4 P ita 0 FAMILIEBERICHTEN 3i< DINSDAG 27 NOVEMBER 1979 - DAI TROUW/KWARTET £- kunnen van maandag tot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelt|k van 18 00-20 00 uur Het bestuur van de Stichting Christelijke Openbare Bibliotheek te Hendrik-Ido-Am- bacht maakt met leedwezen bekend het over lijden van haar oud-voorzitter en mede-oprich ter de heer P. J. Plaisier In dankbaarheid gedenken wij zijn wijsheid en inzet voor het bibliotheekwerk in onze ge meente. H.I. Ambacht. 26 november 1979. Namens het bestuur van de stichting D. G. Durieux, voorzitter H. H. Lengkeek, secretaris. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van de heer P. J. Plaisier Zijn inzet voor onze Christelijke MAVO school is voor ons onvergetelijk. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en zijn kinderen. H.I. Ambacht. 26 november 1979. Het personeel en de leerlingen van de Chr. MAVO ..P. J. Plaisier" Het gemeentebestuur van Hendrik-Ido-Am- bacht deelt met leedwezen mede. dat op 24 november 1979 is overleden zijn oud-secreta ris. de heer P. J. Plaisier Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Zijn vele verdiensten, gedurende 40 Jaren aan de gemeenschap van Hendrik-Ido-Ambacht bewezen, zullen in de herinnering blijven voortleven. Burgemeester en Wethouders van Hendrik-Ido-Ambacht. J. Hof. burgemeester C. den Uil. secretaris „De HEER is mijn herder, mij zal niets ontbreken Psalm 23. Vertrouwend op haar HEER en Heiland is op 22 november jl. na een geduldig gedragen lijden, van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Anne Pasma op de leeftijd van 66 jaar. Psalm 139 vs. 9 (berijmdK Dordrecht: Y. Pasma M. Pasma-Kooijmans Zaandam: G. W. Pasma-Gobels Haarlem: S. A. Pasma T. Pasma Nichten en neven. Haarlem. 26 november 1979 Slachthuisstraat 48 zw. Geen bezoek aan huis Door familieomstandigheden heeft de begrafenis in stilte plaatsgehad op de begraafplaats „Westerveld" te Driehuis- Velsen. Heden nam de Here tot Zich. onze lieve vader, groot- en overgrootvader Sietse de Vries weduwnaar van G. Weinreich in de ouderdom van 89 jaar. .Maar 't blij vooruitzicht, dat mij streelt. ik zal ontwaakt uw lof ontvouwen U in gerechtigheid aanschouwen verzadigd met uw god'lijk beeld." Psalm 17:7 J Parlevliet-de Vries N 301-606-23 ave SW Calgary Alberta Canada Klein- en achterkleinkinderen Hengelo. 20 november 1979 ..ten Anker'1, correspondentie-adres Hoornbladstraat 31a Almelo. De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden op de Algemene Begraaf plaats te Hengelo. „De Heer is mijn Herder". Psalm 23. Heden is van ons heengegaan onze lieve vrouw, moeder, grootmoeder, schoonzuster en tante. Alida Zuurmond echtgenote van J. J. van der Toorn, eerder weduwe van Albert Verheij, in de ouderdom van 82 jaar Mede namens verdere familie. J. J. van der Toorn Jacques, Jos en Albert Verheij. Scheveningen. 25 november 1979. Doornstraat 10. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 19-21 uur en woensdagmiddag van 15-17 uur, Doornstraat 10. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den donderdag 29 november om 13 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.30 uur. Het Bestuur van de A.R. Partij heeft met verslagenheid en in dankbare herinnering ken nis genomen van het overlijden van Bauke Roolvink Jarenlang is hij in grote trouw als lid en voorzitter van de A.R.P. 2e kamerfractie, als lid van het Partijbestuur en als staatssecreta ris en Minister van Sociale Zaken en Volksge zondheid dienstbaar geweest aan de Anti Re volutionaire richting in de christen-democratie en aan de