E Meer dan 3 glaasjes per dag? 030-331335 DUINSTREEK leidster bejaardenverzorging koördinator/ jeugdwerkadviseur (mniy vrl.) groepsleid(st)ers STAFFUNKTIONARIS 1 vormingsleider/ster tuii-time (40 uur) "De Tweeling" HOOFDLEID(ST)ER m leid(st)ers bejaardenverzorging Drank. Makkelijk teveel. Moeilijk terug. stichting voor maatschappelijke dienstverlening COEN CUSERHUIS DIREKTEUR Stichting gezinsverzorging in de gemeenten R heden, Brummen en Rozendaal enkele leidinggevenden im/vi leid(st)er bejaardenhulp/ langdurig zieken (full-time) idem (part-time 89%) leid(st)er gezinsverzorging OBSERVATIEKLINIEK "DE EDERHORST" GEWIJZIGDE OPROEP De Ambelt, Adjunct-directeur internaat ZATERDAG 3 NOVEMBER 1979 TROUW/KWARTET (ATE Prot. Chr. Vormingscentrum voor Gorinchem e.o. Zustersteeg 4-6 4201 EJ Gorinchem tel. 01830- 30644 Op ons instituut voor vormingswerk, waar ook verschillende opleidingen worden gegeven, is door toename van het aantal deelnemers behoefte ont staan de staf uit te breiden. Centraal staat daarbij de deelnemer, zijn beroep en toekomst. Dit laatste vooral wat betreft opleidingen. Wij vragen zo spoedig mogelijk: in tijdelijke dienst, met een reéle mogelijkheid tot een vaste aanstelling. Opleiding: P A.. S.A of H.T.S. met Ped. Getuig schrift. met specialisatie of interesse in b.v. fotogra fie, bromfietstechniek, timmeren, bloemschikken, muziek en typen. Gezien de doelstelling van ons instituut verwachten wij van de sollicitanten een positief Christelijke levensovertuiging. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad. te richten aan het bestuur van dit instituut, aan bovenstaand adres. De Stichting "Uit en Thuis" te Vlaardingen vraagt voor haar erkend Gezinsvervangend Tehuis die in samenwerking met ouders, begeleidingsteam, medewerkers en bestuur een werkelijk tehuis wil bieden aan de 28 geestelijk gehandicapte bewoners, daartoe de nodige ervaring bezit naast een diploma V.S.I.D. alsmede - diploma H.B.O.-inrichtingswerk - diploma Zwakzinnigenzorg stafopleiding Z - diploma Buitenwoon Onderwijs (specialisatie Zwakzinnigenzorg) - diploma H.B.O.-verpleegkunde 1 jaar ervaring in de zwakzinnigen zorg Minimum aanstellingsleeftijd: 25 jaar Een positief Christelijke Levensovertuiging is noodzakelijk. Salariëring volgens C.A.O.-G.V.T.'s Sollicitaties met uitvoerige levensbeschrijving te richten aan: Wilhelminasingel 41, te Vlaardingen. centrum voor gezinsverzorging en maatschappelijk werk rijswijk en voorburg vraagt voor spoedige indiensttreding: voor een volledig dienstverband. Leeftijd minimaal 25 jaar. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van één van de volgende diploma's: - M B.O.-S.D. - K.enO. - H.B.O.-M.W. - akte N XII, N XIX, of N XX Van deze funktionaris wordt verwacht dat: in teamverband kan worden gewerkt: kontakten kunnen worden onderhouden; begeleiding kan worden gegeven aan verzorgsters en helpsters. Informaties kunt u inwinnen bij mevrouw W. Tielemans, hoofdleidster; telefoon 070-90 68 60. Schriftelijke sollicitaties richten aan de direkteur: Geestbrugkade 35, 2281 CX Rijswijk. Dat Is toch niet veel, zult u misschien zeggen. Maar heeft u wel eens echt goed geteld? Zijn het er niet langzamerhand 5 of 6 per dag? En zijn het er niet wat meer dan vorig jaar? Want zo is het met alcohol. Makkelijk teveel maar moeilijk terug. Ais u