FAMILIEBERICHTEN MAANDAG 22 OKTOBER 1979 kunnen van maandag tot en met vri|dag telefo nisch var. 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur De Heer en Mevrouw Landheer-Kort geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun dochter Maria Louise Naarden. 19 oktober 1979. Tijdelijk: Andreas Ziekenhuis. Amsterdam. Dankbaar en blij delen wij u mede dat God onze lieve ouders en grootouders P. Smits C. M. Smits-Smit 10 jaar voor elkaar gespaard heeft. Dit hopen ze zaterdag 27 oktober te vieren Hun dankbare kinderen en kleinkin deren Kamperfoelicstraat 18. Soest. In het kruis zal ik eeuwig roemen Heden nam de Heer tot Zich onze lieve man, vader en grootvader. Francois Pierre van Rij oud-gemeentesecretaris van Ridderkerk op de leeftijd van 80 jaar. Slikkerveer: G. A. van Rij-Smit Laren (NH): W. van Vliet C. van Vliet-van Rij Anke en Frank Francois Josien en Robert Ridderkerk: J. Wolfert-van Rij Henk en Lia Margreet 2983 CK Ridderkerk. 20 oktober 1979 Prinsenstraat 199 Liever geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 25 oktober, aanvang 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan het Dillen- burgplein te Slikkerveer, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden ca. 15.00 uur op de Nieuwe Begraafplaats „Vredehof" aan de Lagendijk te Ridderkerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. In Christus ontslapen onze geliefde broer en oom Francois Pierre van Rij echtgenoot van G. A. Smit op de leeftijd van 80 jaar Zijn groot geloof was ons tot voorbeeld Vlissingen: P. A. van Mourik-van Rij Amsterdam: T. van Rij A. M. Berkemeijer Barend recht: M. J. van Rij Amsterdam: J. J. van Rij nichten en neven Ridderkerk. 20. oktober 1979 De God van leven en dood nam heden tot onze grote droefheid uit ons midden weg Jan Pieterson echtgenoot van G. J. Romeyn, eerder gehuwd met M. A. H. Romeyn op de leeftijd van 77 jaar. Uit aller naani: G. J. Pieterson-Romeyn Putten Gld., 20 oktober 1979 Nicolaas Beetsstraat 9 Dienst van woord en gebed d.v. woensdag 24 oktober a.s. des morgens 11.15 uur in de aula aan de Molenstraat 33. Putten. Begrafenis 12.00 uur op de Nieuwe Algemene Begraaf plaats aan de Engweg te Putten. Gelegenheid tot condoleren woensdag 24 okto ber. in de aula na afloop van de begrafenis. Heden overleed op de leeftijd van 71 jaar mijn lieve zuster Louise Eugénie Marie van Dijck J. W. H. van Dijck 21 oktober 1979 „Arcadia" Hogenkampsweg 306 8022 DR Zwolle Geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken Mijn zuster is opgebaard in de aula Nieuwe Markt 16 te Zwolle Een uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 24 oktober a.s. om 13.30 uur in de Parochiekerk van de H. Mi chael. Middelweg te Zwolle, waarna de crema tieplechtigheid om 15.00 uur in het crematori um aan de Zomerdijk te Meppel zal plaats hebben. Vertrek naar de kerk om 13.15 uur vanaf de aula Nieuwe Markt 16 In plaats van kaarten Zo leven wij om Christus' wil, ten allen tijd gerust en stil, alleen van Zijn genade. In Jezus ontslapen onze lieve, zorgzame zuster tante en oud-tante Cornelia Bo- tante Kee op de leeftijd van 81 jaar Hazerswoude: C. Bos M. M. Bos-Meerburg Leiderdorp: A. P. Bos A. Bos-van 't Riet (Chino (Calif.): A. Bos M. Bos-van Lugen Schenau Houten: A. Bos-Koning neven en nichten Leiderdorp, 19 oktober 1979 Louise de Collignystraat 19 Correspondentie-adres: A. P. Bos, Achthove- nerweg 13, 2351 AX, Leiderdorp De rouwdienst in de Gereformeerde Kerk aan de Hoofdstraat te Leiderdorp is bepaald op dinsdag 23 oktober a.s. om 2.30 uur n.m., waarna de teraardebestelling om ca. 3.15 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Gelegenheid tot condoleren: na afloop van de teraardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Thuis geen bezoek Geen bloemen. In volle overgave des geloofs is door de Here van mij weggenomen mijn geliefde vrouw Eiziena Vonk op de leeftijd van 75 jaar. Haar laatste woorden waren: Veilig in Jezus' armen, veilig aan Jezus' hart, daar in Zijn teer erbarmen daar rust mijn ziel van smart" J. B. Bontkes 9727 JD Groningen, 20 oktober 1979 Huygensstraat 22. De overledene is opgebaard in het Uitvaart centrum Nieuwe Boteringestraat 31; bezoek uren van 4.00-5.00 en van 7.00-8.00 uur. Thuis geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de begraafplaats „Selwerderhof" op woensdag 24 oktober a.s. om 1.