maatschappelijke ontwikkeling van ons volk. Moge de Heer zijn echtgenote en familie door Zijn Woord en Geest troosten. „Zdlige de doden, die in de Here ster ven, van nu aan. Ja, zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na". Openbaring 14 13 Namens het A.R. Partijbestuur H. A. de Boer. voorzitter C. Bremmer, secretaris 's Gravenhage, 25 november 1979. Met diepe verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van de heer B. Roolvink voorzitter van de Vereniging Het Nederlandse Blindenwezen, het overkoepelend samenwer kingsorgaan van instellingen op het gebied var. de welzijnsbevordering ten behoeve van blin den en slechtzienden. In grote dank herdenken wij het vele, vaak moeilijke werk dat hij gedurende bijna 8 jaar voor onze vereniging maar vooral voor de mensen waar het om gaat. heeft verricht Ons medeleven gaat uit naar zijn zo zwaar beproefde familie Bestuur, directie en medewerkers van de Vereniging Het Nederland se Blindenwezen Rotterdam. 26 november 1979. Bestuur en medewerkenden van de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening aan blinde en slechtziende volwassenen en de Stichting Revalidatie van blinde en slechtziende volwas senen geven met leedwezen kennis van het overlijden van hun voorzitter Bauke Roolvink Wij verliezen in hem een toegewijde voorzitter Voor zijn inzet en betrokkenheid zullen wij hem steeds dankbaar blijven. Wij wensen zijn echtgenote en kinderen veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Amsterdam. 26 november 1979. Directie en medewerkers van ICI Holland BV geven met leedwezen kennis van het overlijden van de heer B. Roolvink lid van de Raad van Commissarissen van onze vennootschap. De afgelopen jaren heeft hij met zijn grote gaven van hart en geest zich ingespannen voor het welzijn van onze onderneming en van allen die daar bij betrokken zijn. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en familieleden. Directie en medewerkers ICI Holland BV 27 november 1979, Rozenburg/Rotterdam. B. Roolvink lid van de raad van commissarissen is uit ons midden weggenomen. Zijn persoon, die allen zozeer aansprak, zal ook door ons ten zeerste worden gemist Raad van Commissarissen Raad van Bestuur Centrale Ondernemingsraad Koninklijke Nedlloyd Groep N.V. Rotterdam. 26 november 1979 Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden op 25 november 1979 van de heer B. Roolvink commissaris van onze vennootschap Zijn bijdrage in onze vennootschap en zijn vriendschap maken dat wij vervuld blijven van diep respect en grote dankbaarheid. Ons diep medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen, die wij de kracht toewensen dit verlies te dragen. Raad van Commissarissen Raad van Bestuur Centrale Ondernemingsraad van de Koninklijke Drukkerij en Uitgeverij v/h C. de Boer jr. NV Hilversum. 26 november 1979 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer B. Roolvink Langere tijd heeft hij ons als adviseur en als mens ter zijde gestaan. Zijn visie over samen werking m de bedrijfstak zullen wij ook in de toekomst dankbaar blijven gebruiken. Ons diep medeleven en onze dankbaarheid gaan mede uit naar zijn vrouw en kinderen. Namens de raad van Werkgevers in het Schildersbedrijf Voorzitters: Ph. J. Greep M. E. E. Boon Hilversum. 26 november 1979 Met leedwezen namen wij kennis van het over lijden van onze Stichtingsbestuurder de heer B. Roolvink Zijn inzet en waardevolle adviezen zullen wij ons in dankbaarheid blijven herinneren. Stichtingsbestuur Ekro BV Apeldoorn. 