5 t FAMILIEBERICHTEN DRACHT] I MAANDAG 26 NOVEMBER 1979' TROUW/KWARTET In vol vertrouwen op het volbrachte werk van Christus ging van ons heen onze geliefde man. papa en pake Bauke Roolvink oud-minister van Sociale Zaken en Volksge zondheid Hij bereikte de leeftijd van 67 jaar. Baarn: O. C. Roolvink-Schouten Kampen: Elske Hörchner-Roolvink Sam Hörchner Hilversum: Iet Kuijper-Roolvink Piet Kuijper Nijkerk: Dirk Roolvink Finy Roolvink-van 't Net Castricum: Wil Klein-Roolvink Gerrit Klein Hengelo (O.): Wibo Roolvink Amsterdam: Bert Roolvink Harma Roolvink-Schaafsma en de kleinkinderen: Elske. Caroline, Samuel, André. Bauke, Petrie. Corine en Angeline Baarn, 25 november 1979 Uytenbosch 26 De teraardebestelling zal op donderdag 29 november in de familiekring plaatshebben. Hierna zal om 12 uur een dienst worden gehou den in de Gereformeerde Kruiskerk te Baarn, Oude Utrechtseweg 6. Na de dienst is er gele genheid tot condoleren. Geen bezoek. Liever geen bloemen en toespraken. In vast vertrouwen op zijn Heer en Heiland is van ons heengegaan, na een korte maar ernstige ziekte onze lieve broer, zwager en oom Bauke Roolvink op de leeftijd van 67 jaar. Hetzij wij leven, hetzij wij ster ven, wij zijn des Heren Rom. 14:7 en 8 Moge dat de troost zijn voor Bertha en haar kinderen. Leeuwarden - D. Roolvink-Adema Wirdum: G. de Jong-Roolvink Castricum: R. Roolvink Leeuwarden: G. Roolvink M. Roolvink-Plantinga en kinderen Baarn 25 november 1979 Ingegaan in de vreugde van zijn Heer onze zwager Bauke Roolvink Hilversum: D. Verkruijssen Weesp: C. D. Meijer Leiderdorp: C. Schouten A. J. E. Schouten-de Jager Hilversum: T. Schouten S. P. Schouten-Vlietman Oldebroek: W. Schouten J. Schouten-Nagelhout Baarn, 25 november 1979. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer B. Roolvink Dankbaar gedenken wij zijn arbeid ten behoe ve van de zeevarenden. N amens Generale Deputaten Geestelijke Verzorging Koopvaardij van de Gereformeerde Kerken: Dr. G. de Ruiter, voorzitter Y. de Jongh, secretaris Met droefheid geven wij kennis van het overlij den van de heer B. Roolvink Commissaris van onze Vennootschap Wij zijn dankbaar voor de wijze waarop hij met warme belangstelling en wijs inzicht gedu rende vele jaren de menselijke en zakelijke belangen van onze bedrijven heeft behartigd. Ons diep medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen, die wij de kracht toewensen dit verlies te dragen. Commissarissen en Directie van Beheer Maatschappij Buisleeuw B.V. Zwijndrecht. 25 november 1979. Met ontroering geeft de Wijkkerkeraad Zuid van de Gereformeerde Kerk van Baarn kennis van het overlijden van zijn ouderling B. Roolvink Wij zijn dankbaar voor het werk dat hij tot het laatst toe in zijn ambtsperiode heeft gedaan. Wij bidden zijn vrouw en kinderen Gods nabij heid toe. Baarn, 25 november 1979 Namens Wijkkerkeraad Zuid K. Brokkel kamp. praeses H. van der Burgh. scriba Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer B. Roolvink Vele jaren heeft hij in zijn functie van commis saris der Vennootschap ons met voorlichting en advies ter zijde gestaan. Zijn opvattingen over samenwerking in de onderneming zullen wij ook in de toekomst dankbaar blijven gebruiken als basis van ons werken. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Namens alle medewerkers van P. van Leeuwen Jr's Buizenhandel B.V. De Ondernemingsraad Zwijndrecht, 25 november 1979. Psalm 68:10 (berijmd) Geheel onverwacht werd van ons weggenomen onze lieve moeder en oma Elisabeth A. W. Dirkse-Beijer op de leeftijd van 89 jaar. Noord wijk: G. E. Schimmel-Dirkse N. Schimmel Haarlemmerliede A. J. W. van Vessem-Dirkse D. van Vessem 's-Hertogenbo6ch: W. Dirkse J. Dirkse-den Hollander klein- en achterkleinkinderen Noordwijk, 24 november 1979 Bejaardencentrum St Jeroen Correspondentieadres: Quarles van Ufford- straat 58, 2202 NJ Noordwijk. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 28 november a.s. in de kapel van het bejaardencentrum St Jeroen om 11.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Oude Zeeweg Noordwijk om 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het bejaardencentrum St Jeroen. Want wij weten, dat, indien de aardse tent waarin wij wonen, wordt afgebro-, ken, wij een gebouw van God hebben, in de Hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig Huis. 2 Cor. 5 1 en 2 In een stil en diep vertrouwen op God is van ons heen gegaan mijn lieve man, onze vader en opa Willem Gijsbertus van de Bunt echtgenoot van Klaasje Daams op de leeftijd van 69 jaar. Nw Loosdrecht: K. van de Bunt-Daams Baarn. R. van Ketel-van de Bunt J. van Ketel Ronald en Wim Nw Loosdrecht: J. van de Bunt J. van de Bunt-Buitenhuis Wim en Karin Bussum: K. van Latum-van de Bunt P. C. van Latum Sandra en Barbara Nw Loosdrecht, 24 november 1979 Lindelaan 22. Vader is opgebaard in de rouwkamer van bejaardencentrum „Emtinckhof', Eikenlaan 51 te Nw Loosdrecht. Condoleance-bezoek al daar D.V. dinsdag 27 november a.s. 's avonds van 7-8 uur. De rouwdienst te leiden door de weleerwaarde heer ds. P. Riemersma, zal worden gehouden. D.V. woensdag 28 november 's middags om 1 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Nw Loosdrechtsedijk te Nw Loosdrecht, waarna omstreeks 2 uur de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Rading te Nw Loosdrecht. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Na een kortstondige, ernstige ziekte nam de Here uit onze familiekring weg mijn geliefde zoon, onze broer en zwager Willem Jan Fokkens op de leeftijd van 53 jaar, geliefde echtgenoot van Pia Rowaan Emmeloord, 24 november 1979 Siddeburen: J. Fokkens-Schepel J. W. Fokkens A. Fokkens-ten Have Warffum: J. Fokkens A. Fokkens-Doddema Losdorp: A. T. Rowaan-Fokkens A. W. Rowaan. Na een kortstondige ziekte is van ons heenge gaan onze geliefde schoonzoon, broer, zwager en oom Willem Jan Fokkens echtgenoot van Pia Rowaan op de leeftijd van 53 jaar „Ik heb u bij uu> naam geroepen, gij zijt Mijn" Jesaja 43 1 Appingedam H. J. Rowaan T. Rowaan-Flikkema Pernis: W. A. Rowaan A. C. Rowaan-v. d. Pols Wildervank: T. T. ten Kleij-Rowaan J. P. ten Kleij Losdorp: A. W. Rowaan A. T. Rowaan-Fokkens Delfzijl: B. G. Wildeboer-Rowaan P. J. Wüdeboer en kleinkinderen Emmeloord, 24 november 1979. Espelerlaan 34a Psalm 121 onberijmd Heden overleed tot onze grote droefheid, mijn zeer geliefde man, onze lieve, zeer zorgzame vader en grootvader Pieter Jan Plalsler op de leeftijd van 74 Jaar. H.I. Ambacht: M. L. Plaisier-van der Giessen H.I. Ambacht: P. Plaisier G. Plaisier-Berkman Zwijndrecht: M. van