JEANS MET BIEZEN I' VERANDERT 'SMANS UITERLIJK V00R6* FAMILIEBERICHTEN PONDERDAG 29 NOVEMBER 1979 TROUW/KWARTET. P 10/ kunnen van maandag lot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 10 00-20 00 uur Getrouwd: Winfried Nota en Truus Vasmel 28 november 1979 't Harde Leiden Leiden. Diamantplein 36 Goedemorgen lieve Opa en Oma Van Hees hartelijk gefeliciteerd met uw 40-jarig huwelijk Jacqueline en Annemarie Van der Velden Geraldine en Eline Van Hees Vlaardingen. 29 november 1979 De Heere zal Uw uitgang, en Uw ingang bewaren. van nu aan tot in Eeuwigheid. Psalm 121 8 In vol vertrouwen in haar Heer. is vredig heengegaan, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Antje de Blaey-Rijnsburger op de leeftijd van 75 jaar. Oude Wetering: A. de Blaey Lopik: Dik en Nel Leimuiden: Marijke en Karei Roelofarendsveen: Wim en Marijke Roelofarendsveen: Cock en Ineke en kleinkinderen Oude Wetering, 27 november 1979. Correspondentie-adres: Googstraat 10, 2377 BG Oude Wetering. De teraardebestelling zal plaatsvinden op za terdag 1 december om 13.00 uur op de Ned. Herv. Begraafplaats te Oude Wetering, na de rouwdienst welke om 12.30 uur aanvangt in de Ned. Herv. Kerk te Oude Wetering. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 30 no vember van 20.00-21.00 uur in het rouwcen- trum achter de Ned. Herv. Kerk te Oude Wete ring en na de teraardebestelling in het Gebouw „De Schakel". Liever geen bloemen. De Heer heeft mij gezien en onverwacht ben ik opnieuw geboren en getogen. Zonder klacht, maar moegestreden is van mij heengegaan Barbara Baan geboren 20 februari 1915, echtgenote van Peter den Ouden. Het vervult mij met een droeve trots, dat ze boven haar angsten uit naar haar nieuwe be staan heeft gekoerst, zonder zich één moment te vergissen. Dinsdag. 27 november 1979 heeft zij haar glim lach weer gevonden en om 18.45 uur heeft zij haar plaats ingenomen. Barbara en ik hebben samen gewenst dat allen die zich met ons verbonden weten zich vereni gen in de Dienst van Woord en Gebed op zaterdag 1 december 1979 om 14.00 uur, die gehouden zal worden in de Vredekerk te Krommenie aan de Eikelaan. Voorganger in deze dienst is Ds A. Koornneef. gereformeerd predikant alhier. De begrafenis zal dan reeds in besloten kring hebben plaats gevonden. Na de dienst is ,,'t Heem" beschik baar voor ontmoeting. Wie toch op een ander uur wil condoleren ontvangt daartoe gelegenheid op vrijdagavond 30 november van 19.00-20.00 uur in het uit vaartcentrum B.O.K., Visserspad 10 te Krom menie. 27 november 1979, Lindelaan 13-B, 1561 CJ Krommenie. Zij ging ons voor naar het feest van de Heer. Bedroefd maar niet verslagen, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Barbara den Ouden-Baan Groningen. B. den Ouden A. den' Ouden-Mastenbroek Rotterdam. J. Hulst-den Ouden Enschede: B. de Zeeuw-den Ouden A. de Zeeuw Amsterdam-Noord. J. den Ouden G. den Ouden-den Hartog Rotterdam. G. den Ouden A. den Ouderi-den Hartog Amsterdam-Noord. S. H. Been-den Ouden B. Been Rotterdam. H Goede-den Ouden A. S. Goede neven en nichten, achterneven en achternichten 27 november 1979. Heden overleed na een ernstige ziekte te Dun- ville (Canada) onze geliefde broer, zwager en oom Gerardus van Woudenberg echtgenoot van Celia de Wit op de leeftijd van 79 jaar Hij wist aan wie hij zich vertrouwde. 27 november 1979 Fam. van Woudenberg Fnm. de Wit Jezus, uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart. Als wij alles, alles derven, blijft uw liefd' ons bij in smart. Och, wanneer mijn oog eens breekt, 't angstig doodzweet van mij leekt, dat uw bloed mijn hoop dan wekke eu mijn schuld voor God bedekke. Bedroefd, maar ook dankbaar dat wij haar zo lang mochten hebben, delen wij u mede dat onze lieve zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Dorothea Loos sinds 5 januari 1969 weduwe v«n J. G. J. van Echten, zacht en kalm is overleden op de gezegende leeftijd van ruim 86 jaar Rotterdam: M. van Echten Krimpen aan den IJssel: C. Lagerwaard-van Echten J. Lagerwaard Krimpen aan den IJssel: D. Borsje-van Echten C. Borsje Hellevoetsluis: J. G. J. van Echten S. K. van Echten-Kouwenhoven Kleinkinderen en achterkleinkinderen 27 november 1979 Schiedamseweg 80 b 3025 AE Rotterdam Geem bloemen Bezoek eri gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis, vrijdag a.s. van 19.00 tot 21.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. zaterdag 'a.s. in de aula van de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 om 12.