FAMILIEBERICHTEN 1 7'] een docent(e) Engels DOCENT(E) NEDERLANDS VRIJDAG 30 NOVEMBER 1979 TROUW/KWARTET PS 10 RH kunnen van maandag lol en me! vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Goede morgen Annie Robbers- Schuijff Al weer 70 jarig en met ere Bart en Robert HARMELEN 1929 FOREST (Ontario) CANADA 1979 ..Looft den Here, want Hij is goed D.V. U december 1979 hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders Dirk van Rooyen en Martha van Rooyen-Timmer de dag te herdenken, dat zij 50 jaar geleden te Harmeien In het huwelijk zijn getreden. Hun dankbare kinderen: Henk en Gonny Dina en Simon Martin en Grietje Adriaan en Griet Alie en Bert Martha en Albert Dirk en Elisabeth Hielkje en Sid William en Margreet Bert en Tine Frans en Connie alsmede 53 klein- en 7 achter-kleinkinderen Onze ouders zijn met hun kinderen in 1948 naar CANADA vertrokken. Hun adres is nu: D. van Rooyen Sr. N.O.N.-l JO. FOREST (Ontario) Canada. 1939 Laat mij met mijn hoop 1979 niet beschaamd uit komen. Psalm 119:116 b Dankbaar en blij gedenken w.-ij dat onze geliefde ouders Cornells Wilhelm de Hek Pieternella Verkerk hun 40-jarig huwelijk herdenken. 3078 GC Rotterdam november 1979 C. D. Tuinenburgstraat 73 Heden is stil en vredig ontslapen in haar Heer en Heiland onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Sophia Roosendaal- Hoosendoorn weduwe van Hendrik Roosendaal in de ouderdom van 90 jaar Doorn, 28 november 1979 Huize „Beatrix", Driebergsestraatweg 2. Corresp.adres: C. Roosendaal, Celsiusstraat 60, 3817 XH Amersfoort Duivendrecht: C. Veer-Roosendaal B. Veer Amersfoort: C. Roosendaal W. T Roosendaal-van Essen Utrecht: J. Roosendaal H. Roosendaal-Oudhof Halifax (Can.): H. S. Fris-Roosendaal H J. Fris klein- en achterkleinkinderen De teraardebestelling is bepaald op maandag 3 december 1979 op de Oude Begraafplaats (Amersfoortseweg) te Doorn om 11.45 uur. Vertrek vanaf huize „Beatrix" om 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 1 decem ber 1979 in huize „Beatrix", Driebergsestraat weg 2 te Doorn van 19.00 tot 19.30 uur. Ik leg mij neder zonder zorgen, want slapend ben ik bij U thuis Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4 Van deze aarde weggenomen en wachtend tot de Nieuwe Dag ten Leven mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Maria Johanna Knol- Slcttenhaar Geboren 13 april 1900 Almelo: W. G. J Knol Aadorp: W van *t Spijker-Knol F. J. van t Spijker Gerco Han Derk-Peter Marjoke Enschede: D. Knol W H. Knol-Blanksma Jan-Willem Jouke Annemarie Almelo, 29 november 1979 Christoffclstraat 26. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op maandag 3 december a.s. om 12.00 uur in de Pnielkerk. Rembrandtlaan. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Almelo. Gelegenheid tot condoleren voor de aanvang van de dienst. Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. Jezus weende Zo doen ook v/ij bij het overlijden van onze vriend Wim t'vterwijk Vianen, 27 november 1979 Freek en Reina Links Maria en Johan Wie in Mij gelooft zal leven, ook al is nj gestorven. Zie, ik maak alle dingen nieuw. In plaats van kaarten Geheel onverwacht zijn op 22 november door een noodlottig ongeval op zee van ons wegge nomen onze lieve man en vader Jan Bekkema oud 33 jaar en onze lieve zoon en broer Robert Willem Bekkema oud 4 jaar. Karin Bekkema-Meijer Anique en Marieke 1788 LK Julianadorp Kruiszwim 1311 Wij willen hen herdenken in een dienst van woord en gebed op dinsdag 4 december om 12.30 uur in de Duinkerk, Jan Verfailleweg te Den Jielder. De crematie? van Rob zal in besloten kring plaatsvinden. