direkteur leidster stafmedewerk(st) er, ^rjjn en lekstreek Het Nederlandse Rode Kruis HET WESTERHONK direkteur(m/v) De Prot. Chr. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening maatschappelijk werker (m/v) DGB Omvattend* 7 projakten. FUNKTI0NARIS STICHTING HUIZE CHRISTINA mentor (mnl.lvrl.) aktiviteitenbegeleid(st)er "vogelenzang" Op deze afdeling is plaats voor een die praktijk- begeleid(st)ers ZATERDAG 1 DECEMBER 1979 TROUW/KWARTET 2 Z vraagt voor zo spoedig mogelijk: voor het werkgebied ten zuiden van Woerden. Vereisten: - diploma Sociale Academie - Pos. Prot. Chr. levensovertuiging. - rijbewijs noodzakelijk. Geboden wordt rechtspositie en salariëring volgens CAO en salarisregeling welzijnswerk en werkbegeleiding vanuit de instelling. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de directeur, de heer J. Quak, tel. 03480-16147 of bij de l.m.w. Mw. G.G. Los, kantoor 03480-16147, privé: 03404-17959 Sollicitaties, liefst zo spoedig mogelijk, aan de secretaresse van het bestuur: mw.mr. M.M. Thijssen-Breukink, Populierenhof 3 te Bodegra ven, tel. 01726-12460. STICHTING DIENSTENCENTRUM VOOR GECOÖRDINEERD BEJAARDENWERK LEIDEN STEDELIJK BURO: HOOGLANDSEKERKGRACHT E, TIL 071-M 04 S3 LEIOEN. 1 voor hol gocoórdinoord bojaar huidige funktionaris per 1 januari 1980. wegens vertrek van de Gezien de voorkeur van de Wijk Advies Raad voor Ouderen en de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat. Oe Stichting heeft tot doel ertoe bij te dragen, dat bejaarden en hulpbehoevenden zo' lang mogelijk zelfstandig in hun eigen leefomgeving kunnen blijven wonen. Zij werkt daarom wijksgewijs met projekten gecoördineerd bejaardenwerk. Het werkgebied van de gevraagde funktionaris omvat de wijken Vreewijk, Tumstadwijk en Cronestein. Tevens (in afwachting van verdere subsidiëring! de wijken Burgemeesterswijk. Professorenwijk en Rijndijkbuurt. Het betreft in hoofdzaak vóóroorlogse wijken, met een hoog percentage ouderen. Gezien de huidige ontwikkeling wordt verwacht, dat de funktionaris - verdere initiatieven onderneemt op de volgende gebieden: coördinatie van professioneel en niet-professioneel welzijnswerk gericht op ouderen; stimulering van lzelf!organ«atie van ouderen. - staat s om onderzoek t.b.v. de sociale kaart te verrichten; - vrijwilligersorganisaties van of werkzaam voor ouderen op het terrein van kultureel werk. hulpverlening, medezeggenschap inhoudelijk ondersteunt. Van de funktionaris vragen wij: - belangstelling voor de ouder wordende mens; - afgeronde h.b.o. studierichting opbouwwerk; - het vermogen om coördinerend op te treden en in teamverband te werken; - zij die over praktische ervaring beschikken, genieten de voorkeur. Geboden wordt: - een grote mate van zelfstandigheid; - rechtspositieregeling gebaseerd op CAO Welzijnswerk; - salaris volgens de geldende Rijksbijdrageregeling Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt vanuit het stedelijk buro. Uiteraard is de Wijk Advies Raad voor Ouderen bij de sollicitatieprocedure betrokken. Uw sollicitatie kunt U binnen 10 dagen zenden aan de stedelijk projektfeider. de Heer B.M.J. Sibon SHC omvat 2/eugdpensions en 2projekten begeleide kamerbewoning met elk een aantal /ongens en/of meisies m de leeftiidvan 16 fofca^ 21 jaar. De doelstelling van beide vormen van hulpverlening, hoewel verschillend in intensiteit van begeleiding en duur van het verblijf, is ondersteuning te bieden aan adolescenten die vanwege hun sociaal-emotionele problematiek en onvoldoende sociale en praktische vaardigheden, nog niet in staat zijn zelfstandig op kamers te wonen. Voor ons jeugdpension aan de Van Boetzelaerlaan zoeken wij een die deel uit gaat maken van een team van 4 personen die gezamenli|k de begeleiding van 9 bewoners als taak hebben. De belangrijkste eis die wij stellen aan diegenen die belang stelling hebben voor deze funktie is dat hij/zij in staat moet zijn een redelijk evenwicht te hanteren ten aanzien van de gevoels matige en de eisen stellende aspekten die deze werksoort met zich meebrengt. Verder verwachten wij ervaring m het werken met adolescenten, een leeftijd tussen de 25 en 32 jaar. bereidheid om onregelmatige diensten te draaien, eventueel een opleiding in de richting van M B.O.-I.W. en H B O -l W./M W Pedadogische Academie. K. en O o.i.d.. doch is niet vereist Het salaris is volgens de C-A.O.