lï FAMILIEBERICHTEN ZATERDAG 1 DECEMBER 1979 TROUW/KWARTET Van harte gefeliciteerd Opa en Oma van der Drift met jullie trouwdag Gitta. John. Esther en Sylvia 1929 4 december 1979 Solt Deo Gloria Op dinsdag 4 december hopen we D V. met onze kinderen en kleinkinderen in grote dankbaarheid te gedenken, dat we 50 jaar geleden getrouwd zijn C. Schout en P. Schout-van Rhijn We willen dit feest op dinsdag 4 december in besloten familiekring vieren 'Koningstraat 48 3319 PB Dordrecht. Blij en dankbaar berichten wij u. dat het D.V. 10 'december 1979 50 jaar is geleden, dat onze ouders en grootouders Francois Jan de Ruijter en Sijke Elisabeth de Ruijter-Punt in het huwelijk traden Gelegenheid om te feliciteren is er op zaterdag 8 ''december a.s. van 16 00-17.30 uur in Hotel ..Des Pays Bas" Nieuwstraat 13. Terneuzen. De kinderen en kleinkinderen December 1979 "Beethovenhof 40. Terneuzen. Op 31 december 1979 zal het vijftig jaar geleden zijn dat onze ouders en grootouders C. L. Den Haan en C. C. Schoor in het huwelijk traden. Dankbaar dat zij dit jubileum mogen vieren nodigen wij u uit voor de receptie op vrijdag 14 december a.s. van 17.00 tot 18.30 uur in het Badhotel. Gevers Deynootweg 15 te Scheveningen. De kinderen en kleinkinderen November 1979 v. Bommellaan 32. 2245 VN Wassenaar Onze ouders hebben de wens te kennen gegeven in plaats van cadeaus of bloemen een bedrag te mogen ontvangen ten bate van de „Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte kind". Uw bijdrage kunt u tijdens de receptie deponeren in een daarvoor be stemde bus. of overmaken op postgironummer 53781 t.n.v. A. W. den Haan. van Boetzelaerlaan 186, 's Gra- venhage. onder vermelding „gift N.S.G.K.50 H.S.". Met grote blijdschap en dankbaarheid delen wij U mede dat onze ouders en grootouders Jac. van der Veen A. van der Veen-Spijkerman ..op D V 13 december 1979 hopen te gedenken dat zij 40 jaar zijn getrouwd Giny en Rens, Joke en Joost. Piet en Sjanie. Frits en Hetty. Janny en Martin. Henk en Tiny Johan en de kleinkinderen. U kunt hen feliciteren 13 december 1979 van 20.-21.30 uur in Antenne Wilhelminastraat 1 in Dedemsvaart Voor de vele blijken van belangstelling bij onze 60 jarige echtvereniging danken wij allen recht hartelijk die ons brieven, kaarten en felicitaties de den toekomen. J C van Rietschoten J van Rietschotcn- Zijderveld December 1979. Prinsenstraat 205 2983 CK Ridderkerk Tot onze diepe droefheid nam de Here tot Zich onze lieve zoon. broer, zwager, oom en neef. de heer Jacobus Johannes Molenaar echtgenoot van G Molenaar-Hazenboom in de ouderdom van 52 jaar Uit aller naam G J Molenaar *r de teraardebestelling /al plaats vinden op 4 december 1979 om 13.30 uur op de algemene begraafplaats van 's Gra verzande. Naaldwijk seweg 101a. te 's Gravenzande Gelegenheid tot condoleren 3 december 1979 van 19.00 tot 20.00 uur op de algemene begraaf plaats van 's Gravenzande. Correspondentieadres Molenstraat 190. 2681 BX Monster of Weigelialaan 30. 2641 CE Pijn- acker. Werkt uict zelfs zaligheid met vreeze en beven; Want het ii God. die m u werkt. beide het untlen en het werken, naar Zijn welbehagen". Filippensen 2 vers 12b en 13. Heden ic. na een werkzaam leven, van ons heengegaan mijn lieve man. onze zorgzame vader en grootvader. Louis Cosman op de leeftijd van 77 jaar Mede namens kinderen en kleinkinderen J. Cosman-van Es 's-Gravenhage. 