l/U CHEF DE BUREAU hoofd huishouding secretaressse 080. paedologisch instituut HOOFD BEDRIJFSBURO vrije universiteit ziekenfondsraad medewerker ernstige muziek m/v ASSISTENT(E) beleidsmedewerker m/v administratief medewerk(st)er psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" te bennebroek (n.hJ CEBECO-HANDELSRAAD secretaresse controle-leider VERSCHOOR ^AmiiOAG 3 NOVEMBER 1979 amsterdam De Bèta-biblioth««k zoekt t.b.v. de deelbibliotheek "Algemene Vorming" een bibliotheekassistent (m/v) (voor de halve werktijd) (vacaturenummer 070-3139) Taak: - toezicht op en bibliotheektechnisch beheer van de deelbibliotheek "Geschiedenis en maatschappe lijke aspecten van de natuurwetenschappen" (Algemene Vorming) - titelbeschnjven van boeken en tijdschriften, - verzorgen van deelcatalogi, uitlening en verstrekken van inlichtingen. Functla-eisan: de voorkeur gaat uit naar kandidaten met een VWO- opleiding; Gymnasium alfa of bèta; bibliotheekdi ploma (GO-A3 of B.D.A. 1e cyclus w.b.) en een zelf standige werkwijze en accuratesse. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door drs. M R Vaillant, tel. 020-548 57 69. De Economische en Personele dienst van de facul teit der Geneeskunde zoekt een afdelingssecretaresse (vacaturenummer 203-3019) Taak: - administratieve werkzaamheden, verband houdende met financiële en personele aangelegen heden die binnen de dienst door een klein team t.b.v het faculteitsbestuur worden voorbereid - registratie - voorbereiden van vergaderingen - het verzorgen van voor een deel vertrouwelijke correspondentie - distributie van post - biihouden van de agenda. Functie-eisen: bij voorkeur een middelbare opleiding, typevaardig heid; administratieve nauwkeurigheid en ervaring. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer H.H.O. Zwilling, hoofd van deze dienst, tel. 020- 548 20 72 (privé 020-42 78 77). Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amster dam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boele laan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. Bejaardenverzorgingscentrum 'DE SCHUTSE'. Cordell Hullplaats 22. Rotterdam-Ommoord. 'De Schutje', een Protestants Christelijk verzorgingstehuis met 228 bewoners, zoekt een in verband met verhuizing van de huidige func tionaris. Het hoofd huishouding geeft leiding aan een 40-tal medewerksters. Wij vragen een stafmedewerkster, die beschikt over goede contactuele, leiding gevende en organisatorische eigenschappen in het bezit is van het diploma huishoudkun dige voor inrichtingen of een daaraan gelijk waardige opleiding een positief christelijke levensovertuiging heeft ouder is dan 25 jaar en reeds enige ervaring heeft opgedaan begrip heeft voor de ouder wordende mede mens. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O.-bejaardentehuizen met de P.G.G.M.- pensioenregeling. Intern wonen is mogelijk. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direc tie van 'De Schutse', Cordell Hullplaats 22, 3068 VH Rotterdam. Inlichtingen bij de adj. directrice Mw. J.P. Stolk, tel. 010-205511, 's avonds 010 550167. De Afdeling Kuituur van KRO-Radio verzorgt wekelijks 15 radiozenduren Wij zoeken thans een medewerker die. zowel zelfstandig als in teamverband, muziek programma's kan verzorgen. De voorkeur gaat uit naar een medewerker tussen de dertig en veertig jaar met een opleiding in de muziekwetenschappen, belangstelling voor eigentijdse muziek en feeling voor radio. Doel en struktuur van onze organisatie, alsmede de aard van de programma's, vragen van deze medewerker dat hij katholiek is en zich op grond van zijn levensovertuiging aangetrokken voelt tot de KRO. Uitgebreide schnftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht bij de KRO-Personeeldienst onder vermelding van referentienummer 52 Postbus 9000, 1201 DH Hilversum ec- J WOONRUIMTE AANGEBODEN voor echtpaar zo mogelijk in het bezit van rijbewijs, waarvan de man b.b.h.h. en de vrouw tegen flinke vergoeding voor dame op buitenhuis de huish. kan verzorgen. Aanbieding schriftelijk onder nummer of telefonisch 02159-43123 tussen 19-20 uur U gelieve de brieven onder nummer rechtstreeks te zenden aan Mevrouw E.A. Dudok van Heel-Onnen, "FIEVO RAMA", Flevolaan4,1411 KD Naarden. BELASTINGADVIESBUREAU C. JOOSSE Postbus 95 4330 AB Middelburg Op ons kantoor is op korte termijn plaats