FAMILIEBERICHTEN osc Hoe skrinend is de dea en 't stjerren hurd. Anne Vondeling sr ti VRIJDAG 23 NOVEMBER 1979 TROUW/KWARTET 3ag kunnen van maandag lol en mei vri|dag telefo- msch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond s dit alleen mogeh|k van 18 00-20 00 uur Goede morgen opa de Maa Van harte gefeliciteerd met uw 50e verjaardag. Marieke Goede morgen lieve ma en oma VAN DER LEEK. Van harte gefeliciteerd met uw 70-STE VER JAARDAG Uw kinderen en kleinkinderen. G. J. den Hollander sr. en Adriana P. Koster 22 november 1979 2991 GB Barendrecht dr Kuvperstraat 11. Goede morgen pa en ma Akerboom Hartelijk gefeliciteerd met jullie 40-jang huwe lijk. Sjaak en Carla Huub en Grada Cora en Ferry. In Jezus ontslapen onzé lieve schoonzus ter en tante Trientje Klaziene Ubbens op de leeftijd van 73 jaar. Echtgenote van A. Pilon ..Mijn tijden zijn m Uw hand" Psalm 31 16 (onberijmd) Groningen. 22 no vember 1979 Kampen: J. Pilon-Heerema Uithuizermeeden: S. Pilon-Bos Loppersum: R. Hilhorst-Pilon J. Pilon Zuidwolde: M. Wiersema- Pilon Uithuizermeeden: A. Berghuis-Pilon P. Berghuis Groningen: S. Brandsma- Pilon K. Brandsma neven en nichten. Heden nam de Here plotseling uit ons midden weg onze lieve man en vader Dirk Kroon echtgenoot van N. T. Clement op de leeftijd van 65 jaar. En nu. wat verwacht ik Here? Mijn hoop die is op U. Nieuw Vennep: N. T. Kroon-Clement Driebergen: Thea s-Gravenhage: Conny Dordrecht Jantine en Cees Nieuw Vennep. 22 november 1977. Johan Bogaardstraat 27. De overledene is opgebaard in de aula van Huize „Westerkim", Zaaiersstraat 1 Nieuw Vennep. Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 24 november van 19 tot 20 uur in „De Rank", Eug. Previnaireweg 14. De rouwdienst zal gehou den worden op maandag 26 november om 13.30 uur in ,.De Rank", waarna de teraarde bestelling op de algemene begraafplaats te Nieuw Vennep zal plaatsvinden. Liever geen bloemen. Heden nam de Here tot Zich onze schoonzuster en tante Jantje Feitsma-Dijkstra op de leeftijd van 80 jaar. Sinds 9 juli 1977 weduwe van Jan Feitsma Oldehove: H. Feitsma-Rozema Zuidhorn: J. Wierenga-Hazenberg Buitenpost: J. M. Feitsma-Hania neven en nichten. Na een langdurig maar blijmoedig gedragen lijden, heeft de Here tot Zich genomen, mijn lieve dochter en onze lieve zuster, schoonzuster en tante Miny Stegenga-Kok De Here is mijn Herder. Groningen: A Kok-Bakker Groningen T de Vries-Kok Joh. de Vries J Gunnink Jan Willem en Akke Harm Wïcher Gert Jan en Heieen Agatha Txnette. Het Bestuur van de Vereniging voor Kleuter- Basis en Mavo-onderwijs op G.G. te Rotter dam. voormalig Delfshaven geeft met leedwe zen kennis van het overlijden van Mevrouw H. Stegenga-Kok Jarenlang heeft zij op allerlei wijze uit overtui ging het christelijk onderwijs op het bestuurlij ke vlak gediend Haar verscheiden is een groot verlies voor ons De Heer. onze God. trooste haar kinderen en omnnge hen met Zijn zegen. Namens het Bestuur G H. de Vries, voorzitter W. R. Passchier secretaris. Rotterdam. 