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren Geheel onverwacht zijn op 22 november door een noodlottig ongeval op zee van ons wegge nomen onze lieve zoon, broer en zwager Jan Bekkema oud 33 jaar en onze lieve kleinzoon en neef, Robert Willem Bekkema oud 4 jaar. Hippolytushoef: W. Bekkema T. Bekkema-Voordewind Den Helder: Jenny en Sap Hoorn: Johan en Afra Midden in het leven zijn op 22 november door een noodlottig ongeval op zee uit onze familie kring weggenomen Jan Bekkema, oud 33 jaar Robert Willem Bekkema, oud 4 jaar Hoogezand: W. E. Meijer A. Meijer-Ellens Hoogeveen: Kees Slochteren: Rika en Herman Rik. Thijs Hoogezand: Piet en Ina Marleen En de dood zal niet meer zijn, noch rouw, noch geklaag, noch moeite zal er meer zijn. Openbaring 21 vers 4 Wat God doet, dat is welgedaan, zijn wil is wijs en heilig. Gezang 432 1 In Christus ontslapen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Ingetje de Rijke-van der Meer weduwe van C. P. de Rijke in de ouderdom van 80 jaar Spijkenisse: W. A. J Goedendorp-de Rijke Oostvoorne: C de Rijke L de Rijke-van der Meer Geervliet: J. C. Baris-de Rijke A. P. Baris Dirksland. L. Vogelaar-de Rijke M. Vogelaar Spijkenisse: L. de Rijke B. J. M. Mabelis-Lodder Oostvoorne: P J. de Rijke M. de Rijke-Verhey Rotterdam: J. Hoogstad-de Rijke F. Hoogstad Spijkenisse: J. W. de Rijke G. C. de Rijke-Vis klein- en achterkleinkinderen Spijkenisse, 28 november 1979 Staringplantsoen 19 b Corres[>ondentieadres: W. A. J. Goedendorp-de Rijke J van Zutphenstraat 2 3201 AC Spijkenisse Geen bloemen Onze moeder is opgebaard in de rouwkamer van het Clara Ziekenhuis. Olympiaweg, Rot terdam. Rouwbezoek aldaar zaterdagmiddag van 14.00-14.30 uur. Er zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden maandag 3 december a.s. in de „Ontmoetingskerk", Ko ningin Wilhelminalaan te Spijkenisse om 12.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats Vredehofstraat te Spijkenisse. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de zaal van de „Ontmoetingskerk". De Here is mijn licht en mijn heil voor wie zou ik vrezen? Ps. 27 1 Heden behaagde het de Here na een geduldig gedragen lijden uit ons midden weg te nemen mijn innig geliefde man en onze lieve vader en grootvader Hendrik van der Zijden op de leeftijd van 73 jaar. Vianen: A. J. van der Zijden-Labrie Vianen: G. van der Zijden Australië: M. Hooimeyer-van der Zijden J. Hooimeyer Nieuwegein: E. van der Zijden J. G. van der Zijden-Copier Lierbroek: J. van der Zijden P. van der Zijden-de Jong Vianen: M. van der Zijden en kleinkinderen 4132 EG Vianen, 28 november 1979 M. E. Hartmanstraat 62. De overledene is opgebaard in de aula van bejaardencentrum „Batenstein". De rouwdienst zal gehouden worden D.V. op zaterdag 1 december a.s. om 13.00 uur in de Geref. kerk „De Hoeksteen". De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Vianen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in voornoemd gebouw. Geen bloemen. Het is mij goed nabij God te zijn Psalm 73 28 Diep bedroefd maar dankbaar voor wat hij voor ons was en heeft betekend, geven wij u kennis dat in Christus is ontslapen, mijn lieve man, onze zeer zorgzame vader en opa Cornells de Ridder geboren 5 november 1907. Asperen: A. de Ridder-van Horssen T. van Ooijen-de Ridder H. van Ooijen Veenendaal: K. de Ridder M. de Ridder-Vermeer Herwijnen: W. C. de Ridder E. J. de Ridder-van Maaren Asperen: J. Verstegen-de Ridder B. J. Verstegen Vianen: M. A. Niessen-de Ridder H. Niessen Bruchem: Ph. van Zanten-de Ridder J. J. van Zanten Herwijnen: A. van Zanten-de Ridder H. van Zanten Losser: J. C. de Ridder G. J. de Ridder-Gassner Nieuwegein: A. Verduin-de Ridder T. Verduin en kleinkinderen 4147 AA Asperen, Achterstraat 23 28 november 1979. Gelegenheid tot condoleren, vrijdag 30 novem ber van 19.30 uur tot 20.30 uur in gebouw „Salem", Voorstraat te Asperen. Een rouwdienst zal worden gehouden op zater dag 1 december. Wenst u deze dienst bij te wonen, wordt u verzocht om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk (Middenweg 5) te Aspe ren aanwezig te zijn. De begrafenis zal daarna plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen. Rectificatie De begrafenis van de heer G. J. L. Ritman zal maandag 3 december plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zuidwolde (Dr.). Aanvang van de rouwdienst om 14.00 uur in de Geref. kerk te Zuidwolde. Gelegenheid tot con doleren aldaar van 13.15-13.45 uur. „Zalig de doden die in de Here sterven" Heden nam de Here tot Zich mijn innig gelief de vrouw, onze lieve moeder en grootmoeder Jansje Voogt-Bakker op de leeftijd van 82 jaar Amsterdam: K. Voogt i Amsterdam: A. Voogt E. J. Voogt-de Jong Doorn: C. Koofman-Voogt J. Kooiman Leusden: L. de Bruijne-Voogt L. de Bruijne en kleinkinderen 28 november 1979 Theodoor van Hoytemastraat 19 1062 CG Amsterdam Geen bloemen liever geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoléancebezoek zaterdag middag van 5.30 tot 6 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101 te Am sterdam. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 3 december om 14.00 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk. Vertrek van het P.C.B.-gebouw om 13.15 uur. Tevens na de begrafenis gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. God nam tot Zich mijn zeer geliefde schoon zuster Wilhelmina de Vries-Parmentier weduwe van P. de Vries op de leeftijd van 82 jaar. Bussum: A. de Vries Voorburg, 28 november 1979 O. als ik niet had geloofd des Heren goedheid te zullen zien in het land der levenden. Wacht op den Here, wees sterk uw hart zij onversaagd, ja wacht op den Heren. Psalm 27 vers 13 en 14 Voor ons nog onverwacht, maar op Zijn tijd, nam de Here tot Zich. mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa Willem de Geus op de gezegende leeftijd van 85 jaar. Rotterdam: M. de Geus-van Gemeren Ridderkerk: P. de Geus M. M. de Geus-Vaandrager Schiedam: «C. A. de Jong-de Geus A. de Jong Ridderkerk: E. den Ouden-de Geus L. den Ouden en kleinkinderen. Rotterdam, 29 november 1979 Guido Gezelleweg 57 Geen bloemen - Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren zaterdag van 19.00-20.00 uur aan het woonhuis. De Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op maandag 3 december in de Geref. Petrakerk, Pliniusstraat te Rotterdam-Lorn- bardijen om 11.30 uur, waarna om circa 12.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats „Vredehof", Lagendijk te Ridder kerk. Heden nam de Here uit onze familie-kring weg onze beste zwager Willem de Geus echtgenoot van Maria van Gemeren Familie vin Gemeren „In vrede kan ik mij ter ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, o Here, doet mij veilig wonen". Psalm 4 9. Heden overleed onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en oma, Wilhelmina de Vries-Parmentier in de ouderdom van 82 jaar Australië: J. de Vries Driehuis (N.H.): M. van Vliet-de Vries W. van Vliet Voorburg (Z.H.): J. Eilander-de Vries J. M. Eilander Canada: E. Hietkamp-de Vries G. Hietkamp 's-Gravenzande: P. A. de Vries G. de Vries-de Jong en kleinkinderen Voorburg (Z.H.), 28 november 1979. Correspondentie-adres: Prinses Mariannelaan 58. 2275 BJ Voorburg (Z.H.). Op zaterdag 1 december om 10.30 uur komen wij samen voor de dienst van Woord en Gebed in de kapel van Huize „Sopnenburgh", S%n- nenburghlaan 4, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur op de „Oosterbe graafplaats" aan de Rodelaan te Voorburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. „Werkt uws zelfs zaligheid met vreeze en beven; Want het is God, die in u werkt, beide het willen en het werken, naar Zijn welbehagen". Filippensen 2 vers 12b en 13. Heden is, na een werkzaam leven, van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader, Louis Cosman op de leeftijd van 77 jaar Mede namens kinderen en kleinkinderen 's-Gravenhage, 29 november 1979. Gerard Keilerstraat 29. Liever geen bloemen. Mijn man, onze vader is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis Leyenburg, Leyweg 275. Bezoekuren rouwkamer vrijdag van 17-18.45 uur, zaterdag van 11-13 uur, zondag van 10-12 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 3 december a.s. om 14 uur in de Laakkerk, Isingstraat, waarna de begra fenis op de begraafplaats „Eikelenburg", Eike- lenburglaan te Rijswijk om 15 uur zal plaats vinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer der begraafplaats, alsmede in een der zalen der Laakkerk. Door uw handdruk, uw woord van troost en bemoe diging, uw aanwezigheid of welk blijk van warme belangstelling dan ook, hebben wij ondanks verdriet, gesterkt en getroost onze geliefde dochter, zuster en nicht Dirkje Frederika Nickel de laatste eer bewezen. Dank uit aller naam: J. G. Nickel-Léautaud Apeldoorn, november 1979 nieuwe adres: Soerenseweg 68 Maar als xpij Zijn kinderen zijn, zijn wij ook de rechtmatige erfgenamen. Dan krijgen wij deel aan alles wat van God is. net als Christus. Want daar wij met Zijn lijclen zijn verbonden, staan wij ook in de nieuwe wereld van God aan Zijn zijde. Rom. 8:17 In de volle overgave van zijn geloof, is van om heengegaan mijn innig geliefde man, onze lie- f( ve zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom AlbeHus Winkel op de leeftijd van 31 jaar G. W. Winkel-Eigenhuis en verdere familie Nunspeet. 28 november 1979 Troelstrastraat 3 Graag bloemen Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de aula. Kerk straat 4 te Vriezenveen. Gelegenheid tot condo leren zaterdag 1 december van 19.00-19.15 uurp aldaar. Maandag 3 december zal om 14.00 uur eenjfr rouwdienst worden gehouden in de Ned. Herv. kerk te V.riezenveen. Aansluitend zal de begrafenis plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Vriezenveen. L.S. Zeer getroffen door Uw medeleven gedurende de ziekte en na het overlij den van onze innig gelief de vrouw, moeder en grootmoeder Marina Glaubitz is het ons een behoefte U hiervoor hartelijk te danken. Uit aller naam, B. Bieleveld. Bergum, november 1979 Kon. Julianastr. 11 God heeft tot Zich ge j( nomen onze geliefd j, schoonzuster en tanti Maria JohannaL Knol- r Slettenhaar op de leeftijd van jaar. In „stilheid en verf trouwen" was haaf sterkte. Vaassen: G. in 't Hout- Knel J. J. in 't Hout Sliedrecht: ,l G. A. Juch-Knol M Utrecht: K. M. Schipper- Kno Neven en nichten 1 Almelo, 29 novembe 1 1979. „Niemand onzer leeft voor zichzelf en i mand sterft voor zichzelf; want als ïpij let het is voor de Here en als wij sterven, he j voor de Here". De vele blijken van deelneming en de zeer gi belangstelling bij het overlijden en de begrafenis i onze lieve zoon en broer Hans de Raad hebben ons diep getroffen. Uw medeleven heeft ons gesterkt en bemoedigd, zijn U daar heel dankbaar voor. Katwijk: J. de Raad Ch. A. de Raad-van Rossum Nico en Christa Amerongen: Erica Katwijk: Martien en Marga Alice Jan Zwin 14, 2221 XL Katwijk, Z.H., 29 november 19 Chr. Scholengemeenschap „DE POPULIER" Lyceum Havo Mavo Populierstraal 109. 2565 MK s-GRAVENHAGE Tel. 070-64 88 08 Gevraagd voor zo spoedig mogelijk, Ier vervanging wegens ziekte, (in ieder geval tot de Kerstvakantie) voor 10-22 uur 1e gr. Ook naar een gedeelte van deze uren kan worden gesolliciteerd. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij hel christelijk onderwijs van harte zijn toege daan. Sollicitaties te richten aan en inlichtingen te verkrijgen bij de wnd. rector, de heer drs. A J Bloemen, tel school 070-64 88 08; tel. thuis 070-54 32 32. Chr. Scholengemeenschap „OVERVOORDE" Lyceum - Havo Westhovenplein 121, 2532 BE s-GRAVENHAGE tel. 070-29 75 05. Gevraagd voor zo spootflg mogelijk, een bij voorkeur 1e gr., voor max. 15 uur in v.w.o.-afdeling (klas 3 en 5). Vervanging wegens ziekte, wellicht tot i augustus 1980. Van sollicitanten wordt verwacht dat z\ medeverantwoordelijkheid willen drageij voor het christelijk karakter van de school. Sollicitaties, met o.m. vermelding van Iej vensovertuiging, te richten aan en inlichtim gen te verkrijgen bij de rector, de heer A. J Louisse. Fijn dat u een los nummer van TROITV kocht, maar wat moet u nu morgen? Weer zestig centen neerleggen? Vraag proefabonnement ï&iv'.isa Tel 020-913456, afd. Service

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14