voor een die zelfstandig administraties kan verzorgen en de jaarstukken samen kan stellen. Gedacht wordt aan een (ervaren) medewerk(st)er met tenminste opleiding Praktijkdiploma of MEAO. zo mogelijk M.B.A. of S.P.D. Goede huisvestingsmogelijkheden en zeer gunstige arbeidsvoorwaarden, o.a. premievnje pensioenvoor ziening cn studiekostenvergoeding Schrifteh/ke sollicitaties aan bovenstaand adres. zoekt een Sociale Verzekeringen en Pensioenvraagstukken. die enerzijds het Hoofdbestuur adviseert inzake het te voeren beleid op genoemde gebieden, anderzijds in de uitvoerende sfeer de Industrie bond vertegenwoordigt in besturen, kommissies e.d. Van kandidaten verwachten wij dat zij zich bijvoorbeeld vanuit een eerder beklede funktie hebben beziggehouden met pensioenvraag stukken. Dit veronderstelt een brede kennis van de in Nederland bestaande situatie en een, vanuit onze doelstelling, initiatiefvol meedenken over te verwachten en te wensen ontwikke lingen. Enig aktuarieel inzicht achten wij gewenst. Daarnaast stellen wij kennis op het gebied van de Sociale Verzekeringen op prijs (b.v. diploma Sociale Verzekeringen 1 en 2) dan wel de bereidheid om zich hierin te ontwikkelen. In deze funktie is een maximum-salaris bereik baar van 4.390.— bruto per maand. Wij ken nen voorts zeer goede arbeidsvoorwaarden. Met geïntereseerden willen wij gaarne overleg plegen over de funktie-inhoud en arbeidsvoor waarden. Wij verzoeken u daartoe te schrijven aan de Industriebond F.N.V., afdeling Personeelsza ken, Postbus 8107, Amsterdam, danwel via Mej. M Garnier een afspraak maken voor een infor matief gesprek (020-5110511. toestel 329) De Eerste Kamer der Staten-Generaal vraagt een griflieambtenaar (mnl. of vrf.) Taak: algemene griffiewerkzaamheden, waar onder in het bijzonder postbehandeling (registratie en archivering), wettenadmi- nistratie, voor de Staatsdrukkerij gereed maken van Kamerstukken, ambtelijk con tact met departementen. Gevraagd: diploma h.a.v.o. of daarmede gelijk te stellen diploma; ervaring in de overheids administratie. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring maxi maal f 3 039.per maand, te verhogen met een toelage van 204,— per maand voor onregelmatige werktijden en 8% vakantietoeslag. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad schriftelijk te richten aan de Griffier van de Eerste Kamer der Staten-Generaal, Post bus 20017, 2500 EA s-Gravenhage. Op korte termijn komt de funktie van op de Financiële Administratie vakant. Tot zijn/haar taken zullen be horen: alle dagelijkse werkzaamhe den, verbonden aan deze af deling; meewerken aan de ontwik keling van automatische in formatieverwerking; vervanging hoofd bij diens afwezigheid. Voor deze funktie worden de volgende eisen gesteld: opleiding MAVO/HAVO of MEAO; diploma MBA of gevorderde studie hiervoor; leeftijd tussen 20 en 30 jaar; goede kontaktuele eigen schappen; enige kennis van automati sering; akkuratesse. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Arbeids voorwaarden konform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Sollicitaties of verzoeken om na dere inlichtingen kunnen wor den gericht aan de afdeling Per soneelszaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. Tel. (02502) 77 41 toestel 2034. UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN Ons Ingenieurs- en Bouwbureau verzorgt, als raadgevend bureau, de integrale advisering (bouwkundig, machinaal en elektrotechnisch) van nieuwbouw- en reorganisatieprojecten voor onze organisatie, op het gebied van de mengvoederfabricage. op- en overslag van grondstoffen, bewaarplaatsen en sorteerinrichtingen voor agrarische produkten. schoningsbedrijven. koel- en vnesinrichtingenkantoren, winkels e.d. Voor bovengenoemde afdeling bestaat een vakature voor de functie van Deze functionaris zal worden belast met de dagelijkse leiding van de administratieve en planningswerkzaamheden en daaraan ook zelf een werkzaam aandeel hebben. Hij is verantwoordelijk voor de financiële administratie, de projectenadministratie. de centrale projectenplanning enz. Betrokkene ressorteert rechtstreeks onder de afdelingsdirectie en zal deze b«istaan in allerlei zaken de administratie, de informatie, de organisatie en het beheer betreffende. Wi| denken aan iemand van ca. 36-38 iaar met gedegen economtsch-administratieve