29 november 1979 Gerard Keilerstraat 29. Liever geen bloemen Mijn man. onze vader is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis Levenburg. Leyweg 275. Bezoekuren rouwkamer zaterdag van 11-13 uur. zondag van 10-12 uur De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 3 december a s om 14 uur in de Laakkerk. tangstraat waarna de begra fenis op de begraafplaats Eikeienburg". Eike- lenburglaan te Rijswijk om 15 uur zal plaats vinden Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer der begraafplaats alsmede in een der zalen der Laakkerk Nooit kan 't geloof te veel verwachten, des Heilands woorden zijn gewis 't Faalt aardse vrienden vaak aan krachten, maar noott een vriend als Jezus is Wat zou ooit zijne macht beperken 't Heelal staat onder zijn gebied' En wa! zijn liefde wil bewerken, ontzegt Hem zijn vermogen met Gezang 291:1 Zacht en kalm overleed in haar Heer en Hei land mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Cornelia Schalk-van Willegen op de leeftijd van 68 jaar. Hans en Els Manon en Norman Fred en Joke Trudy en Erika Ger en Elly Dennis en Irene Ton en Anneke Margreet en Tom Léon Jaap en T x>s Amsterdam. 29 november 1979 Millingenhof 184 Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maan dagavond van 7-8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B.. u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 4 de cember om 14 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Vertrek van de Vondelstraat 101 ongeveer 13.15 uur. Gaat tot Zijn poorten in met lof. Met lofzang in Zijn heilig hof. Looft Hem aldaar met hart en stem; Prijst Zijnen naam; verheerlijkt Hem. Geheel onverwacht nam de Here van ons weg. onze lieve zuster, schoonzuster en tante Cornelia Schalk-van Willegen echtgenote van J. Schalk Trooste de Here onze bedroefde Zwager en kinderen. Amstelveen: E. van Willegen L. van Willegen-Westra Ochten: J. Hoefnagel-van Willegen Veghel. A. Stolk-van Willegen P. Stolk Canada: J. van Willegen E. van Willegen-Avis Amsterdam: J. van Willegen C. van Willegen-van Looj Amstelveen: G. van Willegen E. van Willegen-de Gooyer Neven en nichten Amsterdam. 29 november 1979. Getroffen en terneergeslagen door het plotse linge overlijden van onze zeer geachte en ge waardeerde collega, mevrouw C. Schalk-van Willegen willen wij langs deze weg onze dank betuigen voor alles wat zij voor ons en onze bewoners heeft gedaan Haar innemende persoonlijkheid zullen wij ten zeerste missen. Onze innige deelneming gaat uit naar haar dierbare man en kinderen Directie, personeel en bewoners van huize ..Clifford" De Lairessestraat 5. Amsterdam. In zijn Heer en Heiland ontslapen, onze lieve Zwager. Oom en Huisgenoot Karei Comelis van Spronsen. (Rudolf van Reest) sinds 10 november 1970 weduwnaar va:? Maria Taal. in de gezegde leeftijd van 82 jaar ..Maar 's HEREN gunst zal over die Hem vrezen in eeuwigheid altijd Dezelfde Mede namens wederzijdse famihe- Apeldoorn J Ph. Taal Groenekan J W de Jager-van den Henk M de Jager 3737 AW Groenekan. 