een GROEPS LEIDSTER leid(st)er gezinsverzorging J man en vrouw leerling- groepsleider gediplomeerd groepsleider onderwijzeres) /RW?N/Rv II IIS&K& sociale akademie m.w. of h.b.o.-m.w. tijdelijke hulpverlening Q C vereniging "bartiméus" docent(e) stoklopen en verkeersveiligheid bartiméus sociaal-kultureel werk(st)er A. full-time leid(st)er B. maatschappelijk werk(st)er een leid(st)er bejaarden-/ gezinsverzorging maatschappelijke dienstverlening ijssel-vechtdelta hoofd afdeling maatschappelijk werk ECHTPAAR Aan de Slechtziendenschool, verbonden aan het Instituut Bartiméus te Zeist, bestaat een vakature voor een voor 15 uur per week. Een aantal leerlingen in de leeftijd van 8 tot 17 jaar, die nachtblind. lichtschuw of zeer slechtziend zijn, zullen onderricht moeten ont vangen om geheel zelfstandig aan het verkeer te kunnen deelnemen. Omdat deze leerlingen visueel gehandicapt zijn, zal eveneens extra aan dacht besteed moeten worden aan het op een zodanige wijze deel-v nemen aan het verkeer, dat men "verkeersveilig" is. Van de docent(e) stoklopen en verkeersveiligheid verwachten wij, dat hij/zij: begeleiding in stoklopen kan geven aan leerlingen, onderwijzers en groepsleiding, of hiervoor opgeleid wil worden; O verkeersveiligheid kan doceren met extra aandacht voor de compli cerende visushandicap van de leerlingen; O bereid is in teamverband te werken, bereid is ook te werken in de middag- en avonduren; zich positief opstelt met betrekking tot de doelstelling van de Vereniging. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot de heer P. van Eijsden, Slechtziendenschool, tel. (03404) 2 15 44. Sollicitaties te richten aan: Instituut Bartiméus, Slechtziendenschool, Postbus 1003, 3700 BA Zeist. christelijk instituut voor blinde en slechtziende kinderen Bestuur, beroepskrachten en medewerkers van de Stichting Sociaal-Kultureel Werk Vlissingen zoeken in verband met het aan vaarden van een nieuwe werkkring van één van de huidige beroepskrachten op korte termijn een voor het buurt- en klubhuis "Het Buut" In de stichting, welke drie buurt- en klubhuizen en drie peuterspeelzalen omvat, participeren de Hervormde, Katholieke en Gereformeerde Kerken van Vlissingen en Souburg. Zowel deze kerken als de werkeenheden zijn vertegenwoordigd in het bestuur van de stichting. De sollicitatie-kommissie bestaat uit vertegenwoordigers van de werkeenheid, kollega's en bestuur. Wij verwachten van sollicitanten, dat zij de doelstelling van de stichting onderschrijven en van daaruit willen werken. Aanstelling geschiedt volgens de CAO-Welzijn. Onze gedachten gaan uit naar iemand met de opleiding Sociale Akademie, hoewel wij de motivatie van betrokkene ook erg belangrijk vinden. Bij het zoeken naar een woning zullen wij behulpzaam zijn. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direkteur van de stichting, Leendert van der Jagt, telef. 01184-14660 (thuis: 64763) en de beroepskracht van "Het Buut". Gerrie Beks, telef. 01184-16223 (thuis: 16489). Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan het bestuur, Hogeweg 103/105, 4382 JD Vlissingen. STICHTING INTERKONFESSIONEEL CENTRUM VOOR MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING (A-instelling) voor Maassluis/Vlaardingen/Maasland roept sollicitanten op voor de funkties van voor de afdeling gezinsverzorging standplaats: Maassluis Taakomschrijving: de beoordeling van de hulpvragen het onderhouden van de kontakten met de kliënten het begeleiden van de gezinshelpsters, zowel individueel als in groepsverband het participeren in beleidsmatige aangelegenheden van de Stichting. Voor deze funktie wordt verlangd: diploma MBO-sd, HBO-mw of akte N 12, N 19, N XX bereidheid in