zich daar zorgen over maakt ga dan eens met uw huisarts praten. Of vraag de onderstaande brochure aan. Vindt u dat u meteen advies kunt gebruiken, bel dan met de Stichting Korre latie: •Teveel* is een vaag begrip wellicht Maar wanneer u houvast wilt voorde gemiddelde menszijn 4 glazen drank per dag het maximum Dat dan wel onder 'normale* omstandigheden Dus zeker niet bij medi cijngebruik, autorijden of binnen een korte tijd Zelfs een glas sherry of pils (10 gram pure alcohol) heeft ongeveer l'ó uur nodig om door het beftaam weggewerkt te worden! De Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Duinstreek" tracht via Gezinsverzorging, Bejaardenverzorging en Algemeen Maatschappelijk Werk, hulp te verlenen in de plaatsen Katwijk, Rijnsburg, Valkenburg, Noordwijk. Noordwijkerhout, Voorhout en De Zilk. Voor ons bureau te Katwijk vragen wij kandidaten voor de full time funktie van Taakomschrijving: Een leidster bejaardenverzorging heeft de zorg voor de onder haar verantwoordelijkheid val lende hulpverleningssituaties. Zij begeleidt een groep van ca. 30 helpsters/verzorgsters en onderhoudt kontakten met de kliënten. Zij indiceert en beoordeelt nieuwe aanvragen op de noodzaak tot hulpverlening. Zij draagt zorg voor een goede eigen administratie van de hulpverleningen en neemt deel aan de weke lijkse teamvergaderingen. Wij verwachten van kandidaten dat zij: hun M.B.O.-s.d. of H.B.O.-m.w. hebben voltooid; O in teamverband kunnen werken; willen participeren in de beleidsvoor bereiding; O goede kontaktuele eigenschappen hebben; tussen 3040 jaar zijn. Wij bieden: een prettige werksfeer; rechtspositie ingevolge CAO-Welzijnswerk; salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tussen f 1.993,30 en f 3.019,08 bruto per 4 weken (per 1 -7-1979) excl. 8 vakantietoeslag; opname in de PGGM; regelmatige werkbesprekingen. U gelieve uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de heer J. Chantrel, direkteur, p/a Stichting MaDi "Duinstreek", Callaoweg 1, 2223 AS Katwijk a/d Rijn. Telefoon (01718)7 33 44. Het Coen Cuserhuis te Haarlem is een protestants-christelijk tehuis voor 50 jongeren in de leeftijd van 4-18 jaar, die wegens gezins-gedragsproblemen (tijdelijk) niet in het eigen gezin kunnen funktioneren. Er wordt gestalte gegeven aan een herstructure ringsplan, gericht op een betere hulpverlening aan jongeren in het ressort Haarlem. Begin 1980 komt de positie van direkteur vakant, wegens het aanvaarden van een funktie elders door de huidige direkteur. De gedachten gaan uit naar iemand van ca. 40 jaar. die na een voltooide hogere beroepsopleiding (orthopedagogiek, sociale academie inr.werk o.d.) ervaring heeft opgedaan in een leidende funktie in het jeugdwelzijnswerk. De direkteur is belast met de algehele leiding van het tehuis en de dependances. Een woning is beschikbaar. R«f.: CC. Geïnteresseerden kunnen zich voor inlichtingen wenden tot de huidige direkteur, de Heer M. Harteveld, tel. 023-316055. Geïnteresseerden wordt verzocht te schrijven aan: Stafplan-MSL, management selektie en organisatie adviseurs. Emmalaan 41, 3581 HP Utrecht, t a v. Drs. P.H. Lammerts van Bueren. onder vermelding van de referentleletters en zo mogelijk vergezeld van c v (desgewenst getypt). Van geen enkel gegeven zal gebruik worden gemaakt, zonder uitdrukkelijke toestemming