fulltime leidCsUer hoofd (m/v) woonafdeling GEMEENTEI BLOEMENDAAL SEKRETARIS/VORNIINGSLEIDER medewerker welzijnszaken man en vrouw li vereniging "bartiméus" bartiméushage doorn VORMINGSWERK(ST)ER Leger des Heils ENKELE 6R0EPS0PV0ED(ST)ERS. LEID(ST)ER ALPHA-HULP ERVAREN GROEPSLEIDER Een docent(e) alg.- en persoonlijkheidsvorming Een docent agogische vakken licht en kracht I port natal GROEPSLEIDSTER ZATERDAG 3 NOVEMBER 1979 TROUW/KWARTET IA 1 b christelijk vormingscentrum pieier rcemanlaan 42 1097 KD amsterdam In ons vormingscentrum werken we met groepen partieel leer plichtigen, leerling-kapsters en geestelijk gehandicapten (w.s.w.) werken we samen met de streek school Amstelveen en de kapsters opleiding van „de Hortus" bestaat de staf uit 12 mensen, die veelal in sub-teams samenwerken Wi| zoeken voor ons centrum per 1 januari 1980 een We denken aan iemand die wil werken vanuit een christelijke levensvisie kan werken met groepen partieel leerplichtigen in staat is in team-verband samen te werken mee kan denken m beleidszaken een adekwate opleiding heelt. Als u denkt dat u deze funktie aankunt, vragen wij u uw sollicitatie binnen 10 dagen aan bovenstaand adres ie richten. Wi| stellen het erg op prijs als u in uw brief ingaat op de gevraagde kwaliteiten en op uw levensvisie. Na de sollicitatie ontvangt u de door ons te volgen sollicitatieprocedure op schrift. Nadere inlichtingen kunt u verkregen £v/ Henk Jen Jaspers, tel 020-94 19 10 of pnvé 020-45 53 49 Op de afdeling onderwijs c.a. van de gemeentesecretarie kan worden geplaatst een Functie-omschrijving: De te benoemen functionaris zal - met een grote mate van zelfstandigheid - onder meer worden belast met de volgende werkzaamheden - het ontwikkelen en uitvoeren van een gemeentelijk beleidsplan in het kader van de decentralisatie van het welzijnsbeleid: - uitvoering van de rijksbijdrageregeling sociaal-culturele activiteiten; - het redigeren en uitvoeren van subsidieregelingen; - het onderhouden van contacten met plaatselijke instellingen op het gebied van cultuur en welzijn: - het voorbereiden, bijwonen en de verslaglegging van vergaderingen op genoemd werkterrein: - het assisteren bij de uitvoering van overige op de genoemde afdeling plaats vindende werkzaamheden. Functie-eisen: Van de te benoemen functionaris wordt verwacht, dat hij een goed inzicht heeft in en een brede belangstelling voor alle vormen van welzijn op maat schappelijk en cultureel gebied. Een brede algemene ontwikkeling, een op de gemeente-administratie gerichte praktijkervaring en een gedegen vakopleiding op bestuurlijk terrein, op H.B.O -niveau zijn voor deze functie van wezenlijk belang. Voorts wordt grote waarde gehecht aan goede contactuele eigenschappen, en een goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk en de bereidheid om buiten de normale kantooruren deel te nemen aan vergaderingen en besprekinaen. Salaris: f. 2.967,- tot f. 3.464 - pér maand. Oe gebruikelijke rechtpositieregelingen (verplaatsingskosten-, studietoelage regelingen e.d.) zij* van toepassing. Nadere inlichtingen zijn desgewenst verkrijgbaar bij de chef van de afdeling, de heer R. Heidema, telefoon 023 - 25 80 51 (kantooruren). Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan burgemeester en wethouders van Bloemendaal, postbus 201, 2050 AE Overveen. Goodwill-centrum vraagt voor haar afdeling gezinsverzorging een vierde Tot haar/zijn taak behoren o.m.: het begeleiden van helpsters, verzorgsters en ge zinnen. meedenken in het beleid van het centrum. Vereist zijn: diploma SociaJe Akademie. H.B.O. of M.B.O.. bereid en in staat om in een klein team te werken, een positief Christelijke levenshouding. gelet op de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een mannelijke collega