Dat isTefal's dubbele stoomstoot. Beter strijken bestaat gewoon niet. FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 8 NOVEMBER 1979 TROUW/KWARTET PS 12 - R 14 Lieve pake en beppe, hartelijk gefeliciteerd met uw 45-jarig huwe lijksfeest! Ronald. Peter. Erna, Eise Jan. Alied, Wilia, Eise, Wiepk, Francis, Wiepk, Menno, Markwin, Maureen. Marijke. Jochen, Wieke. Klaartje, Eise. Erik, Liesbeth, Irene Sjoerd en Christelle Wat God doet, dat is welgedaan. Lied 432 (liedboek voor de kerken) Heden is overleden in geloofsvertrouwen op zijn God onze lieve broer, zwager en oom Lieuwe Groeneveld weduwnaar van Alie de Boer op de leeftijd van 77 jaar Leeuwarden, 6 november 1979 Nyl&ndsdyk 217 B Heerenveen: IJ. Groeneveld N. A. H. Groeneveld-Koopmans Zuid-Afrika: - F. Groeneveld P. Groeneveld-Erasmus Groningen: A. Groeneveld-Veldman I. Groeneveld Norg: D. Groeneveld I. Groeneveld-Brink Zuid-Afrika: C. Groeneveld H. Groeneveld-Venter Amstelveen: S. J. Harlaar-Groeneveld Apeldoorn: P Pilon P. T. Pilon-Fokkens Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 9 no vember van 13.45 tot 14.15 uur in de aula van de Prot. Chr. Uitvaart Ver. Jelsumerstraat 45 te Leeuwarden. Hierop aansluitend volgt de rouwdienst waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Noorder begraafplaats alhier. Toen zeide Hij die op de troon gezeten was ,tfet is voorbij." Gezang 113 In vertrouwen op zijn Heer is van ons wegge nomen onze lieve oom Lieuwe Groeneveld Leeuwarden 6 november 1979 Groningen: Theo Kars Tony Kars-Groeneveld Petra en Annette. U, die voor mij geboren zijt, U was mijn hart, mijn lied gewijd. Nu voeg ik juichend mijne stem bij 't eng'lenheirvan Betlehem gezang 146:5 (liedboek voor de kerken). Heden nam God tot Zich onze geliefde oom en oud-oom Lieuwe Groeneveld weduwnaar van Alie de Boer op de leeftijd van 77 jaar. Apeldoorn: P Pilon P. T. Pilon-Fokkens Dokkum: Hanjo en Carla Apeldoorn: Gineke Veilig in Jezus' armen Veilig aan Jezus' hart.' Heden ging tot haar Heer en Heiland mej. Jacoba Voorhoeve in het vaste geloof. „Die in de Zoon gelooft die heeft het eeuwige leven". Joh. 3 36a Ontbonden en met Christus te zijn is zeer verre het beste". Filippenzen 1 23 Leidschendsun. 4 november 1979 Namens de familie: C. H. Voorhoeve Op donderdag 8 november 1979 zal om 9.30 uur in de aula van het prot. chr. bejaardencentrum „Schoorwijck". aan de Schoorlaan I te Leid- schendam een rouwdienst worden gehouden, waarna om 11.00 uur de begrafenis plaatsvindt op de begraafplaats Nieuw Eikenduinen, Kam perfoeliestraat te 's-Gravenhage. Corr.-adres: C. H. Voorhoeve Oosteinde 136, 2271 EJ Voorburg. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van onze oud- voorzitter en ere-voorzit- ter. de heer Leen van Duijn Tot zijn terugtreden op 24 september j.l. heeft hij onze vereniging gedurende meer dan 23 jaren op voortreffelijke wijze geleid. Zijn even wichtige persoonlijkheid en rustig optreden zullen wij met diep respect blijven gedenken. Katwijk. 6 november 1979 Namens Bestuur en Leden van de V.V. „Katwijk": J. van Duyvenbode. voorzitter. P. W. Gillcbaart. secretaris. De nieuwe stoomstri jkei vanTefal heeft iets dubb watandeie enkel hebbei zelfs de dikste en lastigste stoffen Andere? Als u denkt aan een strijkijzer schiet u misschien niet direkt Tefal te binnen. Nog niet. Maar dat wordt andere. Nu Tefal met trots zijn nieuwe Super Stoomstrijker met dubbele stoom- stoot lanceert Dubbele stoomstoot? Ja, da's een idee vanTefal waar door u beter strijkt dan u ooit gedaan heeft Zelfs de dikste en lastigste stoffen (denkt u maar 's aan jeans) zijn geen enkel probleem meer. Maar óók extra gekreukte stoffen zijn binnen de kortste keren spiegelglad. Allemaal dankzij die dubbele stoom stoot, die overigens dubbele stoomstoot bepaald niet het enige bewijs is dat Tefal's Super Stoomstrijker vandaag de dag het vernuftigste apparaat is om probleemloos mee te strijken. Kijk, dat