaat Voorlichting Assistent voor het Buitenland Sekretariaat Boekhoudkundig assistent. stafmedewerker/hoofd intern beheer (mnl./vrl.) landelijk centrum voor gereformeerd jeugdwerk Amstelland Pers 'sHeeren Loo-Lozenoord (part-time) vertaler/vertaalster Duits/Engels sous-chef (vr). PERSCOMBINATIE N.V ZATERDAG 1 DECEMBER 1979 TROUW/KWARTET Het IGGJ llo^defijk Centrum voor Gereformeerd Jeugd werk! te Oriebe'gen i -»-»n organisatie die in somenwerking met de oongesloten Pl'ov r a CGJ*s ondersteuning en dtenstveHen Wegens pensionering van de huidige furttionari-., zot- n wij per i opril 1980 of eerder een die belast zal worden met de financieel-odmin - "afieve ospekten van de beleidsvoorbereiding en de beleidsuitvoering van de organisatie. Van de funktionaris wordt verwacht, dot hij/zij: m hef bezit is van diploma SPD, MBA of HEAO (administratieve richting); ervaring heeftop boekhoudkundig/administratief geoied vanuit ervoring in staat is leiding te geven aan een team van ongeveer 15 medewerfclstlers; konstruktief meedenkt en meebeslist in het stafoverieg m - betrek king tot de totale beleidsvoorbereiding en -uitvoering,- beleidsvoorstellen die in stof en bestuur aan de orde komen op hun financiële implikaties beoordeelt, mede in het koder van de begrotings- en vermogensbewaking; kon instemmen met doel en grondslag von het ICGJ en een positief christelijke levensovertuiging heeft; bij voorkeur affiniteit tot en bekendheid met gereformeerd jeugd werk heeft. Solariëring en overige arbeidsvoorwaarden naar de CAO-welzijnswerk/jeugd- en jongerenwerk. Uitvoerige informatie over de funktie kon worden verkregen bij het LCGJ, teléfoon 10343816341, toestel 115. Sollicitaties binnen drie weken na het verschijnen von dit blad aan de sollicitotiekommissie, p/o ICGJ, postbus 99, 3970 AB Driebergen. medisch centrum Bij de afdeling allergologiefimmunologie kan worden geplaats een Kandidates zullen moeten voldoen aan de volgende eisen: diploma HAVO in verband met de regelmatige kontakten met het buitenland, goede kennis van de moderne talen en perfekte beheersing van de Engelse taal enige jaren ervaring kennis van de medische terminologie. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van het Medisch Centrum op onderstaand adres. Amstelland Pers, onderdeel van Weekmedia B.V., de huis-aan- huis-, en nieuwsbladendivisie van Perscombinatie N.V. zoekt ten behoeve van haar uitgaven in Amstelveen, op korte termijn een voor de buitendienst. Deze zal na een inwerkperiode zelfstandig de kontak ten onderhouden met onz< - verders. De juiste kandida(a)t(e) c.w.a te beschikken over een afgeronde middelbare schoolopleiding en een ri|bewi|s B-E. terwijl zijn/haar minimum leeftijd 21 jaar dient te zijn Enige ervaring strekt tol aanbeveling De mogelijkheid tot het volgen van een interne kursus. in samenwerking met de Stichting Reklame en Marke- tingonderwi|S is aanwezig Voor inlichtingen omtrent deze funktie kunt u bellen met de heer K Prent telefoon 020-451515. Schrifteh/ke sollicitaties kunt u. onder vermelding van LW/070. richten aan Mevr L Witmer. personeelzaken. Wibautstraat 131. 1091 GL Amsterdam Telefoon 020-926870 tst 265 Kamsteeg is een bekende V.A.G.-dealer (Volkswagen/Audi), met vestigingen in Oegstgeest, Leiderdorp, Voorschoten, Katwijk en Lisse. Vanwege de voortdurende groei zoeken wij voor onze vestiging in Oegstgeest een tot een jaar of 24. Die in elk geval niet (meer) in militaire dienst hoeft. Voor de jongeman met de juiste instelling zijn er in ons bedrijf ruime oplei- dings- en ontplooiingsmogelijkheden. De mogelijkheid is aanwezig om, onder leiding van het hoofd van de afdeling occasions, uit te groeien tot een volwaardige autoverkoper. Voor deze fuctie denken wij aan iemand die aan de volgende voorwaarden voldoet: - goede algemene ontwikkeling op MAVO/HAVO niveau - goede omgangsvormen zakelijk inzicht Naast een goed salaris en genoemde opleidingsmogelijkheden bieden wij een pakket secundaire arbeidsvoorwaarden dat zonder meer goed te noemen is. Degenen die belangstelling voor deze interessante job hebben, verzoeken wij schriftelijk te reageren (gaarne met pasfoto) aan onderstaand adres: Kamsteeg Zuid B.V. Postbus 8, 2340 AA Oegstgeest (Christelijke inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 3850 AN Ermelo Tel. (03417) 55911 De Technische Dienst van onze inrichting is mede verantwoordelijk voor nieuwbouw en renovatie. Zij verzorgt tevens het (werktuig) bouwkundig en elektrotechnisch onderhoudswerk. De dienst bestaat uit dertien medewerkers. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van het huidige hoofd, zoeken wij een die - verantwoordelijk is voor de algehele leiding van de Technische Dienst - in staat is in goede harmonie met het personeel van de inrichting en met externe partners te komen tot deskundige adviezen, begrotlngsopzetten, ontwerpen e.d. - zo mogelijk commandant van de brandweer en waarnemend hoofd van de bedrijfszelfbescherming kan zijn. Wij vragen: - HTS-opleidmg, bij voorkeur bouwkunde - tenminste 5 jaar ervaring, in een leidinggevende functie, liefst in een vergelijkbare functie in de gezondheidszorg - leeftijd vanaf ongeveer 35 jaar - een christelijke levensinstelling. Voor deze functie is het aanvangssalaris minimaal f 3.224,87 bruto per maand. Uitloop tot maximaal 4.929,48 bruto per maand. Voor de overige arbeidsvoorwaarden is de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen van toepassing. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer G.J. van 't Spijker, economisch adjunct-directeur, doorkiesnummer 55330 Schriftelijke sollicitatie vóór 20 december 1979 te richten aan de heer B.A. Verstraete, hoofd Personeel Organisatie. •sll SBBH Het Secretariaat van de Ziekenfondsraad fungeert o.a. als verbindingsbureau bij de uitvoering van de internationale verdragsregelingen inzake de wettelijke ziektekostenverzekering. Binnen de Sector Verzekerden en Verdragen ontstaat binnenkort de vacature voor een Functie-informatie: De taak bestaat voornamelijk uit de volgende werkzaamheden: vertalen van brieven, nota's, rapporten e.d. in de Duitse en (in mindere mate) in de Engelse taal; collationeren van de getypte vertalingen; controleren en zonodig corrigeren van door derden gemaakte vertalingen. Functie-eisen: een middelbare vooropleiding (b.v atheneum/HAVO); gedegen kennis m.n. van het Duits blijkende uit een gerichte opleiding en/of ruime ervaring; redactionele vaardigheid; enige kennis van de sociale verzekerings wetgeving strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: het salaris zal afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring liggen tussen f 2.690,- en f 3.464,— bruto per maand, gebaseerd op een 40-urige werkweek; 8% vakantie-toeslag; werktijden in overleg, minimaal 16, uur per week; de overige arbeidsvoorwaarden zijn vrijwel gelijk aan die van de rijksoverheid. Schriftelijke sollicitaties, onder vac.nr. 036 te richten aan de Algemeen Secretaris van de Ziekenfondsraad, Postbus 396. 1180 BD Amstelveen. Doelstelling De Ziekenfondsraad is een adviserend, beherend en toezichthoudend or gaan op het terrein van de gezondheidszorgver zekering (Ziekenfondswet en A W B Z Het Secretariaat omvat ca. 275 medewerkers die zich, binnen het kader van voor noemde wetten, bezighouden met het behandelen van medisch/ sociale, /unditche. verzekeringstechnische en financiële aangetegen heden Prof. J.H Bavincklaan 2, Amstelveen. nv Provinciale Gelderse Elektriciteits- Maatschappij De nv PGEM verzorgt de produktie, het transport en de distributie van elektriciteit in de provincie Gelderland en de beide Flevopolders. Om in de opvolging van de huidige functionaris, die per 1 maart 1981 met pensioen zal gaan, te voorzien worden nu reeds kandidaten opgeroepen voor de functie van Functie-informatie De vrouw die wij zoeken krijgt de dagelijkse leiding over de correspondentie-afdeling (24 personen). Deze afdeling omvat de typekamer, de telefoonpost, de postkamer en de reprokamer. Haar taak houdt verder in de organisatie van de verwerking van de aangeboden tekst. Hierbij wordt ondermeer gebruik gemaakt van de automatische tekstverwerkingsapparatuur. Functie-eisen: Wij zoeken iemand van tenminste 30 jaar die liefst al ervaring heeft in het leidinggeven aan een soortgelijke afdeling. Ervaring met tekstautomaten is gewenst. Daarnaast verwachten wij van de kandidaten dat zij in het bezit zijn van het diploma MEAO (secretariële richting) en een aanvullende cursus bedrijfscorrespondentie vreemde taal (niet gekozen in het examenpakket van de MEAO) hebben gevolgd. Het personeel van de vennootschap valt onder de bepalingen van de Algemene burgerlijke pensioenwet. Schriftelijke sollicitaties kunnen, onder vermelding van vacature "souschef (vr)", worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van de PGEM, correspondentie-adres: Postbus 9039, 6800 EZ Arnhem. De PPR roept eollicitanten op i voor deeltijdarbeid in de volgende 3 funkties: eventueel te kombineren met de eveneens vakante funktie: De taakinhoud wordt mede afhankelijk van de sollicitanten op wie de keuze valt geregeld in overleg met de medewerkers van het Partijburo. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de Alg. Sekr. Paul van der Hijden tel. 045-715622 Sollicitaties te richten aan Partijbestuur: Politieke Partij Radikalen Singel 277 1012 WG Amsterdam t.a.v. de algemeen sekretaris is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-huisbladen, met name in de regio N. Holland (020) 92 68 70 toestel 504 of 654 Via dit telefoonnummer kunt u een afspraak maken voor een oriënterend gesprek voor de funktie van De nieuwe functionaris zal, met een aantal collega's, niet alleen verantwoordelijk zijn voor de verwerking van de salarissen van ca. 1850 medewerkers, doch ook een bijdrage moeten leveren bij de verdere ontwikkeling van de afdeling. Gezien de aard van de funktie dient u te beschikken over een middelbare schoolopleiding, liefst gevolgd door een aanvullende opleiding en enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie. Naast een aantrekkelijk salaris (max. 3000,— bruto per maand) bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden waarin een integrale reis- en studiekostenvergoeding Ook diegene die voor deze funktie wil worden opgeleid is welkom voor een gesprek. Indien u schriftelijk wilt reageren dan kunt u deze reactie sturen aan de heer N. Burgers, personeelafdeling van Perscombinatie N. V Wibautstraat 131. 1091 GL Amsterdam, onder vermelding van NB/73

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 30