Uw sollicitatie kunt u richten graag binnen 14 dagen) aan: Ad van Leeuwen van het Goodwill-centrum. Oudezijds Voorburgwal 14. Amsterdam Tel 020-230500 In DE STUW, JEUGDHUIS van de Chr. Geref. Vereniging voor Kinderbescherming te Utrecht Van hen wordt verwacht tesamen met 3 collega s en in nauwe samenwerking met pedagoog en psycholoog leiding en begeleiding te kunnen geven aan een groep van 12 jongens en meisies van 12-17 jaar of jongens van 14-18 jaar Deze kinderen kunnen om verschillende redenen niet m hel eigen of ander gezin verblijven Voor dit werk dat uw gehele mzet vraagt >s 0 a. noodzaketi|k m teamverband kunnen werken ervanng en omgang met de oudere jeugd leeftijd ooven 23 iaar goede voor- en beroepsopleiding (b.v. M B O HBO PAK en O of hiervoor studerend werken vanuit een Protestants Chr geloofsover tuiging Trekt dit werk u aan neem dan kon tak: op met de Oirectnce me/r f IV Sonnenöerg. Donaudreef 21 Utrecht tel 030-612511 DE CHRISTELIJKE PLATTELANDS JONGEREN ORGANISATIES van GRONINGEN EN DRENTHE zoeken een welke zijn werkzaamheden op het sekretariaat in Assen per 16 december 1979 kan beginnen. VEREISTEN: goede kontaktuele eigen schappen prot. Christelijke maatschap pij visie bekendheid met het platte land en haar bevolking belangstelling in en ervaring met het jeugd- en jongeren werk, met name ook agraries jongeren werk. goede redaktionele vaardig heid in bezit van rijbewijs BE LEEFTIJD 25 jaar OPLEIDING: gedacht wordt aan iemand met een hogere opleiding (b.v. H.L.S.) TAAK: in samenwerking met ad. kracht zorg dragen voor de administratie, en het onder houden van de uit de aard van het werk voortkomende kontakten. verrichten van beleidsvoor- bereidende werkzaamheden uitvoeren van de bestuurlijke besluiten begeleiden van jongeren groepen en het stimuleren van vrijwilligerswerk. SALARIS: volgens C.R.M. regeling De sollicitant moet bereid zijn om eventueel aan een psychologi sche test deel te nemen. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan: De besturen van de Groninger- en Drentse C.P.J., Brink 26, 9400 AD ASSEN Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij Otto Wijers, tel. 05920-12103. De Stichting Gezinsverzorging van het Gereformeerd Centrum voor Welzijnsbehartiging te Rotterdam vraagt voor zo spoedig mogelijk een die als taak krijgt o.a. het behandelen van aanvragen het selecteren van helpsters het bemiddelen tussen helpsters en cliënten die zelf de werkge- versrol kunnen vervullen het verrichten van de bijbehorende administratieve registrerende taken voor ongeveer 100 cliënten. Van de nieuwe collega verwachten wij dat hij of zij wil werken vanuit een christelijke levensvisie een opleiding heeft zoals M.B.O., s.d., akte N 12,19,20 of K en O, diploma kinderbescherming A B, verpleegster met aantekening over goede organisatorische en kontaktuele eigenschappen beschikt in teamverband kan en wil werken. Nadere inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer J. Pothof, teamcoördinator. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direkteur de heer J. M. van Rheenen. Stichting Gereformeerd Centrum voor Welzijnsbehartiging Heemraadssingel 110-112 Rotterdam telefoon 010-772711 Prot. Chr. Internaat voor Schipperskinderen „DE STERRESCHANS" te Nijmegen Onze groep ,,'f Woonhuis jongens en meisjes van 12-16 jaar. zoekt een leuke, sportieve, geduldige, gezellige en vooral Hij moet iemand zijn met een prot.-chr. levensovertuiging. Niet jonger dan 22 |aar en met tenminste 4 jaar voortgezet onderwijs Een beroepsgerichte opleiding (i.w., KV/JV of K en O) strekt tot aanbeveling Saiarisregeling volgens richtlijnen v/h ministerie van O. en W. Lange vakanties. Sollicitaties en inlichtingen: Direkteur Internaat ..De SterreschansUbbergse- veldweg 119-123. 