u t)l k ZATERDAG 3 NOVEMBER 1979 TROUW/KWARTET ITEI Goede morgen oma Ketting hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag en voor vandaag een fijne dag toegewenst van de kinderen en kleinkin deren. Geboren: Maatje Katharina (Maartje) dochter van: Nanne Groot en Inge Mol 31 oktober 1979 Arendhof 14. Heinkenszand. Dankbaar en blij hopen wij D.V. zondag 11 novem ber 1979 te herdenken dat onze lieve ouders Pieter Jannes Werkman en Sietske Liekelina Annie Buffinga 25 jaar getrouwd zijn. Hun dankbare kinderen: Nico Jenny Roelf Fenno 9953 PJ Baflo. november 1979 Herestraat 28 Een ieder die hen wil feliciteren is van harte welkom op vrijdag 16 november 1979 vanaf 20.00 uur in verenigingsgebouw ..Concordia". Wier 1 te Baflo. 4 november 1954 4 november 1979 ..Hem nu die in ons werkt en ons geleidt, die verder gaat dan al ons bidden reikt en meer is dan ons diepste denken peilt, heerlijkheid en glorie." Wij zijn dankbaar en blij dat God onze ouders J. H. Carlier G. Carlier-Rebel, 25 jaar voor elkaar en voor ons gespaard heeft Tevens zal het op 10 november 25 jaar geleden zijn dat onze vader in het ambt van predikant bevestigd werd. U bent hartelijk welkom op de receptie die gehouden wordt tn ..De Bron". Willem Kloosstraat 1, Amsterdam-Slotermeer. op vrijdag 16 november van 17.00 uur tot 18.30 uur. De kinderen: Tine Gea en Béjan Jaap Johan Herman D.V. 11 november hopen onze ouders Jaap Wiering en Corry Wiering-de Kroon hun 25-jarig huwelijk te gedenken Receptie vrijdag 9 november van 20.00-21.30 uur in hotel Komman t.o. station NS. Mient 1. Castncum Hun dankbare kinderen. Bommerscroft 1, 1902 BG Castricum. Blij en dankbaar berichten wij u. dat het D.V. vrijdag 9 november 1979 25 jaar is geleden, dat onze ouders Geert Hendrik Spoelman en Nanny Spoelman-Koopmans in het huwelijk traden Trouwtekst: Jesaja 46 4 Zij die hen hiermee willen feliciteren, zijn van harte welkom op de receptie, die wordt gehouden van 20.00 uur tot 21.30 uur in hotel „Tivoli", Hereweg 10 te Eenrum. Henk en Diana Anny en Marcel Janny November 1979 Molenweg 8. Mensingeweer 1939 1979 Wentel uw weg op de Here en vertrouw op Hem: Hij zal het maken. Ps. 37 5. Dankbaar delen wij U mede. dat met bovenstaande tekst 40 jaar geleden op 8 november ons huwelijk werd bevestigd. Met kinderen en kleinkinderen hopen wij D.V dit feit te gedenken. W. Both P. N. Both-Sterk 3 november 1979' Vondellaan 29 3852 BL Ermelo Gelegenheid tot feliciteren geven wij gaarne op zater dag 10 november a s. van 15.30-17.00 uur in Restau rant „De Lindehoek". Putterweg 1 te Ermelo. Onze ouders en grootouders W. C. Droogers en P. W. Droogers-Pollie hopen op woensdag 14 november a s. hun 50-jang huwelijksfeest te vieren. Er is gelegenheid tot feliciteren in jeugdhuis t Slag. Sandelingplein 20. Rotterdam-Zuid. 's middags \.jn half vijf tot zes uur. De kinderen en kleinkinderen november 1979 Kortedreef 66. 3075 GS Rotterdam In Jezus ontslapen onze lieve zuster, schoon zuster en tante Johanna Maria de Neef in de ouderdom van 81 jaar Uit aller naam' C. Bulens-de Neef Capelle aan den IJssei. 