Uniek dierenboek voor nieuwe Amro spaarders. li® met de dieren FAMILIEBERICHTEN Hoe komt u aan dit boek? De Amro Bank is er voor alle spaarders. In de winkel vol winkeltjes van AH DINSDAG 20 NOVEMBER 1979 TROUW/I kunnen van maandag lol en mei vrijdag telefo- msch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Hoera, vandaag zijn opo en oma Blanksma 40 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd door de kleinkinderen Edo. Annemarie Paul Kees. Fokke Cor. Kees Jan Willem. Hansje Jouke. Gerrit Eric Jan, Liesbeth Jaap Jan en de twee ling uit Chili. Leeuwarderweg 27. Sneek. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren." Romeinen 14:8. In Jezus ontslapen mijn innig geliefde man. onze lieve papa. zoon. schoonzoon, broer en zwager Hendrik Johan Wilhelm Klein Wassink in leven hoogleraar aan de Vrije Universiteit te Amsterdam op de leeftijd van 51 jaar. E. Klein Wassink-van der Wel Annette Bernhard El.se Herman B. Klein Wassink G. Klein Wassink-Meijer J. van der Wel Dr B. G. Klein Wassink A. H. Klein Wassink-van der Deijl C. J. van der Wel N. van der Wei-Dijkshoorn P. J. van der Wel S. van der Wel-Haasdijk J. van der Wel A. J. van der Wel-Biewenga 2242 CL Wassenaar. 18 november 1979. Prinses Marielaan 30 De overledene is opgebaard in het Rouwcen- trum Van der Luit. Deijlerweg 127, Wassenaar. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 22 november om 14.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Zijllaan 4 te Wassenaar, waarna de begrafenis om ca. 15.30 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats bij de Dorps kerk te Wassenaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de foyer van de Zijllaankerk. „Ik, Ik ben het. die u troost" Jes. 51:12 Tot mijn grote droefheid is heengegaan, na een zwaar en buitengewoon moedig gedragen lijden Prof. dr. H. J. W. Klein Wassink Hoogleraar in het belastingrecht Het was voor mij een groot voorrecht om samen met hem tot op het laatst de wetenschap en het onderwijs te mogen dienen aan de Faculteiten van de Economische en Juridische Wetenschappen aan de Vrije Universiteit te Amsterdam Haarlem. 18 november 1979 Drs. M. P. van Overbeeke Het College van Dekanen der Vrije Universi teit geeft met droefheid kennis van het overlij den van Dr H. J. W. Klein Wassink Hoogleraar belastingrecht aan de Vrije Universiteit Tot het laatste toe bleef hij de Universiteit dienen. H. Verheul. Rector Magnificus R. H. Rozendal, secretaris. Het Bestuur der Vereniging voor Wetenschap pelijk Onderwijs op Gereformeerde Grond slag en het College van Bestuur der Vrije Universiteit geven met droefheid kennis van het overlijden van de heer Prof. Dr. H. J. W. Klein Wassink gewoon hoogleraar in de faculteit der Rechts geleerdheid op de leeftijd van 51 jaar. Sedert 1970 was hij aan de Vrije Universiteit verbonden voor het onderwijs in het Belasting recht. In dankbare herinnering blijft wat God ons in hem heeft geschonken. Amsterdam. 19 november 1979 De Boelelaan 1105 Namens het Bestuur der Vereniging D. Schut, voorzitter P. J. Biesheuvel, secretaris Namens het College van Bestuur H. J Brinkman, voorzitter H. Hoogenkamp. secretaris. De Juridische Faculteit der Vrije Universiteit draagt rouw over het heengaan op 51-jarige leeftijd van haar ordinarius prof. dr. H. J. W. Klein Wassink die haar gedurende een 9-jarige ambtsvervul ling als hoogleraar in het belastingrecht heeft gediend met zijn niet geringe gaven en zijn, bij deerniswekkender wordende gezondheidstoe stand, te indrukwekkender blijmoedige, chris telijke plichtsbetrachting. Amsterdam, 18 november 1979 i.a. Diepenhorst, decaan, A. L. Croes. ab-actis, J. van Witteloostuyn, conservator. Met ontroering ontvingen wij het bericht van het overlijden van Dr. H. J. W. Klein Wassink Hoogleraar belastingrecht. Wij gedenken zijn arbeid aan onze faculteit met dankbaarheid. Mogen zijn vrouw en kinderen de kracht ont vangen dit verlies te dragen. Het bestuur van de Economische Facul teit aan de Vrije Universiteit. H. Linnemann, decaan W. Boomsma. ab-actis. Vandaag ontvingen wij het droevige bericht dat is overleden de heer Prof. Dr. H. J. W. Klein Wassink in leven directeur van Dr. H. J. W. Klein Wassink expert Corporate Structure B.V. welke optrad als commissaris van ons bedrijf. Wij verliezen in hem een zeer deskundig advi seur. Raad van Bestuur Verenigde De Boer B.V. Beilen. 