-Welzijnswerk. afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Voor sollicitaties of inlichtingen kunt u zich binnen 14 c richten tot de sollicitatiekommissie. Kon. Emmakade 159 i Haag. tel (070)450386 In het christelijk bejaardencentrum 'De Amandel bloesem' te Wormerveer wonen 110 bejaarden en werken 45 perso neelsleden. Bovendien beschikt het centrum over 14 aanleunwoningen. Wegens pensionering van de huidige direkteur wenst het bestuur van de stichting in kontakt te komen met kandidaten voor de funktie van Zijn taak omvat het volgende: het scheppen van een optimaal leefklimaat voor de bewoners; het voeren van een hierop aan sluitend, modern personeelbe- leid, het doelmatig laten funktio- neren van de verschillende afde lingen en handhaven van een goede samenwerking tussen deze afdelingen; voorbereiden en uitvoeren van beleidsbeslissingen van het bestuur en aktief meedenken over de verdere ontwikkeling van het centrum. Om deze funktie goed te kunnen vervullen moet aan de volgende ei sen worden voldaan: aantoonbare belangstelling voor bejaarden en de ontwikkeling van de bejaardenzorg; in staat zijn gemakkelijk kontak ten te leggen en snel door woord en daad vertrouwen te winnen van bejaarden en personeel; ervaring in een leidinggevende funktie op maatschappelijk ge bied; ervaring in de bejaarden zorg strekt tot aanbeveling; veel waarde wordt gehecht aan een moderne wijze van leidinggeven, waarbij de nadruk ligt op goed kunnen luisteren zonder beslissin gen uit de weg te gaan; bewust christelijke levensinstel ling en -overtuiging, leeftijd tussen 35 en 45 jaar. opleiding op H.B.O.-niveau en L.S.O.B. cursus (of de bereid heid deze te volgen); bereidheid zonodig een psycholo gische test af te leggen. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Voor het vinden van een passende woonruimte zal medewerking worden verleend. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de voorzitter van het bestuur de heer R. Westerhof. telefoon 075-286371. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden naar de sekretaris van het bestuur, de heer W. van Dijk, Albert Meynsstraat 22, 1521 ZN Wormerveer. telefoon 075-286367. In de Geronto-Psychiatrische paviljoenen "Duinoord" (opname en screening) en "Houtrust" (langdurig verblij- venden) bestaat een vakature kennis heeft van A.D.L.- training. bekwaam is in observeren en rapporteren; in teamverband therapie programma's kan opzetten en aktiviteiten kan afstemmen op behoeften en mogelijk heden van individuele en groepjes patiënten; een huiselijk klimaat weet te scheppen; daartoe strekkende opleiding heeft genoten; prijs stelt op een goede arbeidssfeer. Ipformatie kan worden inge wonnen bij Ton van der Lem, paviljoenskoördinator van "Duinoord", tel. (02502) 77 41, toestel 2190 en bij Piet van Wees, paviljoenskoördinator van "Houtrust", toestel 2090. Sollicitaties onder vermelding waarnaar uw voorkeur uitgaat kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN Stichting voor Maatschappelijk en Sociaal Werk in de Gemeente Goedereede (interkerkelijk en in samenwerking met de gemeente) vraagt voor haar afdeling gezinsverzorging een De gemeente Goedereede heeft een goede verbinding met Rotterdam en Middelburg en ligt in een prachtig natuurgebied te midden van duinen en strand. Tot de taken behoren o.a. intake werkzaamheden. onderhouden van kontakten met gezinnen en bejaarden. begeleiden van de uitvoerende krachten. deelneming aan werkoverleg met de aan wezige leidster en het onderhouden van kontakten met de overige leidsters van de stichtingen op Goeree-Overflakkee. Voor deze funktie wordt een min. leeftijd gevraagd van 23 jaar. Opleiding: Akte N 19 en N 20. M.B.O. -S.D., Sociale Akademie of H.S.A. - M.W. of 3 of 4 jaar Sociale Akademie. Een protestants christelijke levensovertuiging is gewenst. De C.A.O.M-rechtspositie-regeling is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Bestuur v.d. Stichting voor Maatschappelijk en Sociaal Werk in de gemeente Goedereede, Hoge Pad 2, 3253 BJ Ouddorp Z.H. Het Nederlandse Rode Kruis verleent diensten die veelsoortiger zijn dan menig een denkt. Niet alleen de internationale hulpverlening en de nationale inzet bij kala- miteiten kenmerken de organisatie. Tbl van projekten op medisch en sociaal gebied worden door vrijwilligers uitgevoerd en door beroepskrachten In-geleid. De afdeling