Namen-Plaisier P. van Namen Teteringen: A. Plaisier P. Plaisier-Groeneveld H.I. Ambacht: M. Plaisier M. G. Plaisier-van Herk Zwijndrecht: L. G. van Drimmelen-Plaisier P. H. van Drimmelen Rotterdam: T. Plaisier M. Plaisier-Baks Breda: J. Plaisier P. J. ScheUekens Miami Florida (U.S.A.): A. Plaisier H. H. Plaisier-Zoestbergen H.I. Ambacht: B. N. Plaisier Barendrecht: G. Plaisier L. Plaisier-de Groot en kleinkinderen 24 november 1979 Achtera mbachtseweg 13a 3342 LA Hendrik Ido Ambacht Liever geen bezoek aan huis Mijn man en onze vader ligt opgebaard in de zaal van „de Open Hof', Schild manstraat 72a; bezöek en gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag van 17.30-18.30 uur en na de begrafe nis in de aula op de begraafplaats. De rouwdienst zal gehouden worden: woens dag 28 november a.s. in „de Open Hof' om 11.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsheb ben op de algemene begraafplaats aan de Achterambachtseweg om plm. 12.00 uur. Vertrek vanaf „de Open Hof" om 11.55 uur. Heden overleed tot onze grote droefheid onze geliefde broer en zwager P. J. Plaisier op de leeftijd van 74 jaar Ede: E. Plaisier-van Noort H. I. Ambacht: T. P. Plaisier C. A. Plaisier-Nugteren Westenschouwen: J. Plaisier G. W. Plaisier-Bol H. I. Ambacht: P. C. van der Giessen J. van der Giessen-van der Waal H. I. Ambacht: K. Buurman L. Buurman-van der Giessen Puttershoek: M. van der Giessen-Tuijtel 24 november 1979 Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van de heer J. Plaisier Hij heeft zich met grote toewijding ingezet voor het christelijk onderwijs in het algemeen en in het bijzonder als lid van de Commissie van Toezicht en Advies voor onze school. Het Bestuur, de Commissie van Toezicht en Advies en het doce rend- en niet docerend personeel van het „Develsteincollege" Zwijndrecht, 24 november 1979. Het Bestuur van de Vereniging tot Stichting en Instandhouding van Christelijke Scholen te H.I. Ambacht maakt met leedwezen bekend het overlijden van haar oud-voorzitter, de heer P. J. Plaisier Dankbaar gedenken wij wat hij voor onze vereniging betekend heeft. Zijn wijsheid en betrokkenheid bij het Christe lijk Onderwijs was voor ons van onschatbare waarde. H.I. Ambacht, 25 november 1979. Namens het Bestuur van de Vereniging: J. Dingemanse, voorzitter A. de Bruijne-Sc hippers, secretaresse De Here heeft tot Zich genomen 0112e lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Cornelia Meijer-Exalto weduwe van M. Meijer in de ouderdom van 88 jaar „Maar de Heer zal uitkomst geven", Psalm 42 vers 5 Rotterdam: G. G. F. Meijer Schiedam: K. A. Schipper-Meijer J. Schipper Capelle aan de IJssel: J. H. Stoter-Meijer H. Stoter kleinkinderen en achterkleinkinderen 23 november 1979 Schubertplein 10 3122 NA Schiedam Thuis geen bezoek Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van het Noletziekenhuis (ingang Juliana van Stolbergstraat 18) Schiedam, maandagavond van 7.00-7.30 uur. De begrafenis is bepaald op dinsdag 27 november op de algemene begraaf plaats aan de Laan van Spieringshoek te Schiedam. Aankomst in de kapel om 1.