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. De begraafplaats is te bereiken met bus 18 van Westnederland, welke vertrekt vanaf het bus station Delftseplein perron Q om 11.20 uur. „De Heer is mijn Herder: mij ontbreekt niets" Dankbaar voor hetgeen zij voor ons heeft betekend, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Johanna Kielen weduwe van Hendrik Kerst, op de leeftijd van 90 jaar. Sprang-Capelle: E. C. Maris-Kerst J. W. Maris Marknesse (N-O Polder): F. C. Rijken-Kerst M. Rijken De Lier: E. W. Los-Kerst P. Los kleinkinderen en achterkleinkin deren. Sprang-Capelle, 28 november 1979 Nieuwevaart 16 A De gedachtenisdienst zal worden gehouden op zaterdag 1 december a.s. om 13.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Heistraat te Sprang-Capelle waarna de begra fenis aldaar zal plaatsvinden om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Enige kennisgeving Op 21 november 1979 werd door verdrinking van ons weggenomen mijn lieve man en onze lieve vader George Jaap Lodewijk Ritman op de leeftijd van 43 jaar. Tineke Ritman-van de Vegte Willem Jan Margit Katinka Berkenlaan 5, 7921 BJ Zuidwolde (Dr.) Nu zijn lichaam geborgen is zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zuidwolde (Dr.) Voorafgaande zal om 14.00 uur de rouwdienst gehouden worden in de Gereformeerde kerk, Zuideresweg te Zuidwolde. Gelegenheid tot condoleren aldaar van 13.15- 13.45 uur. Dit sterven is zo moeilijk te verwerken, zijn leven was ons allen zoveel waard. Hij was één van die stille, geestelijk sterken die iedereen, alleen zichzelf niet spaart Ik weet het niet, ik kan de zin niet vinden van wat God met dit sterven heeft bedoeld Maar Jezus weende, toen de vriend die Hij beminde gestorven was. Hij weet, wat je nu voelt. Uit: „Jezus weende" van Nel Benschop. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het volkomen onverwacht overlijden op 26 november 1979 van onze vriend en collega de heer J. H. J. van den Berghen wiens innemende persoonlijkheid door ons ten zeerste zal worden gemist. Gelegenheid tot afscheidnemen donderdag 29 november 1979 van 17.30-18.30 uur. Aula West, W Roelofsstraat 5 (bij Postjesweg) te Am sterdam. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 30 november 1979 om 11.50 uur in het crematori um „Westgaarde", Ookmeerweg 275, Am sterdam-Osdorp. Directie. Commissarissen en personeel Koning 4c Bienfait bv Da Costakade 104 Amsterdam Wegens het overlijden van de heer J. H. J. van den Berghen zullen onze bedrijven te Amsterdam en Soest vrijdag 30 november a.s. de gehele dag geslo ten zijn. Koning Bienfait BV Boven: Blue Denim jeans, vervaardigd van zuiver katoen, de biezen zijn hagelwit. 65.- Links: Velours is het machtig mooie materiaal van deze Jingler's jeans met steekzakken. Door de markante biezen heet het "piping". 75.- Rechts: "Piping" is de naam. Aangenaam. Katoenen corduroy jeans. 45.- Het blijkt dat ook mannen hun uiterlijk graag eens opvallend veranderei F Zij tonen deze dagen ij grote belangstelling Kê> voor"piping"Jeans, waarbij felle biezen langs de zijnaden voor een prachtig effect zorgen. ,,'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheid" Heden is zacht en kalm in haar Heer en Hei land ontslapen onze lieve zuster en tante Engelina Sophia de Goey in de leeftijd van ruim 81 jaar. Uit aller naam: A. de Goey Rotterdam, 27 november 1979. Corresp.-adres: A. de Goey. Hoyledesingel 2. 3054 EK Rotterdam. Tel. 010-187266. Gelegenheid tot condoleance in de rouwkamer „Silentium", Mathenesserlaan 486 donderdag van 19.45-20 15 uur en na de begrafenis in de kapel De bijzetting in het familiegraf zal plaats heb ben vrijdag 30 november op de algemene be graafplaats „Crooswijk", na aankomst in de kapel om 11.30 uur. Heden ontvingen wij het droeve bericht dat onze oudste broer, zwager en oom Hendrik de Nie in de ouderdom van 80 jaar rustig is ontslapen. Johan de Nie J. de Nie-Küchler E. de Nie-Kret C. de Nie-Plat W de Nie J. C. de Nie-den Duik nichten en neven. Leiden. 27 november 1979 De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud", van Ingen Sehenau. Hogewoerd 84 Bezoek aan de rouwkamer, vrijdagavond a.s. van 7.00-8.00 uur (thuis geen bezoek) De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 1 december a.s. in de aula van de algemene begraafplaats „Rhijnhof" aanvang 11.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Op Zijn tijd heeft de Here tot Zich gent Zijn moegestreden kind. onze lieve zustei huwdzuster en tante Zr. Tannetje Adriana Melis op de leeftijd van 53 jaar. Sterke de Here ons in dit verlies. Gezanj Goes, 24 november 1979 Weidezicht 24 Correspondentie-adres fam K Sanderse-Melis. Alikruikweg 31. 8256 RK Biddinghuizen, post Dronten Op verzoek van de overledene heeft de tx fenis in de kring der familie plaat^gevon Vervolg op

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12