Welzijnszaken levert enerzijds een specifieke bijdrage aan de uit voering van die aktiviteiten (met name vakantieprojekten voor chronisch zieken en gehandicapten» en schept anderzijds moge lijkheden voor een kwalitatief verantwoorde uitvoering van plaatselijke aktiviteiten (waaronder projekt Telefooncirkelsi. een bijdrage levert aan de verdere ontwik keling van het projekt ..Telefooncirkels" de buitenlandse vakantieprojekten voor chronisch zieken en gehandicapten voor bereidt en verder uitbouw t nieuwe initiatieven van plaatselijke afdelingen stimuleert en ondersteunt. Voor deze funktie denken wij aan iemand die over ervaring beschikt binnen de sektor van de maatscha|>pelijke dienst verlening en een opleiding heeft genoten op HBO-niveau. Bekendheid met het vrijwilligerswerk strekt to aanbeveling. Leeftijd bij voorkeur niet beneden 25 jaar. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer RE. Oudshoorn. hoofd Welzijnszaken (tel. 010 - 469095». Sollicitaties tc richten aan het hoofd Personeelszaken can het Nederlandse Rode Kruis, Prinsesxegracht 27, Pusthns 30+27. 2500 GK Den Haag. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52. Postbus 1035. 2680 BA Monster. Telefoon (01749)45738' Ten behoeve van onze interne opleiding voor het diploma Z zoeken wij nog een aantal die samen met de reeds aanwezige medewerkers zorg gaan dragen voor de begeleiding van onze 170 leerling-Z-verpleegkundigen. Tot de taak van de praktijkbegeleid(st)ers behoort onder meer: - het begeleiden van de individuele leerling in de praktijk - het mede zorgdragen voor de integratie van theorie en praktijk - het begeleiden van de introductiegroepen - het onderhouden van contacten met collega's, paviljoenshoofden en docenten. Het werkterrein is voor het grootste gedeelte het paviljoen. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma Z met tenminste één jaar ervaring. De voorkeur gaat uit naar personen die tevens de cursus stagebegeleiding gevolgd hebben of nog volgen, of bereid zijn deze studie ter hand te nemen. Gezien het levensbeschouwelijke karakter van onze inrichting stellen wij een protestants- christelijke levensovertuiging op prijs. Inlichtingen omtrent boven genoemde functie zijn te verkrijgen bij mej. Hietbrink, toestel 124. Uitsluitend schriftelijke sollicitatie, uiterlijk binnen 10 dagen na verschijning van dit blad, te richten aan de afdeling Personeelszaken. stichting henge/osestr. 98 7514 AK en schede tel. 053-356155 De Katholieke Sociale Academie is een onderwijs instelling met een kleine 700 studenten en ruim 60 docenten en 16 medewerkers in de onderwijs ondersteunende sektoren administratie, bibliotheek en huishoudelijke dienst. Het bestuur van deze akademie roept sollicitanten op voor de funktie van: Gedacht wordt aan een kandidaat, die bereid is tot en het vermogen heeft om op soepele en kollegiale wijze samen te werken met alle personeelsleden van het instituut. De direkteur vormt tesamen met de adjunkt-direkteur en een afgevaardigde uit elk van de 6 opleidingen van de akademie het Direktie- orgeen dat, onder verantwoordelijkheid van het bestuur, het beleid van de akademie als geheel bepaalt en uitvoert. De opleidingen hebben voor de behartiging van hun eigen aangelegenheden een zo groot mogelijke autonomie. De direkteur koördineert tesamen met de adjunkt-direkteur de werkzaam heden van het Direktie-orgssn en bewaakt de algemene gang van zaken. Voor de vervulling van deze funktie wordt gedacht aan een vrouw of man die - onderwijsbevoegdheid heeft voor het Hoger Sociaal-Pedagogisch Onderwijs; - affiniteit heeft voor onderwijskundige zaken; - beschikt over organisatorische kwaliteiten, blijkend uit opleiding en/of ervaring; - beschikt over goede kontaktuele eigenschappen; - positief staat tegenover de signatuur van de akademie. Het Rechtspositiebesluit W.V.O. is van toepassing. De honorering geschiedt volgens de Salaris regeling W.V.O. Aan geïnteresseerden wordt op hun verzoek een schriftelijk informatiepakket, inhoudende o.a. de sollicitatieprocedure, een profielschets, algemene informatie over de akademie, toegezonden. Voor aanvul: r de informatie kunnen zij zich wenden tot Mw. Mr. A. Geurts, Tel. 053 - 356155. Sollicitaties vóór 19 december 1979 te richten aan de voordrachtskommissie op bovenstaand adres.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 20