paviljoenshoofd Verboden voor gehandicapten direkteur of direktrice venrieegkundigen praktijkbegeleidlstler van harte welkom. kommercieel medewerker buitendienst den ooiman ZIEKENHUI? IBRONOKO U kunt er meer aan doen dan u denkt janskliniek vrouwelijke B verpleegkundige Management opleiding voor non-profit organisaties 7 twee koord, afdelingshoofden ziekenverzorgenden HUIZE SCHOONOORD waarnemend hoofd opleiding tot ziekenverzorgende waarnemend afdelingshoofd Stichting De Sonnenberg - Oosterbeek SIRE succes oogstten De cursus Management voor non-profit organi saties is bedoeld voor het hoger- en middenkader en maakt duidelijk, waarom het geven van lei ding aan dienstverlenende en non-profit organi saties zoals ziekenhuizen, scholengemeen schappen. verenigingen, charitatieve instellin gen. verpleegtehuizen, kruisorganisaties, reli gieuze instellingen, sekretariaten van instellin gen en organisaties in de overheidssfeer een professionele aangelegenheid is geworden. Aan de hand van cases worden de diverse pro bleemstellingen en technieken, die liggen op het gebied van communicatie, management en or ganisatie aan de praktijk getoetst. Duur van de cursus: I jaar. Uitvoerige documentatie ligt bij ons klaar. Bel voor inlichtingen (070) 26 40 81 of zend deze bon naar het ISW. Antwoordnummer 40, 2500 XP Den Haag. Postzegel hoeft niet. Invullen met bloklettcrs s.v.p. Adres: Postcode plaats. Opleidingen [g bedrijfstraining:r Instituut voor Sociale Weienschappen. Wasscnaarsewcg 39-41. Den Haag. Tel. (070)264081. De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zieken. Aan de kliniek is tevens een dagbehandelingscentrum verbonden. Begin 1980 openen wij een afdeling voor psyche-geriatrie in het ver pleeghuis "Overspaarne" gelegen in de nieuwbouwwijk Schalkwijk. In dit verpleeghuis "Overspaarne" kunnen 70 psycho-geriatrische patiëten verpleegd en behandeld worden. I.v.m. deze uitbreiding vragen wij voor onze verplegingsdienst: Vereisten: diploma A en B of A, Kaderopleiding strekt tot aanbeveling. Salariëring: inschaling in de rang van Ie verpleegkundige A. Diensten: het dienstrooster is gebaseerd op een 40-urige werkweek; 1x per 14 dagen weekenddienst. Vereisten: diploma voor ziekenverzorgenden. (MNL./VRL) op onze verkoopaldeling Medische Elektronika. die ziekenhuisapparatuur levert zoals cardiografen. bewakingsapparatuur en infuuspompen Indien u belangstelling heeft voor de funktie van waarbij u naast andere buitendienst-collega s een deel van de Nederlandse markt gaat bewerken, nodigen wij u uit voor een ongedwongen en vertfouweli|k gespek. Wij verwachten dat u een middelbaar technische opleiding heeft gehad. terwt|l ervanng op medisch en/of kommercieel gebted zeer welkom is. W.| bieden u een prettige zelfstandige werkkring, een goed salaris en prima sekundaire arbeidsvoorwaarden Will u nadere gegevens of een afspraak maken beft u dan onze heer J Vermeijs. tijdens kantooruren 030-763111 of 's avonds 03494-2823 Dópex BV. Steenstraat 85. De Bilt. gelegen te Ubbergen, ca. 3 km van Nijmegen, te midden van een mooie natuur. Huize Schoonoord is een thuis voor 30 geestelijk gehandicapte bewoners die door hun gevorderde leeftijd of dubbele handicap meer verzorging of verpleging behoeven. In het jaar 1980 hopen wij met vervangende nieuwbouw in Groesbeek te be ginnen. Voor Huize Schoonoord zoeken wij een full-time (man/vrouw) Leeftijd tot maximaal 40 jaar Opleiding: gediplomeerde A-Verpleegkundige met kaderopleiding of gelijkwaardig Onze voorkeur gaat uit naar iemand met leiding gevende |rvaring met oudere bewoners in de zwakzinnigenzorg of verpleegtehuis. Gezien de grondslag van het huis verwachten wij van de kandidaat/kandidate een christelijke levensovertuiging. Funktie: vervangt het hoofd bij diens afwezigheid; is praktisch werkzaam; begeleidt collega's. Werktijden: in bloksysteem 10 dagen werken, 4 dagen vrij (inkl. weekenden). Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt minimaal f 2.253,— en maximaal f 2.994,- bruto per maand. Secundaire arbeidsvoorwaarden zijn voorlopig volgens C.A.O.-Bejaardentehuizen. Na de overplaatsing naar Groesbeek vallen de werkzaamheden onder de Stichting Volwassenen- zorg Groesbeekse Tehuizen. Op ons personeel is dan de C.A.O. Ziekenhuis wezen van toepassing. Inlichtingen kan men inwinnen bij bet hoofd van Huize Schoonoord, de heer Van Duyvenbode, telefoon (080) 22 29 93 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschijning van dit blad richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 22, Groesbeek. Telefoon (08891) 16 44. inschaling in de eerste schaal voor ziekenverzorgenden. Diensten: het dienstrooster is gebaseerd op een 40-urige werkweek, incl. onregelmatige diensten. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Ziekenhuis wezen. Op aanvraag zijn van bovenstaande funkties omschrijvingen te ver krijgen. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de heer L.G.M. Koopman, hoofd van de verplegingsdienst. Tevens beginnen wij in maart 1980 weer met een Toelatingseisen: LHNO. LTS. LEAO (min. 2 theoretische vakken C/4B-niveaus) INAS of MAVO-4. Voor leerlingen die buiten Haarlem wonen hebben wij een kamer beschikbaar. Wil je meer weten over de opleiding, vraag dan even onze folder aan of neem telefonisch kontakt op met mevrouw T.G. Pijl, hoofd praktijk opleiding. Schriftelijke aanmeldingen kunt u richten aan de dienst Personeels zaken van de RIDDERSTRAAT 32. 2011 RS HAARLEM TEL. (023) 31 92 82 Zeer binnenkort zal in ons verpleeghuis een vacature ontstaan voor een in het bezit van het diploma Zieken verpleging A.B of A+ B De Inrichting beschikt over 273 bedden, waarvan 135 voor somatisch zieken en 138 voor geestelijk gestoorde bejaarden. Verder is er een afdeling dagbehandeling. Salariëring geschiedt volgens de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Bij het zoeken naar huisvesting mag op onze hulp worden gerekend. Informatie over de functie wordt gegeven door de heer H.G. Wieringa, coördinerend hoofdverpleegkundige. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice, Groot Hagen 6, 7009 AM Doei ine hem. hervormde stichting reactiveringscentrum en verpleeghuis Doetinchem Psychiatrische inrichting "Groot Bronswijk (uitgaande van de vereniging T.C.LJ Helem LT is een kleine behandelingsafdeling waar mensen opge nomen worden met ernstige gedragsmoeilijkheden. Er is plaats voor 8 bewoners met uiteenlopende psychiatrische problematieken. Voor het multidisciplinaire team van 10 medewerkers, waarvan 8 uit de socio-milieutherapeutische sektor, vragen wij op korte termijn een van wie we verwachten dat ze: in staat is op konsekwente en gestruktureerde wijze te werken; een bijdrage kan leveren aan het behandel ingsbeleid; zichzelf ter diskussie kan stellen, zowel in het team als t.a.v. de bewoners. Inlichtingen over deze funktie kunt u inwinnen bij de heer K. Klip, hoofd van de Socio-Milieutherapeutische Dienst, (05964) 12 31. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Dienst Personeels zaken, Postbus 1,9945 ZG Wagenborgen. PSYCHIATRISCHE INRICHTING "DE SONNENBERG" te Oosterbeek Is een verzorgings tehuis van de Algemene Bond van Onderwijzend Personeel. Het komplex bestaat uit een hoofdgebouw waarin ongeveer 100 bejaarden wonen en 46 huisjes die op het terrein rondom het hoofdgebouw zijn ges eerd. Belangstellenden naar neven staande funktie worden uitgenodigd hun sollicitatie - met een uitvoerige levens beschrijving en opgave van referenties - zo spoedig mogelijk te zenden aan de voorzitter van de benoemings kommissie, de heer S. Politiek, Mauritiusstraat 11, 6991 CA Rheden. Bij hem kunt u tevens nadere