19 november 1979. Hoe lieflijk, hoe vol heilgenot, o Heer. der legerscharen God. zijn mij uw huis en tempelzangen! Psalm 84:1 Na een kortstondige ziekte, heeft de Here thuis gehaald Zijn kind. onze lieve vader Johannes Blok op de gezegende leeftijd van ruim 99 jaar. J. W. Kamperman-Blok W. Kamperman Rotterdam. 18 november 1979. Boergoensevliet 39b, 3082 KH Rotterdam. Aan het woonhuis liever geen bezoek, geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 22 november a s. om - 12.20 uur op de Neder lands Hervormde Begraafplaats „Charlois", Charloisse Lagedijk 680. Rotterdam-Zuid. Daaraan voorafgaande is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Bethelkerk. Boer goensevliet 24. Rotterdam-Charlois. van 11.00 uur tot 11.30 uur. waarna er een rouwdienst gehouden wordt. Enige en algemene kennisgeving Ik leer en onderwijs u uangaande de weg die gij gaan moet; Ik raad u; Mijn oog is op u. Psalm 32:8 (onberijmd). Op 14 november 1979 nam God van ons weg onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Jacoba Hoeflok weduwe van Arie Osnabrugge op de leeftijd van 85 jaar. „Wij zijn dankbaar voor de liefde die zij ons gegeven heeft." Bussum. C. J. Osnabrugge C. B. G. Osnabrugge-van Duffelen Uithoorn, J. Ziel-Osnabrugge J. Ziel Uithoorn, A. A. Veerbeek-Osnabrugge J. Th. Verbeek. Kleinkinderen kind. en achterklein- Amsterdam, „Osdorperhof". Correspondentie-adres: 69, 1402 BS Bussum. Dr. Schaepmanlaan De begrafenis heeft inmiddels in alle stilte plaatsgevonden. Dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten houden, geven wij kennis dat heden van ons is heengegaan, op de gezegende leef tijd van 88 jaar, onze lieve oom en huisgenoot Klaas Mol sedert 1952 weduwnaar van Neeltje Swaan A. M. C. Klut Wormerveer: A. C. Mol M. Mol-Ubbels E. Strating-Mol J. Strating Anke, Paul en Kristei 1541 LG Koog a/d Zaan, 18 november 1979 Stationsstraat 41 De overledene is opgebaard in het Uitvaart centrum van de Associatie en Barbara, Jan van Scorelstraat 9 (bij Vincent van Goghweg) te Zaandam. Gelegenheid tot condoleren donderdag 22 no vember van 10.00 tot 10.30 uur in de N.H. Kerk te Koog a/d Zaan, waarna de rouwdienst zal worden gehouden om 10.30 uur, voorganger weleerwaarde heer Ds. A. Polhuis. De begrafenis is bepaald omstreeks 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Zaandijk. Vertrek van Jan van Scorelstraat 9 om 9.30 Geen bloemen Heden nam God tot Zich onze lieve schoonzus ter en tante Emerentia Gerarda Hellemans Gehuwd geweest met Jan Jacob Hagenbeek. In de ouderdom van 76 jaar. Zwolle: M. H. Hagenbeek Haarlem: G. Hagenbeek Bennebroek: J. E. Wiersma-Hagenbeek Neven en nichten. 16 november 1979. En laat niet varen de werken uwer handen Psalm 138 8B In volle overgave aan zijn Heiland ging rustig en kalm van ons heen, mijn geliefde man. onze lieve vader, zoon en grootvader Willem van Doorn op de leeftijd van 67 jaar. Wentel uwe weg op de Here en Hij zal het wel maken. M. M. van Doorn-Brouwer Wormerveer: T. J. Bakker-van Doorn H. R. Bakker Wilnis: G. W. van Doorn M. van Doorn Mijdrecht: F. P. A. van den Heuvel W. van Doorn Vinkeveen: T. van Doorn-Staal en kleinkinderen Wilnis, 18 november 1979 Mijdrechtsedwarsweg 30 Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden donder dag 22 november a.s. om 14.15 uur op de Ned. Herv. begraafplaats te Wilnis. Vooraf wordt er in de Geref. Kerk een rouw dienst gehouden welke aanvangt om 13.30 uur. De overledene is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren aan huis dinsdag en woensdag doorlopend. Psalm 40:11 Uw Gerechtigheid verberg ik niet in mijn hart. van Uw trouw en Uw heil spreek ik, met deze getuigenis is van ons heengegaan onze lieve opa Teunis Noort Wij zullen zijn intens medeleven met ons allen missen. Klein- en achterkleinkinderen Rijnsburg, 18 november 1979. Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van den Here, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 Moegestreden nam de Here tot Zich onze ge liefde broer, zwager en oom Dirk Kooyman op de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam: F. Kooyman 17 november 1979 Noorder Kerkedijk 76. 3078 PB Rotterdam. De overledene ligt opgebaard in het rouwcen- trum „Zuid-Holland", Maasdamstraat 4 (Mijnsherenplein). Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 21 november a.s. in bovengenoemd rouw- centrum om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats IJssel- monde aan de Benedenrijweg om plm. 14.50 uur. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 14.30 uur. Zeer onverwacht riep God tot Zich. gelukkig leven, op de leeftijd van 78 ja geliefde man. onze vader en grootvad* Uiltje van der Bijl „De Heer is mijn Herder Alkmaar: J. van der Bijl-Kuindersm M. van der Bijl H. J. van der Bijl-van der Zuid-Scharwoude: R van der Bijl S. P. van der Bijl-Sijtsma Uithoorn: W. J. van der Bijl M. L. van der Bijl-van de Baarn: Th. U. van der Bijl G. van der Bijl-de Ruiter en kleinkinderen 1816 JL Alkmaar. 18 november 1979 Van Ostadelaan 338. Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in het rc trum van de Associatie Uitvaartver Overkrocht 20, Alkmaar. Gelegenheid tot afscheid nemen aid donderdag 22 november van 11.00-11.3 De begrafenis zal plaatsvinden om 12.0C de Algemene Begraafplaats te Alkmaai na nog gelegenheid bestaat tot condoli ..Kom tot mij. allen die vermo belast zijt en ik zal u rust gevei Met grote droefheid, maar met innige lens van dankbaarheid voor wat hij voo geweest, delen wij u mee dat na een gi gedragen lijden in zijn Heer en Hei! opgenomen mijn lieve man onze zo: vader en opa Age Buwalda op de leeftijd van bijna 66 jaar. Het is ons tot grote troost te mogen gelo hij tot deze rust is ingegaan. J. Buwalda-Dolstra Klaas en Nel Buwalda Arjan, Anita Anneke en Gerrit Roza Jolanda, Anja Gerrie eh Henk Veenstra Judith, Lonneke Wieringerwerf, 16 november 1979 Verbindingsweg 1 De rouwdienst zal gehouden worden o dag 20 november om 13.30 uur in de kerk te Wieringerwerf, waarna de beg op de algemene begraafplaats te Middi zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de beg in „Ons Centrum" bij de Geref. kerk te gerwerf. Aan ieder, die bij het heengaan van mijn moeder ons zoveel steun en liefde heeft ge in de vorm van brieven, bloemen, aanwe: de begrafenis en niet in het minst in aller zeggen wij dank, heel veel dank. Fam. van Ruller Soest, november 1979 Oprecht danken wij allen die, zowel perscx schriftelijk, getuigden van hun medeleven t ziekte en na het heengaan van onze lieve 2 Nel Eppenga Hil en Klaas Teseling-Eppenga Assen. Eef en Wim Altena-Eppenga 1.3 Miljoen Nederlanders zien uw Huizen-mini. V. Cthamm van hu hrttgtdng „Op reis met de dieren? Een 160 pagina's tellend boek over het fascinerende trekgedrag van de dieren. Makkelijk lees baar geschreven door dierenkenner Prof. Dr. Stolk. Met 120 schitterende kleurenfoto's en tientallen illustraties van dieren. Dieren die beschermd moeten worden. En daarom schenkt de Amro Bank f100.000,- aan oa. de actie „Trekvogels" van het Wereld Natuur Fonds Nederland. U opent nu een spaarrekening bij de Amro Bank. Legt minimaal f 25,- ia En u koopt „Op reis met de dieren" voor de speciale actieprijs van f 15,-. Als u wèl wilt sparen, maar het boek niet wilt hebben, legt de Amro Bank f7,50 premie bij uw minimale inleg van f25,-. Stel dat u geen spaarrekening wilt openen. Maar „Op reis met de dieren" wèl wilt hebben. Dan kunt u dit unieke I boek voor f30,- bij de Amro Bank kopen. Dit aanbod geldt t/m 30 november 1979. Dus zorg dat u er snel bij bentWant voor het boek geldt zolang de voorraad strekt^

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10