teamverband te werken. voor 20 uur per week voor de afdeling algemeen maatschappelijk werk standplaats: Vlaardingen Voor deze funktie wordt verlangd: diploma HBO-m.w. ervaring in het algemeen maatschappelijk werk in teamverband en zelfstandig kunnen werken. Geboden wordt: praktijkbegeleiding en intervisie. Rechtspositie en salariëring volgens de C.A.O voor de welzijnssektor. Inlichtingen over de funktie onder A bij mevrouw W. van Vliet- Grooters, staffunktionaris gezins- en bejaardenverzorging, tel. 01899 14499 Inlichtingen over de funktie onder B bij de heer A.L.J. v.d. Mortel, staffunktionaris algemeen maatschappelijk werk. tel. 01899-14499. Schriftelijke sollicitaties aan de direkteur, mevrouw G. D. Sparreboom, Veer straat 13. 3142 CP Maassluis. De Stichting "De Opbouw* vraagt voor twee van haar gezins huizen ir. de steden Utrecht en Amersfoort: die in het gezinshuis willen wonen met 4 jongeren tussen 12 en 20 jaar; ervaring hebben in het omgaan met kinderen; de probleemsituaties, waarin kin deren terecht kunnen komen, kunnen/willen begeleiden; ouder zijn dan 30 jaar; een eigen gezinsinkomen hebben; willen samenwerken met het begeleidingsteam, bestaande uit maatschappelijk werkster en psychologe. Voorts wordt met de gezinshuis- ouders een goede financiële rege ling getroffen. Brieven te richten aan het begeleidend team van de gezinshuizen, Postbus 14070,3508 SC Utrecht. Telefonische inlichtingen: 030-512231 bij geen gehoor: 04181-1270/030-618318/02943- 4181 /030-516263/023-3106 64/020-761373. In de Stichting Prot. Chr. medisch kinderhuis DE REGGEBERG een tehuis voor observatie en diagnostiek, met kortdurende behandeling (opnameduur 6 maanden) voor normaal begaafde kinderen met ontwik kelingsproblemen en/of problemen op gees telijk en/of lichamelijk gebied. begeleid door een multi-disciplinair team, komt binnenkort in de Spechten-groep (ge mengde verticale groep van 7 tot 13 jaar) de functie vrij van GROEPSLEIDER Vereisten voor deze functie: minimumleeftijd 20 jaar, opleiding MBO-iw of derde jaars studerend hiervoor of voltooide P.A.-opleiding, ervaring in groepswerk, christelijke levensovertuiging. Het salaris is afhankelijk van opleiding en erva ring conform de bindende salarisregeling van de Centrale Raad voor Kinderuitzending. Voor nadere informatie de heer H. van der Brink, hoofdleider, tel. 05466-54030 Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de sollicitatiecommissie van de Luttenbergerweg 13. 7447 PB Hellendoorn. Het PRINS HENDRIK INTERNAAT Prot. Chr. Internaat voor Schip- persjeugd te Vreeswijk (Nieuwe- gein-Zuid), vraagt voor de afdeling waarin de jeugd van 11-14 jaar is gehuis vest. per 1 januari 1980 Leeftijd tenminste 21 jaar, 4 jaar voortgezet onderwijs, ervaring in werken met (groepen) kinderen. Prot. Chr. levensovertuiging. Bij de sollicitatieprocedure zijn di rectie, hoofdleiding en groepslei ding betrokken. Goede salarisre geling, gunstige sociale voorzie ningen en lange vakanties. Sollicitaties: Directeur Prins Hendrik In ternaat. Prins Hendriklaan 9. 3433 EG NI EU WE G EIN-ZUID. STICHTING JEUGDWERK S-GRAVENHAGE-OOST vraagt per 1 lanuari 1980 voor haar CENTRUM DE JEUGDHAVEN VOLWASSENENWERKSTER (part-time 20 uur) De taak van deze beroepskracht ligt in het opzetten en begeleiden van vrouwengroepen Verwacht wordt dat ze ervanng heeft-.in het begeleiden van groepen en handenarbeid-aktiviteiten. bereid «s om in teamverband te werken beretd is 3 avonden per week te werken tenminste een voltooide opleiding MBO (KW) of Mikojet heeft. 