SCHAAKKLU1 OP SCHOOI DE KRANT HEEFT IEDER WEEK EEft SCHAAKRUBRIEÏ FAMILIEBERICHTEN Blikman Sartorius. Anderhalve eeuw vakmanschap. WOENSDAG 24 OKTOBER 1979 kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Lieve Opa, vandaag 70 jaar jong. Hiep hiep hoera. Marieke Ingeborg Raoul Eelco Sander Mark Opa van Heiningen hartelijk gefeliciteerd en een fijne dag Selma, Wouter en Lies- beth. Loof de Here mijn ziel en vergeet niet één van zijn weldaden. Psalm 103 2 Blij en dankbaar herdenken wij vandaag, dat onze ouders en grootouders L. J. Rittersma en J. Rittersma-Nap 40 jaar geleden zijn getrouwd. We vieren deze dag in familiekring. Uithuizermeeden: Jan en Magdaleen Edwin, Emile Assen: Riek en Wim Roel, Luit, Jan-Willem, Paul. Janneke Grootegast: Ekko en Tineke Sebastian, Ferdinand Enschede: Hannie en Franz Joffy 7721 BT Dalfsen, 24 oktober 1979 Mulertlaan 18. „Ik geloof de wederopstanding des vle ze* en een eeuwig leven." Heden nam God van ons weg onze geliefde man. vader, groot- en overgrootvader Everhardus Bos geboren 16 mei, 1894 overleden 22 oktober 1979 Uit aller naam: W. B. Bos-Bouma Emmeloord. 22 oktober 1979. Drostlaan 25. De overledene is opgebaard in de aula op de algemene begraafplaats Espelerlaan te Emmel oord. De rouwdienst, welke wordt geleid door de Weleerwaarde Heer ds. J. Kuiper, zal wor den gehouden zaterdag 27 oktober om 10.30 uur in het kerkcentrum „de Ontmoeting", Eu ropalaan 42 te Emmeloord. De begrafenis zal daarna om 11.30 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats te Emmeloord. Na afloop van de begrafenis is in de aula op de begraafplaats gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen, liever geen bezoek thuis. Correspondentieadres: Drostlaan 25 Emmeloord. „Wie Jezus'kelk wil drinken Zijn docd wil ondergaan, zal in de dood verzinken en uit die dood opstaan." Gezang 347 7 Heden nam de Here tot Zich onze moeder en grootmoeder Francina van den Berg weduwe van Laurens Johannes Schalekamp op de leeftijd van 70 jaar. Wassenaar: Maarten en Liesbeth Sjoerd, Frans Amsterdam: Bram Amsterdam: Laurens Zaandam: Loes Hilversum, 20 oktober 1979 Graaf Florislaan no. 8 Correspondentie-adres: M. A. D. H. Schalekamp Teylingerhorstlaan 9 Wassenaar De begrafenis zal, geheel in overeenstemming met haar wens, in stilte plaatsvinden. GEEN BLOEMEN God heeft heden tot Zich genomen onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder, overgroot moeder, zuster, schoonzuster en tante Klaasje Luttik op de leeftijd van 82 jaar. Haar dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind en verdere familie. Bentveld, 22 oktober 1979 Huize „A. G. Bodaan", Bramenlaan 2 Correspondentieadres: Berkenlaan 25 3833 AP Leusden. Gelegenheid tot afscheid nemen is er in de rouwkamer van Huize „A-G. Bodaan", Bra menlaan 2 te Bentveld op donderdag 25 okto ber van 16.00-16.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 26 ok tober a s om 12.00 uur op de begraafplaats „Westerveld" te Driehuis-Velsen. Vertrek van Huize ..A. G. Bodaan" ca. 11.30 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in een der ontvangstzalen van de begraafplaats „Westerveld". Plotseling werd uit ons midden weggenomen Derk Pruim Enkele jaren heeft hij onze kerk gediend als ouderling. God geve mevrouw Pruim en haar kinderen kracht om dit verlies te dragen. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Eefde-Gorssel. ds. F. D. Rooze, praeses C. H. v.d. Veen, scriba Gorssel. 21 oktober 1979. TROUW/KWARTET P 10 - RH!- Als iemand iets nodig heeft voor z'n kantoor of bedrijf, dan moet-ie dat bij wijze van spreken de volgende dag in huis kunnen hebben. Op basis van dat principe maakten de heren Johannes Christoiïel Sartorius en Hendrik Blikman in het jaar 1830 hun eerste bestelboek. Een succesformule! Talloze koeriers en lopers snellen toe, om bestellingen van hun opdrachtgevers te plaatsen. Het Blikman Sartorius-bestelboek anno nu: de snelste oplossing voor kantoorefficiency- problemen Alle kantoorbenodigdheden, machines en meubelen overzichtelijk bij elkaar. Van paperclips tot geavanceerde kleinoffset-apparatuur. U heeft iets nodig_ een eenvoudige greep naar uw bestelboek, een telefoontje, en u heeft het binnen de kortst mogelijke tijd in huis. Heeft u minder haast, dan kunt u gebruik maken van de handige bestelfor mulieren achter in het boek Indien gewenst: deskundig advies van'n specialist. Blikman Sartorius herbergt een groep vakbe kwame specialisten. Voor aankopen waarvooronze cliënt een advies nodig acht. In dat geval is een tele foontje voldoende: kort daarop staat er een specialist voor uw bureau. Snelheid en vakmanschap zijn niet de enige kenmerken van Blikman Sartorius. Ook op andere principes van onze grondleggers kunt u nog steeds bouwen. Op kwaliteit, bijvoorbeeld. En op een perfecte