bedoelen we nou als we zeggen: Tefal, kwaliteit voor je goeie geld. Met dubbele stoomstoot v beter resultaat Te gebruiken met gewoon lei water dankzij de mogelijkheid te ontkalken. Met sproeier om snel en perft te persen. Met rechter- of linkerhand te gebruiken. Handzaam ook, wai hij weegt maar 1,65 kg. j Met knoopgleuven, voor extra gemak. j j Met kontrole-lampje en regelb thermostaat KEMA-keür, dus abso luut veilig, j *5» Heden overleed, onverwacht, voorzien van de sacramenten der stervenden, te midden van zijn huisgenoten, onze broer, oom, vriend en medebroeder Pater Nol Arnoldus Antonius de Haan o.f.m. Op de leeftijd van 63 jaar. Hij was 43 jaar Franciskaan en 36 jaar pries ter. Vanaf 1967 was hij als pastor aan de Nieuwe Groenmarktkerk te Haarlem ver bonden. Moge hij rusten in de vrede van zijn verrezen Heer. Namens familie en medebroeders J. Huijs o.f.m. Gardiazan. Haarlem, 6 november 1979 Nieuwe Groenmarkt 12. Samen willen wij afscheid van hem nemen tijdens de Eucharistieviering op zaterdag 10 november om 11.00 uur in onze parochiekerk. De begrafenis zal plaatshebben op het Kloos terhof De Wilbert, Overrijn 7 te Katwijk a/d Rijn om 14.00 uur. Vrijdagavond vieren we als avondwake om 19.00 uur de Eucharistie. De overledene is opgebaard in de pastorie Nieuwe Groenmarkt 12. Bezoekuren: donderdag van 19.00-20.00 uur. Vrijdag: van 15.00-17.00 uur en na de avondwa ke in de kerk. Zaterdag: voor de Eucharistie viering van 10.00-10.45 uur. Gelegenheid tot condoleren: zaterdag na de Eucharistieviering in de parochiezaal. Nol de Haan is onverwacht van ons heengegaan. Wij blijven verslagen achter en missen hem heel erg. De Solderine, zijn vrienden, voor wie hij veel betekend heeft. Haarlem, 6 november 1979, Nieuwe Groenmarkt 12. Plotseling nam de Here tot Zich, onze lieve zuster en schoonzuster Zwanetta Jantina Sietsema echtgenote van J. M. Hunse te Groningen. 5 november 1979 Haar geloven werd aanschouwen Bedum: K. E. J. Sietsema-Dijk Bedum: J. Blaak-Sietsema Bedum: KI. Sietsema-Heuvingh Grijpskerk: A. A. Oosterhof-Sietsema In het kruis zal 'k eeuwig roemen'. En geen wet zal mij verdoemen; Christus droeg den vloek voor mij! Christus is voor mij gestorven, heeft gend voor mij verworven.' 'k Ben van dood en zonde vrij! Diep bedroefd geven wij u kennis, dat God tot Zich heeft genomen, mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Gijsbertus de Jong op de leeftijd van 65 jaar. J. de Jong-van Putten Mart en Truus Robert - Majella Sari en Wim Anuschka Wil en John Gerwin - Martijn - Almar - Roelant Hans en Joke Marco - Saskia Riet en Ben Jan - Gijs - Bert Anneke en Donald Rotterdam, 6 november 1979. Biezelingeplein 17. Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Zuiderziekenhuis, alwaar geen bezoek. De dienst van woord en gebed zal D.V. gehou den worden zaterdag 10 november a.s. om 10.30 uur in de „Christus Triomfatorkerk", Krabbendijkestraat 255 te Rotterdam. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de grote zaal van de „Christus Triomfatorkerk", waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de begraafplaats „Oud-Charlois", Charloisse Lagedijk 680 te Rotterdam om ongeveer 11.45 uur. Diep verslagen door zijn smartelijk lijden en heengaan enerzijds, mogen wij anderzijds toch met blijdschap geloven dat is ingegaan tot het feest van zijn Heer Gijsbertus de Jong 64 jaar In een druk bezet leven diende hij vele jaren de Heer der Kerk in onze gemeente als ouderling met liefde trouw en toewijding. Wij denken aan Mattheus 25. 