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de kapeL „Door een nacht, hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij in t Eeuwig Licht." Onze lieve moeder en oma Sletske Brons weduwe van Ds Jan v. Zande mocht bij haar Vader komen. Zij bereikte de hoge leeftijd van 90 jaar. Wij danken God voor alles wat Hij ons in en door haar gegeven heeft. Assen, 21 nov. 1979. Hoogeveen, Boekweitlaan 17: S. Th. Faber-v. d. Zande N. F. J. Faber *t Harde: Klaas en Jan Groningen: Sity en Jimme Hoogeveen: Els Groningen: Jan Hoogeveen: Nienke De begrafenis is bepaald op maandag, 26 nov. 1979. De rouwdienst, die voorafgaande aan de begrafenis wordt gehouden, vangt aan om 2 uur in de Geref. Kerk te Pingjum. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het lokaal achter de Geref. Kerk. Jezus zegt: „Ik leef en gij zult leven". Heden heeft God tot Zich genomen onze fijne vader, grootvader en overgrootvader Arrien Dikken weduwnaar van Jannetje Veenendaal op de leeftijd van 82 jaar. Haarlem: G. van Alten-Dikken A. van Alten Leiden: H. J. Dikken J. M. Dikken-Bos Haarlem: Ineke en Frans Jorn en Lenneke Haarlem: Ard en Hans Leiden: Marieke en Arjen Amstelveen, 24 november 1979 Correspondentie-adres: Spreeuwenplaats 13, 2317 WD Leiden. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 28 november a.s. om 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Herfstlaan te Heemste de. Vertrek van Kloppersingel 83 te Haarlem ca. 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Zalig die in Christus sterven, de doden, die de hemel erven, voor wie Hij woning heeft bereid. Gez. 267 1 Vanmorgen nam God tot Zich onze zeer gelief de en zorgzame vader, schoonvader, opa en Teunis Deelen weduwnaar van M. van Vugt, eerder weduwnaar van C. J. van Essen. Vader werd 71 jaar. Deze bescheiden, fijn-besnaarde man zal ons steeds tot voorbeeld blijven. W. W. Deelen S. Deelen-Boers Hanneke Marjanne Pauline Victor W. Deelen M. Deelen-Snabel Ingrid Liesbeth M. Stam 24 november 1979 Soesterbergsestraat 5 Correspondentie-adres: Sparrelaan 10, 3768 BG Soest. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 27 november van 19.00-19.30 uur in de aula van het ziekenhuis /.Zonnegloren", Soesterbergsestraat 125 te Soest. De Dienst van het Woord en Gebed zal worden gehouden op woensdag 28 november om 13.00 uur in de Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18, Soest. In deze dienst zal voorgaan Ds Joh. C. Baumfalk. Daarna zal omstreeks 14.00 uur de teraarde bestelling plaatsvinden op de algemene be graafplaats aan de Veldweg te Soest. Heden nam God tot Zich onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Trijntje Carller weduwe van Klaas de Klerk op de leeftijd van 81 jaar. Amsterdam, K. Visser-De Klerk C. F. Visser Breukelen, A. Topman-de Klerk B. F. Topman Amsterdam, G. de Klerk E. M. de Klerk-Hunia Grand Rapids U.S.A., P. de Klerk Sas van Gent, W. E. van Leeuwen-De Klerk D. van Leeuwen kleinkinderen en achterkleinkind Amsterdam. 24 november 1979 Huize „De Kimme" Beemsterstraat 546 Correspondentie-adres K. Visser-De Klerk Cornelis Krusemanstraat 16 III 1075 NL Amsterdam 1 De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 28 november om 13 uur op de begraafplaats Zorg- vlied aan de Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van Cornelis Krusemanstraat 16 III om 12.