ABN Bank FAMIUEBERICHTEN VOLGEND JAAR EEN GROTER HUIS. DIE VOORDELIGE DRAAIBANK STAAT NU MISSCHIEN AL IN DE KRANT. V Algemene Bank Nederland N.V. Uitgifte van nominaal 150.000.000,- 9lU pet. obligaties 1979 per 1985/1994 Inschrijving: maandag 5 november 1979 tot 15.00 uur, Storting naar keuze op: vrijdag 30 november 1979 of donderdag 3 januari 1980 Algemene Bank Nederland N.V. WOENSDAG 31 OKTOBER 1979 TROUW/KWARTET P14 - R1T- kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, betuigen wij langs deze weg onze har telijke dank aan allen, die hun belangstelling toon den bij ons vijftig jarig huwelijk E. Sierts Th. P. Sierts- Kieneker Bunnik. Smalleweg 1. In plaats van kaarten De hartelijkheid van de zeer velen, die ons met ons 50-jang huwelijk en met het jubileum van onze zaak ERBA feliciteerden, heeft een diepe indruk op ons gemaakt Voor uw felicitaties, vergezeld van cadeaus, bloemen, geschenkbonnen enz. danken wij u. Ook uw meeleven bij de heropening van de zaak ERBA en de brand erna heeft ons goedgedaan. Onmogelijk is het voor ons, u allen persoonlijk te bedanken. J H. van Lochem H. C. van Lochem-Winkelhorst Aalten. oktober 1979. Wat zal ik. met Gods gunste*i overldan, Dien trouwen HEER voor Zijn gend vergelden'k Zal. bij den kelk des heils. Zijn naam vermelden. En roepen Hem met blijd' erkent'nis aan Heel onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man. onze lieve zorgzame vader en opa Jan Nijhof op de leeftijd van 78 jaar. Baarn: H. Nijhof-Bast Veldhoven Jannie en Jaap Baarn: Maart je Baarn Jan en Greet Baarn: Tijmen en Carla Hilversum Corrie en Jan Baarn: Gerard en Ria en kleinkinderen 29 oktober 1979 Guldenhoflaan 10 3743 AS Baarn Vader is thuis opgebaard Gelegenheid tot be zoek alhier woensdag en donderdag van 19.00- 21.00 uur. Liever geen bloemen. De rouwdienst te leiden door de Weleerwaarde Heer Ds W. Vroegindewey. zal gehouden wor den vrijdag 2 november a s. om 13.30 uur in de Ned Herv Kerk te Eemnes-Binnen. waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben tegen 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Wijkamplaan te Baarn Gelegenheid tot condoleren direct na de begra fenis in ..Het Brandpunt" aan de oude Utrecht- seweg 6 te Baarn. Heden werd in haar slaap, door haar Hemelse Vader thuisgehaald, onze lieve zuster, tante en nicht Juliana Elisabeth Maria Oldert op de leeftijd van 70 jaar. Heemstede D H Oldert A Oldert-van Santen en kinderen Nunspeet: mejuffrouw J. J. Oldert Haarlem A Oldert Vorden- J. J. van Ruller-Ruiters E. van Ruller Harderwijk H. H. Wuestman-Ruiters Nijmegen: E P. Bunt-Ruiters 's-Gravenhage: W. J. Schouten-Ruiters Dr. A. E. Schouten Hulshorst. 28 oktober 1979 Corr.adres Stationslaan 45. 3844 GA Harderwijk, tel. 03410-12461 De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monuta Stichting. Beetsstraat 17 te Harderwijk. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 2 no vember om 12 00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Harderwijk. Daaraan vooraf zal om 11.00 uur een rouw dienst worden gehouden in genoemd rouwcen- trum. waarin Ds Th. P. van Belzen te Nun speet zal voorgaan. In de aula op de begraafplaats is na afloop van de begrafenisplechtigheid gelegenheid tot con doleren. Met droefheid delen wij u mee. dat het oud- hoof d van de Dumwijkschool voor Chr. U.L.O. de heer B. de Boer Ridder in de Orde van Oranje-Nassau op zate .dag 27 oktober 1979 is overleden Zijn grote verdienste voor het christelijk on derwijs gedenken wij in dankbaarheid Het personeel van de Duinwijk mavo en Oos- terwijk mavo te Beverwijk. Op de dag des Heeren. na een langdurig ziek bed. riep God tot Zich, onze lieve moeder en oma Sibbeltje van der Aa-Renkema op de leeftijd van 69 jaar. Psalm 116 Hardinxveld-Giessendam: Wim en Nel van der Aa-Visser Rotterdam. Wietze van der Aa en Bella Weimar Heerjansdam: Bertie en Gert van Bergeijk- van der Aa Giessenburg: Gert en Rie van der Aa- van der Leeden Amerongen: Anneke en Jan Petri-van der Aa en kleinkinderen Hardinxveld-Giessendam. 28 oktober 1979 Peulenstraat 5 Gelegenheid tot condoleren: donderdagavond van half zeven tot acht uur, in de aula van het „Hervormd Centrum". Talmastraat 9 te Ne- der-Hardinxveld. en na afloop van de begrafe nis in de Gereformeerde Kerk, Stationsstraat 20. De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 2 no vember, om half twee, in de Gereformeerde Kerk. Stationsstraat 20, te Neder-Hardinxveld, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om streeks half drie op de begraafplaats te Neder- Hardinxveld. Geen bloemen „Mijn genade is u genoeg" Heden nam de Here tot Zich na een langdurig lijden, onze lieve onvergetelijke zuster, schoon zuster en tante Sibbeltje van der Aa-Renkema op de leeftijd van 69 jaar. Delft: J. Renkema T. Renkema-Bakker Haarlem: F. Ratsma-Renkema Rotterdam: S. Renkema-van der Kooy Bussum: E. Renkema S. Renkema-Kamhoot Delft: R. Renkema neven en nichten 28 oktober 1979. Jesaja 26 vers 4 In vast geloofsvertrouwen overleed, 81 jaar oud, Geerard Karei Verheule sinds 12 april 1972 weduwnaar van Maria Adriana Beenhakker, zeer geliefde, blijmoedi ge en zorgzame vader en opa van A. C. Beeftink-Verheule W. G. Beeftink Wageningen: Aart Nijmegen: Marieke Amsterdam: Annette Goes. 30 oktober 1979 Van Dusseldorpstraat 21 De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden in de Oosterkerk. Bergweg 88, op zaterdag 3 november a.s. om 11 uur door Ds K. W. Kakes. De graflegging zal plaatshebben op de Algemene begraafplaats te Goes om 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraar debestelling in de Oosterkerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen. WelzaligHeer. die bij U woont, altijd U prijst en eerbied toont. Diep getroffen zijn wij door het overlijden van onze zeer geliefde broer, zwager en oom Geerard Karei Verheule weduwnaar van M. A. Beenhakker op de leeftijd van 81 jaar De wetenschap dat hij nu voor altijd mag zijn bij zijn Hemelse Vader is ons tot rijke troost. Goes: M. Verheule Amsterdam: R M. Kuiper Verheule J. Kuiper Ouderkerk a.d. Amstel: K. Ph. Verheule M. Verheule-van 't Leven Goes: J. Huissoon-Beenhakker neven en nichten. Goes. 30 oktober 1979 Heden ging van ons heen mijn man, onze vader en opa Huibert Korsman op de leeftijd van 68 jaar. Rijswijk: L. H. Korsman- Nierstrasz Delft: Vicky Korsman Zwolle: Freddy de Pril- Korsman Henk de Pril Bianka, Remko en Niels 29 oktober 1979. Lijsterbeslaan 33. 2282 LG Rijswijk. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toespraken. De crematie is be paald op donderdag 1 november omstreeks 9.45 uur in het crema torium „Ocken- burgh" aan de Oc- kenburghstraat te 's- Gravenhage (Loos duinen). gevestigd te Amsterdam in de vorm van CF-stukken van 1000,en K-stukken van 10 x 1000.aan toonder. Jaarcoupons per l december. De koers van uitgifte zal op donderdag 1 november 1979 vóór beurs worden bekendgemaakt en in de Officiële Prijscourant van de Vereniging voor de Effectenhandel van die dag worden gepubliceerd. op de voorwaarden van het prospectus d.d. 30 oktober 1979, bij al haar kantoren, alsmede bij de kantoren van Bank Mees Hope NV en Hollandsche Bank-Unie N.V., met dien verstande dat bedrijfsleden van de Vereniging voor de Effectenhandel uitsluitend kunnen inschrijven bij het hoofdkantoor van ondergetekende te Amsterdam. Prospectussen liggen ter inzage en resumé's, waarin opgenomen een inschrijvingsbiljet, zijn verkrijgbaar bij alle inschrijvingskantoren. Prospectussen alsmede - tot een beperkt aantal - exemplaren van de statuten en van het jaarverslag 1978 zijn verkrijgbaar bij het hoofdkantoor van ondergetekende. TE b< •a d c in te: iti lis pe la st< Amsterdam, 30 oktober 1979. De HEERE nam tot Zich, voor ons geheel onverwacht onze lieve moeder en oma, zuster, schoonzuster en tante Maria Tom-Poldervaart geb. 4 maart 1910 weduwe van Leendert Torn. „Hem. die op den troon gezeten is en het Lam zij de lof en de eer en de Heerlijk heid en de kracht tot in alle Eeuwig heden." Openbaringen 5:13 b. Zoetermeer: L. Torn A. W. Tom-Moerman Alblasserdam: C. Hekkert-Torn G. J. Hekkert Amsterdam: K. N. Tom Apeldoorn: J. L. Torn A. M. B. Tom-van den Dool Krimpen a.d. IJssel: C. F. Torn H. M. W Torn-van Stek Zwolle: M. E. Edzes-Torn A. J. Edzes Kleinkinderen en verdere familie., Vlaardingen, 29 oktober 1979. Dirk de Derdelaan 61. Correspondentieadres: L. Torn Flevoland 24 2716 BK Zoetermeer. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond a.s. van 19.00 uur tot 20.30 uur in de aula van „De Marnixflat", Marnixlaan te Vlaardingen. Na een dienst in de aula van de begraafplaats „Holy", Olmendreef te Vlaardingen zal bijzet ting in het familiegraf plaatsvinden op vrijdag 2 november a.s. Aanvang van de dienst om 11.15 uur v.m. God nam tot Zich. na een langdurige ziekte, onze lieve zuster. Hendrika Guyt, op de leeftijd van 59 jaar. Mede namens verdere familie, H Guyt Scheveningen. 26 oktober 1979. Vissershavenstraat 31. Wij hebben onze zuster op dinsdag 30 oktober in alle stilte teraardebesteld in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats aan de Kerk hoflaan „Ik ben met u; zie niet angstig rond, want Ik ben uw God. Ik sterk u. ook help Ik u. ook ondersteun Ik u met mijn heilrijke rechterhand." Jesaja 41 10 (n.b.) Tijdens haar verblijf in Zuid-Afrika nam God op 24 oktober 1979 tot Zich Zijn kind, onze lieve en zorgzame moeder en oma Elizabeth Barbara Wijnanda Ingwersen gehuwd geweest met Jan Verlare, op de leeftijd van 71 jaar. Hoorn: E. Pomp-Verlare W H Pomp Sebastiaan Alphen aan de Rijn: C. M. Tange-Verlare M. Tange Ronald. Herman Amsterdam: J. J. Verlare Lelystad: C. R. Verlare Ede, Jul. van Stolberglaan 34. Corr.adres: Klagerstuin 148 1689 JX Hoorn. De rouwdienst zal worden gehouden op zater dag 3 november a.s. om 11.