25 november 1979. Psalm 72:17 Zijn naam zij voor altoos, zolang de zon er is. bloeie Zijn naam. Mogen alle vol ken elkander daarmee zegenen. Hem gelukkig prijzeh. Met verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van onze voorzitter, de Hoogedelge strenge Heer B. Roolvink Dankbaar zijn wij voor zijn grote inzet als kundig bestuurder gedurende de zes jaar. waarin hij als voorzitter deel uitmaakte van het Bestuur van de Vereniging voor Diakones- senarbeid te Hilversum. Bestuur, Direktie Diakonessen- kring en Medewerkenden van het Diakonessenhuis. 25 november 1979 Van Riebeeckweg 212 1213 XZ Hilversum. Het hoofdbestuur van de Industriebond CNV heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van de heer B. Roolvink op de leeftijd van 67 jaar. Van 1946 t/m 1952 was hij bestuurder in dienst van de toenmalige Christelijke Metaalbewer- kersbond (CMB), laatstelijk in de functie van tweede voorzitter. Zijn grote inzet, voortvarendheid en liefde voor de christelijke vakbeweging zijn voor velen een bijzondere stimulans geweest. Wij gedenken dankbaar wat hij in een reeks van jaren voor onze organisatie heeft gedaan. Voor het hoofdbestuur. L. R. A. Ester, voorzitter C. Harmsen. algemeen secretaris Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer B. Roolvink Dankbaar gedenken wij zijn arbeid ten behoe ve van de zeevarenden. Namens Generale Deputaten Geestelijke Verzorging Koopvaardij van de Gereformeerde Kerken: Ds. G. de Ruiter, voorzitter Y. de Jongh, secretaris Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van de heer B. Roolvink lid van de Raad van Commissarissen van ICI Holland B.V. Gedurende de laatste jaren is de heer Roolvink verbonden geweest aan ons college en zijn bijdrage tot de wijze waarop wij konden sa menwerken is van bijzondere waarde geweest In hem verliezen wij een wijs en deskundig adviseur. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en familieleden. Raad van Commissarissen ICI Holland B.V. 27 november 1979 Rozenburg/Rotterdam Met diepe verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van de heer B. Roolvink Gedurende een aantal jaren heeft hij zich in zijn functie van commissaris van de vennoot schap voor de belangen van onze instelling ingezet. Daarbij heeft hij naast zijn belangstel ling voor het zakelijke met kracht vorm en richting gegeven aan de sociale ontwikkeling binnen onze onderneming. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, naar zijn kinderen en familie. Namens alle medewerkers van de Nederlandse Credietbank N.V. De Ondernemingsraad. Amsterdam, 25 november 1979. Met diepe verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van de heer Bauke Roolvink Commissaris van onze Vennootschap Gedurende een aantal jaren heeft hij ons zijn krachten gegeven en daarbij de belangen van onze instelling op voortreffelijke wijze behar tigd. Wij behouden aan zijn innemende en krachtige persoonlijkheid een dankbare herinnering Commissaris en Hoofddirectie van de Nederlandse Credietbank N.V. Amsterdam, 25 november 1979 Psalm 23 1 „De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets". In de volle zekerheid van het Geloof, is geheel onverwacht van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, en grootmoeder Catharina Jozina van den Ouden weduwe van Jan Jacobus Mulder in de ouderdom van 83 jaar. Eefde: J. G. Mulder M. C. B. Mulder-Sissingh Apeldoorn: Theo en Gerdi Zutphen: José en Jerf Nijmegen: Jan Apeldoorn, 23 november 1979 Corr.adres: Schurinklaan 8. 