't Zijn niet alleen financieringsproblemen die een ondernemer aan overuren helpen. ABN Bank Required: business partner. Zijn UW verzekeringen wel optimaal geregeld? Eenvoudig automatiseren zonder avonturen. Natuurlijk levert de ABN ook geld. j£ Betalingsverkeer op uw manier. Folders en brochu Factoring: geen zorgen meer over debiteuren. 2ËÊ& De kans is groot dat u, als mana ger van een middelgrote onder neming, meer overuren maakt dan nodig is. De ABN kan dat beperken door u van veel werk en kopzorgen af te helpen. Op veel meer terreinen dan financieringen en betalingsver keer. In zaken waarvoor een mid delgroot bedrijf nu eenmaal niet altijd eigen specialisten heeft. De ABN zorgt daar graag voor. Denk eens aan automatische gegevens verwerking. Aan verzekeringen en een pensioenregeling voor uw bedrijf. Aan de versnelde inning van debiteuren. Aan het leggen en bege leiden van een goed handelscontact over de grens. Aan het beheren van uw tijdelijke reserves. Het benutten van de vele mogelijkheden die de ABN biedt kan positief tot uitdruk king komen in het bedrijfsresultaat èn in meer persoonlijke vrije tijd. Geen onaardig perspectief, want een manager heeft vaak ook nog een gezin. ABN helpt overuren beperken. Hoe gaat het dikwijls? In de loop van de tijd worden er door uw bedrijf via verschillende tussenpersonen verzeke ringen gesloten. U verliest het overzicht. Veranderde situaties kunnen resulteren in onvoldoende of overdreven dekkingen, doublures en hiaten. We verschaffen u graag snel en kosteloos inzicht met een polisonderzoek. Het Assurantiebedrijfvan de ABN is een bemiddelaar die door zijn formaat beschikt over ervaren specialisten op diverse deelgebieden zoals brand, trans port, aansprakelijkheid en krediet- verzekering. Als grote tussenpersoon kan Mensen nemen risico'sverzeker ze. het ook krachtig voor de zijn cliënten opkomen. U hebt pieer te doen dan u __mj bezig te houden met uw Laat dat aan ons over. Dat is óók ARC, een zelfstandige dochter van de ABN, is gespecialiseerd in 'eenvoudige automatisering'. Kan ongewenste computeravon- turen voorkomen. Wilt u géén eigen computer, maar wel de voordelen van automatiseruig, dan helpt ARC. Door binnen 24 uur begrijpelijke overzichten te maken van 'losse' bedrijfsgegevens. Voor bijvoorbeeld de loonadministratie en de financiële en/of bedrijfsecono mische administratie. Tegen vastgestelde tarieven. En met alle benodigde hulp en adviezen erbij. Nieuw is het COCOS- systeem. Hiermee kunt u permanent per telefoonlijn beschikken over de ARC computer. Via een simpel bedienings- apparaat in de eigen onderneming. Overweegt u wél een eigen computer, dan kan ARC u ook veel tijd, risico en geld besparen door onafhankelijk advies te geven. Eventueel ook doör de aanschaf en het gebruiksklaar maken van een geschikte computer compleet te verzorgen. Inclusief software ontwikkeling en service-garantie. Vraag inlichtingen en documentatie bij het ABN-kantoor in uw omgeving. Wij zijn er uiteraard ook voor het lange leningen, hypotheken en obj|„ oplossen van financieringsproblemen. financieringen. Het is een belangrijk deel van ons vak. Op elk ABN-kantoor bent u wt Samen met onze dochteronderneming voor een gedegen advies. Elk kredfh de Algemene Bedrijfskredietbank leveren probleem zien we als een uitdaging" we maatwerk in korte, middellange en onze vakkennis. p>i Stel: u fabriceert een voortreffelijk technisch produkt en via relaties hoort u dat u daarmee best kansen hebt op de Britse markt. Dan hebt u allereerst een goede handelspartner aldaar nodig. Een actieve, betrouwbare importeur of agent. Neem eerst even contact op met de AÏJN voordat u tijd verspilt in Engeland. De ABN, met kantoren in Londen, Birmingham en Manchester, heeft als -Nederlands grootste internationale bank véél kennis gebundeld die direct voor u beschikbaar is. Bijvoorbeeld via de afdeling 'Handelsvoorlichting en -bemiddeling', gespecialiseerd in het zoeken naar de geschikte internationale contacten. Goed op de hoogte van distributiepatronen, voorschriften en restricties, overheidsstimulansen. Ervaren in plaatselijke gebruiken, normen en jargons. Via de eigen ABN-kantoren in 41 landen steeds bekend met de laatste ontwikkelingen. Elk van de 700 kantoren in Nederland is uw entree tot die samen gebundelde kennis en ervaring. De ABN geeft ondernemers, die starten met zaken over de grenzen, zekerheid en grond onder de voeten. Met vitale informatie en advies op het juiste moment en met een efficiënte afwikkeling van geldzaken. ABN maakt 'Buitenlandse zaken 'eenvoudiger. De manier van betalen, de richting van geldstromen en de administratieve rapportage van betalingen kunnen worden aangepast aan specifieke wensen en behoeften. Voor ieder bedrijf liggen die anders. De ABN realiseert zich dat en past zich graag aan. Een gesprek hierover is het beste begin van de vervulling van uw administratieve wensen. Leasing, investeren zonder eigen geld. Leasing, een flexibele manier financieren, kan in veel gevallen K lijk voor u zijn. Bijvoorbeeld als u:n beschikkën over een nieuw prodi middel zonder er geld voor vrij te311 zonder uw kredietmogelijkhedenj^' tasten. Leasing kunt u ook, samen°r' een lease-maatschappij, 'aanbiedt uw afnemers als u kapitaalgoederh verkoopt en uw klanten wilt laten tussen kopen en leasen. Leasing ip5 populair geworden met vrachtaut |,ve computers en grondverzetmachirf a maar eigenlijk komt vrijwel elk produktiemiddel ervoor in aar.mef^ Het is dik de moeite waard om er van te weten: finance-lease, sale air lease-back, operational lease, servf d lease en herfinanciering van verhuva produkten. De directeur van het Al," kantoor in uw omgeving brengt u rj in contact met specialisten op dit jo! r' In alle ABN-kantoren zijn foldt°' brochures beschikbaar over alle oftd. werpen uit deze advertentie. Uitstaande vorderingen kosten tijd, geld en geven zorgen. 'De Factorij', een dochter van de ABN, kan een totale debiteurenportefeuille overnemen. Met Factoring. In Nederland en via collega-factoringbedrijven ook in het buitenland. Het omvat tevens onderzoek van kredietwaardigheid, incasso, administratie en noem maar op. Er is een voorschot mogelijk op uitstaande facturen tot 90%. En dat is gunstig voor uw liquiditeit - terwijl u een heel pakket administratieve besognes de deur uit doet. De kosten van Factoring variëren van 'A tot 2'/2% van de factuur- waarde. Om er het volle profijt van te hebben is een jaaromzet boven 1 miljoen dan ook wel één van de voorwaarden. Bankzaken. Ons vak.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 20