van de betrokkene. Het Provinciool Gereformeerd Centrum voor Jeugd- en Jongerenwerk Zuid-Holland is een organisatie voor begeleiding en dienstverlening aan vrijwilligers in gereformeerd en inter kerkelijk jeugd- en jongerenwerk. IKlubleiding, besturen van jeugdraden, jongerengroepen en sociëteiten). Het PGCJ is lidorganisatie van hef Landelijk Centrum voor Gereformeerd'Jeugdwerk IICGJ). Vrijwilligers spelen een aktieve rol op zowel bestuurlijk ols uitvoerend niveau. Het team van beroepskrachten heeft in principe een tweeledige taak: de ondersteuning van de vrijwilligers- groepen op provinciaal niveau en de verantwoordelijkheid voor het uitvoerend kaderwerk. In dit team ontstoof binnenkort een vakature voor de funktie van Funktie-omschrijvingt de koördinatie is in het PGCJ een funktie van het team. Vanuit het team is hij/zij verantwoordelijk voor de afstemming von de werkzaamheden van de afzonderlijke teamleden op elkaar en voor die von het team met andere groepen binnen de organisatie. Daarom zal hij/zij ook zelf voor een deel van de tijd meewerken aan het uitvoerend kursus- en begeleidingswerk; de koördinator geeft daarbij begeleiding aan vrijwilligersgroepen en aan individuele vrijwilligers bij het uitvoeren van hun funkties in het geheel; hij/zij zol een eigen bijdrage moeten leveren oan de ontwikkeling van het beleid op de diverse werkniveaus en deze in verband brengen met o.a. het beleid von de overheid t.a.v. het jeugd- en jongerenwerk. Hierbij zijn noodzakelijk: bekendheid met het werken met groepen vrijwilligers,- een christelijke levensovertuiging; een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; een opleiding op HBO-niveau, of een gelijkwaardige opleiding en/of ervaring,- bereidheid in de ovonduren te werken. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO-welzijnswerk. De funktionaris komt formeel in dienst van het LCGJ. Meer informatie over deze funktie kan worden verkregen bij de huidige koördinator, Dirk-Jan Verbeek, tel. (OIO) 11 25 35 (buro) of 1010) 7064 83 (thuis). Sollicitaties binnen tien dagen na verschijnen van dit blad aan de sollicitatiekommissie van het PGCJ, p/a Grote Kerkplein 5,3011GC Rotterdam. N Provinciaal Gereformeerd Centrum voor Jeugd- en Jongerenwerk Zuid-Holland. (A-instelling voor de 70.000 inwoners van 18 dorpen, gelegen in de fraaie zuid-oost Veluwezoom), zoekt i.v.m. vacatures voor spoedige indienttreding: zowel voorde afdeling Tijdelijke Hulp, als de afdeling Hulp aan Bejaarden en Langdurige zieken (Full-time en Part-time. Min. 60%) c.q. Tijdelijke Hulpverlening (part-time 60%). door por fcet tor wee! ^ent sen. an chï act ran le c De aan te stellen functionarissen zullen (met meerdere collagae deel uitmakend van het rayon Velp) tot taak hebben: - leiding geven aan verzorgsters en helpsters; - zorg voor de verantwoorde hulp aan cliënten. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met ervaring die de opleiding Sociale)6 Academie voltooid hebben (eventueel: H.B.O. (SD), M.B.O (SD), Acte N XII N XIX, N XX). Sollicitanten dienen collegiale samenwerking op prijs te stellen en open te staan voor begeleiding. Salariëring geschiedt op basis van de C.A.O.