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. L: eer LAATSTE OPR GRAFRECï ,1 Het kollege van kerkvoogden van de Herv Gemeente Drachten roept eigenaren van bewijzen op de noorder- en zuiderbegraafpl TE Drachten voor de laatste maal op, hun eigen art bewijzen te tonen of zich telefonisch te meld iaa het kerkelijk bureau van de Hervormde Gei te Drachten. Aan deze oproep moet worden voldaan 15 december 1979. Van degenen, die ziel genoemde datum niet in verbinding hebben eSf met het kerkelijk bureau, vervallen alle rechörfa; deze graven en gaan de graven over in eigc ite: aan de kerkvoogdij, waarna de monun inT opgeruimd worden. Zij die regelmatig hun grafrechten betalen,! Jr( "■««lol ven zich niet opnieuw te melden, Het kerkelijk bureau is gevestigd: Oosterstii°P te Drachten, telefoon 05120-12119. Het is hiervoor tot 15 december iedere geopend van 9-12 uur. n )o) Het kollege van kerkvot ssi< Ne St. Nicolaas-koopjes In korte en lange BONTMANTELS en BONTHOEDENtl Grijp Uw kans. Echte garantie. Kredietservice mogelijk. La Reine, Jonker Frans straat 75. Rotterdam-C., tel. 010- 110 756. Reisgeld v. 2 pers. wor den bij koop vergoed. St. Nico- laas-koopavonden 29-30 novem ber en 4 december tot 21 uur geopend. teil 1 U liss ap J [Cll „Haar gebed is verhoord." God heeft voor ons onverwacht tot Zich men onze lieve schoonzuster en tante Catharina Jozina Mulder-van den Onden sinds 24 juni 1924 weduwe van Jan Jacobus Mulder oud 83 jaar. Lindenlaan 59, Woerden. Boskoop: H.J. Trapman-Mulder W. Trapman Ermelo: H. Mulder neven en nichten bal jbe' fi vet ipz De Here nam tot Zich, onze lieve vader grootvader Johannes Werkman in de gezegende ouderdom van 97 jaar; siAIa 20 november 1962, weduwnaar van H. T. Wilf e: boer XD 9697 Blijham, 22 november 1979 Winschoterweg 4 T. G. Vink-Werkman J. J. Vink Harrie ul jn F en lei ret Na een arbeidzaam leven in de dienst van G en na zes jaar liefdevol verpleegd te zijn Mariënhaven te Warmond is onze dierbi medezuster Zr. Epiphania Kreuger na het ontvangen van de zalving der ziek overleden Zuster was 92 jaar en 64 jaar geprofest in congretatie van de zusters Franciscanes! van Bennebroek. Zusters van het Mariaklooster Leidschendam, 22 november 1979 Beethovenlaan 1 Maandag 26 november a.s. om 10.30 uur viei wij de H.-Eucharistie voor haar zielerust in I kapel van het bejaardencentrum Mariënpai te Leidschendam, waarna wij haar begeleid! naar haar laatste rustplaats op het Sint tenkerkhof. - Zie niet angstig rond want ik ben God. Ik sterk U, ook help ik U, ook on> steun ik U met mijn heilrijke rechi hand. Jesaja 41 In het vertrouwen van deze woorden is rus van ons heengegaan mijn inniggeliefde vrouf onze moeder en oma Lydia Termöhlen-Hiddink geboren 26-7-1915 A. J. Termöhlen J. D. Boesveld E. Boesveld-Eerdmans Johan Jelle Tom Amsterdam: D. J. Boesveld J. J. Boesveld-Tabak Inge Ellen Marco Rome (It): J. Ricci-Termöhlen S. Ricci 7241 JP Lochem, 22 november 1979 Dr C. v. Disselweg 10. De rouwdienst, wordt gehouden maandag november om 13.00 uur in de Geref. kei Graaf Ottoweg, Lochem, waarna aansluitc de begrafenis zal plaatshebben om 14.00 i op de nieuwe begraafplaats te Lochem. Gelegenheid tot afscheidnemen vanaf 12. uur in voornoemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot con leren. Zij die haar de laatste eer willen worden daartoe uitgenodigd.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 6