29 november 1979 Copijnlaan 40 Geen bloemen Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren zaterdag van 16-18 uur aan huis De teraardebestelling zal D.V plaats hebben maandag 3 december om 15 uur op de begraaf plaats „Den en Rust". Frans Halslaan te Bilt- hoven Na de begrafenis eveneens gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de be graafplaats Bestuur en direktie van het ziekenhuis „Be- thesda" en het verpleeghuis ..Weidesteyn" te Hoogeveen hebben met verbijstering en ver slagenheid kennisgenomen van het plotselinge overlijden van de heer G. J. L. Ritman lid van het dagelijks bestuur D H Wigboldus voorzitter A G van Omme, alg. direkteur „Neem, Heer. mijn beide handen en leid uw kind. tot ik aan d'eeuwige stranden de ruste vind.'" Na een liefdevol en zorgzaam leven heeft de Here tot Zich geroepen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, onze zuster, schoonzuster en tante Neeltje Boxhoorn-Schilt op de leeftijd van 80 jaar Rotterdam P Boxhoorn Rotterdam: A. Nobel-Boxhoom D W. Nobel Culemborg: W M. Boxhoorn M. M. Boxhoorn-Jakob Monster J Koenen-Boxhoorn G. Koenen Tholen: A. Boxhoorn A. Boxhoorn-Urbanus Den Haag: J. Boxhoorn D. Boxhoorn-Pieterse Gorinchem: A. M. Boxhoorn D. J. A. Boxhoorn-de Sain Kleinkinderen. achterkleinkin deren en verdere familie 29 november 1979. Essenburgsingel 164 3022 EP Rotterdam. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7 tot 7.30 uur in de rouwkamer van het St. Franciscus Gasthuis. Kleiweg 500 en na afloop van de begrafenis in de kapel op de begraaf plaats. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. dinsdag 4 december op de begraafplaats „Oud-Kralin- gen", Kralingseweg 334, na aankomst in de kapel om 3 uur. Vertrek vanaf het woonhuis omstreeks 2.15 uur. Wij danken u voor het meeleven betoond na het overlijden van onze lieve oudste zuster Bo van Wijk In het bijzonder voor de gebeden die ons in deze dagen zeer hebben versterkt en verkwikt Mede namens de familie: M. Oosterhoff-van Wijk Polanen 13. 2151 DP Nieuw Vennep. ..Ik zal met vreugd in het huis des Heren gaan" Frederik Lodewijk Robbers (Dick) 67 jaar oud. Zich in leven en sterven het eigendom wetend' van Jezus Christus, de zaligmaker van de wereld, heeft God op zijn tijd na veel beproe ving maar ook loutering, verlost van ziekte en pijn en van zonde en dood. in Zijn eeuwig Vaderhuis opgenomen. sedert ll-3-'76 weduwnaar van Adriana Maria Teunisse Amsterdam: J Riemersma-Robbers A. Riemersma Den Haag: O. Beckering Vinckers-Robber W. Beckering Vinckers Amsterdam: T. Robbers Bloemendaal: N. Roose ex test 2014 AL Haarlem 28 november 1979 Bestevaerstraat 2 De overledene ligt opgebaard in het mortua rium van het Diaconessenhuis, Handellaan 2 te Heemstede Bezoekuur aldaar dagelijks van 14.00 tot 15.00 uur. Na een dienst van Woord en Gebed op maan dag 3 december a.s. om 14.00 uur in de Ned Herv. Kerk te Bennebroek. waarin voorgaat de Weleerwaarde Heer Ds. C. v.d. Velde zal de teraardebestelling plaats hebben in het fami liegraf op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Geen bezoek aan huis. geen bloemen, geen toespraken. Vertrek vanaf Bestevaerstraat 2 om 13.30 uur. „In God's hoede zijn we wel geborgen" Met verdriet berichten wij u het overlijden van onze lieve zorgzame vader en opa Sijtse de Jong gehuwd geweest met Geeltje Baarsma Coos Dijkstra-de Jong Kas Dijkstra Ger de Jong Ton van Voskuilen Minke Vrijhoeven-de Jong Roel Vrijhoeven en kleinkinderen Ermelo. 