20 november 1979. De Heer heeft gegeven, de Heer heeft - genomen, de naam van de Heer zij geloofd. Na een 40-jarig huwelijk is heden in vrede ontslapen op de leeftijd van 73 jaar mijn lieve vrouw en onze lieve, zorgzame moeder Trientje Klaziene Ubbens Groningen 22 november 1979 Nassaulaan 36 A. Pilon Arnold en Louwke Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in één der rouwka mers van Algemeen Belang. Esdoornlaan 187. wijk Selwerd. Bezoek zaterdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden a.s. maandag om 14 uur in de Geref kerk Burg. van der Munnikstraat. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Lop persum. Na afloop is er nog gelegenheid tot condoleren in de zaal bij de kerk. God nam uit ons midden weg onze geliefde zuster schoonzuster en tante Trientje Klazine Pilon-Ubbens geliefde echtgenote van A. Pilon. Op de leeftijd van 73 jaar. Groningen. 22 november 1979. EUerhuizen: S. G. Ubbens Nieuwolda: E. K. van der Ploeg Groningen: J. F. Ubbens Hollandsche Rading: J. F. van Hulsteijn Bedurn: L. P. Ubbens G. A. Ubbens-Wieringa Nieuwolda: T. van der Ploeg Hoogeveen: P. H. Ubbens W. Ubbens-Toren Neven en nichten. Rood is de avond als het zonlicht daalt; ook in de dood hebt Gij hun lot bepaald. God die de moede strijders binnenhaalt Halleluja, halleluja! Met groot verdriet geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan, mijn dierba re man en onze allerliefste en zorgzame pappa Meindert Haverkamp op de leeftijd van 60 jaar. De Here heeft hem tot Zich genomen. Ans Haverkamp-van Dijken Marion Irma Desiré 21 november 1979 Rhijnsburglaan 15. 8181 XW Heerde De rouwdienst zal worden gehouden in de Gereformeerde Kerk aan de Kanaalstraat te Heerde op zaterdag 24 november a.s. om 12.45 uur waarna de teraardebstelling zal plaatsvin den om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats „Engelmanskamp" aan de Elburgerweg te Heerde. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 't Trefpunt achter de Gerefor meerde Kerk. Geen toespraken. Plotseling werd uit onze familiekring wegge nomen onze geliefde broer, zwager en oom Meindert Haverkamp Hetzij dat wij leven, hetzij dat wij sterven. Wij zijn des Heren." Romeinen 14 8 Onze Hemelse Vader trooste Ans en haar kin deren. Voorburg: R. Haverkamp F. H. M. Haverkamp van Rooyen Krimpen a.d. IJssel: L. Scharloo-Haverkamp Wijhe: G. Haverkamp S. Haverkamp-Burgers Heerde: J. H. Haverkamp I. J. J. Haverkamp-Kamminga en neven en nichten Heerde, 21 november 1979. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van ons gemeen telid Meindert Haverkamp Sinds 1975 heeft hij op voortreffelijke en zeer accurate wijze de boekhouding van onze kerk verzorgd. Zijn oprechtheid en grote trouw willen wij in dankbaarheid gedenken. God schenke zijn vrouw en kinderen troost en bemoediging in deze moeilijke dagen. De Kerkeraad en de Commissie van Beheer van de Gereformeerde Kerk te Heerde. Heerde 21 november 1979 Heden is van ons heengegaan, na een langdurig lijden, dat zij dapper heeft gedragen, onze lieve Fem van Kessel geboren De Graaf in de leeftijd van 75 jaar. Haar verlangen is tot aanschouwen overgegaan. Amstelveen: H. van Kessel Roosendaal: Gré en Dick Koene-van Kessel Amsterdam: Henk en Marije van Kessel- Terreehorst Sidney, Quint Föching (Did): Femmy en Manfred Roosendaal: Astrid en Leen Amsterdam: M. Ighel-de Graaf Amsterdam: J. Ph. van Kessel