Want de rechte buisarm van Philips geeft optimale weeigavekwaliteit Tot 8% spaarrente voor iedereen met 'npostrekening. Philips. Groot in geluid. Verdien f750spaarpremie PHILIPS Renterekening: nu Plusiekening: nu 7% Sterrekening: nu §96 postgiro en rijkspostspaarbank WOENSDAG 7 NOVEMBER 1979 TROUW/KWARTET PS 20 - R| 'n Girospaarrekening opent u thuis met 'n gewone girokaart. U vult het bedrag in dat u van uw postrekening naar uw spaarrekening wilt overschrijven (minstens f 25,- als u de spaarprcmie wilt ontvangen). En u vult zoals hiernaast is aangegeven in, welke van de 3 girospaarrekeningen u kiest. Per postrekening kunt u één Rente-, één Plus- en één Sterrekening openen. Gebruik wel voor elke opening 'n aparte girokaart. Opsturen in 'n gewone gratis giro-envelop. Postzegel plakken hoeft niet. De f7,50 spaarpremie krijg u binnen een paar dagen bijgestort. Hebt u nog geen postrekening vraag dan even 'n aanvraagformulier bij 't postkantoor. Thuisbankiers worden extra beloond Eis recht. Want alleen bij een rechte arm ligt de pick-up naald in het verlengde van de lengte-as. Daardoor kan ook het zwaartepunt van de arm praktisch in het hart van de as gelegd worden. Gevolg: minimale torsie en optimale eigen reso nantie. Daarom hebben alle Philips platen spelers een rechte arm. Voor optimale weergavekwaliteit en minimale vervorming. Eis dus Philips als u een platenspeler kiest. De AF677 HiFi semi-automaat, dus automatische afrlag en armterugkeer. Direct Control via tacho-generator. Direct afleesbare naaldkrachtmeter. Tweezijdig gedempte armlift. Dwarskrachtcompensatie instelbaar voor ronde en elliptische naalden. Subchassis voor draaitafel en opneemarm gedempt opgehangen. Met opneemelement GP400II. Bruto-adviesprijs f 355,-. De makkelijkste manier van sparen voor iedereen met 'n postrekening is girosparen. Spaar- en postrekening hebben hetzelfde nummer. En storten en opnemen doet u simpelweg thuis, met 'n gewone girokaart. Ook voor ons is girosparen 'n makkelijke van sparen. En daarom kunnen we u 'n zeer aantrekkelijke rente bieden. Bovendien krijgt u tot 1 decem ber a.s. ook nog 'ns f 7,50 als u met giro sparen begint. Dit zijn de mogelijkheden: Uw hele tegoed blijft altijd vrij opneembaar, 'n Ideale spaarvorm voor als u kortere perioden wilt sparen. Rente was 4'A% en is nu 59696. Bij elke opname betaalt u 1% aftrek over het op genomen bedrag. Deze spaarvorm wordt extra aan trekkelijk als u de ingelegde bedragen langer dan 'n Yt jaar laat staan. Rente was 69696 en is nu 7%. Bij elke opname betaalt u 296 over het op genomen bedrag. Deze spaarvorm wordt extra aan trekkelijk als u de ingelegde bedragen langer dan 1 jaar laat staan. Rente was 79696 en is nu 896. De AF887 HiFi semi-automaat met kwartssturing. Een lichtgevoelige cel zorgt voor afslag en terugkeer van de arm. Direct Control snelheidsregeling met kwarts- gestuurde snelheidscontrole. LED snelheids indicatie, directe naaldkrachtaflezing en regelbare dwarskrachtcompensatie voor ronde en elliptische naalden. Gegoten aluminium antimagnetische draaitafel. Met opneemelement GP4011I. Bruto-advies prijs f555,-. De AF674 HiFi automaat met auto matische armopzet, motorstop en armterug keer. Elektronische snelheidsfijnregeling en anti-magnetische draaitafel voorzien van stroboscoop. Met opneemelement GP400IL Bruto-adviesprijs f305,-. *Er zijn nog meer Philips platenspelers. Bekijk en beluister ze bij uw handelaar. De AF729 Automatische, front- bediende, elektronische HiFi platenspeler, met automatische armopzet, motorstop en armterugkeer. Direct Control, snelheids fijnregeling, LED snelheidsindicators, directe naaldKracntaflezing en anti-magnetische aluminium draaitafel. Met opneemelement GP400II. Bruto-adviesprijs f 475,-.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 22