25 iaar of ouder is Geboden wordt satans en recntspositie volgens de CAO We»z»jns- wer< weivaartsvaste pensioensvoorziening Nadere inlichtingen wo'den verstrekt door Frans of Merce tei 80 12 57 Scrin/ieli/ire sollicitaties kunnen binnen 14 dagen genchl worden aan hel Bestuur van de Stichting. Pnnsegracht 67. s-Gravenhage. Huize Persijn te Maartensdijk en Huize de Tweesprong te Utrecht zijn orthopedagogische instellingen voor meisjes van 14 tot 21 jaar. De Tweesprong Is een huis te Utrecht waar een leef groep van 7 meisjes woont. Voor de begeleiding van deze groep vragen wij een Persijn voor 40 uur per week. II Is een tehuis te Maartensdijk, waar 36 meisjes wonen, verdeeld over 4 groepen. Voor één der leefgroepen vragen wij een voor 40 uur per week. In verband met de huidige samen stelling van de teams wordt voor beide funkties alleen mannelijke sollicitanten verzocht te reageren. Verdere voorwaarden zijn: leeftijd 23 jaar; bereid zijn onregelmatige diensten en slaapdiensten te vervullen; begeleidend kunnen werken, zowel groeps- als individueel gericht; openstaan voor samenwerking in teamverband. Voor beide instellingen wordt tevens ge vraagd een: met acte J voor 32 uur per week die naast een gedeeltelijke onder- wijsfunktie de zorg heeft voor be wegingsactivering en -therapie. Geïnteresseerden met een andere adequate opleiding kunnen even eens reflecteren. Het is ook mogelijk voor één der deel-funkties (óf onderwijs, óf be wegingstherapie) te solliciteren, maar de voorkeur gaat uit naar iemand die de funkties kan kombi- neren. Aan de funkties zijn naast het nodige overleg ook coördineren de werkzaamheden verbonden, in samenwerking met een aktiviteiten- leider. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Schrifte lijke sollicitaties uiterlijk binnen 2 weken na verschijnen van deze advertentie te richten aan de sollicitatiekommissie van huize Persijn, Achterweterlngseweg 10,3738 MA Maartens dijk. Telefonische inlichtingen over de eerste vaca ture worden gegeven door Tineke Leenstra (hoofdleidster Tweesprong), tel. 030-882853; over de beide andere vacatures door Elly Pruim (hoofdleidster Persijn) of Ton Bone kamp (directeur) tel. 03461-t384/1398. De Stichting Noord-Oost Overijssel De Stichting Noord-Oost Overijssel, Centrum voor Maatschappelijke Dienstverlening en Sociaal Cultureel Werk, is werkzaam in de gemeenten Avereest, Dalfsen, Gramsbergen, Den Ham, Hardenberg, Hellendoorn, Ommen, Nieuwleusen en Vriezenveen. De afdeling Gezinsverzorging telt 28 leid(st)ers verdeeld over 4 regionale teams. Binnen het team voor de gemeenten Avereest en Nieuwleusen ontstaat een vakature voor een (full-time) Gezien de samenstelling van de teams gaat onze voorkeur uit naar iemand die in het bezit is van een diploma Sociale Akademie of H.B.O.-m.w. Rechtspositie, salariëring en autokostenvergoe ding volgens C.A.O. Pensioenfonds P.G.G.M. Belangstellenden worden - geheel vrijblijvend - uitgenodigd voor een informatief gesprek. Reis kosten worden vergoed op basis van openbaar vervoer. Voor afspraak en/of nadere informatie kan kontakt worden opgenomen via (05232) 25 10 met de personeelsfunktionaris J.H 8isschops, 's avonds (05230) 27 64, of het hoofd van de afdeling, mevrouw A M. van Ojen, 's avonds (05232) 10 75. Sollicitaties te richten aan het bestuur. Lage Doelen 7, Postbus 60, 7770 AB Hardenberg. mter'evensbeschouwelijke stichting werkzaam op het gebied van gezinsverzorging, bejaardenhulp en maatschappelijk werk In de gezins- en bejaardenverzorging zijn 680 gezinshelpsters en -verzorg sters werkzaam. Zij worden begeleid door 29 le«d(st)ers, een teamleider/ koördinator, een staffunktionaris werkbegeleiding en een staffunktionari personeelszaken/opleidingen. Al geruime tijd wordt een steeds toenemende tendens gesignaleerd naar hulpaanvragen, die meer liggen op het psychische