30 oktober 1979 Huize ..Kralingen Oost" Mei doorn veld 57 Correspondentie-adres Mej. J de Neef ..De Koningshot Immanuel Kantstraat 62 3076 DH Rotterdam Op verzoek van de overledene heeft de begra fenis in besloten kring plaatsgevonden. Heden werd in zijn slaap, door zijn Hemelse Vader thuisgehaald mijn lieve man, onze zwa ger en oom Louw Cats op de leeftijd van 84 jaar. G. Cats-Mulder 8071 BL Nunspeet, 1 november 1979 Brouwerskamp 3 Gelegenheid tot condoleren maandag 5 novem ber in „De Wheme", Ds. de Bouterlaan 5 te Nunspeet. van 10.30 tot 10.50 uur. Hierna zal daar een rouwdienst gehouden wor den. aanvang 11.00 uur. De teraardebestelling zal maandag 5 novem ber plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aan de Eperweg te Nunspeet om 11.45 uur. Aan huis liever geen bezoek. Heden werd in zijn slaap door zijn Hemelse Vader thuis gehaald onze beste zwager en oom Louw Cats oud-schoolhoofd te Nieuw Weerdinge op de leeftijd van bijna 85 jaar, echtgenoot van G. Cats-Mulder 1 november 1979. Brouwerskamp 3. 8071 BL Nunspeet. Utrecht: M. M. Mulder. Utrecht: H. C. S. Mulder Utrecht: J.A. Mulder Nieuwegein: A. B. van der Hek-Mulder Haren (Gr.): G. Mulder J. P. Mulder-Sjoer. Arnhem: M. Vermeulen-Mulder neven en nichten en hun kinderen. Correspondentieadres: Rembrandtkade 53 I, 3583 TR Utrecht. Met verdriet, maar toch dankbaar geven wij kennis van het overlijden van onze dierbare, man, vader en grootvader Frans Christiaan Mijnssen B Mijnssen-s'Jacob F. H. J. Mijnssen M. E. Mijnssen-van der Hors Chris And ré M. E. The Mijnssen T H The Anne-Mei Frans Olivier A. N. G. N. E. Mijnssen L. E. M. Mijnssen-Droogleever Fortuyn Maarten Yacqueline C. H. E. Etty-Mijnssen T. Etty Pip Saar Thijs Elspeet, 31 oktober 1979 Stakenberg 89 De begrafenis heeft plaatsgevonden. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van onze oud-commissaris en mede vennoot de heer F. C. Mijnssen De herinnering aan zijn warme en integere persoonlijkheid blijven wij gaarne gedenken. Onze gevoelens van innig medeleven gaan uit naar zijn echtgenote, kinderen en kleinkin deren. Commissarissen, directie en medewerkers Bekouw Mendes Groep b. r Amsterdam. 31 oktober 1979. Waarlijk mijn ziel. keer U stil tot God want van Hem is mijn verwachting. Ps. 62 6 Niemand zal ze uit Mijn hand roven. Joh. 10 28 Nog geheel onverwacht heeft God tot Zich genomen mijn lieve vrouw, mijn dochter, onze zuster, schoonzuster en tante Klasina Matthijsse geb Houweling op de leeftijd van 57 jaar Rotterdam L Th Matthijsse Rotterdam R Houweling-v d. Burg Utrecht P. J. Houweling F. C. W. Houweling-Simonis Alphen a d Rijn: J. Houweling C. Houweling-Cuperus Rotterdam: H Houweling H. Houweling-Cranendonk en verdere familie 1 November 1979 Eüotplaats 220 3068 V.M. Rotterdam geen bloemen on geen bezoek aan huis De rouwdienst wordt gehouden :n de NEBO- Kerk. Smeetlandsedijk 280 te Rotterdam op D V D.nsdag 6 November a.s. aanvangende om 13 30 uur. De begrafenis zal plaatshebben op de algemene Zuider Begraafplaats te Rot terdam om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren van 13-13 30 in de NEBO-Kerk Psalm 91 2 „Mijn toevlucht er mijn vesting, mijn God op wien ik vertrouw In Jezus ontslapen, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en grootmoeder Cornelia Maria Dekker-Hordijk in de ouderdom van 82 jaar Zwijndrecht: M Dekker A. Dekker M. C. Dekker-Groeneveld Ankie en Jakob Maarten en José Dirk en Hanke Conny Rotterdam: B. Koekkoek P. Koekkoek-Dekker Jeanette Marianne Jacques Zwijndrecht. 