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Asak- kerweg te Ede, welke geleid zal worden door de weleerwaarde heer Ds. G. Meijster, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. „Maar Ik heb voor u gebeden dat uw geloof niet zou bezwijken." (Luc. 22 32) Ingegaan tot het feest van haar Heer, onze lieve oudste zuster, schoonzuster, tante en oudtante Bo van Wijk op de leeftijd van ruim 76 jaar. Haar leven was dienen. Ede: T. van Wijk A. C. van Wijk-Binkhuisen Amerika: A. C. van Wijk-Blom Engeland: N. van Wijk-Kay Wassenaar: Chr. C. Stigter-van Wijk C. Stigter Nieuw-Vennep: M. Oosterhoff-van Wijk Amerika: G. C. van Wijk M. van Wijk-van Vliet Zeist: J. van Wijk-Clay Den Haag: G. C. van Wijk H. van Wijk-Bongers Arnhem: K. C. Westerdijk-van Wijk K. G. Westerdijk Hengelo: H. Otten-van Wijk Chr. Otten Badhoevedorp: A. M. van Wijk D. van Wijk-Simons neven en nichten Hoofddorp, 29 oktober 1979. „Bornholm". Correspondentie-adres: M. Oosterhoff-van Wijk, Polanen 13, 2151 DP Nieuw-Vennep. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag avond van 7.00 tot 8.00 uur in de rouwkamer van Dunweg's Begrafenis- en Crematie Asso ciatie, Tuinweg 9 te Hoofddorp. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 2 november om 11.00 uur in de aula op de nieuwe algemene begraafplaats te Hoofd dorp, aan de Hoofdweg hoek Vijfhuizerweg, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er ook nog gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen. Heden nam de Here plotseling tot Zich onze lieve broer, zwager en oom Gerrit Kremer in de leeftijd van 61 jaar, geliefde echtgenoot van T. Tuinman. Hengelo, 29 oktober 1979. F. Kremer-Werkman Groningen: J. Kremer T. Kremer-de Groot Wierden: A. Koers-Kremer J. H Koers Stadskanaal: E. Kremer A. Kremer-Kremer en kinderen 2 Corinthiërs 4 16 „Daarom verliezen wij de moed met In vrede is van ons heengegaan onze lii moeder en grootmoeder Cornelia Bakker-Houtman weduwe van Stephanus Johannes Paul Bakker, j r op de leeftijd van 78 jaar. a Amsterdam: P. S. Bakker Badhoevedorp: C. Bakker C. J. Bakker-van Bergen Walra Maasland: C. J. van Kranenburg-Bakker H. van Kranenburg Sydney (Austr.): M. A. J. Bakker-Bakker J. Bakker en kleinkinderen Badhoevedorp, 28 oktober 1979 Huize „Uitzicht" Correspondentieadres: Meresteijn 12, 3155 XK Maasland De crematie heeft in besloten kring plaats vonden. Liever geen bezoek. Diep onder de indruk van de vele blijken vai lijkheid en medeleven na het overlijden v£ mamma en oma Aagje Rietmulder-van Citteri betuigen wij daarvoor aan allen onze oprechl Haar kinderen en kleir Voorschoten, oktober 1979 Diepenbrocklaan 28 Voor uw blijken van medeleven tijdens de zij na het overlijden van N. den Hartog-Schoorl betuigen wij u onze oprechte dank. Amsterdam: N. Kempers-den Hartog Voor de vele blijken van medeleven na het ove van onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Burggraaf betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam G. de Bruijn Ouderkerk a/d Amstel, oktober 1979 Waver 24 A. Wij willen u hartelijk danken voor de wijze met ons hebt meegeleefd tijdens de ziekte en overlijden van onze lieve Wilco G. Hildebrand N. Hildebrand-Sohier Martin 3931 PW Woudenberg, oktober 1979 Ekris 28. Voor de vele blijken van belangstelling en die we mochten ontvangen tijdens de ziekte overlijden van onze lieve broer, zwager en af Klaas Riepma willen wij u allen hartelijk bedanken. Stadskanaal: Fam. Riepma Loppersum: Fam. Miske 31 oktober 1979

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14