30 november 1979 Correspondentie-adres. Steenrietweg 40A. 7552 BB Hengeld (Overijssel) telefoon: 05400- 11311 De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 4 de cember 1979 om 12 00 uur in de oude Hervorm de Kerk. Kerkbrink te Ermelo De begrafenis vindt plaats om 14.30 uur op de algemene begraafplaats .Kranenburg" te Zwolle Geen bloemen Eens. aan de avond van mijn leven, breng ik, van zorg en strijden moe. voor elke dag. mij hier gegeven U hoger, reiner loflied toe Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, nam God na een moedig gedragen lijden in haar 75-ste levensjaar tot Zich. mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Johanna Frederika van Ast-Bekkers Winterswijk: A. C. van Ast Winterswijk: W. A. C. van Ast B. J. van Ast-Heezen Heiloo: E. van Ast H. van Ast-Peiger Winterswijk: K. Otter-van Ast J. Otter Winterswijk: W. van Ast T. van Ast-Haboldt en kleinkinderen 7103 AG Winterswijk. 29 november 1979 Rembrandtstraat 10 De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 4 december op de algemene begraafplaats te Winterswijk. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Gereformeerde kerk aan de Zonnebrink te Winterswijk om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren aldaar van 13.30- 14.00 uur. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Vurig verwachtte ik den Here; toen neigde Hij Zich tot mij en hoorde mijn hulpgeroep; Hij trok mij op uit den kuil van het verderf uit het slijk van den modderpoel; Hij stelde mijn voeten op een rots. mijn schreden maakte Hij vast. Hij gaf mij een nieuw lied in den mond een lofzang aan onzen God. Mogen velen het zien en vrezen. en op den Here vertrouwen. Psalm 40 1-4 Na een werkzaam leven is nog vrij plotseling van ons weggenomen mijn lieve man, onze heit en pake Pieter Heerma op dc leeftijd van 65 jaar. na een geliikkig huwelijk van 42 jaar. S. Heerma-Kempenaai- Oldeboorn. Gerrit - Griet Bergum. Heine - Ria (4. 1 1 Amsterdam. Enneüs - Anke Nieuwegein, Willy Peter Koog a/d Zaan. Hieke - Rein en kleinkinderen Oldeboorn. 29 november 1979 Prikweg 18. De dienst van Woord en Gebed wordt gehot - den op maandag 3 december om 2.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Oldeboorn Gelegenheid tot condoleance vóór de dienst in de Gereformeerde Kerk te Oldeboorn van 1.30- 2.00 uur. Na een korte ziekte heeft de Here uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Abraham Brinkman op de leeftijd van 76 jaar. 's-Gravenhage: J. W. Brinkman T. C. Brinkman-Bosch Rijssen: J. J. Brinkman-van der Wind Lucca (Italië): J. A. Ruberti-Brinkman G Ruberti Kampen M. J. Dixon neven en nichten 29 november 1979 Woonadres Groot Hertoginnelaan 26 1405 ED Bussum Begrafenis maandag half twee alg. begraaf plaats Bussum. Psalm 91:9 „Want gij. O Here zijt mijn toevlucht" Dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft betekend nam God na een welbesteed leven uit ons midden weg onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Pieter van Hofwegen Sinds 15 febr. 1968 weduwnaar van Adriana de Ruiter. op de leeftijd van 90 jaar en 10 maanden Sleeuwijk: B van Hofwegen L. C. van Hofwegen-Klop Gorinchem: H. P. van Hofwegen P. van Hofwegen-van Vark Almkerk: G J van Hofwegen A. M. van Helden Klein- en achterkleinkinderen Almkerk. 