7211 DG Eefde. Gelegenheid tot condoleren a.s. woensdag van 10.00 tot 10.30 uur in het Bouwcentrum. Har- derwijkerweg 5 te Dieren De rouwdienst zal worden gehouden om 10.30 uur in voornoemd rouwcentrum waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de Nieuwe Begraafplaats te Dieren. Namens het Bestuur en het College*van Toe zicht van de Stichting Confessioneel Gerefor meerd Beraad delen wij U mee. dat God uit onze kring tot Zich heeft geroepen de heer B. Roolvink V Met grote dankbaarheid zullen wij blijven den ken aan zijn rijke gaven van hoofd en hart, waarmee hij onze Stichting vanaf het begin heeft gediend. Hij vertrouwde zich in leven en sterven toe aan zijn Heiland. Voor Mevrouw Roolvink en haar kinderen zal dat tot grote troost zijn. Het Bestuur: Drs. R. van den Berg, voorz. Ds. E. Overeem, secr. Het College van Toezicht: Ds J. Overduin, voorz. R. A. van Ginkel, secr. 25 november 1979. Heden nam de Heere tot Zich onze lieve zorg zame moeder, groot- en overgrootmoeder Klaasje van der Weit weduwe van Oege Dijkstra. In de ouderdom van 87 haar. Psalm 103 1 (oude ber.) Hoogeveen: K. Dijkstra H. M. Dijkstra-Blanken Epse: J. Dijkstra N. Dijkstra-Goedendorp Meppel: J. Koetsier-Dijkstra E. Koetsier Apeldoorn: G. Lopers Dijkstra M. J. Lopers Zoeterwoude (HR): K. Engelkes-Dijkstra A. G. Engelkes Klein- en achterkleinkinderen Meppel. 25 november 1979 Reestlaan 2, Kamer 201. Corr. adres: Stationsweg 19, Meppel Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 29 november om 14.00 uur in de aula op de algemene begraafplaats te Meppel. Zomer dijk 10 A, waarna de begrafenis aldaar zal plaatshebben. Zij. die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, wordt verzocht om 13.50 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis is in de koffiekamer gelegenheid de familie te condoleren. Enige en algemene kennisgeving Heden nam God tot Zich onze lieve tante en oud-tante Pietronella Suzanna Spanjersberg weduwe van D. C. Boers op de leeftijd van 87 jaan. Uit aller naam: A. T. Regoort Loosduinen. 25 november 1979 Hervormd Bejaarden Centrum Willem III straat 36. Correspondentie-adres Laan van Meerdervoort 635 2564 AB 's-Gravenhage. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 29 november om 11.00 uur op de Begraafplaats Oud Eik en Duinen, Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage. Heden nam de Here uit ons midden tot Zich onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Hendrika Johanna Lieverdink op de leeftijd van 72 jaar. Breedenbroek: De fam. Ruesink-Lieverdink Varsseveld: De fam. Lieverdink Breedenbroek: De fam. Lieverdink-Rougoor Aalten: De fam. Elburg-Lieverdink Varsseveld. 23 november 1979. „Deze dingen zal Ik hun doen, en Ik zal hen niet verlaten." Jesaja 42 vers 16 Na een geduldig gedragen lijden nam de Here tot Zich, mijn geliefde man. onze zorgzame vader en grootvader Johan Pieter linger in de ouderdom van 81 jaar. Rotterdam: N. H. Unger-Scheurwater H. I. Ambacht: J P. Unger J. Unger-Bax St. Maarten (Ned. Ant.): D. Kollaard-Unger M. Kollaard en kleinkinderen 3061 AN Rotterdam, 24 november 1979. .Oudedijk 124c. Liever geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 8-8.30 uur in de rouwkamer aan de Voorscho terlaan 51 <en na de crematie in de aula van het crematorium. De crematie zal plaatsvinden woensdag 28 november om 1.30 uur in het crematorium „Hofwijk", Delftweg 230 te v.m. Overschie. Vertrek vanaf het woonhuis om 1 uur. Het crematorium is te bereiken met bus 56 van de West-Nederland, welke vanaf het Delftse- plein te Rotterdam vertrekt. Wij steken 't hoofd omhoog En zullen d'eer kroon dragen. Door U. door U alleen Heden heeft God tot Zich genomen onze lieve Moeder. Grootmoeder en Overgrc moeder Neeltje