1 november 1979. Willy Sluyterweg 10. Geen bloemen geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 3 novem ber in de consistorie van de Koningskerk. Burgemeester Jansenlaan 1 van 17.00 tot 18.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op maandag 5 november 1979 in de Koningskerk om 10.00 uur. Aansluitend daaraan zal de teraardebestelling plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan om 11.00 uur „Zo is dan wie in Christus is een nieuwe schepping. het oude is voorbijgegaan, zie het nieuwe is gekomen. 2 Corr. 5:17 Ingegaan in de vreugde van haar Heer. ons aller Grietje van Zwieten-Breedijk weduwe van Hendrik Abraham van Zwieten op de leeftijd van 78 jaar. Fam. Breedijk Fam. van Zwieten Fam. J. Landstra Mevr. J. J. Visser Rotterdam. 1 november 1979 Plantageweg 14 Corr.adres: Mevr. A. Schippers-Breedijk Floralaan 41, 2343 VP Oegstgeest J. Landstra Geert van Woustraat 8, 7591 GT Denekamp. Geen bezoek aan het woonhuis. De dienst van woord en gebed zal gehouden worden dinsdag 6 november om 15 uur in het crematorium „Hofwijk", Delftweg 230 v.m. Overschie, waarna de crematie zal plaats vinden. Vertrek vanaf de rouwkamer Voorschoterlaan 51 om 14.30 uur. Na de crematie is er gelegenheid tot condole ren in de aula van het crematorium. Rustig is, onverwacht, na een langdurig lijden van ons heengegaan onze zeer geliefde, zorgza me moeder, groot- en overgrootmoeder en mijn huisgenote Aaltje Zwiers Geboren 11 augustus 1889. weduwe van Ds. J. P. Buiskool, eerder van Ds. J. Vermeulen Wij zijn dankbaar voor alles wat zij in haar leven heeft mogen betekenen. Sneek, 2 november 1979. Parkflat „Stadsfenne" F. van der Meulen-Vermeulen P. van der Meulen Leeuwarden: M. J. G. Groeneveld-Vermeulen K. J. Groeneveld Sneek Mej. D. Veldman Haren: J. D. M. van der Meulen A. A. van der Meulen-Oldenban- ning Pieter Willem Apeldoorn: A J. te Winkel-Groeneveld J W. te Winkel Jeroen Veenendaal: G. E. N. Groeneveld De rouwdienst zal worden gehouden 7 novem ber a.s. om 13.30 uur in de Immanuëlkerk. Overwinningsplein te Groningen, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Zui derbegraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren vanaf een half uur voor de rouwdienst in voornoemde kerk. Correspondentieadres: Stationsstraat 15. 8601 GC Sneek. Mochten wij door onwetendheid iemand geen rouwdienst sturen wil dan dit bericht als zoda nig beschouwen. Heden nam God tot Zich, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Adriana Henderijntje Bams weduwe van M. Molenaar op de leeftijd van bijna 84 jaar. Uit aller naam. G. W. Bams Dordrecht. 2 november 1979 Van Bosseplantsoen 111 Corr.-adres: G. W. Bams Diephuisstraat 124 3053 TC Rotterdam De overledene ligt opgebaard in het rouwcen- trum „Noordhaven", Noordstraat 73 A Ridder kerk-Bolnes. Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek, maandag van 19.30-20.00 uur Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 6 november a.s. op de algemene begraafplaats „Vredehof". Lagendijk te Ridderkerk Vertrek van het rouwcentrum om 11.00 uur. Aankomst in de aula om 11.30 uur. Uit zijn lijden verlost heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde broer, zwager en oom Bindert de Vries geliefde echtgenoot van Boukje Kuipers op de leeftijd van 71 jaar. Psalm 73 9 (berijmd) Groningen, 1 november 1979. Rutten. T. de Vries-Komrij Appingedam: H. Holwerda-de Vries K. Holwerda Wieringerwerf: T. Renkema-de Vries R. Renkema Oldekerk: J. de Vries-Renkema Oldekerk: K de Vries Grijpskerk: G. Rozema-de Vries J. Rozema Nagele: S. de Vries T. de Vries-Tel Harkstede: K. Renkema-de Vries H Renkema neven en nichten ..De Heer is mijn herder" God nam tot Zich onze lieve zwager en oom Bindert de Vries geliefde echtgenoot Boukje Kuipers 1 november 1979 Lelystad: fam. J. Kuipers Zuidhorn: J. Kuipers J. Kuipers- Hoeksema Ten Post: B. S. Offringa- Kuipers D. Offringa Zuidhorn: T. Kuipers M. Kuipers van der Veen neven en nichten. Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis Psalm 4 vers 3 Heden ging naar haar Heer onze allerliefste moeder en grootmoeder Antje Wedeven weduwe van Elzo Huising op de leeftijd van 92 jaar Zij nam met haar liefdevolle medeleven een grote plaats in ons gezin in. J. W. Kooi-Huising O. Kooi Anne Gerrite Zwer Amstelveen, 2 november 1979. „Het Zonnehuis" Laan van de Helende Meesters 2 Corr.adres: Marguette 8 1081 A.G. Amsterdam Moeder is opgebaard in een der rouwkamers van Uitvaartcentrum Bouwens Startbaan 7. hoek van der Hooplaan Amstelveen Zuid. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag 6 november van 19.00-20.00 uur. Een gedachtenisdienst waarin Ds C. M. Ver- spuy hoopt voor te gaan, zal worden gehouden in de Bethlehemkerk. Schoolstraat 6, Diemen op woensdag 7 november om 13.45 uur. Daar na zal de begrafenis plaatshebben op de be graafplaats „Rustoord" Weesperstraat 84 te Diemen om 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Bethlehemkerk. Want Ik. de Here, uw God, grijp uw rechterhand vast; die tot u zegVrees niet. Ik help u. Aan Gods hand werd mijn lieve man, onze lieve vader en schoonvader Cornelis Ketel geleid uit zijn duisternis naar Gods eeuwig licht. Hij werd bijna 58 jaar. 's Gravenhage. Th. W Ketel-Warbroek Wageningen: Hans en Anneke Piet en Saskia 2595 EP 's-Gravenhage. 1 november 1979, Wilhelminastraat 115. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen - geen toespraken. De overledene is overgebracht naar het rouw centrum „Innemee". Hooikade 46; alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden dins dag 6 november a.s. om 12.00 uur in de auia van de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen". Kamperfoeliestraat 2A. waarna de overledene alleen in de kring van de zeer naaste familie naar zijn laatste rustplaats zal worden ge bracht. ■Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium op de begraafplaats. Hoe blind vanuit zichzelve is het menselijk gezicht. Godzelf vertaalt de duisternis in eindelijk eeuwig licht. Gez. 44' Fi Heden mocht onze zeer geliefde man. vader] behuwd- en grootvader 1 Cornelis Jan Pelle, )EN Jjn t ingaan tot de rust. die er overblijft voor he^n volk van God. Ingevolge zijn laatste wil plaatsen wij hef*"* woord uit Rom. 5:1 „Wij dan. gerechtvaardigmjOT uit het geloof, hebben vrede met God. dooi onze Heer Jezus Christus jij de am Hij werd 84 jaar