085-2499II Een miljard besparen is niet niks en voor wie daar een graantje van mee wil pikken volgt hier het recept. Neem nu de proef op de som. Geen moeilijke vragen. Wat moet u nu doen met de lopende verzekeringen. Antwoordcoupon Ohra heeft in Nederland ruim 260.000 mensen verzekerd. U moet zich dat even voorstellen: steden als Tilburg en 's-Hertogenbosch samen met alle dorpen en dorpjes ertussen in. Deze 260.000 mensen hebben zichzelf bij Ohra verzekerd en profiteren nu van zo'n 25 S 30% premievoordeel. Daar zit 'm de kneep. Die kleine inspanning, die U gemakkelijk zelf kunt verrichten wordt door Ohra in harde guldens gewaardeerd. Waarom doen we dat? Heel eenvoudig, wanneer U zelf onze polisvoor waarden kritisch doorleest, zelf het aanvraag formulier invult en opstuurt, bespaart U ons een man die het allemaal moet komen uitleggen. Die besparing is voor U. Zo simpel ligt dat. Want ook U kunt profiteren van het premievoor deel door zelf te verzekeren. Dat kost U niet meer dan een telefoontje. Wij sturen U gratis en zonder enige verplichting uitvoerige en leesbare dokumentatie (dus zonder kleine lettertjes). Die kunt U dan in alle rust doorlezen en vergelijken met uw huidige verzekeringen. Er komt niemand langs om U wat aan te praten, U kunt helemaal zelf beslissen. U zult dan zelf ontdekken dat U, voor vergelijk bare verzekeringen, bij Ohra zo'n 25 30% premie kunt besparen en bovendien evengoed en soms nog beter verzekerd bent. Om bij Ohra verzekerd te kunnen worden moet U dus zelf het aanvraagformulier invullen en opsturen. Dat kost geen moeite, want wij stellen geen ingewikkelde vragen. U krijgt dan de Ohra verzekering 14 dagen lang gratis "op zicht". D.w.z. U bent wel verzekerd, maar U betaalt nog geen premie. In de bedenk-periode kunt U de polis en polisvoor waarden nog eens rustig beoordelen. Voldoet de verzekering dan toch niet helemaal aan de verwachting, dan stuurt U gewoon, zonder enige verdere verplichting, alles weer terug. U zit nergens aan vast, totdat U zeker weet dat U goed verzekerd bent en profiteert van de voor delige Ohra premie. U zult ongetwijfeld een aantal verzekeringen voor meerdere jaren ineens hebben gesloten. Om bij Ohra verzekerd te kunnen worden hoeft U die niet onmiddellijk op te zeggen. Stuur wel direkt uw aanvraagformulier ingevuld aan ons op. Wij zorgen ervoor, dat uw lopende verzekering tijdig wordt opgezegd. Dat bespaart U wat extra werk en U weet zeker dat het niet vergeten wordt. Het is bovendien een veilig idee dat U geen ogenblik onverzekerd bent. Stuurt U mij per omgaande dokumentatie en aanvraagformulieren voor: □Ohra Brandverzekeringen □Ohra Aansprakelijkheidsverzekering □Ohra Gezins Ongevallen Verzekering □Ohra Rechtsbijstandsverzekering □Ohra Ziektekosten Verzekering □Ohra Extra Opname Kosten Verzekering. (s.v.p. De gewenste verzekeringen aankruisen) De antwoordcoupon in een envelop zonder post zegels zenden aan: Ohra Verzekeringen Antwoordnummer 344 6800 VC Arnhem 5-44 Naam Adres Postcode/Woonplaats Telefoon Beroep Leeftijd Nederlanders u betaalt samen I miljard teveel aan verzekerings

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 9