vlak dan op huishoude lijk gebied. Om vooral het eerste zo optimaal mogelijk te kunnen begeleiden, zowel bij gezin als bij de helpster/verzorgster, willen wij graag in kontakt komei ;tel met mensen met een afgeronde opleiding. h H pi en met ervaring in deze werksoort die geïnteresseerd zijn in de funktie van voor het werkgebied Kampen. Wij bieden: salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Welzijnswerk werken in teamverband Telefonische informatie in te winnen bij en/of sollicitaties te richten de heer H. te Pas, staffunktionaris personeelszaken/opleidingen Rhijnvis Feithlaan 96, Zwolle. Telefoon 05200 - 31240. ite eai baa orr n i yer: iet :el< irte Ie tor ïei roe aa lin m aan g UJW L foe tlfi as :h Un "Vrederust" is het psychiatrisch ziekenhuis voor westelijk Noord-Braba e en de provincie Zeeland. Het aantal behandelplaatsen bedraagt circa 6 „s. Daarnaast zijn er in toenemende mate poliklinische aktiviteiten. In verband met de benoeming van de huidige funktionaris bij een lande werkende organisatie zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funkt e van rcx die samen met 4 kollega maatschappelijk-werkers praktische hulp verli aan en ten behoeve van klinische- en poliklinische patiënten, zowel individueel als groepsgericht. Hot hoofd van deze afdeling: koördineert de werkzaamheden van het maatschappelijk werk; bereidt voor en presenteert beleids- en behandelingsaangelegenheden legt en onderhoudt kontakten met externe instanties en tehuizen; maakt deel uit van enkele behandelteams; houdt toezicht op het administratieve werk, w.o. archivering en dokumentatie. Je Onze gedachten gaan uit naar kandidaten, die ruime ervaring hebben n psychiatrische problematiek en die naast een voltooide hogere beroepsopleiding maatschappelijk werk in het bezit zijn van de V.O. of bereid deze te volgen. Salaris volgens N.Z.R.-regeling. De C.A.O. Ziekenhuiswezen is van toepassing. Een psychologisch onderzoek zal een onderdeel van de selektieprocedu uitmaken. Gezien het karakter van ons ziekenhuis wordt een algemeen christelijk» levensovertuiging op prijs gesteld. Voor inlichtingen kunt U kontakt opnemen met de huidige funktionaris heer J. van Belzen, tel.: 01640-36900 toestel 184. Sollicitaties onder vermelding op de enveloppe linksboven "H.M.W." kur richten aan de geneesheer-direkteur van het psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust", Moerstraatsebaan 503, Halsteren. Postadres: Postbus 371, 4600 AJ Bergen op Zoom. Int CU n DE CHRISTELIJKE GEREFORMEERDE VERENIGING VOOR KINDERBESCHERMING vraagt voor haar gezinshuis in DE BILT en voor een te ope tweede gezinshuis in UTRECHT OF OMGEVING een met of zonder eigen kinderen. In het gezinshuis wonen vier kinderen, in de leeftijd van ca. 16 jaar, die niet naar hun eigen gezin terug kunnen en voor t\ een pleeggezin (nog) niet mogelijk is. Wij denken aan een echtpaar in de leeftijd van 25-40 jaar w Naast liefde voor het kind is het nodig zich te kunnen inlevi de probleemsituaties waarin het kind kan verkeren. Wij verwachten dat men de kinderen opvoedt vanuit een pos christelijke levensbeschouwing. Vanuit de instelling is er in ruime mate begeleiding doorjyi maatschappelijk werkster. Van het echtpaar wordt verwacht dat het voor een e gezinsinkomen blijft zorgen. Voorts wordt er een goede finai Ie regeling met de gezinshuisouders getroffen. Na ontvangst van schriftelijke reakties. worden belangstellend uitgenodigd voor een informatieve bijeenkomst. Uw bnet kunt u richten aan de Chr. Ger. Vereniging voor Kinderbesclfa ming, afdeling gezinshuizen, t a v. mevr. Mr. M. P van der Sch Donaudreef 21 te Utrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 20