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer op de begraafplaats. „Zie Ik maak alle dingen nieuw" Na een geduldig gedragen lijden overleed op 75-jarige leeftijd in het volle vertrouwen op haar Heiland onze lieve, altijd behulpzame zuster, schoonzuster en tante Sien Bontkes-Vonk te Groningen. We wensen Jan sterkte toe in deze moeilijke tijd. Hoogeveen: A. Vonk T. Vonk-Kuiper Hoogezand: E. Vonk-Mulder Hoogezand: I. Vonk-Jager Groningen: H. Vonk-ten Hoeve neven en nichten. Na een kortstondige ziekte is in Jezus ontsla pen, onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Johanna Aldewereld op de leeftijd van 77 jaar Heelsum: A. H. J. Aldewereld J. I. Aldewereld-Rietbergen Driebergen Rljsenburg: C. A. Aldewereld G. Aldewereld-Lensen Den Haag: P. W. Aldewereld Vlaardingen: E. P. Aldewereld en verdere familie Voorburg, 19 oktober 1979 Correspondentie-adres: N. G. Klijn, Dorps straat 36, Gouderak. Gelegenheid tot bezoek maandag en dinsdag van 15.30-16.30 uur in de rouwkamer van het Diaconessenhuis. Fonteijnenburghlaan 5, Voorburg. De begrafenis vindt plaats woensdag 24 okto ber om 11.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan te Den Haag. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Zij is verlost. God heeft haar welgedaan Na een geduldig gedragen lijden heeft God voor ons toch nog onverwacht tot Zich geno men mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Dingena Drektraan-van Loon op de leeftijd van 65 jaar. Namens de familie: J. Drektraan Epe. 20 oktober 1979 Werlerweg 20. Algemene kennisgeving Op 17 oktober 1979 hebben wij afscheid geno men van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Christina Anna Osse weduwe van Abraham Buijs op de leeftijd van 80 jaar. Rijswijk: P. Buijs J. C. E. Buijs-Gijswijt Zeist: A. Polet-Buijs G. W. Polet Blaricum: C. D. H. Kuijt-Buijs J. Kuijt Voorburg: M. E. W. Serlie-Buijs J. Serlie Leidschendam: N. Buijs W. H. Buijs-den Adel Kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 20 oktober 1979, Verpleeghuis „Mariahoeve" Correspondentie-adres: Goeverneurkade 140, 2274 KN Voorburg. De crematie-plechtigheid heeft in aanwezig heid van de naaste familie plaatsgevonden. „Ik ben de Opstanding en het Leven" „Nun darfst du in ihm leben und bist nie mehr allein, darfst in ihm atmen, weben und immer bei ihm sein. Den Keiner je gesehen noch künftig sehen kann, will dir zur Seite gehen und führl dich in Himmelan." Na een lang, geduldig gedragen lijden is einde lijk ingeslapen onze lieve zuster en vriendin Auguste Charlotte Elfriede Steller in leven lerares Duitse taal- en letterkunde aan het Christelijk Lyceum te Hilversum in de leeftijd van 79 jaar Uit aller naam: Maria Steller-Zollhörer J. H. Vlietstra-Beuker Hilversum, 20 oktober 1979 Condoleance-adres: J. H. Vlietstra-Beuker Witte Kruislaan 9, 1217 AL Hilversum. De rouwdienst, geleid door de Weleerwaarde Heer Ds. S. W. de Vries, zal gehouden worden op woensdag 24 oktober om 10.30 uur in de aula van de Noorderbegraafplaats te Hilver sum, waarna aansluitend de teraardebestel ling zal plaatsvinden. „Hoe dichter ik nader, bij het huis van mijn Vader", Op Zijn tijd, maar voor ons onverwacht heeft God van ons weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Adriaan Walraven op de leeftijd van 54 jaar Den Haag: A. Walraven M. K. Walraven-v.d. Lugt Schiedam: H. S. Westerveld-Walraven M. Westerveld Schiedam, 19 oktober 1979 Faassenplein 92 Gelegenheid tot condoleren maandag 22 okto ber van 19.30-20.30 uur aan het woonhuis. Op dinsdag 23 oktober zal er in de aula van de Algemene Begraafplaats, Laan van Spierings- hoek te Schiedam, om 14.30 uur een rouw dienst worden gehouden waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.00 uur Geen bloemen. „Want dit is de wil van mijn Vader, dat een ieder, die de Zoon aanschouwt, en in hem gelooft, eeuwig leven hebbe. en Ik zal hem opwekken op de jongste dag". Johannes 6 40 In zijn Heer en Heiland ontslapen, mijn gelief de man, onze vader en opa Willem Teeuwen op de leeftijd van 74 jaar Rotterdam: A. Teeuwen-van der Have Maassluis: C. Teeuwen S. J. Teeuwen-Moerman Anita en Henk Annerie, Herma, Saskia Nieuwerkerk a.d. IJssel: D. C. van Ameijde-Teeuwen W. H. B. van Ameijde Harry, Jeroen, Marieke Brielle: W. Hekkert-Teeuwen H. Hekkert Ronald, Arnaud. Dinteloord: M. Hekkert-Teeuwen G J Hekkert Erik, Karin 3067 VX Rotterdam 19 oktober 1979 „Helga" Hendrik Staetsweg 527 Geen bloemen - geen toespraken aan huis geen bezoek Gelegenheid tot condoleren uitsluitend dins dagavond van 7.30-8.30 uur in de rouwkamer van ..Helga". De rouwdienst wordt gehouden D.V. woensdag 24 oktober om 1.45 uur in ..Helga" waarna de begrafenis zal plaatsvin den omstreek 3 uur op de begraafplaats „Oud- Kralingen" Kralingseweg 334.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8