orga nisatie van service. Erfenis van Johannes Sartorius en Hendrik Blikman. Het huidige, uiterst moderne bedrijf is gebaseerd op een goede reputatie van anderhalve eeuw.En op zoiets ben je Bestel nü het bestelboek van Blikman Sartorius. Anderhalve eeuw vakmanschap. Tg Bestelboek-boa Stuurt u ons alstublieft zo snel mogelijk ee exemplaar van uw bestelboek Naam bedrijf: Adres: Code/Plaats: Ter anentie van: Bon in ongeftankeerde envelop sturen na Blikman Sartorius B.V. Antwoordnr.139 2800 WB Gouda.Tel. 01820-2 84 33. Gemeente Bergschenhi De burgemeester van schenhoek maakt ter 1 ning aan het bepaalde kei 22 van de Wet op de telijke Ordening bekei de raad in zijn openba gadertng van 15 oktobi heeft besloten, dat vo grondgebied van de g« te Bergschenhoek. aa ven met een ononderl lijn op de bij dat besluit rende kaart, een hen van het bestemmin m „Boterdorp 2e fase" voorbereid. Het gebiet legen aan de Snoekbaa herziening van het plan aanpassing van een v aan een minder validi ten mogelijk maken lf*- sluit ligt vanaf hedei een ieder ter gemeent tarie ter inzage "l Bergschenhoek. 24 1979. De burgemeester voorrL, Van Gent. lil „De Heer was zijn herder, hij volgde zijn voetspoor" Gesterkt door het Heilig Sacrament der Zieken is. na een moedig gedragen lijden, op 69-jarige leeftijd van ons heengegaan onze priester broer. -zwager, -oom, -neef en huisgenoot L. A. M. van Teijlingen ridder in de Orde van Oranje-Nassau Leiden: A. van Teijlingen-Straathof Oegstgeest: Th. M. van Teijlingen C. A. van Teijlingen-van Latum Leiden: J. J. van Teijlingen J. J. van Teijlingen-Beurze Leiden: M. J. van Teijlingen-Beurze Chicago: H. J. van Teijlingen E. van Teijlingen-van Eeden Amsterdam: Mej. A. Hoeben Nichten en neven 21 oktober 1979 Osdorperban 371 1068 MB Amsterdam Samen willen wij woensdagavond voor hem bidden tijdens de Heilige Mis van 7.30 uur in de parochiekerk van de Heilige Pius X, Jacob Geelstraat 42 te Amsterdam, alwaar na afloop van de Mis gelegenheid is tot afscheidnemen. De plechtige Heilige Eucharistieviering zal worden opgedragen donderdag 25 oktober te 14 uur in bovengenoemde parochiekerk, waar na te 16 uur de bijzetting in het priestergraf zal plaatshebben op het r.-k. kerkhof Buitenvel- dert, Amstelveenseweg 351 te Amsterdam. Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het kerkhof. Thuis voorlopig liever geen bezoek. in zijn leven waargemaakt. Kerkbestuur Pius X 21 oktober 1979 Jacob Geelstraat 44 1065 VT Amsterdam Wij nemen in grote dankbaarheid afscheid van hem tijdens de Heilige Mis van woensdag avond 7.30 uur in de parochiekerk van de Heilige Pius X, Jacob Geelstraat 42 te Am sterdam. De plechtige Heilige Eucharistieviering zal worden opgedragen, donderdag 25 oktober te 14 uur in bovengenoemde parochiekerk, waar na te 16 uur de bijzetting in het priestergraf zal plaatshebben op het r.k. kerkhof Buitenvel- dert, Amstelveenseweg 351 te Amsterdam. Enige algemene kennisgeving Met droefheid geven wij kennis van het overlij den van onze beste vader, behuwd-, groot en overgrootvader Fokke Minnema geb.: 15-6-1894 Huapai (Nieuw Zeeland): C. de Vries-Minnema S. de Vries Aerdenhout: S. Minnema E. B. Minnema-Désandré Castricum: J. Costerman Boodt-Minnema P. Costerman Boodt Ranchi (India): J. Minnema kleinkinderen en achterkleinkind. 23 oktober 1979 Correspondentie-adres: Mr. H. Enschedéweg 5 2111 EA Aerdenhout De teraardebestelling heeft heden in stilte op de algemene begraafplaats aan de Bergweg te Bloemendaal plaatsgehad. De zeer vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde vader, grootva der en huisgenoot Krijn van der Spijk maken het ons onmogelijk u allen in een persoonlijk schrijven te bedanken. Uw belangstelling persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uitdrukking gebracht heeft ons zeer getroffen. Daarvoor betuigen wij u langs deze weg onze oprech te dank. Familie van der Spijk Rijnsburg, oktober 1979. Evertsenstraat 16 Uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man. onze vader, groot- en overgroot vader Pieter Cornelis Voskamp hebben wij zeer op prijs gesteld. Wij zeggen u daarvoor hartelijk dank. Namens ons allen: G. Voskamp-Pakvis De Lier, oktober 1979 Niemand leeft voor zichzelf. Dat heeft onze Bouwpastoor en oprichter van de parochiegemeenschap Pius X L. A. M. van Teijlingen MINI-ADVERTENTIES VOOR PLAATSING OP ZATERDAG MOETEN UITERLIJK OP VRIJDAGMIDDAG OM 13.45 UUR IN ONS BEZIT ZIJN. Niemand leeft voor zichzelf Niemand sterft voor zichzelf Wij leven en sterven voor God onze Heer Aan hem behoren wij toe. Paulus Sportief wollen winterjack met warme ontvoering. t/lïX cl.S. Veel makkelijke zaterdag zakken. Schouder- plooien en epauletten. Brons of bruin in multicolors. Normale pnjs 195.-

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12