6522 HG Ni/megen Tel. 080-22 92 70 HOOGSTEDE Centrale Opleiding voor Verpleegkundigen ALGEMENE INFORMATIE In onze school, waar we de A-, de B- en de Z-opleiding verzorgen is per 1 jan. 1980 binnen de Z-sektor plaats voor Oe lessen alg - en persoonlijkheidsvorming worden gegeven in samenwerking met de pastorale dienst van de inrichting „Heeren Loo-Loze noorddie aandacht besteedt aan de godsdienstige beleving van zwakzinnigen en de wi|ze waarop H verloskundigen hiermee om kunnen gaan Van gevraagde docent(e) wordt verwacht dat hu zij aktueie onderwerpen betreffende de zwakzinnigenzorg met kursusgroepen behandelt, alsook aandacht besteedt aan maatschappelijke onderweroen met relevantie voor werknemers/il. zwanzmntgenzorg Tevens zal hij/z.| met een aantal kofiega s sociale vaardigheidstrainingen verzorgen. Wij denken aan iemand met: diploma soc akademie IW of CW kandidaats theologie of vergelijkbare opleiding. Ervanng m lesgeven of werken met groepen word: op prijs gesteld Wij denken aan pedagoog psycholoog agoog of vergelijkbare opleiding Ervanng in werken met groepen wordt op prijs gesteld Christelijke levensovertuiging vereist. Voor beide funkties kunt u telefonisch informatie inwinnen onder nummer 03417 - 7654.1st 23 of Schrifte/i/ke sollicitaties aan de direkteur van de centrale opleiding ..Hoogstede Postbus 200 3650 AE Erme/o I en psychiatrisch centrum te A$SEN In het instituut voor Psychiatrische Dagebe- handelmg. onderdeel van hei Psychiatrisch Cenirum „Licht en Krachten ..Port Natal te Assen, worden ongeveer 30 kiienten behan deld. waarbij sterk de nadruk ligt op groeps therapie en relatie- en gezinstherapie Binnen dit instituut it een funktie vakanl van groepstherapeutje) part-time voor 20 uren per. week aan wie de volgende taken Worden toebedeeld: het doen van groepstherapieën bij een aantal kliènt- groepen hel meedenken en aktiel participeren in het muttidiscipti- naire team bij het bepalen van hel beleid, en hel opzeilen van behandelingsplannen van individuen en groepen. Van de kandidaten verwachten wij: dat men lid is van de Nederlandse Vereniging voor Groepstherapie o! bezig is via het volgen van de opleiding lot groepstherapput. dit lidmaatschap te ver werven. dal men bij voorkeur enige kennis en/of ervanng heeft in Gestalt-lherapie, psycho-drama ot direktieve therapie Arbeidsvoorwaarden: De salariëring is afhankelijk van opleiding.en ervanng. Oe CAO-ziekenhuiswezen is van toepassing. Opname in het pensioenfonds P.G.G M. Voor nadere Inlichtingen over deze funktie kunt u zich wenden tot de psychiater-teamleider, dhr. W H. j Mul- saers. ol tot de gezms- en gedragstherapeute, mw. G de Boer, beiden bereikbaar" onder telefoonnummer 05920- 16055. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 10 dagen na ver schijnen van dit blad gericht te worden aan Hoofd Perso neelszaken. Postbus 30007, 9400 RA Assen, onder vermel ding van vakalurenummer V.79 73. De Stichting "De Opbouw" vraagt voor twee van haar gezins huizen in de steden Utrecht en Amersfoort: die in het gezinshuis willen wonen m< 4 jongeren tussen 12 en 20 jaar; ervaring hebben in het omgaan met kinderen; de probleemsituaties, waarin kin deren terecht kunnen komen, kunnen/willen begeleiden; ouder zijn dan 30 jaar; een eigen gezinsinkomen hebben; tril willen samenwerken met het begeleidingsteam, bestaande uit maatschappelijk werkster en psychologe. fan ,01 ikl ike Voorts wordt met de gezinshuis- ouders een goede financiële rege ling getroffen. Brieven te richten aan het begeleidend team van de gezinshuizen, Postbus 14070,3508 SC Utrecht. Telefonische inlichtingen: 030-512231 bij geen gehoor: 04181-12 70/030-618318/02943- 4181 /030-516263/023-310664/020-761373. Dt d pme istit jtwi tttt< j VI acï ■lini he in ede 74 akc imi :ch wei oei In de Stichting Prot. Chr. medisch kinderhuis de Reggeberg een tehuis voor observatie en diag nostiek met kortdurende behandeling (op nameduur 6 maanden) voor normaal begaafde kinderen met ontwikkelingsproblemen en/of problemen op geestelijk en/ol licha melijk gebied begeleid door een multi-disciplinair team komt over twee maanden in de Bosrakker-groop (9 jongens van 10 tot 13 jaar) de functie vrij van Vereisten voor. deze functie: minimum leeftijd 20 jaar opleiding MBO-iw of derde-jaar studerend hier voor of voltooide P.A.