30 november 1979 Boompjes 10. De rouwdienst zal gehouden worden D.V 4 december a.s. om 13.30 uur in de Geref. kerk te Almkerk. waarna de begrafenis zal plaatsvin den om 14.30 uur op de algemene begraaf plaats Gelegenheid tot condoleren 's avonds na 7.30 uur. Boompjes 10 en na de begrafenis. Op 29 november 1979 overleed mevrouw Leentje Schilperoort Weduwe van Dr C W. Scheffer. In de ouder dom van 97 jaar Namens de familie. F. J. Trarbach Ex. Test Zeist, Arnhemse Bovenweg 2 „Amandelhof" Corr. adres: Valkseweg-Oost 40. Lunteren. De begrafenis zal plaatshebben te Zeist op de Algemene Begraafplaats, dinsdag 4 december a.s. om 12.00 uur. Hieraan voorafgaande zal om 11.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de kapel van de „Amandelhof". Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst in de hal van de ..Amandelhof". Psalm 73:26 Op Zijn tijd nam de Heere nog vrij onverwacht tot onze grote droefheid van ons weg mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader, schoonvader en opa Cornells Kraak op de leeftijd van 64 jaar. J. Kraak-Kleingeld. kinderen en kleinkinderen. Slied recht, 30 november 1979 Kievitlaan 42. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren in het rouwcen- trum Middeldiepstraat 22 (zij-ingang) op maandag 3 december 's avonds van 7.00 tot 8.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in de Geref. kerk (hoek Middeldiepstraat-Oranje straat) te Sliedrecht op dinsdag 4 december, welke om 10.30 uur zal aanvangen. In aanslui ting hierop zal de begrafenis plaats hebben. Aankomst op de begraafplaats 11.30 uur. Enige kennisgeving Ons verdriet is erg groot. Slechts 2 dagen mocht ons lieve zoontje en broertje Jitze bij ons zijn. Ko en Ria Bruggemann Josine Lucas 's Gravenhage, 30 november 1979 Berberisstraat 97. De begrafenis zal in stilte plaats vinden. RECTIFICATIE God heeft tot Zich ge nomen onze geliefde schoonzuster en tante Maria Johanna Knol- Slettenhaar op de leeftijd van 79 jaar In „stilheid en ver trouwen" was haar sterkte. Vaasen G. in 't Hout- Knol J. J. in 't Hout Oudewater: M. Knol den Broeder Sliedrecht; G. A. Juch- Knol Utrecht. K. M. Schipper- Knol Neven en nichten Almelo. 29 november 1979 „'k Lag machteloos gebonden; Gij komt en maakt mij vrij!" Gezang 1 4 Heden nam God tot Zich zijn moegestre den kind onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder, schoonzuster en tante. Leuntje Beekhuizen weduwe van Arie van der Toorn in de ouderdom van 81 jaar „Zij is nu weer vere nigd met haar man en onze vader" Uit aller naam. L. van der Toorn Scheveningen. 29 november 1979. Maststraat 34. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot con doleren zaterdag- en zondagmiddag van 13.30-14.30 uur en maandag van 20.00-21.00 uur in rouwkamer .Atro- pos". Van Boetzelaer laan 292-294. De begrafenis zal plaatshebben dins dag 4 december om 13.00 uur op de Alge mene Begraafplaats aan de KerkhoÓaan. Vertrek vanaf rouw kamer „Atropos" om 12.30 uur Dankbetuiging De vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Judina van Tilburg-Timmerman maken het ons onmogelijk u persoonlijk te be danken. Uw belangstelling heeft ons bijzonder gesterkt. Wij zullen er een dankbare herinnering aan bewaren Mede namens de kinderen F. C. van Tilburg Rijnsbürg. 1 december 1979 Burg. Hermansstraat la Dankbetuiging Voor de vele blijken van deelneming en medeleven ons betoond na het overlijden van mijn geliefde man onze vader en grootvader Jan van Iterson zeg ik u allen, ook namens mijn kinderen, hartelijk dank M Iterson-van der Plai Rijnsburg. 1 december (979 Collegiantenstraat 6

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10