jbre Hijstierf oud en der dagen zat. maar verzeken van het heil in Christus. Amstelveen: G. H. Pelle de Jong Bussum: Jac. Pelle Z. Pelle Baas Amsterdam: P. G. Pelle B. Oranje Leiden: C. J. Pelle J. C. Pelle Gerritsen Amstelveen: J. A. C. Pelle Amsterdam: Fr C. G. Pelle Koog a.d. Zaan: S. A. H. Scholtens Pelle M. R. Scholtens en kleinkinderen 1 november 1979 Seine 43, 1186 NS Amstelveen De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 6 november om 11.00 uur in de Adventkerk aan de Lindenlaan 587 te Am-M stelveen, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 13 uur op de Nieuwe Ooster begraafplaats aan de Kruislaan te Am sterdam. Vertrek van de Adventkerk om 12.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst fan van 11.30 12 uur. Geen bloemen. Zalig zijn de doden, die in de Here sterven. Hun werken volgen hen na Heden nam de Here tot Zich na een langdurig, geduldig gedragen lijden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jacoba Schouten op de leeftijd van 79 jaar. Schiedam: L. Valkenburg-Schouten Pernis: J. Schouten-van der Ploeg DE] p ite ee en ma) Pernis: N. den Man nichten en neven Pernis. 1 november 1979. Bejaardencentrum „Het Havenlicht", Velsenaerstraat 4. Correspondentie-adres: A. Marges. Hargplein 84, 3121 VE Schiedam. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7.00 tot 7.30 uur in „Het Havenlicht". De rouwdienst zal D.V. worden gehouden dins dag 6 november a.s. om 2.00 uur in „Het Havenlicht", waarna de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Pernis. Vertrek vanaf „Het Havenlicht" om 2.30 uur. olg at en oor ech ing 'aai P c in. eer e. e v ijks wee luit rai Irou nan j z irli tndi le r „En ik zat u een Vader zijn Geertruida Jacoba Korving weduwe van Jasper Knoester beëindigde na 77 jaar haar aardse leven. De liefde en trouw van onze lieve moeder en oma blijft voor ons een voorbeeld. Carel en Dieneke Hennie, Jasper. Gertie Wim en Grada Dick Riet Jasper en Saskia Frido, Sigrid, Mare Driebergen. 1 november 1979 Bosstraat 137 Gelegenheid tot condoleren zaterdag van 10.00-18.00 uur Bosstraat 137. Driebergen, zon dag van 12.00-17.00 en van 19.00-21.00 uur van Beuningenstraat 23. 's-Gravenhage. Maandag 5 november a.s.. 14.00 uur wordt een eredienst gehouden in de Zorgvlietkerk, J. W. Frisolaan. 's-Gravenhage. De bijzetting in het familiegraf op de Algeme ne Begraafplaats aan de Kerkhoflaan vindt plaats om 15.00 uur. rai >ei tin at ijl te ls lei en lei et Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren Rom. 14:8 In Jezus ontslapen onze lieve, zorgzame moe der en oma Hendrina Kremer-Beusekamp oud 91 jaar Amsterdam Jan Kremer Amsterdam: Mary Kremer-van der Veer Amsterdam: Hero en Jansje Kremer Muiderberg, Gerda en Frans de Groot Den Haag: Jantien en Arie Pronk kleinkinderen en achterkleinkind Amsterdam. 2 november 1979 Huize ..De Kimme". Beemsterstraat 546 Correspondentie-adres J Kremer Linnaeushof 41 huis, 1098 KM Amsterdam De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 6 no vember om 11 uur np de begraafplaats Zorg- vlied aan de Amsteldijk te Amsterdam. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. ra ril a ci vc ie t Vervolg op pagina 29

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10