-opleiding ervaring in groepswerk positief christelijke levensovertuiging. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring conform de bindende salarisregeling van de Centrale Raad voor Kinderuitzending. Voor nadere informatie mevrouw T. Hilbrands. direc trice, tel. 05486-54030. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de sollicitatiecommissie van de Reggeberg, Luttenber- gerweg 13. 7447 PB Hellendoorn Bartiméushage behoort tot de Vereniging Bartiméus en is een centrum voor meervoudig gehandicapte kinderen en volwassenen. Het is gelegen tussen de woonkernen van Driebergen en Doorn en telt onge veer 340 bewoners. De zorg, die onze beyvoners vragen, loopt zodanig uiteen, dat er een splitsing binnen ons centrum is gemaakt in 3 zorgvelden, met respektievelijk aksenten op zelfstandigheid, ontwikkeling en intensieve omgang. De zorgvelden zijn onderverdeeld in een aantal afdelingen waarbinnen 3 tot 6 groepen. Binnen het zorgveld intensieve omgang hebben we,een vyoonafdeling, die bestaat uit 4 groepen van 3 tot 6 bewoners. Waarvan vrijwel alle bewoners lijden aari.eön ziektebeeld met een progressief verloop. De kwetsbare lichamelijke en geestelijks situatie van deze jongens en meisjes vraagt om een zeer in- L tensieve verzorging en begeleiding, welke een specifiek karakter heeft. Het begeleiden van de beleving van het achteruitgaan is één van de belangrijke aspekten. Een ander aspekt is het aanreiken van akti- verings- en belevingsmogelijkheden, die om persoonlijke belangstelling en relatie vragen. Konkretisering van de zorg voor de bewoners van deze groepen ligt in handen van teams, bestaande f uit 6 tot 8 groepsleid(st)ers, iedere groep onder leiding van een groepshoofd. De groepen, die geza menlijk een woonafdeling vormen, staan onder leiding van een hoofd woonafdeling en worden onder steund door een arts en een orthopedagoog. Voor deze afdeling zoeken wij een: Het is de taak van het hoofd woonafdeling, om enerzijds in de struktuur en organisatie van het werk en anderzijds in de begeleiding van de teams en de medewerk (st)ers gestalte te geven aan de zorg voor de bewoners binnen deze afdeling. Vandaaruit is het hoofd woonafdeling organisator van en deel nemer aan besprekingen binnen de afdeling en vertegenwoordiger van de afdeling in verschillende overlegvormen binnen het zorgveld. Naast de bekwaamheden, die uit het voorgaande kunnen worden afgeleid en die liggen op organisa torisch, leidinggevend en pedagogisch gebied vragen wij: - diploma A, B of Z: een verdere opleiding en ervaring in omgang met geestelijk gehandicapten strekt tot aanbeveling. Er wordt verwacht, dat men zich persoontijk inzet voor het christelijk aspekt in de opvoeding. Inlichtingen te verkrijgen onder tel. nr. (03438) 58 22. bij mw. drs. N. Ooms, orthopedagoog (toe stel 359) en drs. A. van Dijk, koördinator zorgveld intensieve omgang (toestel 411). De CAO Ziekenhuiswezen is van toepassing. Sollicitaties met uitvoerige informatie (personalia, motivatie, ervaring, diploma's) onder vermelding van nr. 79/11.1 op fjrief en enveloppe te richten aan: Bartiméushage, afd. Personeelszaken, Postbus 87, 394Ó AB Doorn. christelijk centrum voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 30