Adriana Pieternella w Andrizina Klingeman- Bruggeman weduwe van Frederik Lodewijk Klingeman eer LL op de leeftijd van 77 jaar. Amsterdam: M. S. Heine-Klingeman A. Heine Amstelveen: G. A. Klingeman-Jonksma Den Haag: F. L. Klingeman Hillegom: C. J. Klingeman A. H. Klingeman-van Nes rei tee ind ur- Drg wal Ie n nt i en uiv cies ergi in Veghel: D. A. Klingeman W. A. M. Klingeman-Kamphui Driebergen: N. Visser-Klingeman W. Visser kan; Kleinkinderen en achterkli za] kind. d( art bi; bie Gelegenheid tot afscheid nemen woensd er avond van 7 tot 8 uur in Opbaarcentn „Bouwens" Startbaan 7 Amstelveen. De rouwdienst zal gehouden worden op d derdag 29 november om 12.00 uur in de a )je van de begraafplaats Oud Eik en Duinen. L van Eik en Duinen 38 te s-Gravenhage wa f na bijzetting in het familiegraf zal pla* vinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condolereiC de ontvangkamer van de begraafplaats. 24 november. 1979 Lindenhof 40 1185 R.H. Amstelveen. „Dient elkaar, als goede beheerders van Gc veelsoortige genade, met de gaven, zoals iei die heeft ontvangenwié spreekt, moet bei fen dat hij Gods woorden spreekt; wie ij"" dienst verricht, wete dat God het is die kracht verleent." 1 Petr. 4. 10 Hierbij drukken wij onze droefheid uit bij plotseling overlijden van Herman Francken docent logopedie aan de katholieke Pedagogische Akadem De Voorzienigheid. Lauriergracht 41. Amst dam-c; Magister Vocat, Jan Tooropstraat 1 Amsterdam-w Wij blijven hem erkentelijk voor zijn gri inzet en collegialiteit. pri Directie en Personeel studenten en leerlingen van De Voorzienigheid Directie en Personeel studenten en leerlingen van Magister Vocat Als teken van onze erkentelijkheid vieren Eucharistie op woensdag 28 november 1979 20.00 uur in de Kapel van De Voorzienighi Lauriergracht 41 Amsterdam-c. De Uitvaartdienst vindt plaats in de St. Jo: kerk. Jansstraat 41 te Haarlem op dondei 29 november 1979 om 11.00 uur. waarna bijzetting in het familiegraf plaatsvindt Bloemendaal op de begraafplaats St. Adelbj tus, Verbindingsweg 38. a I" h< Getroffen en diep erkentelijk voor de we<ie. zaamheden. die hij gedurende 23 jaren rfl^ grote inzet en toewijding voor onze studentL heeft verricht, delen wij het overlijden mefe van ze Herman Francken te docent logopedie |le Het Bestuur van de Stichting K tholieke Pedagogische Akademil Amsterdam e.o. Op 21 november 1979 overleed te Rijsv (Z.H.) 1 Johanna Gesina Glerum-van Wijk geboren 28 januari 1892 te 's-Gravenhage. Zij was voor hen die haar kenden een v< beeld van vreugde, vertrouwen en liefde, pa tijd positief, nooit negatief. m ati en ac Se A ne Op haar uitdrukkelijk verzoek heeft de crer tie in alle stilte plaats gevonden. Verzoeke geen rouwbeklag. Almen/W arns veld 27 november 1979 Corry en Rien Gerda en Dick Kleinkinderen Achterkleinkinderen Enige kennisgeving. Heden nam de Heer tot Zich, op Zijn tijd ons zeer plotseling, onze innig geliefde m vader, schoonvader en grootvader Leendert Gerrit Gazenbeek tbc drager van de Orde van Oranje-Nassau op leeftijd van ruim 78 jaar. Psalm 121 „Mijn hulp ts van dW Heere". E. H. Gazenbeek-Klein Polsvo^ A. Gazenbeek J. E. Gazenbeek A. Gazenbeek-Kevelham Liesbeth en Wouter 7475 BD Markelo, 26 november 1979 Goor se weg 36 Voorafgaande aan de teraardebestelling D.V. donderdag 29 november om 13.30 wordt er om 12.15 uur een rouwdienst gehi den in de Hervormde kern te Markelo u wordt uitgenodigd. Gelegenheid tot condc p* ren na de teraardebestelling in het dienst bouw der Hervormde Gemeente te Markeli rPC

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14