nichten en neven 21 november 1979. Huize „De Luwte", kamer 112. Wimbledonpark 1 1185 XK Amstelveen. De dienst van woord en gebed zal worden gehouden in Huize „De Luwte" op maandag 26 november om 10 uur, aansluitend de begrafenis om 11 uur op de begraafplaats Zorgvlied, Amsteldijk 273 te Amsterdam. Over de heide, door de ijle mist, rinkelt de nacht aan kettingen omlaag en gaat het deksel van de wereld dicht. Achterberg. Midden in zijn drukke werkzaamheden is Anne Vondeling van ons weggerukt. Correspondentie adres: Jacob Catslaan 91, 2332 AV Leiden. Adam Vondeling Eva den Hartog Kees Vondeling Herma Arendzen Ysk Vondeling Albert NieuWland Tonia Vondeling-van 't Hof en kleinkinderen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze voorzitter Anne Vondeling is omgekomen ontijdig Ons leven verliest warmte en kleur, ons werk glans. Curatorium en staf van de Wiardi Beekman Stichting. Anne Vondeling We zullen hem missen Er wird uns sehr fehlen II nous manquera He will be sorely missed Egli lascia unvuoto tra di not Vi vil savne ham Wim Albers. Bob Cohen, Piet Dankert, Ien van den Heuvel, Annie Krouwel, Johan van Minnen, Hemmo Muntingh. Eisso Woltjer, Lex Hey en medewerkers. Laat mijn dood niet het einde zijn een gebed. Laat mijn dood niet het einde zijn Laat mij niet zinloos ali een stofje verwaaien in de wind O God als er maar iets in mijn wegstervende leven is waarmee Gij hoedan ook met vrucht verder kunt werken iets van belang voor Uw toekomst een zaadje voor de akker van Uw Rijk. Hans Bedroefd melden wij U het overlijden van onze lieve moeder en oma Sijka Anbeek-Haveman lonze HAJ ercoi tvijzig bi en 1 ndf Itter d luring drag 1 lat de Ze was 66 jaar ar een met dt sande JezUS U» B'.aat (Joh. iuwe v J. Anbeek Clary en Ad de Werk-Anbeek Mariëlle en Peter-Jan Diny en Han Huson-Anbeek Nelleke en Mathijs Dick en Anja Anbeek-de Groen< Jan Anbeek Middelburg, 22 november 1979 De Ruyterstraat 69 Op dinsdag 27 november 1979 om 15.00 uur zal ze beg worden op de Algemene Begraafplaats te Middelbur| Daaraan voorafgaand wordt een dienst van Woo Gebed gehouden in de Getuigeniskerk te Middelburg vang 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Niemand van ons leeft voor zichzelf alleen of sterft zich-zelf, wij zijn met Christus één. Gez. 91 Heden ging te vroeg van ons heen mijn lieve man, onze zorgzame vader, behuwd vader, grootvader, broer, zwager en oom Harmen van Es in leven notaris te Werkendam op de leeftijd van 64 jaar. 21 november 1979 Wierinxwal 3-5, 4250 DA Werkendam Utrecht: E. Th. van Es-van der Made H. C. Sleijffers-van Es J. A. Sleijffers Annemarie, Jeroen, Barbara Gorinchem: Ernst van Es Leiden: Eveline van Es Lunteren: A. J. van der Veen-van Es M. van der Veen Wageningen: G. C. Doedens-van Es Ir. E. J. Doedens neven en nichten Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de aula van het uitvaartcentrum H. Agterberg, aan de Wolter Heukelslaan 50 (bij de Maliebaan) te Utrecht. Gelegenheid tot bezoek vrijdagavond van 20.00 tot 20.30 uur, zaterdag- en zondagmiddag van 15.00 tot 15.30 uur. Zaterdag 24 november zal er om 16 uur in de Nederlands Hervormde Kerk, Kerkstraat, Werkendam een uitvaartdienst worden gehou