-Welzijn" Inf.: In de (voor-) selektie en bij de sollicitatiegesprekken participeren onzerzijds vertegenwoordig(st)ers van bestuur, staf, direkt betrokken leid(st)ers en uitvoe rende krachten. Informatie: dhr. J. Smits (hoofdleider), tel. 085-629185. Schriftelijke sollicitaties vóór 6 november 1979 gaarne aan de Direktie van de Stichting, Diderna 1, Postbus 86, 6950 AB Dieren. !evi ried )uit de liet Tan •an i ïisal ras ierg le s Ie lers tan lieu feHEEREN LOO Kliniek voor onderzoek en kortdurende behandeling van kinderen met een stoornis in hun geestelijke ontwikkeling. Horalaan 5 - Postbus 68 - 6710 BB Ede - Tel. (08380) 33355' Binnenkort onstaan in onze paviljoenen met 24 kinderen, leeftijdsgroep 4 -12 jaar, vacatures voor Hun taak zal bestaan uit het dagelijks observeren, verzorgen, opvoeden en begeleiden van een leefgroep van 4 kinderen. Vereisten: - diploma Z-verpleegkundige, MBO-IW of Kleuterleid(st)er - goede contactuele eigenschappen - het kunnen werken in teamverband - een positief christelijke levensovertuiging. Inlichtingen worden telefonisch verstrekt door mevr. E. Hofland, hoofd verpleegkundige dienst. Schriftelijke sollicitatie met vermelding van levensloop aan de geneesheer-directeur. lüh sch DE GEREFORMEERDE STICHTING VOOR GEZINSVERZORGING TE 'S-GRAVENHAGE is een A-instelling, die zich bezighoudt met gezinsverzorging, bejaardenhulpverlening en alphahulpverlening. Het werk wordt verricht door 490 medewerksters, waaronder 2 leidsters gezinsverzorging, 3 leidsters alpha-hulpverlening en 15 leidsters voor de hulpverlening aan bejaarden en langdurig zieken. WIJ ZOEKEN EEN Haar of zijn taken zullen zijn: werkbegeleiding individueel en/of in groepsverband aan leiding gevenden. koördinatie en eindverantwoordelijkheid van het uitvoerend werk. het leveren van een bijdrage aan het beleid van de instelling middels deelname aan het stafoverleg. het deelnemen aan interne en externe overlegsituaties. Wij vragen: diploma Sociale Akademie of H.B.O.-MW bij voorkeur met V.O. eventuele ervaring in de gezins- en bejaardenverzorging prot. chr. levensovertuiging In de sollicitatieprocedure zijn de leidsters betrokken. De CAO voor de welzijnssektor is van toepassing. Vooraf kunt u inlichtingen inwinnen bij de staff, mevr. K. Koopmans (070-614961). Uw schriftelijke sollicitaties kunt u. binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan de direkteur de heer J. J. de Bruin, Laan van Meerdervoort 436, 's-Gravenhage. Orthopedagogisch Centrum te Zwolle, met groepshuizen, dagverblijf en scholengemeenschap voor Buiten gewoon Onderwijs voor kinderen van 6-18 jaar, zou gaarne in contact komen met sollicitanten voor de functie van Wij denken aan een kandidaat met voldoende theoretische opleiding (H.B.O. V.O. of gelijkwaardig niveau) en ruime praktische ervaring. Het is de bedoeling dat deze functionaris de op het terrein gelegen dienstwoning gaat betrekken. Het is mogelijk vooraf inlichtingen in te winnen bij de directie: C.P.M. Lindner, tel. overdag 05200-32074; 's avonds05729-2352. Serieuze gegadigden kan een informatiemap beschikbaar gesteld worden. Een commissie van internaatsmedewerkers is betrokken bij de selectie procedure. Met de hand geschreven sollicitatie-brieven, bevattend o.a. personalia, opleiding, staat van dienst en referenties, te richten aan het bestuur, p/a Herfterlaan 39, 8026 RC Zwolle, uiterlijk 14 dagen na verschijning van dit blad.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 28