opleiding, minstens op niveau SPD I en II. goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid ook in de moderne talen; goede contactuele eigenschappen Ervaring in een soortgelijke, leidinggevende functie strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan Cebeco-Handelsraad. afd. Personeelszaken. Postbus 182.3000 AD Rotterdam. e Nationale coöperatieve aan- en verkoopvereniging voor land- en tuinbouw ba I Het Paedologisch Instituut is een centrum voor studie van en hulp verlening aan kinderen en jeugdigen, tevens een funktie vervullend bij de opleiding Kinder- en Jeugdpsychologie en Speciale Pedagogiek aan de Vrije Universiteit Momenteel zijn er drie afdelingen: een centrum voor residentiële behandeling en observatie, een centrum voor ambulante behandeling en een researchcentrum. Ten behoeve van de organisatie van de opleiding en de werkzaam heden van de coördinator van de Ambulante afdeling zoeken wij met spoed een Haar werkzaamheden zullen bestaan uit: administratieve organisatie van de praktijkopleiding van studenten; het notuleren en uitwerken van besprekingen en vergaderingen; behandelen van correspondentie; overige secretariaatswerkzaamheden, zoals het bijhouden van de agenda, archivering e.d. De werkzaamheden zullen in collegiaal overleg met andere secreta ressen in ons instituut gebeuren. Voor genoemde werkzaamheden zoeken wij iemand van ca. 23 jaar, met een opleiding op minimaal MAVO-niveau en een goede steno en typevaardigheid. Salariëring volgens N.Z.R. normen Secundaire arbeidsvoorwaarden volgens normen C.A.O.- Welzijnswerk Opname in het Pensioenfonds PGGM tegen de geldende condities Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Paedologisch Instituut, Vossiusstraat 56 te Amsterdam. Voor eventuele nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met Hannie Snoek, telefoon (020) 73 70 33. Bij de afdeling Bijzondere Opdrachten van de Accountantsdienst is plaats voor een Functie-informatie: De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit: het leiden van controle-activiteiten, die door ca. 3 medewerkers worden verricht, betreffende instellingen werkzaam in de ge zondheidszorg en het verrichten van advies- en onderzoekwerkzaamheden zowel ten be hoeve van en bij dergelijke instellingen, als voor diverse projecten, het beoordelen van de aanvaardbaarheid van exploitatierekeningen aan de hand van finan cieringsvoorschriften. Functie-eisen: een middelbare vooropleiding, aangevuld met een gevorderde financieel-economische studie (b.v. SPD U II, A.A. of NIvRA); kennis van de fiscale en sociale wetgeving; ruime controle-ervaring; leidinggevende capaciteiten; goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden: het salaris kan, afhankelijk van opleiding, leef tijd en ervaring, liggen tussen f 3.110,— en f 4.441,— bruto per maand; gunstige studiekosten- en verlofregeling; de overige arbeidsvoorwaarden zijn vrijwel gelijk aan die van de rijksoverheid. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties onder vac. nr. 033 te richten aan de Algemeen Secretaris van de Ziekenfondsraad, Postbus 396, 1180 BD Amstelveen. Prof. J.H. Bavincklaan 2, Amstelveen Doelstelling De Ziekenfondsraad is een adviserend, beherend en toezichthoudend or gaan op het terrein van de gezondheidszorgver zekering IZiekenfondswet en A W B Z.) Het Secretariaat omvat ca. 275 medewerkers die zich. binnen het kader van voor noemde wetten, bezighouden met het behandelen van medisch/ sociale, /uridische. verzekeringstechnische en-financiële aangelegen heden. Bou^f-, Aannemingsbedrijf postbus 625 pernis Ons bedrijf houdt zich bezig met utllltelts- en wonlngbouwpro- Jekten In het westen van het land. Wij zoeken voor ons bedrijf een De volgende werkzaamheden vallen onder zijn verantwoording: voorkalkulatie en werkbegroting nakalkulatie planning en kontfole inkoop materialen kontrakten met onderaannemers Met enkele medewerkers zal hij deze werkzaamheden verrichten. Hij heeft daarnaast kontakten zowel binnen als buiten de organisatie. Funktievereisten: Met goed gevolg afgeronde H.T.S.-opleiding of gelijkwaardig, alsme de ervaring in een soortgelijke betrekking. U gelieve uw sollicitatie te richten aan ons kantooradres, waar deze strikt vertrouwelijk zal worden behandeld.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 20