inlichtingen verkrijgen, telefoon (085) 43.78.57 overdag, of (08309) 19.90 's avonds. Het stichtingsbestuur vraagt met ingang van uiterlijk 1 juni 1980 een die zal worden belast met de algehele leiding van het tehuis, in nauwe samenwerking met het hoofd verzorging/verpleging. Van de te benoemen funktionaris wordt verwacht dat hij of zij beschikt over goede kontaktuele eigenschappen en organisatorische kwaliteiten. zich betrokken voelt bij de problemen van bejaarden en visie heeft op de ontwikkeling van de bejaardenzorg, de medewerking op alle niveaus weet te stimuleren en open staat voor de inbreng van anderen, in samenwerking met bestuur, personeel en bewoners wil streven naar een zo prettig mogelijk leefklimaat voor alle betrokkenen. Een middelbare opleiding is vereist, terwijl een vervolgstudie op het terrein van sociaal-ekonomische zaken gewenst is. Enig financieel inzicht en ervaring in een leiding gevende funktie strekken tot aanbeveling. Salariëring en verdere arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor Bejaarden tehuizen. In de benoemingsprocedure participeren vertegenwoordigers van bewoners, personeel en bestuur. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Observatiekliniek "DE EDERHORST" Kliniek voor onderzoek en kortdurende behandeling van kinderen me» een stoornis in hun geestelijke ontwikkeling. Horalaan 5- Postbus 68 67t0 BB Ede Tel. (08380) 33355* In een van onze paviljoenen van 24 kinderen, waarin o.a. gedragsgestoorde en psychotische kinderen zijn opgenomen, variérend in leeftijd van 2-14 jaar, ontstaat op korte termijn de vacature van Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige met tenminste het Z- o( B-diploma en de staf- of HBO- IW-opleiding. Ervaring in het geven van leiding is een voorwaarde. Van deze functionaris wordt verwacht dat hij/zij goede contactuele en organisatorische eigenschappen bezit en in een multi-disciplinair team kan werken. Minimum leeftijd 25 jaar. Een christelijke levensovertuiging is vereist. Inlichtingen worden telefonisch verstrekt door het hoofd van de verpleegdienst. Sollicitaties moeten schriftelijk, met vermelding van levensloop en referentie-adressen worden gericht aan de geneesheer-directeur. De Diakonesseninrichting Bronovo is een algemeen ziekenhuis met ruim 400 bedden. Deze advertentie is bestemd voor die het leuk vinden leerling-verpleeg kundigen te begeleiden en graag alleen van maandag t/m vrijdag werken. Voor hen bestaat bij ons een vakature voor op een interne/orthopedische afdeling. Voor deze funktie denken wij aan een A-verpleegkundige met ruime ervaring. Het gevolgd hebben van de cursus stage begeleiding strekt tot aanbeveling. Aanstelling voor 4 dagen per week is mogelijk. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en bedraagt minimaal f 2048,73 en maximaal f 2844,77 per maand. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch 2 worden verkregen bij het hoofd Opleiding, telefoon 070 - 26.41.41, toestel 343. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 96900, 2509 JH Den Haag, onder ver- k melding van nummer 090804. BrooovotoanS Den Haag MOTO«M4t41 Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels: stoeptreden, draaideuren, opstapjes... U kunt helpen obstakels te voorkomen of uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of slecht horen. Laat uw invloed gelden in uw vereniging, op de school van uw kinderen in uw werkkring, overal waar de bewegings vrijheid van één miljoen landgenoten wordt belemmerd. Wat kunt u doen? En hoe? Voor meer informatie: A.V.O. Nederland -Vereniging van arbeids- en welzijnszorg voor - mindervaliden. Bos en Lommerplantsoen, Amsterdam, 1ZXTJ: tel. 020 872401. Si E 104 2M5S, u weet niet half hoe handig 'n dagblad-advertentie

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 26