den, waarna gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maan dag 26 november om 15 uur in aula I van het crematorium Daelwijck aan de Floridadreef 7 te Utrecht (Overvecht). Na afloop van de plechtigheid is er gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Leden en medewerkers van de Tweede-Ka merfractie van de Partij van de Arbeid hebben met diepe verslagenheid kennis genomen van het plotselinge overlijden van hun vriend en collega Anne Vondeling Het is bitter te moeten ervaren dat zijn levens lust en dadendrang zo abrupt zijn afgesneden. Wij gedenken met grote dankbaarheid de blij vende betekenis van zijn persoon en zijn werk voor meer dan één generatie. J. M. den Uyl, voorzitter J. A. van Kemenade, secretaris Den Haag, 22 november 1979 Uit in memoriam D. A. Tamminga 1916-1979 Wij nemen maandagavond a.s. om 20.00 uur in deGrote of Jacobijnekerk in Leeuwarden afscheid van hem. Namens de Partij van de Arbeid, het partijbestuur. Voor ons volkomen onverwacht riep G Zich fnijn zo dierbare man, onze lieve va grootvader Rutger Jan Dirk Berekamj emeritus-predikant der Ned. Hervormde Kerk op de leeftijd van 81 jaar. Oosterbeek: J. J. Beerekamp-Becht Scheveningen: H. P. R. Lootsma-Beerekanpn n F. A. Lootsma Joanneke Anke Rutger Assen: J. J. Hellemans-Beerekampf J. J. M. Hellemans Jolianne Margrethe Ellinor Ingeborg 6862 CV Oosterbeek, 21 november 1979 jg Overzicht 84. De dienst van Woord en Gebed wordt 5VOn den maandag 26 november a.s. om 14.00 de aula op de algemene begraafplaats „N (r te Oosterbeek, waarna de teraardebesl '®el< zal plaatsvinden. Gelegenheid tot cond< na de teraardebestelling in hotel „Dr^m oord". Graaf van Rechterenweg 12 te O "e beek. de Je bi ^racl Loof de HERE, mijn ziel en vergeet niet één van Zijn welc Psalir i\ In Jezus, zijn Heer en Heiland, is ont onze vader, pleegvader, groot- en over vader )pi Johan Albert Peterkamp weduwnaar van Willemina KapperönZ€ in de ouderdom van 93 jaar. Ermelo: A. Boeve-Peterkamp G. J. Boeve KDH indl aan lerdi eln éér tten s-v< ite bez toef 'Olg aar onh et t G. ten Cate-Peterkamp Zwolle: J. H. Kappers P. Kappers-Wilhelm Nijkerk: A. J. Wolters-Kappers S. Wolters klein- en ach ter klei nkinderi Ermelo, 21 november 1979 „De Dillenburg" Corr -adres: Oude Telgterweg 68, 385 Ermelo. De begrafenis zal plaatsvinden maand november 1979 om 13.00 uur op de algi >n begraafplaats, Varenlaan te Ermelo. V< .gaand aan de begrafenis zal een diens v Woord en Gebed worden gehouden om uur in de Maranathakerk aan de Sparrei Gelegenheid tot condoleren van U.30-12.( in dit kerkgebouw. Cl Stl Stadskanaal. 19 november 1979. Allen, die tijdens de ziekte en het overlijden, man Lambertus Piening door hun bewijzen van belangstelling en me hebben bijgedragen om het lijden en verlf meer dragelijk te maken, zeg ik hierbij, r mens de kinderen, oprecht dank. Het was voor ons in deze dagen een grote Voor de vele blijken van medeleven ons bett het plotseling overlijden van mijn innig gelief ler onze lieve broer, zwager en oom. Jacob Reedijk betuigen wij u onze welgemeende dank. Uit aller naam: B. Reedijk-Zwijnenburg Piershil, november 1979. ta tei pin

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8