23: „Over weinig zijt gij getrouw geweest, over veel zal ik u stellen". Moge onze hemelse Vader zijn vrouw en kinde ren. naar wie ons medeleven uitgaat, vertroos ten in het zelfde geloof, waarin hun man en vader hen is voorgegaan en met zijn woorden van afscheid „tot ziens in Jeruzalem". Rotterdam, 6 november 1979 Namens de kerkeraad van de gereformeerde kerk van Rotterdam-Pendrecht Ds H. Lijesen, praeses M. A. Soetens, scriba Heden heeft de Here in heerlijkheid opgeno men onze lieve zuster, schoonzuster en tante Grietje Ida Haan op de leeftijd van bijna 76 jaar. Haar troost was, dat zij zich in leven en sterven het eigendom wist van haar Heer. Groningen: Johs. Haan C. C. Haan-Swierenga 's-Gravenhage: A. Fennema-Haan J. Fennema Varsseveld: G. G. Haan Hoogeveen: I. B. Postema-Haan P. W. Postema Groningen: H. A. Ritzema-Haan neven en nichten 7001 AR Varsseveld, 6 november 1979. Bejaardencentrum de Bettekamp. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden zaterdag 10 november a.s. in de Adventkerk, Prinses Margrietstraat te Varsse veld, aanvang 11.00 uur, waarna de ter aarde bestelling zal plaatshebben op de begraaf plaats te Varsseveld. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Pro Rege. Jezus Christus is gisteren en heden dezelfde en in Eeuwigheid". Hebreeën 13:8 Na een ernstige ziekte in Jezus ontslapen onze lieve moeder en oma Gerritje van den Brink weduwe van Hendrik Hariger van de Kamp op de leeftijd van 74 jaar. uit aller naam: H. H. v.d. Kamp Eist (G.), 5 november 1979 Bachstraat 26 Correspondentie-adres: Eist (G.), „De Roskam", Rijksweg Zd. 58. De overledene is opgebaard in de rouwkapel van huize „Vrede en Rust" aan de Bachstraat te Eist. Gelegenheid tot bezoek aldaar, donder dag a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. Geen bezoek aan huis De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehou den worden in de Ned. Hervormde Kerk te Eist (G.). vrijdag 9 november a.s. te 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Val- burgseweg te Eist (G.) te circa 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in het trefcentrum „Onder de Toren" aan de St Maartenstraat te Eist (G.). Geen bloemen Bij beschikking van de Ar rondissementsrechtbank te Zwolle d.d. 25.10.1979 is we gens geestelijke stoornis on der curatele gesteld Johannes de Boer, verblijvende in de inrichting voor geesteszwak ken van de Stichting 's Hee- ren Loo-Lozenoord, Fokko Kortlanglaan 25, Ermelo. Mr. B. H. Bongers advocaat en prokureur Kerkplein 12 7731 CS Ommen Ik weet, mijn Verlosser leeft. In haar Heer en Heiland is ontslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en over grootmoeder Jannetje Bakker echtgenote van Cornelis Splinter op de leeftijd van 83 jaar. Ps. 23 (onber.) Uit aller naam: Landsmeer: C. Splinter. 1121 JG Landsmeer, 7 november 1979 Rietland 10 De overledene ligt opgebaard in de aula van de kerk te Oostzaan. Gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdagavond a.s. tussen 19.00 en 19.45 uur (ingang aula. via zijdeur kerk). De teraar debestelling zal plaatsvinden op zaterdag 10 november 1979 omstreeks 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Landsmeer. Vooraf zal er om 12.00 uur een rouwdienst in de Gereformeerde Kerk te Landsmeer worden gehouden welke zal worden voorgegaan door Ds. H. Bade. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de „Voorhof" van de Gerefor meerde Kerk, Kalkoenstraat te Landsmeer. Zijn ziel keert stil tot God daar wacht hij op een heilrijk lot Hoewèl wij zijn ziekte kenden en vreesden moet het nog tot ons doordringen dat wij onze koster Ebele Bloem voor altijd moeten missen. Hij is 47 jaar geworden. Hij heeft te midden van ons 10 jaar heel plezierig gefunktioneerd. Zijn kosteren was een gezinsgebeuren. Daarom zal zijn lege plaats niet alleen vóór ons, maar vooral voor zijn vrouw en kinderen een groot gemis zijn. De rouwdienst voor zijn begrafenis is op vrij dag 9 november 1979 om 14.00 uur in de Noorderkerk, Heijermansstraat 127 t Zaandam. Zaandam. 5 november 1979 De wijkkerkeraad: A. A. Visser, voorzitter R. H. Lanting, scriba De Kerkeraad algemene zaken: J. Keijzer, voorzitter G. J. Lassing-Ridderbos, scriba De Commissie van beheer: W. Alta, voorzitter S. Voet, secretaris

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16