Want alles In een Philips combi is perfect op elkaar afgesteml Philips. Groot in geluid. PHILIPS Je terugtrekken uit de zaak is meer het vinden van een opvolgen De NMB denkt met u mee, DINSDAG 27 NOVEMBER 1979 trouw/kwartetF Een Philips combi is meer dan een simpele combinatie van verschillende geluidscomponenten. Het is een eenheid. De kwaliteiten en specificaties van de versterker, tuner, platenspeler, het cassette deck en de boxen zijn volledig op elkaar afgestemd. Daardoor is elke Philips combi eigenlijk een staaltje van geluidsarchitec tuur. Neem liever geen risico's wanneer u een combi kiest. Eis een Philips combi. Dan kiest u een all-in geluidsstudio van verantwoorde eenheid en tegelijk een bedieningscomfort waar u elke dag opnieuw van geniet. De stereo-combinatie AH983 heeft 2x55 watt muziekvermogen, FM, lange en middengolf. Voorkeurafstemming op 5 FM- zenders en FM-fijnafstemming. Aansluitingen voor microfoon en hoofdtelefoon in het front. De cassetterecorder is uitgerust met schakel erdrul veergi gedempt cassettedeksel pauzetoets en een De stereo-combinatie AH982 van tuner, versterker, cassetterecorder en platenspeler. 2 x 35 watt muziekvermogen. FM, midden- en lange golf. Automatische stereo/mono overschakeling. Een PLL decoder voor storingvrije FM stereo ontvangst. Met continu stereo/monoregeling. De cassetterecorder voor ferro- en chroomcassettes is uitgerust met een long-life opname/weergavekop, auto matische opnamesterkteregeling en auto matische bandstop. De HiFi platenspeler bezit continu regelbare naaldkracht, instelbare dwarskrachtcompensatie en een magneto- dynamisch element. Met bijpassende HiFi boxen in notemotief. Bruto-adviesprijs f 1.145,-. itgen bare DNL ruisonderdrukking en bezit 'n long-life opname/weergave kop, hydraulisch driecijferige teller met nulstelling. De HiFi platenspeler werkt met o.a. instelbare dwars krachtcompensatie, continu regelbare naald krachten magnetodynamisch element. Met bijpassende HiFi boxen in notemotief. Bruto-adviesprijs f L295,-. De stereo-combinatie AH970 van tuner, versterker, platenspeler en cassette recorder met o.a. drie golfgebieden, 2x12 watt muziekvermogen, PLL stereo-decoder, storingsonderdrukker, AFC, ingebouwde Ferroceptor, stereo-balans, platenspeler met automatische stop, naaldkrachtregeling. Cassetterecorder geschikt voor chroom dioxide cassettes, met pauzetoets, auto matische opnamesterkteregeling en long-life kop. Bijpassende luidsprekerboxen in notemotief. Bruto-adviesprijs f 895,-. De luxe HiFi/stereo-combinatie 11 met 2x60 watt muziekvermogen. Nah. FM, lange en middengolf, met 5 FM-vo< zendertoetsen en PLL-FM/stereo-decödi Een automatische platenspeler met naai krachtmeter en een magnetodynamisch opneemelement. De cassetterecorder vc chroomdioxide cassettes bezit Dolby ri w onderdrukking, long-life koppen, RIF er automatische of handmatige opnameni u regeling. Bruto-adviesprijs f 1.595,-. 'Er zijn nog meer Philips combinaties.\ Bekijk en beluister ze bij wui handelaar. P U laai de zaak dan wel in goede handen achter, maar hoe zit "t met uw eigen financiële toekomst? U moet verder leven al stapt u eruit Met een goede opvolger, een geslaagde af scheidsreceptie en een paar vriendelijke dankwoorden bent u er echt nog niet. Dat heb ben wij als bank die speciaal is opgericht voor het midden- en kleinbedrijf wel ondervonden. Want veel van onze klanten hebben we jarenlang begeleid, financiële ruggesteun ge geven, geadviseerd.kortom, we hebben mee gedacht over de toekomst van hun bedrijf. Dus ook over opvolging, terugtrekking en pen sioenvoorziening. Zo leerden we de problemen van belasting over stille reserves en goodwill onderkennen. Zo leerden we de aantrekkelijke kanten ken nen van betaling van pensioenpremie via de B.V. We leerden hoe je voor beide partijen - de komende en de gaande man - de opvolging het best kunt regelen. Allemaal zaken waar u ook mee gecon fronteerd kunt worden. Bedenk dat de NMB veel vragen en problemen die dan kunnen rij zen al eerder heeft beantwoord en opgelost. Als ondernemer die vroeg of laat ook afscheid neemt van de zaak kunt u van die ervaring, die know-how gebruik maken. U kunt uw speci fieke probleem aan ons voorleggen of er eerst in algemene zin iets over lezen. Neem bijvoorbeeld ons boekje „Bedrijfs opvolging" en de brochure „Liquiditeitsverbe- In deze gratis boekjes krijgen een aantal belangrijke bedrijfs economische, erfrechtelijke en fiscale dspecten ruime aandacht. tering en Pensioen voor B.V.-directies" In het boekje krijgt een aantal belangrijke bedrijfs economische, erfrechtelijke en fiscale aspec ten ruime aandacht evenals het feit dat veel 1' bedrijven in familiehanden zijn. De brochure geeft u een aantal voorbeelden hoe u een directiepensioen kunt opbouwen zonder de liquiditeitspositie van uw bedrijf aan te tasten. Uiteraard zijn beide uitgaven niet volledig, maar ze vertellen u op een begrijpelijke manier over opvolgings- en pensioenvoor- zieningsproblematiek waar u nu of in de toe komst mee te maken kunt krijgen. Je terugtrekken uit de zaak is meer dan het vin den van een opvolger, maar een bank als de NMBÜs ook meer dan een winkel in geld. De NMB denkt met u mee. Daarom zijn we niet tevreden met standaardoplossingen, maar bekijken we in nauw overleg met u iedere keer opnieuw hoe we 't het beste kunnen aan- j pakken. En samen komen we er wel uit, NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Coupon: Ik ben geïnteresseerd in het boekje „Bedrijfsopvolging" de brochure JLiquiditeiisverbe'eri en Pensioen voor B.V.-directies" 'Maak hokje zwart bij wat van toepassing is. Postcode: Bedrijf Tav. Adres Plaats Deze coupon kunt u in een gesloten envelop zonder postzegel zenden aan: NMB. Stafgroep Midden-en KJeinbednjf. Antwoordnummer 131. 1000 PA Amsterdam. TO 8

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12